![]() |
No kur.a mać nie da się inaczej powiedzieć za nami tylko
Estonia Albania Luksemburg Azerbejdżan Kazachstan nawet Węgry które ostatnio tak cieniowały nas wyprzedziły w ogólnej ilości punktów zebranych w tych eliminacjach |
Smuda pogodzony że nie zostanie selekcjonerem.....
http://sport.onet.pl/0,0,2061307,,sm...wiadomosc.html |
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,71...nie_jedna.html
Toż to jest juz ****a granda jakaś. Dorwało się kółko wzajemnej adoracji do koryta i robią nam z dobra narodowego szambo. Ja się dziwie że reprezentacji nie poprowadzi Piechniczek, albo skoro takie modne są tandemy to może Piechniczek z Engelem... |
Mądrości życiowe Antoniego P.:
Cytat:
A Pan Antoni uparcie trzyma się władzy, przez co ucierpi cała polska piłka. Mam nadzieję, że Grzegorz Lato poniesie konsekwencje tego wyboru po Euro 2012. Dla mnie sprawa jest jasna - skoro Majewskiego porównujemy do Górskiego, to ma osiągnąć podobny wynik. A więc półfinał turnieju. Karkołomnych uzasadnień szukają dziadki z Miodowej, by przepchnąć niekompetentnego Stefana. I pewnie im się uda, bo przecież my-kibice możemy im tylko "naskoczyć". |
skoro już Piechniczek sięga do historii, to ja mu radzę przeczytać książkę Leszka Podhorodeckiego o J.K. Chodkiewiczu, jak to kiedyś wielki mąż stanu, zwycięzca wielu bitew, zaczął z czasem przegrywać, a młodzi okazali się sprytniejszymi ... cóż czas robi swoje, i nie mówię tu o starości a ciągle zmieniającym się otoczeniu, technologii, wiedzy, sposobach myślenia...
a oni cały czas żyją w latach 70-tych, a na stołkach za zasługi |
Najlepszy to dopiero jest ranking Fifa. Jestesmy na 56 miejscu, przed nami na 55 jest Burkina Faso a 45 miejsce ma Gabon. Jak juz takie federacje nas wyprzedzaja to koniec swiata.
|
mitmichael - nie wiem dlaczego dziwi Cię, że Gabon czy Burkina Faso są przed nami - te zespoły bardzo korzystnie prezentują się w eliminacjach do MŚ na swoim kontynencie, więc trzeba przyznać, że ranking akurat odzwierciedla obecną sytuację.
|
Cytat:
|
Znajac zycie puszczją sciemie z tym zagranicznym kandydatem ,bo jesli Atlas bedzie z nim pertraktował ze swoim "rong namber " , to predzej poprowadzi on reprezentacje Psow Pasterskich na Alasce niz Kadre Polski.
Ci ludzie sa jak Max i Albercik z Seksmisji--,sa jakby z innej poprzedniej zbetonialej epoki,zyja w innej rzeczywistosci ,nieprzejmuja sie sytuacja obecną,,nie uzunajac jej praw .. jedyna rada , to tak jaka obrala "Liga" kastracja :D : D |
http://www.youtube.com/watch?v=UMVYWDXhEwM :lol: :lol:
|
Jak sie sprawuje trener nasz? - No, jak na razie chujowo... :lol:
I tyle w temacie komentarzy, chyba to wystarcza za 1000 zdan na ten temat... |
Cytat:
|
Obserwuję systematycznie te ostatnie doniesienia w sprawie bojkotu , stosunek do powyższego samych włodarzy PZPN-u i odnoszę wrażenie ,że ustawicznym bombardowaniem tą metodą dziadów z Miodowej ,możemy odnieść pewien sukces. Przede wszystkim gdyby ludzie przestali przychodzić na mecze reprezentacji (nareszcie!!!!) to na pewno wpłynęłoby znacząco na ucieczkę sponsorów , reklamodawców. Kiedy leśne dziady zauważą ,że coraz mniej mają do pod.......enia zaczną myśleć może o pewnych reformach. Akcjami społecznymi które są solą demokracji , przez przejawy właśnie takiej oddolnej inicjatywy możemy uzyskać przyczółek, włożyć przysłowiową nogę między drzwi. Jeden mecz ze Słowacją niczego nie zmieni. Tutaj trzeba regularnego bojkotu i na pewno sukces w walce z anachronizmami , złodziejstwem na Miodowej będzie możliwy. Jakby się dokładnie wsłuchać w wypowiedzi Laty, Piechniczka, Engela , Majewskiego czy Kręciny to ewidentnie widać ,że swoim prymitywizmem , hardością tylko pogarszają własną sytuację. Lato dzisiaj stwierdza ,że wszystko jest super i Doktor zostaje,że trzeba mu dać szansę. Szansę na co !!! Żeby było jeszcze gorzej... Przecież Majewski to jest miernota . Tyle lat jest trenerem i co osiągnął nawet w tak nikczemnej lidze jak nasza. Tutaj trzeba fachowca z umiejętnościami ,który potrafiłby i chciał pracować nie tylko jako selekcjoner ale umiał kooperować z rzeszą ludzi zajmujących się w Polsce piłką chętnych do przyjmowania nowych wzorców. Ciekaw jestem co zrobi esbecja z Miodowej jak się skończą pieniądze.
|
Hehe :) Sponsorzy uciekają? Jakże mi przykro. Spoko, Lato pewnie ma na strychu kilka koszulek z roku 74, skompletuje się i nasi będą grać. Jakby co, powie się że gramy w stylu retro. A jak już nie będzie wojaży i chlania za sponsorskie pieniądze: http://finansowe.strefa.pl/pieniadz.html , to dziady PZPNowskie albo odejdą od koryta, albo publika im pomoże. Tylko, jak pisze Bronex, nie popuszczać! Walka do samego końca. Jak widać tylko chwyceniem ich za mordę można coś osiągnąć.
|
ciekawy wywiad z Lenczykiem na temat polskiej myśli szkoleniowej w PZPN
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,71...oleniowej.html Najlepsza końcówka o takim jednym, co się Atlas nazywa: Cytat:
|
http://www.weszlo.com/news/3877
Złotousty Engel atakuje...Zmanipulowała mną firma. Coraz lepsze te wypowiedzi. Dzisiaj w radiu mówili, że Zdzisiu Kręcina ośiwadczył , że zamierzaja rzadzic do nastepnych wyborów--czyli 2012. Minister Sportu NIE ZAMIERZA wprowadzać komisarza.Stefaaaaaan Majewski pozostanie szkoleniowcem do 2012 roku, wladze PZPN na siłe chcą mu znalesc powody do dalszej pracy zatem poprowadzi 2 mecze towarzyskie jeszcze w tym roku.Jezeli wygra to oczywiscie Antoni Pierdziel ogłosi tryumf polskiej myśli szkoleniowej i stefaaaan dojedzie do finałow Euro :D Przeciwnicy sa bardzo mocni---jednym jest Rumunia, drugiego jeszcze nie znaja...Pewnie ktos z drugiej setki FIFA bo komus w koncu musimy tego gola wcisnąć , nie? |
Orange -zmień operatora , Tysie - pij inne .. itd.
|
http://www.tvn24.pl/-1,1624292,0,1,p...wiadomosc.html
:-/ rzekomy reprezentant kibiców w ogóle nieprzygotowany, poddenerowany i głupek jeszcze na spotkanie przyszedł, przecież to było wiadomo że nic nie wskóra w ten sposób, a i jeszcze się ośmieszył :/ sorry ale nie obejrzałem całego bo nie mogłem na to patrzeć :( |
No świetnie, potwierdza stereotyp kibica-przygłupa. Nie umie porządnie sklecić prostego, logicznego zdania. Jest źle począwszy od ubioru - to jest ubiór chłopięcy, dobry dla studenta którym ten chłopak pewnie jest. W sam raz by pójść na imprezę do Prozaca. Ale jeśli się chce być traktowanym poważnie, to się wkłada garnitur i krawat.
A postulaty to się wkuwa na pamięć - mają być proste, czytelne i medialne. W mediach już tak jest - jak nie umiesz czegoś powiedzieć w 10 sekund, to nie masz nic mądrego do powiedzenia. Ja się w sumie nie dziwię, bo mimo sympatii dla tej inicjatywy nie wierzę w jej sukces. Ale wypadało się do tego wystąpienia trochę przygotować. |
najlepszym rozwiązaniem było nie przyjście, a wykręcić się można było kilka sposobów
poza tym jeżeli pytał co się nie podoba to trzeba było zacząć od tego co najbardziej trujące, czyli okręgi, sposób funkcjonowania związku, organizacja zwłaszcza ta najniżej, a ten głupek mówi o szkoleniu młodzieży... :/ trzeba być nieziemsko naiwnym żeby wierzyć ze takie spotkanie coś zmieni "młody" w ogóle nie potrafi posługiwać się mediami ubiór też zły, ale to tylko dodatek, odpowiedni zachowanie, sztuka argumentu i nikt by tego nie zauważył, a tak nawet do takich rzeczy można się doczepić Ps. mam wrażenie że zwyciężyło parcie na szkło |
Ale żeby gorzej wypaść niż Kręcina, to trzeba się postarać...
|
no właśnie aż mnie to zdziwiło, bo Zdzichu na kulturalnego wyszedł
|
polskie media donoszą, że kandydatem na trenera kadry jest Dan Petrescu. To bzdura, oczywiście. Dan jest gotow odejść z Unirei ale tylko do silnej ligi europejskiej. Odrzucił propozycję prowadzenia kadry Rumunii więc niby po co miałby prowadzić kadrę Polski? Jego zarobki w Unirei 500 tys euro musiałyby byc znacznie przebite, żeby w ogole zaczął się zastanwaić nad taką ofertę.
Skąd takie plotki? Ano, Ladbrokes, firma bukmacherska obstawia także szanse różnych osób na stanowisko trenera naszej kadry: prowadzi Smuda - zakłady w wysokości 1:2, a na dziewiątym miejscu jest Petrescu na którego przyjmowane sa zakłady 1:101, na Bońka 1:181, na Mourinho (14 miejsce) 1:401 |
Przecież tak samodzielny i mówiący zawsze to co myśli trener jest dla betonu PZPNowskiego absolutnie nie do przyjęcia.
|
Cytat:
|
trener i tak nie pomoże jak kopacze nie będą chcieli czegoś osiągnać.. oprócz wypłacenia premii:)
|
Rozwaliło mnie pytanie Zdzisława K.: Co sie wam nie podoba konkretnie? Przecież my jesteśmy stowarzyszeniem. Czyli jednym slowemnie pownniśmy wnikać w afery stowarzyszeń bo oni sa stowarzyszeniami i nic nam do tego. Ktoś musi im uświadomić, że "stowarzyszenie"o nazwie PZPN funcjonuje dzieki nam! To my kibice chodzac na mecze, sponsorujemy pasozytow.To my ki bice nie bojkotujemy sponsorów reprezentacji i dzięki temu sponsorzy łożą na reklamy, z ktorych to wpływaja pieniądze do PZPN. Niech na kolejnych 3ech meczach reprezentacji nikt się nie pojawi, to zobaczymy czy prezes Lato szybko bedzie miał bułę na kolejne wypłaty i podwyżki. Juz bylo takie stowarzyszenie kiedys--PZPS.Biesiada przekręcił gruba kase, zajął się tym prokurator, wybrano nowe wladze i popatrzcie gdzie jest siatkówka...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Śmiech to zdrowie. |
Ciekawe, że Grant przyjął ostatnio propozycje pracy w Portsmouth i nagle się zgłosił żeby być selekcjonerem Polaków.
|
Cytat:
Szczególnie z naszą. |
Cytat:
|
Ta lista i tak pewnie jest sfingowana przez dziennikarzy. Nie wiem czy czytaliście wypowiedź Bońka, który mówił że żaden szanujący się trener (czyt. z sukcesami) nie wysyła swoich CV do związków. Jak jest na prawdę dobry to sam związek powinien nawiązać z nim kontakt i zaproponować swoje warunki współpracy. Jestem niemal pewny, że zostanie Majewski lub mianują Smudę. Niby lepszy ten drugi ale nie jestem pewien, czy będzie on dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji. Poza tym wtedy może ten "pozytywny szum" wokól PZPNu opaść, a nie o to chodzi ;)
A jak czytam, że dzisiaj powstała komisja ds. wyboru trenera to mnie krew zalewa. Jak słyszę słowo komisja to już wiem, że nic dobrego z tego nie będzie. Czy to komisja śledcza, ds. wyjaśnienia afery czy wyboru trenera. Mam nieodparte wrażenie, że wszyscy członkowie tej szacownej komisji sposobem myślenia są przed 1989 rokiem... |
Sfingowane czy nie..., bardzo chciałbym zobaczyć na stanowisku trenera Petrescu. Przy nim nasze "gwiazdki" w końcu zobaczyłyby co to znaczy przygotowanie mentalne do meczu. On by ich w końcu poustawiał w prawidłowym szeregu. Ciekawe jak by wyglądały relacje Dana z Kubą?:>
|
Dziwne lato tej zimy
Ciekawe, czym zapłacą temu nowemu trenerowi??. Właśnie zrezygnował kolejny sponsor - Kompania Piwowarska (trąbią o tym na interii i futbol pl). Może Lato i spółka złożą się ze swoich zaskórniaków, których z wcześniejszych "premii" trochę uzbierali :rotfl:
A bardziej poważnie - cała sytuacja robi się coraz bardziej zagmatwana, tylko leśne dziadki tego nie chcą widzieć. "Będą nowi sponsorzy" - twierdził taki jeden. Racja, tylko nie dodał ostatniego słowa: Będą... ODCHODZIĆ! |
Ja jestem za tym zeby selekcjonerem został Smuda, a Majewski niech sie zajmię kadrą U-23... a co do zawodników to Dudek powinien pożegnać się z kadrą w najbiższym meczu u siebie podobnie Żewłakow, Krzynówek, Lewandowski, Żurawski...
|
Cytat:
|
Bądźmy dokładni. Widziecie coś co chcielibyście widzieć. Kompania wycofała reklamy a nie zrezygnowała z lania kasy na reprezentację. Podobnie inni sponsorzy. A sami przyznacie,że to znaczna różnica. Zresztą kto odważy się zerwać umowę z PZPN-em,ten będzie musiał płacić gigantyczne odszkodowanie. To wszytko jest markowaniem ruchów. Chwała Towarzyszom:) na pochybel styropianom i pampersom. Ave Lato. kij z zimą
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl