Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

wojownik87 14.07.2009 11:40

Ja to odpuszczam. Wole APOEL zagrac

El'kabat 14.07.2009 11:41

Ja juz gram Apoel,ale szukam drugiego meczu do dubla :) Mysle nad dinamem,lechem albo partizanem:) Jakas rada ?
dzis:

EB Streymur - Apoel Nicosia 2 1.3

Rhyl FC - Partizan Beograd 2 1.25

Ako:1,63

Stawka:440zł
Wygrana:715zl

farciarz 14.07.2009 12:23

u jakiego gracie buka???

wojownik87 14.07.2009 12:27

ja bede gral w totomixie, na apoel 1,4. Warto tez chyba podbic Francja z Polska w kosza u-20,jak sadzicie??

LuKaS TSW 14.07.2009 12:34

czemu nikt nie stawia na Sliema -Maccabi 2 albo Słowacja-Holandia 1 w koszykówkę:)

WiślakNH 14.07.2009 12:36

FC Pyunik - D.Zagrzeb (1m.) 2
Streymur - Apoel Nicosia (1m.) 2
2,17

wojownik87 14.07.2009 12:42

a co lepiej? kopenhaga czy salzburg wg Was??

Mario Nh 14.07.2009 12:57

Pyunik - Dinam Zagrzeb 2
Streymur - Apoel 2
Rhyl - Partizan Belgrad 2
Wisla - Levadia 1
Salzburg - Bohemians 1
Fc Kopenhaga - FK Mgren 1

4,87

pan Dudi 14.07.2009 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 761646)
FC Pyunik - D.Zagrzeb (1m.) 2
Streymur - Apoel Nicosia (1m.) 2
2,17


Mam taki sam kupon. Wahałem się, czy nie dać Partizana, ale stanęło na tych dwóch meczach. Zatem powodzenia. :D

LuKaS TSW 14.07.2009 15:52

Wiecie może gdzie jest livescore lub wyniki końcowe z challengera w Manchesterze?


Rocco niech Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi :D,to by było zbyt oczywiste,no ale ok,zarób u buków na wycieczkę Kraków-Bogota-Manchester-Rimini:D

a mecz w Manchesterze Mahut-Cox się nie rozpoczął bo przy Coxie pisze wc czyli jest w toalecie i wciąga koks:D:D:D

rocco_1906 14.07.2009 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 761776)
Wiecie może gdzie jest livescore lub wyniki końcowe z challengera w Manchesterze?

http://www.tennis.com/livescores/index.html tu :P

Manchester masz między Bogotą a Rimini :D mecze ponoc sie nie zaczęły

edit: LUKAS ja miałem nadzieje ze napiszesz ze mi wygranymi kuponami wynagrodzi :D

blanco 14.07.2009 16:35

Lech - Irkalis 1
Wisła - Levadia 1
Porto - Leixoes 1

za 20 zł do wygrania 61

Wejdzie? ;>

WiślakNH 14.07.2009 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 761661)
Mam taki sam kupon. Wahałem się, czy nie dać Partizana, ale stanęło na tych dwóch meczach. Zatem powodzenia. :D


Nie dziękuje no i wzajemnie :-)
No ja Partizan też chciałem dać ale jako 3ci mecz.
coś słabo to widze

pan Dudi 14.07.2009 17:43

Wygląda na to, że Dinamo zrobi nas zaraz w ch*ja. A nawet na ich stronkę dziś wszedłem, żeby sprawdzić nastroje i oczywiście "jedziemy po zwycięstwo". :[


Oby tylko Monaco wygrał z Gonzalesem, to przynajmniej będę na 0.

wojownik87 14.07.2009 18:40

zna ktos stronke do dobrego live z meczu apoelu?

LuKaS TSW 14.07.2009 19:12

ale chodzi o livescore? to www.livemecz.pl od razu pokazali że strzelili gola:)

na jutro:
Wisła-Levadia 1
FC Kopenhaga-Morgen 1
Ventspils-Dundelange 1 z hc 0:1
Maccabi-Glentoran 1

na noc sobie puszczę
Bahia-Bragantino 1
Portuguesa-Goianiense 1

za 20 zł do wygrania 64 zł

wojownik87 14.07.2009 19:49

Ja patrze na strone uefa.com. Tam najszybciej jest tylko trzeba samemu odswiezac.
A ma ktos stronke ze statystykami z meczu, chodzi mi o to, ktora druzyna przewaza itp, choc i tak wiem ze Apoel ;p ale chodzi o dokladniejsze statystyki :) z gory dzieki za odp.

El'kabat 14.07.2009 20:03

Jak na razie Apoel i Partizan po 0-1 :) Jeszcze po jednej i spokoj bedzie :) Na szczescie,ze to Dinamo ominalem,bo by caly dzien zjeb.alo...
Edit:
sry partizan juz 0-2

El'kabat 14.07.2009 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 761603)
Ja juz gram Apoel,ale szukam drugiego meczu do dubla :) Mysle nad dinamem,lechem albo partizanem:) Jakas rada ?
dzis:

EB Streymur - Apoel Nicosia 2 1.3

Rhyl FC - Partizan Beograd 2 1.25

Ako:1,63

Stawka:440zł
Wygrana:715zl

Elegancko weszło :)

Na jutro :

FC Kopenhagen - FK Mogren Budva 1 1.2
Wisła Kraków -FC Levadia Tallinn 1 1.15

Ako: 1.38

Stawka:715zł
Wygrana:986,70zł

Analiza:
Kopenhagi chyba nikomu tłumaczyc nie trzeba,cały sezon u siebie grali rewelacyjnie (14-2-1),bramki 42-14,srednio 2,47 na mecz strzelonych i 0,82 straconych :) Jak grali w domu,zawsze na nich stawialem i bede stawial :) Do przerwy czuje,ze 3-0 juz bedzie.
Wisełka-co tu duzo mowic,jest ogromna roznica poziomow,7-1 w lidze estonskiej szacunku nie budzi.do tego levadia po super ekonomicznej podrozy estonskim pksem..licze na 3-0 FT.

farciarz 14.07.2009 22:45

Wisla - Levadia Tallinn (1m.) 1.20 nr: 457 typ: 1
Salzburg - Bohemians D. (1m.) 1.20 nr: 458 typ: 1
Levski Sofia - St.Julia (+1) 1.10 nr: 498 typ: 1
FC Kopenhaga - FK Mogren (+1) 1.60 nr: 502 typ: 1

Stawka na zakład: 100zł System: Akumulowany

Kurs akumulowany: 2.53x Zakładana wygrana: 227.70zł

wejdzie??

wojownik87 14.07.2009 22:45

mi tylko Wiselka zostala i 150 w przod :) a na jutro zaraz bede kleil kuponik :)

do El kabat: to mowisz ze Kopenhaga pewniejsza niz Salzburg???:)

El'kabat 14.07.2009 23:14

Mowie,i jestem tego bardzo pewien :)

ramon01 15.07.2009 07:57

ja zagralem
Wiselke, Salzburg i Kopenhage i od rana trzymam kciuki :)

LuKaS TSW 15.07.2009 08:20

tak mnie namówiliście na taki kupon:
Wisła-Levadia 1 z hc 0-1
Kopenhaga-Mogren 1 z hc 0-1

za 50 zł do wygrania 94 zł

Etyper 15.07.2009 08:36

Witam
Jestem nowy na forum, typowaniem zajmuje sie juz od... x lat :D. Bede tutaj podawal swoje typy i kupony, mecze ktore podaje sam zawsze puszczam. Na dzis proponuje:

1806- Ventspils-F91 Dudelange 1,08
1747- FC Kopenhaga-Mogren 1.17
2082- Wisla K.-Levadia Tallin(handi 0-1) 1.45
1060- Viikingit-Atlantis 1,4

AKO- 2,56

Kursy oraz numery zdarzen z Fortuny. Stawka wedlug uznania. Ja osobiscie zagram to za grubsza...
Krytyka mile widziana.
Pozdrawiam, Pawel

Robin 15.07.2009 08:41

ja gram standardowo wisłę, salzburg, kopenhagę oraz cska, rubin, internacional i kashime...

rocco_1906 15.07.2009 08:43

jeszcze na spokojnie mozecie dorzucic Maccabi Haifa na 1 lub zwyciestwo handicapem z glentoranem :) Maccabi czyli mistrz Izraela w pokonanym polu zostawił Hapoel Tel-Aviv i dobrych 'znajomych' z Bejtaru.Na 17 meczów u siebie zanotowali 11 wygranych,5 remisów i 1 porażkę. Glentoran Belfast,mistrz Irlandii Północnej.Na wyjazdach w lidze na 18 spotkań osiągneli wynik 12-3-3. Liga Izraelska jest to solidna liga a w porownaniu to pół-amatorskiej ligi Irlandii płn wręcz bardzo silna.dodatkowo druzyny z Izraela szczegolnie grozne sa na wlasnym terenie(na wyjazdach roznie bywa).dlatego juz w 1 meczu Maccabi zapewni sobie awans aplikując kilka bramek wycieczce z Belfastu


edit:Kamikaze ja bym uwazal na Polske:)

pan Dudi 15.07.2009 10:11

Nawet nie mówcie, że Salzburg może zjebać. Pamiętam ligę irlandzką- to są kelnerzy, a Salzburg ma niby plany mocarstwowe (obym się nie zdziwił :lol: )

Ja dziś po całości:

Cytat:

15.07.2009 20:30 Red Bull Salzburg - Bohemians Dublin H(0.0 - 1.0)
1 1.60 -166 3/5 W trakcie
15.07.2009 20:15 Wisla Krakow - FC Levadia Tallinn H(0.0 - 1.0)
1 1.52 -192 13/25 W trakcie
15.07.2009 20:15 FC København - FK Mogren H(0.0 - 1.0)
1 1.60 -166 3/5 W trakcie
15.07.2009 19:50 Maccabi Haifa - Glentoran H(0.0 - 1.0)
1 1.60 -166 3/5 W trakcie
Zbyt oczywiste? ;) A kursy z tobeta na handi rewelacyjne. Dla porównania bah daje za Wisłę z handi -1 tylko 1,35.

Etyper 15.07.2009 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Etyper (Post 762107)
Witam
Jestem nowy na forum, typowaniem zajmuje sie juz od... x lat :D. Bede tutaj podawal swoje typy i kupony, mecze ktore podaje sam zawsze puszczam. Na dzis proponuje:

1806- Ventspils-F91 Dudelange 1,08
1747- FC Kopenhaga-Mogren 1.17
2082- Wisla K.-Levadia Tallin(handi 0-1) 1.45
1060- Viikingit-Atlantis 1,4

AKO- 2,56

Kursy oraz numery zdarzen z Fortuny. Stawka wedlug uznania. Ja osobiscie zagram to za grubsza...
Krytyka mile widziana.
Pozdrawiam, Pawel

Uzytkownik rocco_1906 przekonal mnie co do zagrania na zwyciestwo Mac.Haifa. Zastepuje wiec tym zdarzeniem mecz z 2 ligi finlandziej: 1060- Viikingit.
AKO- 2,20

Pozdrawiam

WiślakNH 15.07.2009 10:48

Warto chyba zagrać z handicapem :
Haifa - Glentoran (+1) 1
FC Kopenhaga - FK Mogren (+1) 1
Wisła - Levadia Tallinn (+1) 1
Salzburg - Bohemians (+1) 1
6,34

ramon01 15.07.2009 10:50

Kamikaze zagraj lepiej overa punktowego albo handi +1,5 na finow :)

Etyper 15.07.2009 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 762176)
Warto chyba zagrać z handicapem :
Haifa - Glentoran (+1) 1
FC Kopenhaga - FK Mogren (+1) 1
Wisła - Levadia Tallinn (+1) 1
Salzburg - Bohemians (+1) 1
6,34

Niewiem w jakim buku typujesz, jednakze biorac pod uwage to iz gospodarze tych spotkan sa wyraznymi faworytami, tak wiec kursy na handi w meczach ktore podales oscylują w granicach 1.45- 1.55( Fortuna). Tak wiec mnozac te 4 kursy otrzymamy AKO w granicach- 4.70, a u Ciebie jest 6.30... bardzo duza roznica. Moglbys podac nazwe buka?
Pozdrawiam, Pawel

ramon01 15.07.2009 11:06

u mnie ako wychodzi 6,55 - kursy na handi mam 1,6 gram na expekcie

WiślakNH 15.07.2009 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Etyper (Post 762183)
Niewiem w jakim buku typujesz, jednakze biorac pod uwage to iz gospodarze tych spotkan sa wyraznymi faworytami, tak wiec kursy na handi w meczach ktore podales oscylują w granicach 1.45- 1.55( Fortuna). Tak wiec mnozac te 4 kursy otrzymamy AKO w granicach- 4.70, a u Ciebie jest 6.30... bardzo duza roznica. Moglbys podac nazwe buka?
Pozdrawiam, Pawel


w stsie
życzę wszystkim owocnego dnia hehe :D

Etyper 15.07.2009 11:11

Ok spoko dzieki za odp. Ja sprawdzalem kursy z fortuny, tam na 3 mecze jest kurs 1.45 a na Macabi jest 1.55. Dzieki za wytlumaczenie. Pozdro

pan Dudi 15.07.2009 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Etyper (Post 762183)
Niewiem w jakim buku typujesz, jednakze biorac pod uwage to iz gospodarze tych spotkan sa wyraznymi faworytami, tak wiec kursy na handi w meczach ktore podales oscylują w granicach 1.45- 1.55( Fortuna). Tak wiec mnozac te 4 kursy otrzymamy AKO w granicach- 4.70, a u Ciebie jest 6.30... bardzo duza roznica. Moglbys podac nazwe buka?
Pozdrawiam, Pawel


Kupon identyczny jak mój i identyczne ako- ja miałem 6,22. Kupon puszczony w tobecie, ale wcześnie rano (ok 8). Teraz pewnie kursy są nieco niższe, ale i tak najlepsze jakie znalazłem.

rocco_1906 15.07.2009 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 762211)
Po 12 minutach gry FC Tokyo prowadzi 3-0 :) mam nadzieję, że ktoś skorzystał z mojego typu :-p

wez lepiej J-League nam na weekend rozpracuj!!! :)

aha,liga chińska ma teraz jakąś przerwę czy koniec czy co??

LuKaS TSW 15.07.2009 12:30

o widzę że Rocco jeszcze nie wyleciał do Bogoty więc mam pytanie znasz wynik meczu Nice-Arles? o 12 niby miał się zacząć ale nigdzie nie mogę znaleźć

Bobus17 15.07.2009 12:52

Mój kupon :
Haifa - Glentoran (+1) 1
FC Kopenhaga - FK Mogren (+1) 1
Wisła - Levadia Tallinn (+2) 1 ja bardziej optymistycznie :D
Salzburg - Bohemians (+1) 1

Kurs Ogólny:
6,60
Buk: betsafe.pl

rocco_1906 15.07.2009 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 762237)
o widzę że Rocco jeszcze nie wyleciał do Bogoty więc mam pytanie znasz wynik meczu Nice-Arles? o 12 niby miał się zacząć ale nigdzie nie mogę znaleźć

nie wyleciał bo nie dostał wizy ani nie przeszedł testów medycznych:P
ale mam info telefoniczne od kumatych ze ów mecz rozpocznie sie o godzinie 19 naszego czasu!!! i jest to info pewne:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl