![]() |
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...348,1,727.html
informacja o relacjach z Bałaniukiem i Sobolem dosyć szokująca. Fajne miał Bałaniuk wejście w drużynę, po kilku treningach wyszedł na mecze nie wiedząc co ma robić i... wyglądał jakby był na boisku przypadkiem. Odnoszę wrażenie, że dla Kiko to tez miała by opcja na chwilę by podbić CV i wrócić do np Segunda |
Jak przeczytałem fragment o Bałaniuku to aż pomyśałem jedno: wtf?
Rozumiem z w ten sposób chciał go zmusić do nauki języka hiszpańskiego/ polskiego? mimo że sam po polsku nie wiele potrafił ? Parodia. |
Dużo rzeczy już wiadomo. Ja od jakiegos czasu tez mialem wrazenie ze duza czesc zawodnikw nie wykorzystuje potencjału ze mamy problwmy w wielu podstawowych aspektach gty.
Jak dla mnie dobra decyzja szkoda ze tak późna |
W większości wywiad ten potwierdził moje przypuszczenia. I coś jeszcze dla szczekaczy: "Ale jeśli dzisiaj ktoś nam mówi, że popełniamy błąd, uważam, że powinien nam zaufać, bo gdy zatrudnialiśmy Ramireza, też zewsząd słyszeliśmy, że to nieporozumienie."
|
Z wypowiedzi Pani Marzeny można wywnioskować, że Kiko praktycznie zabraniał trenowania grajków po godzinach? heh
|
Teraz tylko czekam aż Wolfy zacznie wyzywać Panią Marzenę od frajerek i mend, bo za opinie podobne do tych, które prezentuje nasza prezes, Wolfy raczył nas takimi epitetami w naszą stronę.
|
hejterki prezeski, gdzie jestescie? Co powiecie teraz?:-)
|
Czytałem zajawkę tego wywiadu i mówiąc szczerze jasny szlag mnie trafił bo wychodziło, że mamy powtórkę z Cupiała/Filipiaka etc. Na szczęście całość wywiadu (kupiem PS) wygląda dużo sensowniej. Jak ktoś ma dostęp to polecam. Choć fakt, że przez pół roku nie mogli się dogadać z trenerem co do treningów indywidualnych z zawodnikami to jednak jest trochę dziwny.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...348,1,727.html Cytat:
Poza tym polecam to przeczytać. Weszło drąży temat trenerów i powiedzmy z 75% się zgadzam: http://weszlo.com/2017/12/12/wtorek-...-stanowski-42/ Cytat:
|
A dlaczego Wolfy miałby wyzywać Panią Prezes od czegokolwiek ???
Z tego co kojarzę, to Wolfy twierdził jedynie, ze głupotą jest wzywanie do zmiany trenera po 2 porażkach przez regularnych płaczków na forum, i odnosiło się to do Kiko Ramireza, tylko dlatego, że akurat on był trenerem Wisły Kraków. Wymiana Ramireza na Carrillo jest zmianą świadomie podjętą przez Zarząd i przemyślaną, nie było klasycznego wyrzucania trenera i myślenia jakoś to będzie i kogoś się znajdzie. Tak samo jak przedłużenie kontraktu z Ramirezem na ten sezon. Tak samo niektórzy szanowni koledzy po meczu z Sandecją pisali o Perezie pt. Pan Piłkarz - chociaż zagrał on niezłe zawody przede wszystkim dlatego, że Sandecja zostawiała sporo miejsca w środku pola. a po meczu z Płockiem został wyklęty (jak najbardziej słusznie), bo niestety grał jak w większości pozostałych spotkań.... Pewnie za kilka miesięcy jak tylko Wisła Carrillo zremisuje ze Śląskiem, przegra z 4:0 z Legią i u siebie z Amiką, znowu pojawią się odpowiednie komentarze o zmianie trenera. |
A nie macie wrażenia, że trochę za dużo rzeczy Pani Prezes upublicznia? Obawiam się tego, jak Kiko może ten wywiad odebrać... A jak zacznie się do tego odnosić to może się to przerodzić w niepotrzebną prasową wojenkę.
|
Cytat:
|
pepe72
A to nie jest tak, że Kiko miał klauzule punktów (pewnie i kolejek, po której te punkty musza być), czyli Stanowski może czuć się usatysfakcjonowany? |
Cytat:
Perez jak i Buchalik nie zagrali dobrego meczu ani we wronkach ani z sandecją.... |
zapytajcie Knura. Może on się dowie czy była taka klauzula
|
Cytat:
Czułbym się dużo lepiej gdyby pani prezes zamiast wyciągać co smakowitsze kawałki po prostu powiedziała, że takie były założenia, nie spełnił, ściągnęli Carrillo. W wywiadzie potwierdziła, że były tarcia oraz to, że próbowali ściągnąć Joana wcześniej. Jakoś się to "dodaje", że polecę klasykiem. Ale pewien niepokój pozostaje. Dla mnie komunikat, że Carrillo był dostępny i chcieli to wykorzystać (jest w wywiadzie) jest dużo bardziej strawne, niż gadanie, że nie chciał indywidualnie trenować Halilovicia. Mam nadzieję, że ten temat został wyjaśniony z nowym trenerem i albo on się tym zajmie albo np. Sobol dostanie to do obowiązków. Polecam przeczytać wywiad p. Sarapaty i felieton Stano. |
Kurz,
twoje przyglupie komentarze jakoby problem nie lezal w trenerach, ale zawodnikach pokazywaly juz twoj poziom inteligencji. Nigdzie nie raczyles zauwazyc ze obecna kadra Wisly to jakies 1/4 zawodnikow, ktorzy byli tutaj wczesniej. Ale to nie przeszkadzalo ci manipulowac rzeczywistoscia w swoich przyglupich wywodach. Teraz w kolejny przyglupi sposob probujesz twierdzic, ze prezes moze sie mijac z prawda, bo to przeciez jest opinia jednej strony. Znowu manipulujesz rzeczywistoscia, bo nie chcesz zauwazyc, ze to co mowi prezes w wywiadzie ma realne odzwierciedlenie tego co sie dzialo przez ostatnie miesiace - brak wyciagania wnioskow z problemow na boisku, brak rozwoju poszczegolnych zawodnikow jak i calej druzyny, brak postepu w grze, a w efekcie tego wszystkiego, biorac pod uwage ze jak sie nie rozwijasz to sie cofasz, doszedl brak wynikow. Choc to tez zwiazane z tym, ze zaczelismy grac po prostu z dobrze poukladanymi zespolami. Zatem, udajesz, ze tego wszystkiego nie widzisz i przyglupio stwierdzasz, ze wina lezala po stronie zawodnikow. Nie, zawodnicy robia to co kaze trener, albo siadaja na lawce - przyklad to Tibor, ktory raczyl wiecej grac pilka, a nie rzucal tylko dlugiej lagi do przodu. Moze tutaj podobnie jak Denys nie rozumial trenera i dzieki temu niezle wychodzilo? Wiecej dyskutowac z toba nie zamierzam. Na twoje kolejne przyglupie posty odpowiadac nie zamierzam. Dla mnei ty i pokroju ciebie to nie sa kibice wisly. wam by wystarczylo 12-14 miejsce i byscie stwierdzili, ze nie ma zle, z tymi zawodnikami przeciez sie nie dalo wiecej i ogolnie to spoko a to przeciez mentalnosc sasiadki. Kibic Wisly musi zawsze wymagac wiecej, bo ten klub zasluguje na to zeby osiagac sukcesy. Rozumie to zarzad klubu, ciezko pracujac nad poprawa sytuacji finansowej a przez to umozliwienie sprowadzanie lepszych zawodnikow. Ale tego samego wymaga od trenera - wyciagania absolutnego 100 proc od tych, ktorzy sa. ty i tobie podobni pisaliscie, ze z tymi zawodnikami wiecej sie nie da tlumaczac w ten sposob nieudolnosc Kiko chociaz nie mieliscie zadnych podstaw aby tak twierdzic. Przeciwnie. Wiadomo ze i Boguski i Malecki potrafia grac lepiej. Potrafi takze Cywka, ktorego przeniesienie na prawa obrone bylo chyba jedynym realnym sukcesem Kiko. Mam propozycje. Jesli Carillo na dzien dobry, po jednym cyklu przygotowawczym znaczaco zdystansuje Kiko w sredniej punktowej a do tego na mecze Wisly bedzie sie dalo patrzec to znikniesz z tego forum okryty hanba i dasz prawdziwym kibicom Wisly zajmowac sie realnymi problemami druzyny a nie fantasmagoriami :-) |
Cytat:
|
Ja to tylko nie rozumiem skąd to przeświadczenie u pani prezes (może z forum?) o niewiarygodnym potencjale tej drużyny. Ilość przecież nie idzie w jakość. Sprowadzilismy autobus nowych grajków ale żaden może poza Carlitosem nie miał żadnych konkretnych liczb ze swoich poprzednich klubów(ani goli, ani asyst, ani nawet minut spędzonych na boisku) więć co upoważnia do takich wniosków ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Załóżmy jednak, że ta jej prawda odpowiada w 100% rzeczywistej sytuacji. Nie wyobrażam sobie, że można tolerować taki stan rzeczy. Trener, który nie wywiązuje się ze swoich obowiązków powinien już dawno wylecieć z klubu. Tolerowanie takiej sytuacji to skrajny brak profesjonalizmu zarządu i Pani Prezes. Chyba, że Kiko nie miał takiego zakresu obowiązków... Tu rzeczywiście jest problem, ale nie z nim. W ogóle ciekaw jestem iluż to naszych trenerów w przeszłości zostawało po treningach z Urygą, Stolarskim czy Czekajem i trenowało z nimi indywidualnie? Ktoś ma jakieś dane? Ogólnie wywiad brzmi zabawnie, bo wygląda to mniej tak, że wszyscy w klubie byli zakładnikami złego Kiko, który nikogo nie chciał słuchać, z nikim nie chciał współpracować, zabraniał Sobolowi zostawać po godzinach i ciągle pracował w Wiśłe. To jakiś absurd. Cytat:
|
I już piłeczka odbita...
http://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstr...e_1032063.html oraz... http://www.tomaszcwiakala.pl/slucham...k-mi-dziekuja/ |
Cytat:
|
Cytat:
Jakoś przy rozstaniu z Wdowcem (aż) takich jaj chyba nie było. |
Brak mi slow na ten wywiad Sarapaty, a teraz Kiko.
Bardzo nieprofesjonalne i nielogiczne zwolnienie Kiko. |
Cytat:
Co zaś do decyzji Zarządu - Carrillo ma na pewno większe doświadczenie i lepsze papiery niż Kiko Ramirez, wygląda na dobry ruch ze strony Zarządu i przemyślany (to wg mnie jest najważniejsze) w odróżnieniu od zwalniania trenerów za TFK, ale rzeczywistość pokaże swoje.... Ze Manuel na papierze i doświadczeniem wygląda zdecydowanie lepiej od Carlitosa, a rzeczywistość jaka jest każdy może ocenić.... |
Kiko też ciekawie mówi.
Odpowiadając na pytanie: "na jakiej podstawie twierdzisz, że obecni piłkarze mają większy potencjał"... Wcześniej dobrze grali i NAGLE ALAN URYGA zaczął ich gasić?? To dlaczego Alan został odstrzelony a podpisano innych?? PYTAM: skoro było tak dobrze, to dlaczego gra wyglądała tak paskudnie?? DLACZEGO piłkarze wyglądali jakby pierwsy raz grali, DLACZEGO? Z wywiadu Kiko można wysunąć wnioski, że był również super psychologiem, co ze Stilicem?? Dlaczego Kiko go odpalił a pozyskał Pereza? Z wideo czy z czego? Wierzyłem na początku w czas budowy drużyny, ALE BEZ JAJ ! Zawiodłem się trochę na Kiko i jego piękne słowa tego nie zmienią.. Wychodzi na to, że jest super TAKTYKIEM, NEGOCJATOREM, SKAUTEM i PSYCHOLOGIEM... tak było? |
Śmieszne to wylewanie żalów przez Kiko. Raz zwołał konferencję na ulicy, teraz kolejny raz pali za sobą mosty..
|
Nie rozumiem uzasadnienia zwolnienia Ramireza przez Sarapatę. Czasami trzeba ugryźć się w język. Teraz nie potrzebnie wychodzą informacje np. o zaległościach.
|
Niezależnie od tego, kto w tej sprawie mówi prawdę, to nikomu, zwłaszcza dziś, gnoju, który powstał wokół wywiadu Sarapaty nie potrzeba. Byłem zwolennikiem rozstania się z Kiko, ale to nie znaczy, że będę bronił amatorszczyzny w wykonaniu pani prezes, a za amatorszczyznę uważam udzielenie tego typu wywiadu. Po co?
|
Ponoc na Floriańskiej na dniach konferencja prasowa z udzialem Kiko Ramireza. W programie pokazy akrobatow, nauka gry na kastanietach, kurs flamenco oraz wspolne czytanie "Don Kichota".
|
Cytat:
Cytat:
Naprawdę? A ja myślałem, ze w 90% spotkań taktyka była zgoła odmienna. Jeśli takie były załozenia - gra ofensywna, gra piłką - to Ramirez jest jednym z najgorszych trenerów jacy tutaj pracowali w ostatnich latach. Cofali się, grali z kontry.... a szkoda tego nawet komentować. Bogusław Cupiał miał złych doradców, Marzena Sarapata ma złych doradców... hmm. |
Cytat:
Przeczytaj wywiady z Kiko, żeby poznać inny punkt widzenia. |
Wiadomo, ze Kiko bedzie mowil swoje a wladze klubu beda mowily swoje, nikt pochlebnie nie wypowiada sie o klubie, ktory przedluza umowe a potem wywala na zbity pysk.
|
Piłkarze kasy nie dostają, a SADLOK podpisuje nowy kontrakt hmmmmmmmmmm.
Kijowo, że DZISIAJ przed pejsami takie smrody wychodzą !!! JEstem wkk jeszcze bardziej! Z wywiadu JASNO WYNIKA, że CARLITOS chce odejść i to jest kwestią czasu, tak więc nie rozkminiajcie już czy zostanie, a może by się udało itd.: NIE , NIE UDA SIĘ POTRZEBUJEMY KASY NA SPŁACANIE ZALEGŁYCH PENSJI I TYLE. Niemniej jednak jestem wdzięczny KIKO za to co zrobił dla nas i min za Carlitosa, na którym mam nadzieję, że dobrze zarobimy, bo już nie mam złudzeń, że uda nam się go zatrzymać. |
z tego wybrzmiewa znalezienie nowego pracodawcy w Polsce... czuć to. broni się mądrze, prawda leży po środku.
ciekawe są zarzuty wobec Kuźby i kogoś jeszcze.. |
Odejście Carlitosa ? - pierwszy o tym pisałem, ale nazwano mnie debilem... Nic to, nie ten to inny, w naszej lidze nawet jakiś Siemaszko 10 goli na sezon gwarantuje, więc jakoś szybkiego Lopeza zastąpimy. Szkoda tylko smrodu po wywiadzie Ramireza, ale w sumie co z tego, jak przecież nawet to plucie na Wisłę niektórych jego fanów nie zraża. Jak tam mam dużo lepsze wspomnienia po Wdowczyku prawdę mówiąc.
Piłkarze muszą się jakoś od tego odciąć i dać z siebie maksa, bo z pewnością ten wywiad pojawił się w najgorszym momencie. Miałby chłop z Ipadem trochę przyzwoitości i udzielił go choćby jutro. |
Cytat:
Czytając ten wywiad z Kiko zacząłem mieć wątpliwości, bo skąd niby mamy wiedzieć kto tak kłamie, ale... Gdy doszedłem do fragmentu, że wszystko szło w stronę pucharów, że chciał przejmować inicjatywe, to nie traktuje go jak poważnego gościa. |
Cytat:
A piłkarze zweryfikują się sami, wiosną. |
Cała to polemika na łamach prasy negatywnie odbije się na obu stronach... Bo każda ze stron ma swoje racje
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl