Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

damians 21.06.2010 13:08

Raczej napewno ;) Jak coś takiego może grać w lidze Europa? Trzebaby popytać chłopaków z Jamajki czy nie chcieliby się do UEFY dołączyć ;)

martin_6 21.06.2010 13:13

Mareq - Groclin, jeszcze przed przeprowadzką do Warszawy, grał z Tobołem Kostanaj. Też Kazachstan.

zim zum 21.06.2010 14:19

Ruch łatwo trafił, braku awansu do 3 rundy będzie kompromitacją.

madenn 21.06.2010 14:40

Jagiellonia zaczyna od 3 rundy??

Mateuusz 21.06.2010 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madenn (Post 918050)
Jagiellonia zaczyna od 3 rundy??

tak.
1234567890

Mareq 21.06.2010 15:37

Cytat:

Mareq - Groclin, jeszcze przed przeprowadzką do Warszawy, grał z Tobołem Kostanaj. Też Kazachstan.
To prawda , ale mimo wszystko odległość między Konstajem a Karangadą jest mniej więcej taka jak między Szczecinem a Lwowem ;)

lorddavy 21.06.2010 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 918015)
Mareq - Groclin, jeszcze przed przeprowadzką do Warszawy, grał z Tobołem Kostanaj. Też Kazachstan.


Z Tobołami to Polonia Warszawa osiągnęła cudowne wyniki w 2003 a nie żaden Groclin. 0;3 u siebie i 1;2 na wyjeździe to była kompromitacja.

No ale sądzę, że od tego czasu poziom ligi się znacznie podniósł i Ruch to udowodni zdobywając cenne punkty do rankingu dla Polski, tym bardziej, że w kolejnej rundzie trafili nawet na rywala słabszego od naszego.

Wojtas 21.06.2010 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 918029)
Ruch łatwo trafił, braku awansu do 3 rundy będzie kompromitacją.




Patrzac ile mysmy(lacznie polskie kluby) takich kompromitacjii musiel znosic(Terek Grozny,Cementarnica,i inni) to radzillbym wszysykim i Ruchowi i Amice no i nam skoncentrowac na 100% bo moze byc roznie...

_ukoL 22.06.2010 08:09

Kurde niedługo spotka Nas zaszczyt oglądania losowania pierwszej rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Wszystko zmierza ku temu... i euforia po wylosowaniu reprezentanta Andory czy San Marino. :lol:

AYALA 22.06.2010 11:07

ten Inter Baku to filia AC Milanu.
http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...ia_Milanu.html

crazykaro 22.06.2010 16:31

Ten Inter Baku najlepszym płaci 300 tys euro czyli tyle ile leszki nie płacą nikomu

lucaNY 22.06.2010 21:21

Boli was ze Lech gra w LM ? Do boju FC Šiauliai.

rocco_1906 22.06.2010 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucaNY (Post 918960)
Boli was ze Lech gra w LM ? Do boju FC Šiauliai.

w LM to jeszcze nie gra ;] jakbyś nie wiedział to Twój klub gra póki co w eliminacjach LM,a to chyba DROBNA różnica?? :)

WISŁA 1906 NH 25.06.2010 07:36

Dobra informacja w sprawie transmisji

http://www.90minut.pl/news/127/news1...pucharach.html

micmac 30.06.2010 12:48

Fajnie, że polsat wykupił prawa. Mam tylko pytanie czy wie ktoś może gdzie będzie można obejrzeć pierwszy mecz Ruchu w czwartek???

Donki 30.06.2010 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez micmac (Post 923975)
Fajnie, że polsat wykupił prawa. Mam tylko pytanie czy wie ktoś może gdzie będzie można obejrzeć pierwszy mecz Ruchu w czwartek???

Nigdzie:-)

sessegnon 30.06.2010 13:06

Pierwszy mecz będzie transmitowany, ale tylko w kazachskiej TV El Arna.Gdyby zdecydowali się troche wcześniej(decyzja zapadła wczoraj) to Polsat pewnie też by się skusił.
W Polsce nie ma szans "złapać" satelity na której nadaje, więc pozostaje mieć nadzieję, że ktoś wrzuci mecz do sieci...

A tak będą wyglądać transmisje z rewanżu:
Polsat Futbol
20.00 – na żywo Eliminacje Ligi Europejskiej: studio
20.30 – na żywo Eliminacje Ligi Europejskiej: Ruch Chorzów - Szachtior Karaganda

Polsat Sport (retransmisja)
23.00 – Eliminacje Ligi Europejskiej: Ruch Chorzów - Szachtior Karaganda

Nie ma informacji o relacji w kanałach otwartych (Polsat,TV4).

zim zum 30.06.2010 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 923999)
Pierwszy mecz będzie transmitowany, ale tylko w kazachskiej TV El Arna.Gdyby zdecydowali się troche wcześniej(decyzja zapadła wczoraj) to Polsat pewnie też by się skusił.
W Polsce nie ma szans "złapać" satelity na której nadaje, więc pozostaje mieć nadzieję, że ktoś wrzuci mecz do sieci...

wtedy są MŚ, więc wątpliwe żeby Polsat to wykupił

Jaroo1 30.06.2010 15:28

co za ****y jebane pewnie beda dawac mecze LE w polsacie futbol ktory jest wtym drozszym pakiecie. k.. jebane dziadostwo, tak to jest placic 30 pare zł i jeszcze im malo, jeszcze chca czlowieka z nastepnych 20 zl ogolocic, no to jest wlasnie Polska. Ja pie...

Luu... 01.07.2010 05:30

Cytat:

Osłabiony Ruch rozpoczyna europejską przygodę



W czwartek o godzinie 17.00 polskiego czasu Ruch Chorzów rozpocznie tegoroczną walkę polskich klubów na arenie europejskiej. Rywalem Niebieskich w I rundzie eliminacji Ligi Europy będzie kazachski Szachtior Karaganda.

Trzeci zespół ubiegłego sezonu wyleciał do Kazachstanu w środę. Na pokładzie samolotu zabrakło Macieja Sadloka, który... miał obawy przed dalekim lotem na wschód. Reprezentant Polski po wejściu na pokład zgłosił trenerowi, że czuje się źle i nie wie, czy będzie mógł kontynuować podróż. - Maciek czuje strach przed lataniem. Ma taki mały lęk wysokości. Czasami boi się nawet wjechać windą na wyższe piętro. Jego obawy spotęgowały się po katastrofie smoleńskiej. W tym roku leciał z kadrą do Tajlandii i Hiszpanii, bo w obu przypadkach samoloty były duże. Ten, do którego wsiadł w Katowicach miał małe gabaryty i to go chyba zestresowało - mówi Andrzej Sadlok, ojciec zawodnika.

Środowa sytuacja sprawiła, że pojawiły się spekulacje, czy aby strach przed lataniem był prawdziwą przyczyną opuszczenia pokładu samolotu przez obrońcę Ruchu. Sugerowano, że być może szykuje się on do transferu i nie chce sobie zamykać drogi do gry w europejskich pucharach w innym klubie. Ojciec piłkarza stanowczo odrzucił taki scenariusz.

- Syn niedawno przedłużył o rok kontrakt z Ruchem. Dostał podwyżkę. Generalnie jest zadowolony - tłumaczył Sadlok senior. W nowej umowie w porównaniu z poprzednią nie ma zapisanej kwoty odstępnego. Niebiescy wcześniej wyceniali obrońcę na 500 tys euro. Teraz jednak zapewniają, że nie zamierzają go sprzedać.

Za pokonanie Szachtiora podopieczni Waldemara Fornalika mają obiecane 80 tysięcy złotych. - Chcemy, by nasza przygoda z europejskimi pucharami trwała jak najdłużej - twierdzi kapitan zespołu, Krzysztof Pilarz. - Zamierzamy skupiać się tylko na najbliższym rywalu. Taka taktyka pozwoliła nam w Ekstraklasie zająć trzecie miejsce i taką samą przyjmiemy w Lidze Europy - dodał.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

tak, tak samolot był za mały :rotfl:

klubus 01.07.2010 09:23

A czy mecz Ruchu będzie gdzieś transmitowany internet telewizja?

mcovalski 01.07.2010 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klubus (Post 924627)
A czy mecz Ruchu będzie gdzieś transmitowany internet telewizja?

5 postów wyżej masz napisane. Chyba nie trudno przeglądnąć i poczytać ostatnią stronę z wpisami.
Co do internetu www.soccer-live.pl i sprawdź.

Syn Kangura z 1984 01.07.2010 16:04

http://kiwi.kz/broadcast/view/reddevil1

Niestety zacina i słaba jakość. Nie obraziłbym się gdyby ktoś podał lepszą stronkę ;)

raciborzanin 01.07.2010 16:12

RUCH PRZEGRYWA z Kazachami...co za dno....

SpoXsteR 01.07.2010 16:16

Gol dla Kazachow :)

przemek1902 01.07.2010 16:16

Nie licz na nić więcej w wykonaniu tego zespołu ;)

sessegnon 01.07.2010 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raciborzanin (Post 924994)
RUCH PRZEGRYWA z Kazachami...co za dno....

Czy dno to ocenimy po meczu.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 924990)
http://kiwi.kz/broadcast/view/reddevil1

Niestety zacina i słaba jakość. Nie obraziłbym się gdyby ktoś podał lepszą stronkę ;)

Jak Ty tego linka znalazłeś?:shock::-D

Już wiem gdzie :p

Maciuś 01.07.2010 16:20

A ja tam nie jestem zdziwiony, spotkaly sie dwa wyrownane zespoly, niektorzy chyba zapomnieli na ktorym miejscu sklasyfikowana jest nasza liga w Europie.

SpoXsteR 01.07.2010 16:39

Jak ktos w 1 meczu dostanie zoltko to w nastepnym nie wystapi czy jak to jest?
z relacji na stronie Ruchu wynika ze Sza.. cos tam powinno prowadzic juz 3-0 :D

Cytat:

Piłkarze Waldemara Fornalika zostali zagonieni pod własne pole karne i nie potrafią się stamtąd wydostać! W kolejnej sytuacji głową strzela Aldin Didć, ale na szczęście futolówka przeleciała nad poprzeczką.

Kosa93 01.07.2010 16:41

Za jedną żółtą? Takich przepisów to nawet na MŚ nie ma :P Zdaję mi się, że trzeba mieć 2 lub 4 żeby nie wystąpić w kolejnym meczu.

Syn Kangura z 1984 01.07.2010 16:47

1-1... Ufff :P

63.5 Kg 01.07.2010 16:48

Nie wiem co tak narzekacie ...przeciez graja na wyjezdzie:rotfl:

wiertar 01.07.2010 16:51

Popularny "Ecia" chciiał dośrodkować z lewej strony, ale ostatecznie zmienił decyzję i strzałem w długi róg pod porzeczkę doprowadził do wyrównania!


hahah już nawet nie napiszą że mu poprostu zeszło tylko że zmienił decyzje:D fajnie że oni czytają w jego myślach:D

sessegnon 01.07.2010 16:53

1-1 to dobry wynik przed rewanżem.Nie ma co narzekac.Wiadomo tez jaka jest sytuacja finansowa Ruchu i jakich pilkarzy sprowadzili.Nie mozna za duzo wymagac.

rw88 01.07.2010 16:57

Mówiłem, że tego meczu w wykonaniu polskich drużyn obawiam się najbardziej i jak na razie się to potwierdza. Nie dość że Kazachowie są w środku sezonu, Ruch właściwie gra z marszu po urlopach, to w samym Kazachstanie zawsze cuda się dzieją, boiska uniemożliwiają jakąkolwiek grę piłką (trawa rośnie właściwie na piasku) wystarczy powiedzieć że z 6 czy 7 kazachskich meczów u siebie w tamtym sezonie w pucharach, tylko jeden skończył się porażką gospodarzy, a 2-0 wygrał z Aktobe sam Werder Brema - z wszystkich kaukazkich krajów zdecydowanie najgorzej było wylosować Kazachstan. Na wyjazdach Kazachowie już tak nie błyszczą i tu upatruję szansy Ruchu, oby dowieźli to 1-1 do końca.

Mamba 01.07.2010 17:03

Obecna cena Janoszki to ponoć 20 mln euro!

Grzyb strzela karnego! Cena wyjściowa to 8 mln euro!

Salman17 01.07.2010 17:05

Karny dla Ruchu ;]

raciborzanin 01.07.2010 17:05

Rzut karny dla Ruchu(z tego co widze) I GOL 1-2!

przemek1902 01.07.2010 17:05

ta, Grzyb strzelil

Tobi1906 01.07.2010 17:33

I dobrze ze Niebiescy prowadza,niech nabijaja ten nasz marny wspolczynnik meczowy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl