Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

daniello1987 09.05.2009 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 723920)
aston villa 2
cracovia 2
koeln 02
korona 2
bełchatów 02
za 2 zł 107 do wzięcia :D

o ile dobrze widze nic nie weszlo:D

pan Dudi 09.05.2009 20:34

Ja dziś pięknie poległem na kilku kuponach i teraz jeśli nie zdupcy Standard to się odbiję. Tylko niech nie zdupcą niczego :/

Waldus88 09.05.2009 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldus88 (Post 723893)
Jak się bawić to się bawić:

6z7
St. Patrick's- Cork X @ 3,20
Polonia W. - Belchatow 1 @ 2,12
Hull - Stoke 1 @ 2,05
Athlone - UC Dublin 2 @ 1,85
Nitra - Trnava 2 @ 2,25 - przełożony
Lazio - Udinese 1 @ 2,60
Modena - Mantova 1 @ 2,10

A co mi tam o 7 czy 14zł niechodzi.

10 znaków.

regis 09.05.2009 23:51

A ja się pięknie przejechałem na Betisie, k***a...

jaro1985r 10.05.2009 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 723702)
poszlo 2z3 za 300 zl do wygrania 824zl

Wisła-Legia 1 2,00
Energie-Bayern 2 1,45
West Ham-Liverpool 2 1,55
!

narazie weszło, to co już weszło poszło na Wisełkę !

Więc albo jutro Wisełka da mi 1024zł albo nic ! To są dopiero emocje ! JAZDA JAZDA JAZDA BIAłA GWIAZDA :d

WiślakNH 10.05.2009 08:02

Na dzisiaj :
Wisła
Milan
:)

rocco_1906 10.05.2009 08:44

Wisła
Barca
Milan 1x

i trafiamy tak jak wczoraj:)

Tobi1906 10.05.2009 09:19

Kurs na MU nie duzy,ale pamietajcie ze to derny Manchesteru wiec City na pewno sie nie polozy. Tym bardzije ze Juz nie raz robilo niespodzianki na Old Traford.

Wiem ze MU jest liderem i musi wygrac ale pamietajcie rowniez ze maja jeszcze mecz zalegly takze nawet strata punktow (teoretyczna) w meczu derbopwym bedzie do odrobienia pozniej.

LuKaS TSW 10.05.2009 09:22

Niech mi ktoś wreszcie powie czy jutro warto postawić kasę na Newcastle w meczu z Boro???

Jaro ja oglądałem ich z Kogutami i też byli słabi no ale muszą wygrać wreszcie,to najwyżej to odpuszczę i coś znajdę innego na poniedziałek.

takie coś na jutro ma szansę?
Hapoel Tel Aviv-Bnei Sahknin 1
V.Williams-Kleybanova 1
Karlovic- Benneteau 1
za 50 zł do wygrania 100

plus ewentualnie do tego kuponu Davydenko-Troicki 1

jaro1985r 10.05.2009 09:51

ogladalem Liverpool-Newcastle i nie istnial Newcastle co mozna jeszcze zrozumiec ale oglądałem ich tez jak grali u siebie z Portsmouth i grali taka kaszaną,że głowa mała ! Nie warto ryzykowac takie moje zdanie ale jesli wygraja to nie do mnie pretensje :)

rocco_1906 10.05.2009 10:14

nie polecam rowniez Newcastle:) to ze MUSZA to nic nie znaczy,zwlaszcza ze graja kosmiczną pytę.
z ManU tez ostroznie

WiślakNH 10.05.2009 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 724268)
Na dzisiaj :
Wisła
Milan
:)

odgapiłem od rocco i dołożyłem Barcę :-p

Johnny B 10.05.2009 11:54

Czemu nikt nie gra Dynama Kijów? Czyżby było tam jakies drugie dno?
Kurs 1.23 do podbicia

Donki 10.05.2009 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Johnny B (Post 724418)
Czemu nikt nie gra Dynama Kijów? Czyżby było tam jakies drugie dno?
Kurs 1.23 do podbicia

Ja uważam że po takim kursie nie ma sęsu tego grać.
Ja na dziś Wisła-Legia 1 za grube pieniądze

LuKaS TSW 10.05.2009 12:05

sęsu:o:D kurde coś nasza Isia się męczy,czyżby koniec mojej passy
Rocco dziś chyba Kanada-wygra z Rosją a Szwedzi z USA jak myślisz?

rocco_1906 10.05.2009 12:11

ja finału nie ruszam bo jestem za Rosją:) choc minimalnym faworytem Kanada.kusi tutaj over 5,5.
drugi mecz tez ciezki i byc moze tez over

Waldus88 10.05.2009 12:13

Wisła - Legia 1 @ 1,90
Willem II - PSV 2 @ 1,50
Olhanense - Santa Clara 1 @ 2,00
Tenerife - Murcia 1 @ 1,45
St. Pauli - Mainz 2 @ 1,90

Stawka: 5
Kurs ogólny: 15,70
Zakładana wygrana: 70,70

A. Jonsson - P. Protasiewicz 1 @ 1,85
Gdańsk(+4) - Leszno 2 @ 1,70
T. Gollob(11,5pkt) 2 @ 1,70
J. Crump (12,5pkt) 2 @ 1,65
W. Jaguś (9,5pkt) 2 @ 1,55

Wkład: 5
Kurs ogólny: 13,67
Przewidywana wygrana: 61,52

Ojjj ciężko

kameleon2323 10.05.2009 12:44

Bydgoszcz-Zielona Gora 2 1.85

Wklad 200zl
Do Wygrania 333 zl :)

wedlug mnie
A. Jonsson - P. Protasiewicz 1 @ 1,85 to jest dzisiaj najgorszy do trafienia typ ale coz zycze powodzenia :P

_bzyku_ 10.05.2009 13:00

Atletico-Espanyol -1
Cagliari-Roma - 2
Huelva-La Corunia - 2
Almeria-Gijon - 1
Wisła-Legia - 1
Ako 38.61
Stawka 10zł
Ew.Wygr. 347.50

Rustin 10.05.2009 13:21

Na dziś :

Barcelona - Villarreal 02
Milan - Juventus 1
Wisła - to coś na l 1
Arsenal - Chelsea 1

Ostro :D

kameleon2323 10.05.2009 13:37

kto zna jakiejs stronki gdzie leca mecze na zywo w internecie oprocz meczyki.pl ??
bo nie moge znalezc ;/
z gory thx :D najlepiej jak najwiecej podajcie :P
dzieki kelmaj ale bardziej chodzilo mi o Polskie strony :D

kelmaj 10.05.2009 14:20

www.myp2p.eu
www.atdhe.net

Tyle starczy ;)

kameleon2323 10.05.2009 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 724464)
Bydgoszcz-Zielona Gora 2 1.85

Wklad 200zl
Do Wygrania 333 zl :)

ja pierd*** co za dzien :evil::foch:

WiślakNH 10.05.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 724268)
Na dzisiaj :
Wisła
Milan
:)

na chu** dołożyłem ta barce:evil: wygrywać 3:1 i kur** ja pierdo**

nbns 10.05.2009 19:58

http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...79a589b243f2bc
Niestety tylko ten kupon wszedł na 7 które miałem :( najbardziej wku*wia to jak nie wchodzi 1 mecz...

- http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...72f11f9184d6a2
- http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...2142cafcc37852

Waldus88 10.05.2009 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldus88 (Post 724439)
Wisła - Legia 1 @ 1,90
Willem II - PSV 2 @ 1,50
Olhanense - Santa Clara 1 @ 2,00
Tenerife - Murcia 1 @ 1,45
St. Pauli - Mainz 2 @ 1,90

Stawka: 5
Kurs ogólny: 15,70
Zakładana wygrana: 70,70

A. Jonsson - P. Protasiewicz 1 @ 1,85
Gdańsk(+4) - Leszno 2 @ 1,70 - przełożony
T. Gollob(11,5pkt) 2 @ 1,70
J. Crump (12,5pkt) 2 @ 1,65
W. Jaguś (9,5pkt) 2 @ 1,55

Wkład: 5
Kurs ogólny: 13,67
Przewidywana wygrana: 61,52

Ojjj ciężko

10 znaków.

El'kabat 10.05.2009 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbns (Post 724752)
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...79a589b243f2bc
Niestety tylko ten kupon wszedł na 7 które miałem :( najbardziej wku*wia to jak nie wchodzi 1 mecz...

- http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...72f11f9184d6a2
- http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...2142cafcc37852


Nie daje sie tego samego meczu na kilka kuponow :) Stara zasada,ale bardzo prawdziwa niestety.

Speedy 11.05.2009 12:58

i jak sie tu nie zdenerwowac..

http://img22.imageshack.us/img22/1664/aaatqt.th.png

dodam ze HAMkam w dogrywce w 13 min strzelil 3 bramki i wygrali 4-1... ;/

jaro1985r 11.05.2009 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 724252)
narazie weszło, to co już weszło poszło na Wisełkę !

Więc albo jutro Wisełka da mi 1024zł albo nic ! To są dopiero emocje ! JAZDA JAZDA JAZDA BIAłA GWIAZDA :d

PIęKNYU WEEKEND, ZA 300 Zł 1024 Zł !!!

simon1906 11.05.2009 16:40

Panowie moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi? w rejestracji w expect pisze mi Kod musi składać się z 1 do 12 znaków o ktory kod chodzi promo? e jesli tak to skad go mam wziasc?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl