![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
gdzie jest post niejakiego mateusza?
co to mówił że roziedziemy ich? nieładnie tak kasować swoje posty...a żałuję ze nie zacytowałem :rotfl: brawo Kirm! ładna asysta :) mam nadzieję ze dziadek będzie miał honor i sam odejdzie. |
Cytat:
|
teraz proponuję jeszcze, kupmy tego grajka co 2 bramkę strzelił, widać ze dobrze rozumieją się z naszym Kirmem :)
nasza obrona to tragedia, nasza pomoc to tragedia, nasz napad to tragedia! trafna uwaga Szczęsnego, Żewłakow człapie i reszta zresztą też, jak można z takimi zawodnikami współpracować i tworzyć jakąś taktykę, skoro oni po prostu nie nadają się do gry w Reprze. |
Cytat:
|
No dobra ale powiedzmy sobie szczerze Kirm może i się wyróżnia dziś ale grając u nas w lidze znowu taki przechuj orzeł nie jest więc to chyba tylko świadczy co my dziś gramy...Jakos jestem wrecz pewny ze naszymi grającymi ligowcami bo poszło znacznie lepiej...
|
Cytat:
Weszło ogarnęło: Cytat:
|
Ja się tam nie stresuje, wiele razy przeżywaliśmy już coś takiego (nawet z tymi samymi zawodnikami). Siedzę sobie spokojnie i patrzę na grę Wiślaków. Jak nie ma pomysłu, to nie ma gry. Nasz środek pola nie istnieje, Darek Dudka potwierdza, że jego pozbycie się było dobrym posunięciem (który to on już raz gubi krycie?), Pawłowi też nie wychodzi, a jak się stara, to jakby bił głową o mur. W ogóle to strasznie są ociężali, ale przecież większość z nich to REZERWA w swoich klubach.
Ciągle mam nadzieje, że w drugiej połowie coś się stanie, ale chyba będzie klęska. |
Żegnaj piękna słoneczna Afryko!!!To co oglądam budzi we mnie reakcję wymiotną Polscy piłkarze spadli na kompletne dno!Jesteśmy tylko lepsi od San Marino?!Kto miał jeszcze jakąkolwiek nadzieję na przemianę to był głupcem!Jest tylko jeden plus...To że benhakera wywalą!
|
Cytat:
EDIT: HAHAH ŁOBO I SMOLAR weszli. |
Cytat:
|
Łobo za Obraniaka :D:D:D:D
|
To co pokazuje ten mecz to przygotowanie motoryczne polaków na tle innych!! TO JEST PO PROSTUUUU PRZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEPAŚĆ nasi nawet nie umieją biegać!! Patologia po prostu a co do meczu ogólnie jakimś wielkim fanem Repry nie jestem bo to najblizej powiazana ekipa z PZPN....
ANDRAŻ DO BOJU!! |
Łobo za Obraniaka :lol::lol::lol:!
LEO WYPIER***AJ SABOTAŻYSTO |
Ja nie moge, zawsze po takich meczach, po tych katorgach psychicznych zyc mi sie odechciewa. Pamietam rok temu mecz z Austria i to smao w****ienie, to smao zalamanie ktore przechodzilem. Ogladam to i sam czuje ta niemoc polckich grajkow, widze twarz Leo i widze ze chcialby sie pod ziemie zapasc ze wstydu, ze nie wie co robic ze sam sie meczy. Masakra. Mecz sie ciagnie, kazda sekunda jest jak minuta ;/
|
Ja bym chciał żeby nasz Kirm gola strzelił:)
|
Hmm stawiałem dzisiaj 0:3, więc mam nadzieję, że Leło mnie nie zawiedzie...
a jak już będzie odchodził to niech zabierze Zewłakowa, Krzynówka, Boruca, Smolarka (był już w Holandii, to i język zna), Lewandowskiego M, Dudkę koniecznie !, Rogera !! Jak już ich weźmie, to na pewno Feyenord pójdzie na mistrza :rotfl: padaka na maxxxa, połowa ma odciski na dupie od ławki, niektórzy nie mają klubu, niektórzy mają 10 kg nadwagi, niektórzy mają czoła pokopane a do tego ślepy i nie wyciągający wniosków trener....w sam raz na Euro2012 |
Jaro - Haha, weś się nie powieś przypadkiem.
|
No bo ja kibicuje Polsce i mnie tak samo to boli jak wtedy Austria czy Wisła vs Levadia. Tak sie cuzje i mysle ze nie tylko ja :P
|
KOCHAM CIĘ, POLSKOOOO!
hahahahahaah. trójka do zera. ;] |
proponuje naturalizować Kirma... gość zaczyna akcje i wpada gol
|
2 asysta Kirma. Ciekawe dlaczego w jednym meczu ma więcej niż w 5 w lidze polskiej....
|
Cytat:
żal mi ciebie.... |
Druga asysta Kirma. Szkoda że nie dla Wisły, tylko dla Słoweni:(> Szkoda, największym zawodem tych wrześniowych meczów jest Kuba niestety ;(
|
Tutaj to juz mozna sie tylko i wylacznie smiac z naszego zespolu, bo oni sa naprawde zalosni...
|
Ja .......ę, niech chociaż wstydu nie robią :-/
A działacze PZPN się znów nachleją, napełnią brzuchy i zadowoleni wrócą do kraju, żenada. |
Cytat:
|
oczywiscie lepiej sciagnac Gancarczyka i zostawic p***e Krzynowka na lewej obronie
ciekawa koncepcja |
że tak zacytuje C.K. Dezerterów.
Panowie, biją naszych |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl