![]() |
Cytat:
|
Ja dziś pięknie poległem na kilku kuponach i teraz jeśli nie zdupcy Standard to się odbiję. Tylko niech nie zdupcą niczego :/
|
Cytat:
|
A ja się pięknie przejechałem na Betisie, k***a...
|
Cytat:
Więc albo jutro Wisełka da mi 1024zł albo nic ! To są dopiero emocje ! JAZDA JAZDA JAZDA BIAłA GWIAZDA :d |
Na dzisiaj :
Wisła Milan :) |
Wisła
Barca Milan 1x i trafiamy tak jak wczoraj:) |
Kurs na MU nie duzy,ale pamietajcie ze to derny Manchesteru wiec City na pewno sie nie polozy. Tym bardzije ze Juz nie raz robilo niespodzianki na Old Traford.
Wiem ze MU jest liderem i musi wygrac ale pamietajcie rowniez ze maja jeszcze mecz zalegly takze nawet strata punktow (teoretyczna) w meczu derbopwym bedzie do odrobienia pozniej. |
Niech mi ktoś wreszcie powie czy jutro warto postawić kasę na Newcastle w meczu z Boro???
Jaro ja oglądałem ich z Kogutami i też byli słabi no ale muszą wygrać wreszcie,to najwyżej to odpuszczę i coś znajdę innego na poniedziałek. takie coś na jutro ma szansę? Hapoel Tel Aviv-Bnei Sahknin 1 V.Williams-Kleybanova 1 Karlovic- Benneteau 1 za 50 zł do wygrania 100 plus ewentualnie do tego kuponu Davydenko-Troicki 1 |
ogladalem Liverpool-Newcastle i nie istnial Newcastle co mozna jeszcze zrozumiec ale oglądałem ich tez jak grali u siebie z Portsmouth i grali taka kaszaną,że głowa mała ! Nie warto ryzykowac takie moje zdanie ale jesli wygraja to nie do mnie pretensje :)
|
nie polecam rowniez Newcastle:) to ze MUSZA to nic nie znaczy,zwlaszcza ze graja kosmiczną pytę.
z ManU tez ostroznie |
Cytat:
|
Czemu nikt nie gra Dynama Kijów? Czyżby było tam jakies drugie dno?
Kurs 1.23 do podbicia |
Cytat:
Ja na dziś Wisła-Legia 1 za grube pieniądze |
sęsu:o:D kurde coś nasza Isia się męczy,czyżby koniec mojej passy
Rocco dziś chyba Kanada-wygra z Rosją a Szwedzi z USA jak myślisz? |
ja finału nie ruszam bo jestem za Rosją:) choc minimalnym faworytem Kanada.kusi tutaj over 5,5.
drugi mecz tez ciezki i byc moze tez over |
Wisła - Legia 1 @ 1,90
Willem II - PSV 2 @ 1,50 Olhanense - Santa Clara 1 @ 2,00 Tenerife - Murcia 1 @ 1,45 St. Pauli - Mainz 2 @ 1,90 Stawka: 5 Kurs ogólny: 15,70 Zakładana wygrana: 70,70 A. Jonsson - P. Protasiewicz 1 @ 1,85 Gdańsk(+4) - Leszno 2 @ 1,70 T. Gollob(11,5pkt) 2 @ 1,70 J. Crump (12,5pkt) 2 @ 1,65 W. Jaguś (9,5pkt) 2 @ 1,55 Wkład: 5 Kurs ogólny: 13,67 Przewidywana wygrana: 61,52 Ojjj ciężko |
Bydgoszcz-Zielona Gora 2 1.85
Wklad 200zl Do Wygrania 333 zl :) wedlug mnie A. Jonsson - P. Protasiewicz 1 @ 1,85 to jest dzisiaj najgorszy do trafienia typ ale coz zycze powodzenia :P |
Atletico-Espanyol -1
Cagliari-Roma - 2 Huelva-La Corunia - 2 Almeria-Gijon - 1 Wisła-Legia - 1 Ako 38.61 Stawka 10zł Ew.Wygr. 347.50 |
Na dziś :
Barcelona - Villarreal 02 Milan - Juventus 1 Wisła - to coś na l 1 Arsenal - Chelsea 1 Ostro :D |
kto zna jakiejs stronki gdzie leca mecze na zywo w internecie oprocz meczyki.pl ??
bo nie moge znalezc ;/ z gory thx :D najlepiej jak najwiecej podajcie :P dzieki kelmaj ale bardziej chodzilo mi o Polskie strony :D |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...79a589b243f2bc
Niestety tylko ten kupon wszedł na 7 które miałem :( najbardziej wku*wia to jak nie wchodzi 1 mecz... - http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...72f11f9184d6a2 - http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...2142cafcc37852 |
Cytat:
|
Cytat:
Nie daje sie tego samego meczu na kilka kuponow :) Stara zasada,ale bardzo prawdziwa niestety. |
i jak sie tu nie zdenerwowac..
http://img22.imageshack.us/img22/1664/aaatqt.th.png dodam ze HAMkam w dogrywce w 13 min strzelil 3 bramki i wygrali 4-1... ;/ |
Cytat:
|
Panowie moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi? w rejestracji w expect pisze mi Kod musi składać się z 1 do 12 znaków o ktory kod chodzi promo? e jesli tak to skad go mam wziasc?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl