Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

tofik 12.02.2011 17:33

To po prostu ich wyniki. Całkiem niezłe zresztą. Ojebali AZ Alkmaar 4;1 ? No, no.

Watts 12.02.2011 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1050178)
Identyczna tabelka jak ich pseudo ranking "Norwegia na 11 miejscu"
:D
Co najgorsze, oni uwzględniają ten chory ranking. Ważne że Kongo jest wyżej od Polski bo wygrali z Litwą w sparingu. :D

Co ma jedno z drugim wspólnego? :O To tabela wyników sportowych, a nie żaden ranking.

A propos 11. miejsca, ja wolę pseudo-ranking pt. "Lech na 11 miejscu" :foch:

szprotson 12.02.2011 17:35

jakbysmy zrobili takie wyniki jakie teraz Polonia Warszawa,to pewnie forum by z podniety padło.

Wojtas 12.02.2011 17:36

Panowie LM nasza :)

co na to onet ,wyrocznia naszej formy?? trzeba szykowac juz autokar na swieto na rynku w maju,czy jedak bedzie spadek ?

cieszą narazie bramki nie nie zgodzie sie ze to jakies Bate ,tylko uczestnik kolejnej Rundy LE,gdzie mysmy odpadli w kwalifikacjach.

gianbuffon 12.02.2011 17:36

Ohoho ależ podniecenie na forum :) Nie mogę uwierzyć, gdzie się podziali ci wszyscy pesymiści? :)
Scenariusz przy wyniku 5-0
1:0 - No, w końcu chłopaki zaczynają grać, może coś z tego będzie.
2:0 - Brawo! Jest dobra ekipa, super transfery! Idziemy na mistrza!
3:0 - Mistrza mamy już w kieszeni, walczymy o LM!!!
4:0 - WOW!!! Z taką grą, to spokojnie awansujemy do LM
5:0 - ee to Barce to bymy ograli z palcem w d...
.....

Wisła - Loko Moskwa
0:2 - a idź pan w ch.. z taka grą. Ja wiedziałem, że tak będzie. Do d..y transfery, słaby trener... nie kupuje karnetu!

wolfy 12.02.2011 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1050182)
jakbysmy zrobili takie wyniki jakie teraz Polonia Warszawa,to pewnie forum by z podniety padło.

Nie zrobiliśmy, tylko dostaliśmy wpierdól od trzech norweskich drużyn. Po 0-8 w trzech meczach trudno się dziwić, że jest radość po tym jak coś wreszcie strzeliliśmy. Tym bardziej po stracie naszego jedynego dotąd napastnika...

blanco 12.02.2011 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1050184)
Ohoho ależ podniecenie na forum :) Nie mogę uwierzyć, gdzie się podziali ci wszyscy pesymiści? :)
Scenariusz przy wyniku 5-0
1:0 - No, w końcu chłopaki zaczynają grać, może coś z tego będzie.
2:0 - Brawo! Jest dobra ekipa, super transfery! Idziemy na mistrza!
3:0 - Mistrza mamy już w kieszeni, walczymy o LM!!!
4:0 - WOW!!! Z taką grą, to spokojnie awansujemy do LM
5:0 - ee to Barce to bymy ograli z palcem w d...
.....

Wisła - Loko Moskwa
0:2 - a idź pan w ch.. z taka grą. Ja wiedziałem, że tak będzie. Do d..y transfery, słaby trener... nie kupuje karnetu!

Kolego, nie widzisz,że się wszyscy zbijamy ? Trochę inteligencji:-)

wiśnia 12.02.2011 17:40

ludzie spokojnie,widze same orgazmy na forum, a Bate odpuściło bo grają ważny mecz niedługo w LE:lol:

mic 12.02.2011 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiśnia (Post 1050187)
ludzie spokojnie,widze same orgazmy na forum, a Bate odpuściło bo grają ważny mecz niedługo w LE:lol:

Spoko, skonczy sie 2:3, albo 2:4 i wszystko wroci do normy :D (czyt. "Maskaant wyp***, Stan ch*** ")

silver03 12.02.2011 17:42

I znowu w plecy, z taką obroną to sobie możemy walczyć o Mistrzostwo, ale w I lidze. Kompletna beznadzieja w ataku, już ja bym lepiej zagrał! To są skutki polityki klubu! Jeszcze więcej cudzoziemców! Pfff.

A nie qwa oni wygrywają...

Grają fantastycznie, cudownie grają, Ekstraklasa nasza i LM oczywiście. Oby tak dalej!

gianbuffon 12.02.2011 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1050186)
Kolego, nie widzisz,że się wszyscy zbijamy ? Trochę inteligencji:-)

:rotfl:
No a ja co robię?

mr_kwolf 12.02.2011 17:45

"Dobrze gra z tyłu i gdyby nie zagapienie się w pewnym momencie, to BATE nie miałoby okazji. "

Czyli kolejny mecz z takim ustawieniem obrony w którym nie tracimy bramki (do momentu w którym to pisze), ale wolfy dalej będzie się upierał że Bunoza drewniany, Cikos i Paljic to szrot i do niczego się nie nadają.

WiślakMyślenice 12.02.2011 17:49

Skoro rozkmina o bloku defensywnym, to wtrącę swe 3 grosze.

Otóż bardzo mnie się podoba ilość razy, w której gracze BATE zostali nadziani na spalonego jak żelek AQQ (zwłaszcza Skavysh).

matkur 12.02.2011 17:50

no wchodzi gwiazda Łobodziński i Żurawski, czyli dwaj gwiazdorzy:)

Janosz963 12.02.2011 17:51

Jestem fanem Maćka Żurawskiego ale i ja jestem za tym aby Genkov dostał dziś 90 minut gry na boisku. No cóż może innym razem...

WiślakMyślenice 12.02.2011 17:52

Bluzgi na Maaskanta: 3...2...1...?

GBO 12.02.2011 17:53

Łobo na prawą obronę

Janosz963 12.02.2011 17:54

Ja wam mówię że Maaskant ma mobilny internet w telefonie i czyta na bieżąco co tu wypisujemy :D

Korbit 12.02.2011 17:55

dlaczego nic nie słychać o poczynaniach Meliksona z transmisji tylko żeby On się nie adaptował tak długo jak Jirsak, bo w nim pokładam duuuże nadzieje

Schabek 12.02.2011 17:57

Polacy strzelają w Wiśle. Szkoda że tylko dwóch w podstawowej 11

Korbit 12.02.2011 17:57

Sobol:D!!!!!!!!!!!!!

Ravers 12.02.2011 17:58

3:0 I kto by się spodziewał...

blanco 12.02.2011 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1050191)
:rotfl:
No a ja co robię?

A to sory, nie wyczułem :-)

3-0 ! Sobol !

Semper Fidelis 1985 12.02.2011 17:58

Sami Polacy dziś strzelają ...:shock:

tedyy 12.02.2011 17:58

3-0 bluzgi na Maaskanta KONIEC!!!

matkur 12.02.2011 17:58

3-0 Sobolewski:))

kpn 12.02.2011 17:59

no i sami Polacy strzelaja. Nie jest zle

westersyl 12.02.2011 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1050178)
Identyczna tabelka jak ich pseudo ranking "Norwegia na 11 miejscu"
:D
Co najgorsze, oni uwzględniają ten chory ranking. Ważne że Kongo jest wyżej od Polski bo wygrali z Litwą w sparingu. :D :lol:

Co ? Przecież to historia meczów BATE w europejskich pucharach, dochodzą do faz o których my możemy tylko pomarzyć.

Birsa 12.02.2011 17:59

Yeaaa, 3-0 brawo Sobol!!!

gigant 12.02.2011 17:59

Jeeeeeest, ....a LM jest nasza.:rotfl:

konrad123 12.02.2011 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1050205)
Sami Polacy dziś strzelają ...:shock:

Dokładnie, to cieszy. Do Sobola to oni powinni zwracać się "Panie Kapitanie!"

WiślakMyślenice 12.02.2011 18:00

To może i Maciek coś tam... :)

tofik 12.02.2011 18:01

I po co ci obcokrajowcy, jak tylko Polacy potrafią gole strzelać ? :)

Jagul 12.02.2011 18:01

Dobrze, że to prawdopodobnie wygramy. Przynajmniej nie będzie lamentów i płaczu.

Reser 12.02.2011 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1050214)
I po co ci obcokrajowcy, jak tylko Polacy potrafią gole strzelać ?

Skończ waść wstydu oszczędź.

adikos1906 12.02.2011 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1050184)
Ohoho ależ podniecenie na forum :) Nie mogę uwierzyć, gdzie się podziali ci wszyscy pesymiści? :)
Scenariusz przy wyniku 5-0
1:0 - No, w końcu chłopaki zaczynają grać, może coś z tego będzie.
2:0 - Brawo! Jest dobra ekipa, super transfery! Idziemy na mistrza!
3:0 - Mistrza mamy już w kieszeni, walczymy o LM!!!
4:0 - WOW!!! Z taką grą, to spokojnie awansujemy do LM
5:0 - ee to Barce to bymy ograli z palcem w d...
.....

Wisła - Loko Moskwa
0:2 - a idź pan w ch.. z taka grą. Ja wiedziałem, że tak będzie. Do d..y transfery, słaby trener... nie kupuje karnetu!

Narazie mamy 3 lvl :lol: Walczymy o LM ! :lol:

tedyy 12.02.2011 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1050213)
To może i Maciek coś tam... :)


jak Mu zejdzie :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Michu88 12.02.2011 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Korbit (Post 1050199)
dlaczego nic nie słychać o poczynaniach Meliksona z transmisji tylko żeby On się nie adaptował tak długo jak Jirsak, bo w nim pokładam duuuże nadzieje

Za relacją z oficjalnej: "Akcję zaczął Siwakow w środku pola, podał do Sobola, ten rozegrał klepkę z Meliksonem. Dzięki niej wyszedł na sam na sam i objechał bramkarza tak, że go położył i wjechał do pustej bramki!"

Zaliczył właśnie asystę:D

WiślakMyślenice 12.02.2011 18:02

Cytat:

dlaczego nic nie słychać o poczynaniach Meliksona z transmisji tylko żeby On się nie adaptował tak długo jak Jirsak, bo w nim pokładam duuuże nadzieje
mówisz - masz :)

gianbuffon 12.02.2011 18:02

No i czemu takich meczów nie transmitują?
Wszedł Rios, oby się pokazał z dobrej strony :)

adikos1906
jeszcze jeden, jeszcze jeden... :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl