Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

dj_ibutti 18.03.2010 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 872505)
Koszt budowy równego boiska treningowego jest mniejszy niż roczna pensja bezużytecznego póki co( mam nadzieję ) Łobodzińskiego.

Nie wydaję mi się. Może i samej budowy, ale na pewno nie terenu.
Przykładowo koszt samej budowy Orlika: 1,30 mln zł.

kosaTS 19.03.2010 10:09

http://wisla-online.pl/news/byly-pil...j-kontuzji-940

+ ciekawy news z FAKTU :)

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/tra...wiadomosc.html

Maciejj 19.03.2010 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 872682)

wg tej samej gazety Marcelo od lipca zeszlego roku gra w Olimpiakosie

arti 19.03.2010 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 872701)
wg tej samej gazety Marcelo od lipca zeszlego roku gra w Olimpiakosie

Zapewne za kilka dni będzie podobny artykuł o domniemanym powrocie Żurawia

Adrian_Suvalkai 19.03.2010 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 872706)
Zapewne za kilka dni będzie podobny artykuł o domniemanym powrocie Żurawia

Spóźniełeś się, wg. Faktu Żuraw gra już w Lechu...

Żmijka 19.03.2010 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 872682)

W sobotę operacje ma w Łodzi, potem długa rehabilitacja :-/

adamd303 19.03.2010 11:53

Sprawa powrotu Kosowskiego do Wisły nie jest żadną zasługą Kasperczaka. Prośba do Kamila by nie przedłużał umowy na Cyprze miała miejsce w grudniu 2009. Pokłosiem nieoficjalnych informacji był wywiad z Białońskim, w którym Kosa powiedział że priorytetem dla niego jest pozostanie w Nikozji. Myśle że jest to wypowiedź uczciwa, szczera i odważna, Kamil bowiem jest takim człowiekiem. A że bardzo wielu osobom to przeszkadzało to już zupełnie inna sprawa. Myślę że Maciek Skorża bardzo by sie przydał w klubie jako dyrektor sportowy albo asystent Kasperczaka, pomagał w rozmowach transferowych, udzielał wypowiedzi do mediów, itp. Myśle że osoba Skorży byłaby bardzo pomocna w pozyskaniu Kosowskiego.

Silvestro 19.03.2010 23:14

W niedzielę na Cyprze wielki mecz :D Derby Nikozji i Kosa kontra Żuraw . I nasz mistrzunio w akcji.

http://www.apoelfc.com.cy/cache/cfx_...309e92d26b.jpg

Wojtas 19.03.2010 23:35

Heh Kosa nawet grajacy na jednej nodze to bylo by wzmocnienie.

Niechce juz wypisywac jaki on mial wplyw na gre itd ale to tak samo jakby dzis patrzec na gre Liverpoolu bez Gerrarda MU bez Rooneya.,albo Barcy bez Messiego.

Widac roznice :)

Sopranos 19.03.2010 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adamd303 (Post 872723)
Prośba do Kamila by nie przedłużał umowy na Cyprze miała miejsce w grudniu 2009.

Skąd taka informacja i z czyjej konkretnie strony wyszła taka prośba?

polska.mysl.szkoleniowa 20.03.2010 02:21

Szymkowiak się tak wymądrzał ostatnio w c+, jak grać, jak nie grać. Jak podawać, jak nie dawać się złapać na spalone. Mógłby przyjść na trenera pomocników. Ale w to, że będziemy mieć po trenerze na każdą pozycję, fizjologa i bogaty sztab medyczny trudno mi uwierzyć.

brylant17 20.03.2010 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 873102)
Szymkowiak się tak wymądrzał ostatnio w c+, jak grać, jak nie grać. Jak podawać, jak nie dawać się złapać na spalone. Mógłby przyjść na trenera pomocników. Ale w to, że będziemy mieć po trenerze na każdą pozycję, fizjologa i bogaty sztab medyczny trudno mi uwierzyć.

Przecież Wisła gra fatalnie więc powiedział prawdę, co miał powiedzieć, że zaje... grają?

polska.mysl.szkoleniowa 20.03.2010 10:35

Ale ta jego krytyka odnosiła się do wielu zagrań, nie tylko Wiślakow i ja się z nią zgadzałem. To nie była ironia. Serio, taki Mączyński mógłby się czegoś nauczyć.

Mixu 20.03.2010 10:44

Ostatnie mi się obiło o uszy że w Lechu trenerem napastników został Juskowiak. Jeśli tak to powinniśmy brać przykład z kartofli, bo co jak co to Juskowiak bramki umiał strzelać czy to w greckiej czy niemieckiej lidze. Szymek dla pomocników, (w sumie Rysiu Czerwiec już w drużynie jest ;) ) a do napaści?

szprotson 20.03.2010 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 873139)
Ostatnie mi się obiło o uszy że w Lechu trenerem napastników został Juskowiak. Jeśli tak to powinniśmy brać przykład z kartofli, bo co jak co to Juskowiak bramki umiał strzelać czy to w greckiej czy niemieckiej lidze. Szymek dla pomocników, (w sumie Rysiu Czerwiec już w drużynie jest ;) ) a do napaści?

Jusko juz chyba od roku jest w Poznaniu.
to ze J. sie sprawdził w swej roli(jesli sie sprawdzil, bo Lewandowski przy bacy by nawet dawał rade) to nie znaczy ze sprawdzą sie inni.

Maciejj 20.03.2010 15:57

Sandecja Nowy Sącz 3-1 Pogoń Szczecin
Rudolf Urban 32, Grzegorz Kmiecik 54, Martin Hloušek 56 - Olgierd Moskalewicz 67


czyżby Grzesiu drewno się rozochocił na gole;)

Olo :):):)

kasperr 22.03.2010 11:17

Jacek Matyja zagra w B klasie w KS Tyniec Kraków http://www.wislaportal.pl/news.php?id=17414

polska.mysl.szkoleniowa 22.03.2010 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 873139)
Ostatnie mi się obiło o uszy że w Lechu trenerem napastników został Juskowiak. Jeśli tak to powinniśmy brać przykład z kartofli, bo co jak co to Juskowiak bramki umiał strzelać czy to w greckiej czy niemieckiej lidze. Szymek dla pomocników, (w sumie Rysiu Czerwiec już w drużynie jest ;) ) a do napaści?

Stolara do obrony!

HEDu 23.03.2010 12:39

Kamil zagrał chyba bardzo słaby mecz z Omonią; o

zbymak 23.03.2010 12:45

Jak nieoficjalnie dowiedziało się SKWK do pracy w klubie Wisła Kraków SA może lada moment powrócić Z. Kapka.



Czy jest to jedynie plotka czy fakt autentyczny pokażą zapewne najbliższe dni, o ile nie godziny.



SKWK

tomo 23.03.2010 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 874878)
Jak nieoficjalnie dowiedziało się SKWK do pracy w klubie Wisła Kraków SA może lada moment powrócić Z. Kapka.



Czy jest to jedynie plotka czy fakt autentyczny pokażą zapewne najbliższe dni, o ile nie godziny.



SKWK

Nie od dziś znany jest pod pseudonimem Zdzichu "Niezatapialny" Kapka.

Maćko 23.03.2010 13:33

Wrócił! :rotfl:

zbymak 23.03.2010 13:37

Jak nieoficjalnie dowiedziało się SKWK do pracy w klubie Wisła Kraków SA powrócił Z. Kapka.



Znany dobrze wszystkim fanom Wisły niegdyś piłkarz a następnie działacz Białej Gwiazdy ma pełnić w klubie aktualnych mistrzów Polski rolę skauta, wraz z którym piłkarzy do swojej ekipy ma werbować Henryk Kasperczak

cassius31krakow 23.03.2010 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 874878)
Jak nieoficjalnie dowiedziało się SKWK do pracy w klubie Wisła Kraków SA może lada moment powrócić Z. Kapka.

Czy jest to jedynie plotka czy fakt autentyczny pokażą zapewne najbliższe dni, o ile nie godziny.

SKWK


porucznik z UB:>

salek 23.03.2010 13:41

potwierdzone.

TW Bełkot znów na pokładzie....

pan Dudi 23.03.2010 13:52

Jeśli to prawda, to Cupiał niech się bardzo mocno puknie w łeb zanim obarczy coś lub kogoś innego niż własna głupota za niepowodzenia Wisły (bo MP to tylko wstęp do ewentualnych sukcesów). Amica na dobrą sprawę poważnie sponsorowana od 3 lat zrobi tyle samo co my w tych lat 15 z kasą Cupiała. Brawo. Basałaje, Kapki, Rogale i Cupiały.

Wizard 23.03.2010 14:05

Aż się smutno zrobiło na wieść tego powrotu... O ile on nastąpi, mam nadzieję ze to jedynie plotka lub kiepski żart.
Precz z komuną!

FraMat 23.03.2010 14:18

czy jest 1906% poparcia?

1q2 23.03.2010 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 874906)
czy jest 1906% poparcia?

Dla Zdzicha to nawet 1907 będzie...Co się dzieje z tym klubem...?

Fuks 23.03.2010 14:27

Dobry tekst SKWK z tym "faktem autentycznym" :D

A o Kapce to nawet szkoda pisac, to jest jakiś żart i kogos wkręcacie, czy tak na serio?!

fanTS1906 23.03.2010 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 874909)
Dobry tekst SKWK z tym "faktem autentycznym" :D

No tak widac ze na polskim to za bardzo nie uwazali :)

Oxydrene 23.03.2010 15:09

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zdzis%C5%82aw_Kapka

Dla mlodszych kibiców którzy nie wiedza o co biega, polecam przeczytac ta notke na wikipedii. Szególnie drugi akapit....

Pewnie lubil podonosic na kolegów

tormenthor 23.03.2010 16:58

Pewnie to tylko takie pieprzenie, aby pośpiewać na meczu ,,każdy to powie - nie chcemy kapki w Krakowie". Dla mnie osobiście Kapka=transfery gotówkowe do klubu i tyle.

willow 23.03.2010 19:38

To już jest przegięcie. Jestem liberalny w poglądach, ale UB-ek znowu w naszym klubie?! Po raz kolejny zostajemy wystawieni na pośmiewisko całej Polski....

7 kotów 23.03.2010 19:46

Skoro jest skautem to niech go wysla w ****u na drugi koniec swiata.
I niech szuka pilkarza z jednym okiem niebieskim a drugim czerwonym.

moce 23.03.2010 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 875051)
To już jest przegięcie. Jestem liberalny w poglądach, ale UB-ek znowu w naszym klubie?! Po raz kolejny zostajemy wystawieni na pośmiewisko całej Polski....

mnie osobiscie nie interesuje jego daleka przeszlosc interesuje mnie tylko czy bedzie w stanie zaoferowac
Wisle cos ciekawego

-Goral- 23.03.2010 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oxydrene (Post 874921)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zdzis%C5%82aw_Kapka

Dla mlodszych kibiców którzy nie wiedza o co biega, polecam przeczytac ta notke na wikipedii. Szególnie drugi akapit....

Pewnie lubil podonosic na kolegów

Młodszym kibicom to lata, a przeczytanie tego akapitu żadnych negatywnych odruchów nie wywołuje. Młodsi kibice wtedy nie żyli, praktycznie nic wiedzą poza paroma suchymi informacjami i w ogóle ich to gó.no obchodzi.

Kurt 23.03.2010 23:08

Jeżeli młodsi kibice chodzą do szkoły, do czego zmusza ich obowiązek szkolny. To chodza na lekcje historii, i tam się uczą że było coś takiego jak komunizm. Dodatkowo młodsi kibicie nie są bytem zawieszonym abstrakcyjnie w rzeczywistości mają rodziców, wujków, czasami dziadków. Dzięki czemu ma im kto opowiedzieć jak było za komuny, jak było za stalinizmu, a czasami nawet jak było podczas okupacji. Dzięki temu mogą wiedzieć że nie było komórek naszej klasy i facebook'a i że Komunizm nie był najwspanialszym z ustrojów, a bycie wspołpracownikiem SB to nie powód do dumy w życiorysie.

Dodatkowo jeżeli choć trochę interesują się chociaż ruchem kibicowskim jak nie historią to wiedzą, że z tą komuną przez lata walczyli ich starsi koledzy. Nie rzadko tracąc przy tym swoje zdrowie czy nawet życie.

branta 23.03.2010 23:10

AGENT SB Kapka znów na usługach B. Cupiała
 
Dzisiaj z info zamieszczonego przez Gazetę Wyborczą dowiedzieliśmy się, że Wisła zatrudniła Zdzisława Kapkę, byłego piłkarza Wisły , na stanowisko skauta.
Zdzisław Kapka, w latach siedemdziesiątych był jednym z czołowych zawodników Wisły a także był reprezentantem Polski na historycznych dla nas Mistrzostwach Świata w RFN w roku 1974.
W roku bodaj 1975 został królem strzelców I ligi , z 16 bramkami za sezon.
Życiorys Z. Kapki zawiera też mniej jasne strony. W roku 2004, startował w wyborach do Sejmu RP. Przyznał się wtedy pisemnie ( co jest zarchiwizowane w dokumentach Państwowej Komisji Wyborczej) do współpracy ze Służbą Bezpieczeństwa PRL. Znaczy to na przykład, że Zdzisław Kapka donosił na swoich kolegów z reprezentacji Polski, którzy zdobyli trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata w Niemczech w 1974 roku. Do wyjaśnienia pozostaje tez jego rola w zespole Wisły podczas zagranicznych wyjazdów drużyny w rozgrywkach pucharowych w latach 1972 - 1976.

Fuks 23.03.2010 23:51

Nie bronie Kapki bo sprawy nie znam , pamietajcie tylko , ze to nie jest wcale takie proste - wspolpracował ze służbami = dobrownolnie donosił ile tylko mógl. Ludzkie losy są bardzo rozne, i to, ze ktos ma takie cos w papierach niekoniecznie musi oznaczac ze jest zerem i donosicielem.

To jest temat na inną dyskusje, ale skoro juz przy tym jestesmy - zapytam z ciekawosci - zostało mu cokolwiek udowodnione?, i pytam tutaj o jakies konsekwencje tych donosów, czy ze robił to dobrowolnie i z premedytacją?
Bo ja tez bym wspolpracował ze służbami gdyby od tego np. zalezało życie kogos w mojej rodzinie (nie mowie ze tak bylo w przypadku Kapki, tylko taki przyklad jak mogło byc)


edit: A , i zeby nikt nie myslal ze bronie jego zatrudnienia w Wiśle, bo ja nadal nie moge w to uwierzyc. Początkowo myslalem ze to jakis wczesny prima aprilis. Ten klub to jest parodia...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl