Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Marszałek 09.09.2009 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 790934)
Wina trenera, gonić siwego frajera ! :rotfl:

Nasza gra jest druzgocąca. Piłkarze bezradnie snują się po boisku, jakby bez celu.
Leo pakuj walizki.

Pokazał Kirm jak się w piłkę gra :rotfl:

Kirm pokazuje jaki tkwi w nim potencjał,szkoda,ze u nas przez niego nie idzie więcej gry.

IncognitoTSW 09.09.2009 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mdgn (Post 790935)
Trzeba się cieszyć, że przynajmniej Kirm chodzi dobrze :D

Kryje go lewy-prawy obrońca Żewłakow, który jest wolny jak mucha w smole ;]

Proud 09.09.2009 20:45

gdzie jest post niejakiego mateusza?

co to mówił że roziedziemy ich? nieładnie tak kasować swoje posty...a żałuję ze nie zacytowałem :rotfl:

brawo Kirm! ładna asysta :)

mam nadzieję ze dziadek będzie miał honor i sam odejdzie.

gigant 09.09.2009 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mdgn (Post 790935)
Trzeba się cieszyć, że przynajmniej Kirm chodzi dobrze :D

Wszyscy nasi dosłownie "dobrze chodzą", a tam trzeba zapierdalac.

Galileo 09.09.2009 20:45

teraz proponuję jeszcze, kupmy tego grajka co 2 bramkę strzelił, widać ze dobrze rozumieją się z naszym Kirmem :)
nasza obrona to tragedia, nasza pomoc to tragedia, nasz napad to tragedia!
trafna uwaga Szczęsnego, Żewłakow człapie i reszta zresztą też, jak można z takimi zawodnikami współpracować i tworzyć jakąś taktykę, skoro oni po prostu nie nadają się do gry w Reprze.

parumbuła 09.09.2009 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacaTS (Post 790936)
Ogarnal ktos co bylo napisane na transparencie przed polskim sektorem?

cos mi sie obilo o uszy ze " jestesmy zawsze tam gdzie biletów PZPN nie ma"

Kolumbus 09.09.2009 20:47

No dobra ale powiedzmy sobie szczerze Kirm może i się wyróżnia dziś ale grając u nas w lidze znowu taki przechuj orzeł nie jest więc to chyba tylko świadczy co my dziś gramy...Jakos jestem wrecz pewny ze naszymi grającymi ligowcami bo poszło znacznie lepiej...

fond 09.09.2009 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacaTS (Post 790936)
Ogarnal ktos co bylo napisane na transparencie przed polskim sektorem?


Weszło ogarnęło:

Cytat:

Niespełna 500-osobowa grupa polskich kibiców wywiesiła na sektorze dla gości napis: "Jesteśmy zawsze tam, gdzie PZPN biletów nie ma".

speedfashion 09.09.2009 20:47

Ja się tam nie stresuje, wiele razy przeżywaliśmy już coś takiego (nawet z tymi samymi zawodnikami). Siedzę sobie spokojnie i patrzę na grę Wiślaków. Jak nie ma pomysłu, to nie ma gry. Nasz środek pola nie istnieje, Darek Dudka potwierdza, że jego pozbycie się było dobrym posunięciem (który to on już raz gubi krycie?), Pawłowi też nie wychodzi, a jak się stara, to jakby bił głową o mur. W ogóle to strasznie są ociężali, ale przecież większość z nich to REZERWA w swoich klubach.
Ciągle mam nadzieje, że w drugiej połowie coś się stanie, ale chyba będzie klęska.

DJ Hazel 09.09.2009 20:48

Żegnaj piękna słoneczna Afryko!!!To co oglądam budzi we mnie reakcję wymiotną Polscy piłkarze spadli na kompletne dno!Jesteśmy tylko lepsi od San Marino?!Kto miał jeszcze jakąkolwiek nadzieję na przemianę to był głupcem!Jest tylko jeden plus...To że benhakera wywalą!

tofik 09.09.2009 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 790938)
Kirm pokazuje jaki tkwi w nim potencjał,szkoda,ze u nas przez niego nie idzie więcej gry.

Tak samo Jirsak miał potencjał, Niedzielan, Kokoszka. Nasz Skorża to potrafi grajków wykorzystac.

EDIT:
HAHAH ŁOBO I SMOLAR weszli.

cantoro11 09.09.2009 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 790918)
Ale z drugiej strony, samym bramkarzem na Swiatowym poziomie sie meczow nie wygrywa.

ten "światowy" poziom pokazał przy pierwszym golu..

Witoldon 09.09.2009 20:50

Łobo za Obraniaka :D:D:D:D

pawelwislak 09.09.2009 20:50

To co pokazuje ten mecz to przygotowanie motoryczne polaków na tle innych!! TO JEST PO PROSTUUUU PRZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEPAŚĆ nasi nawet nie umieją biegać!! Patologia po prostu a co do meczu ogólnie jakimś wielkim fanem Repry nie jestem bo to najblizej powiazana ekipa z PZPN....

ANDRAŻ DO BOJU!!

Kamson 09.09.2009 20:51

Łobo za Obraniaka :lol::lol::lol:!

LEO WYPIER***AJ SABOTAŻYSTO

Jaroo1 09.09.2009 20:52

Ja nie moge, zawsze po takich meczach, po tych katorgach psychicznych zyc mi sie odechciewa. Pamietam rok temu mecz z Austria i to smao w****ienie, to smao zalamanie ktore przechodzilem. Ogladam to i sam czuje ta niemoc polckich grajkow, widze twarz Leo i widze ze chcialby sie pod ziemie zapasc ze wstydu, ze nie wie co robic ze sam sie meczy. Masakra. Mecz sie ciagnie, kazda sekunda jest jak minuta ;/

DJ Hazel 09.09.2009 20:52

Ja bym chciał żeby nasz Kirm gola strzelił:)

MMTS 09.09.2009 20:54

Hmm stawiałem dzisiaj 0:3, więc mam nadzieję, że Leło mnie nie zawiedzie...
a jak już będzie odchodził to niech zabierze Zewłakowa, Krzynówka, Boruca, Smolarka (był już w Holandii, to i język zna), Lewandowskiego M, Dudkę koniecznie !, Rogera !! Jak już ich weźmie, to na pewno Feyenord pójdzie na mistrza :rotfl:
padaka na maxxxa, połowa ma odciski na dupie od ławki, niektórzy nie mają klubu, niektórzy mają 10 kg nadwagi, niektórzy mają czoła pokopane a do tego ślepy i nie wyciągający wniosków trener....w sam raz na Euro2012

tofik 09.09.2009 20:55

Jaro - Haha, weś się nie powieś przypadkiem.

Jaroo1 09.09.2009 21:01

No bo ja kibicuje Polsce i mnie tak samo to boli jak wtedy Austria czy Wisła vs Levadia. Tak sie cuzje i mysle ze nie tylko ja :P

Achmed 09.09.2009 21:07

KOCHAM CIĘ, POLSKOOOO!
hahahahahaah.

trójka do zera. ;]

alterego 09.09.2009 21:08

proponuje naturalizować Kirma... gość zaczyna akcje i wpada gol

tofik 09.09.2009 21:08

2 asysta Kirma. Ciekawe dlaczego w jednym meczu ma więcej niż w 5 w lidze polskiej....

till 09.09.2009 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Achmed (Post 790963)
KOCHAM CIĘ, POLSKOOOO!
hahahahahaah.

trójka do zera. ;]


żal mi ciebie....

Blaszczu16 09.09.2009 21:09

Druga asysta Kirma. Szkoda że nie dla Wisły, tylko dla Słoweni:(> Szkoda, największym zawodem tych wrześniowych meczów jest Kuba niestety ;(

koyoot 09.09.2009 21:09

Tutaj to juz mozna sie tylko i wylacznie smiac z naszego zespolu, bo oni sa naprawde zalosni...

iiYama 09.09.2009 21:09

Ja .......ę, niech chociaż wstydu nie robią :-/

A działacze PZPN się znów nachleją, napełnią brzuchy i zadowoleni wrócą do kraju, żenada.

Tom'ash 09.09.2009 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 790965)
2 asysta Kirma. Ciekawe dlaczego w jednym meczu ma więcej niż w 5 w lidze polskiej....

Kwestia zgrania? W studiu przed meczem mówiono, że Słowenia gra w miarę możliwości tym samym składem. Więc dajmy mu czas ;)

sq 09.09.2009 21:10

oczywiscie lepiej sciagnac Gancarczyka i zostawic p***e Krzynowka na lewej obronie
ciekawa koncepcja

tommiyacht 09.09.2009 21:10

że tak zacytuje C.K. Dezerterów.

Panowie, biją naszych


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl