Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

kornd 07.09.2011 13:31

No to doczekaliśmy się. Ciekawe czy będzie nowy sponsor i Biała Gwiazda, ale obstawiam że nie.

Marcinnno 07.09.2011 14:40

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...reningu/52012/ czy to nie są nowe koszulki treningowe ?

szprotson 07.09.2011 14:44

(up)
są nowe. Juz w Nikozji je mieli bodajże

JOSE 841 07.09.2011 15:27

Ciekawe który projekt Wonskiego (sorry za błędy w nazwie) wpadł w oko ludziom z Reymonta??? A na poważnie to najbliższy czas pokaże na co się zdecydowali ws strojów i ewentualnie nowego sponsora na strojach.Możliwe że potwierdzą sie słowa Bońka który sugerował że Wisła negocjowała z firmą bukmaherską ws zamieszczenia reklamy na nowych strojach Wisły.Ewentualne renegocjacje zakończone sukscesem tłumaczyły by czemu tak długo trzeba było czekać.Jedno jest pewne w poniedziałek wszystko się okaże czy wraz z nowymi strojami zawita nowy stary sponsor(pewna firma bukmaherska) który zawita na strojach czy same nowe stroje ze starym dobrym sponsorem (TF)

Fiti 07.09.2011 15:50

TF to nie do końca sponsor...

borowik 07.09.2011 16:27

Byłem wczoraj w Wiślackim Świecie i zobaczyłem getry z napisem "1906". Zapytałem czy to będą getry do nowych strojów i sprzedawczyni powiedziała, że tak

Semper Fidelis 1985 07.09.2011 16:42

Prędzej uwierze w nowego sponsora niż Białą Gwiazdę na piersi, a najpewniej będzie bez nowego sponsora i BG. Bądźmy poważni, Basałaj i nowy sponsor? BG na koszulkach? Heh... No ale może Bogdan nas wkońcu pozytywnie zaskoczy.

someonewisp 07.09.2011 16:49

Wydaje mi się, że będziemy mieli identyczny krój co Legia. No może kołnierzyk będzie inny... O sponsorze zapomnijcie...

szprotson 07.09.2011 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez borowik (Post 1160967)
Byłem wczoraj w Wiślackim Świecie i zobaczyłem getry z napisem "1906". Zapytałem czy to będą getry do nowych strojów i sprzedawczyni powiedziała, że tak

Warszawa też tak ma.(date na getrach)

E: inne kluby ( ale nie wszystkie) równiez maja albo date albo skrót (np. DFB na getrach Niemców)

skw1906 07.09.2011 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 1159699)
http://img14.imageshack.us/img14/6744/twwwc.jpg

Tak mnie coś natchnęło żeby zrobić którąś ze starszych koszulek Wisły, ta jest całkiem spoko.Nie wiem kto był wtedy sponsorem technicznym i dlatego dałem akurat tego.

tutaj orginalna koszulka z lat 90 z własnej kolekcji,moze by ktos faktycznie pomyslał i zrobił podobne.
http://i52.tinypic.com/107tet1.jpg

mgła 07.09.2011 19:56

Podobno stroje są już w sklepach adidasa, ktoś pisał że widział je w Galerii Kazimierz (na FB Wisły oficjalnym pod newsem o prezentancji). Koszulka ma kołnierzyk i guziczki (ktoś inny pisał że logo SA i telefoniki) ... no nie wiem czy to prawda spróbuje sprawdzić jutro i lipa jakby były pokazane wczesniej niż oficjalna prezentacja

borowik 07.09.2011 20:04

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...835f06bde.html

borowik 07.09.2011 20:05

[IMG]http://images38.fotosik.pl/1073/0d7d737835f06bdem.jpg[/IMG]

_ukoL 07.09.2011 20:08

Ależ dedykacja...

wiertar 07.09.2011 20:08

borowik, a gdzie te wiślackie akcenty??

mgła 07.09.2011 20:09

Dzięki za wrzucenie, koszulka bez rewelacji jak dla mnie :( oczywiscie Biała Gwiazda i nowy sponsor to było marzenie ściętej głowy.

mic 07.09.2011 20:10

Koszulka jest od przodu, dedykowane akcenty sa z tylu :)

someonewisp 07.09.2011 20:10

Najgorsza koszulka pod słońcem. Nawet Legia ma lepsze...

borowik 07.09.2011 20:11

na getrach 1906 i kołnierzyk to cała "dedykacja". Chociaż wydaje mi się, że podobny wzór ma albo miało Schalke.

borowik 07.09.2011 20:14

I strój czerwona
II strój biała też z kołnierzem
III strój niebieska bez kołnierza taka jak 2010/2011(tak mi powiedziano)

cinekw 07.09.2011 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someonewisp (Post 1161083)
Najgorsza koszulka pod słońcem. Nawet Legia ma lepsze...

Hahaha, tylko sie nie popłacz. Koszulki bardzo ładne, nie wiem czego wy oczekiwaliście.

Martinez 07.09.2011 20:17

od poprzednich strojów różnią się tylko kołnierzykiem... te paski na ramionach... na strojach Schalke wyglądały o niebo ładniej... patrząc na te zdjęcie nie podobają mi się, ale poczekam na oficjalną prezentację i wtedy będę oceniał.

someonewisp 07.09.2011 20:20

Wszystko było by w porządku gdyby nie pieprzyli cały czas o "dedykowanych koszulkach". Bo to nie jest dedykowany trykot dla Wisły. To jest po prostu koszulka Shalke z poprzedniego sezonu, bez pasków na dolnej części rękawa - http://img.uksoccershop.com/13905.jpg
A tak, to uważam, że te koszulki są po prostu brzydkie, oczekiwałem czegoś lepszego. Nawet krój od Umbro z BG na ramieniu był o niebo lepszy...

cinekw 07.09.2011 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someonewisp (Post 1161089)
Wszystko było by w porządku gdyby nie pieprzyli cały czas o "dedykowanych koszulkach". Bo to nie jest dedykowany trykot dla Wisły. To jest po prostu koszulka Shalke z poprzedniego sezonu, bez pasków na dolnej części rękawa - http://img.uksoccershop.com/13905.jpg
A tak, to uważam, że te koszulki są po prostu brzydkie, oczekiwałem czegoś lepszego. Nawet krój od Umbro z BG na ramieniu był o niebo lepszy...

Ale kto o tym pieprzył? Nie śledziłem tego bo to jest mało ważne, ale czy ktokolwiek z klubu mówił o dedykowanych koszulkach czy wszyscy tak twierdzą po wpisie SKWK, które nieoficjalnie rok temu napisało że w tym roku dostaniemy dedykowane? ..

someonewisp 07.09.2011 20:31

@cinekw

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._na_trzy_lata/

"Obecnie trwają już prace nad przygotowaniem koszulki, zaprojektowanej specjalnie dla pierwszej drużyny Białej Gwiazdy. "

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rojow_adidasa/

Do tego kilka wywiadów z Basałajem.
Przestań na mnie najeżdżać, bo nie masz racji...

cinekw 07.09.2011 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someonewisp (Post 1161093)
@cinekw

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._na_trzy_lata/

"Obecnie trwają już prace nad przygotowaniem koszulki, zaprojektowanej specjalnie dla pierwszej drużyny Białej Gwiazdy. "

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rojow_adidasa/

Do tego kilka wywiadów z Basałajem.
Przestań na mnie najeżdżać, bo nie masz racji...

Heh, no to wasz lament jest uzasadniony, możecie narzekać do woli. Na tym właśnie polegała ta dedykacja, że adidas da nam po prostu wstawki, ale stwierdzenie "dedykowane koszulki" brzmiało na pewno lepiej ;)

wiertar 07.09.2011 20:44

ale o co wam chodzi?? przecież koszulki są nie powtarzalne(mają rok powstania klubu i nasze barwy) żaden inny klub nie będzie miał takich, więc są dedykowane?? SĄ :D

tak to jest jak co poniektórzy wyobrażają sobie bóg wie co :D

heoij 07.09.2011 20:46

Adidas zrobił dla nas dedykowany strój w którym Schalke grało w poprzednim sezonie ...

kangurekm 07.09.2011 21:00

Nie wiem jak umowa Wisła-adidas jest skonstruowana ale ja za sam poślizg (jesteśmy chyba ostatnim europejskim klubem , który prezentuje swój pierwszy model trykotu - na dodatek po 6 rozegranych ligowych kolejkach i 6 meczach w pucharach!) to sądziłbym się o odszkodowanie. Jeśli w umowie zastrzeżono "dedykowany strój" , to mając na uwadze standard tego modelu - wszystkie kluby mają na getrach albo rok powstania albo skrót oraz jakiś haft na kołnierzyku , to tym bardziej bym się od tych super projektantów domagał odszkodowania. Na tym cierpi wizerunek klubu , klubu który za miesiąc (oby :p) będzie musiał zapełnić 33 tysięczny obiekt.

wonski_eNHa 07.09.2011 21:04

Każda koszulka, która nie jest modelem katalogowym dostępnym dla każdego zjadacza chleba jest koszulką DEDYKOWANĄ. Każde 'odchylenie', nawet głupi napis z tyłu kołnierzyka zamienia koszulkę standardową na dedykowaną. :] Czego mogą się spodziewać kibice Wisły co sprawi, że koszulki będą szły w 'milionach'? Biała Gwiazda KU*WA!
Teoretycznie jeżeli drużyna chce mieć zajebi*cie oryginalną i niepowtarzalną koszulkę nie jest na przegranej pozycji.
Wisła mogła by korzystnym kontrakcie z Adidasem zaprojektować swoją niepowtarzalną koszulkę, ale musiała by ona służyć na więcej niż 1 sezon. Ilość wyprodukowanych koszulek specjalnie dla Wisły musiałaby być zapewne ogromna, tak żeby producentowi opłacało się wprowadzić linię produkcyjną specjalnie dla koszulek Wisły. Nowe szablony i inne pierdoły... Ale to musiałaby być naprawdę dobra rozkminka ze strony klubu... Teoretycznie...

Kij z tym modelem, musimy walczyć o BG wciąż i wciąż... się uda, nie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl