Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

pan_premier 13.12.2017 12:06

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...348,1,727.html

informacja o relacjach z Bałaniukiem i Sobolem dosyć szokująca.
Fajne miał Bałaniuk wejście w drużynę, po kilku treningach wyszedł na mecze nie wiedząc co ma robić i... wyglądał jakby był na boisku przypadkiem.

Odnoszę wrażenie, że dla Kiko to tez miała by opcja na chwilę by podbić CV i wrócić do np Segunda

Kordel. 13.12.2017 12:17

Jak przeczytałem fragment o Bałaniuku to aż pomyśałem jedno: wtf?

Rozumiem z w ten sposób chciał go zmusić do nauki języka hiszpańskiego/ polskiego?
mimo że sam po polsku nie wiele potrafił ?

Parodia.

regan 13.12.2017 12:18

Dużo rzeczy już wiadomo. Ja od jakiegos czasu tez mialem wrazenie ze duza czesc zawodnikw nie wykorzystuje potencjału ze mamy problwmy w wielu podstawowych aspektach gty.
Jak dla mnie dobra decyzja szkoda ze tak późna

ashkeczup 13.12.2017 12:22

W większości wywiad ten potwierdził moje przypuszczenia. I coś jeszcze dla szczekaczy: "Ale jeśli dzisiaj ktoś nam mówi, że popełniamy błąd, uważam, że powinien nam zaufać, bo gdy zatrudnialiśmy Ramireza, też zewsząd słyszeliśmy, że to nieporozumienie."

swiety37 13.12.2017 12:26

Z wypowiedzi Pani Marzeny można wywnioskować, że Kiko praktycznie zabraniał trenowania grajków po godzinach? heh

Revolver 13.12.2017 12:28

Teraz tylko czekam aż Wolfy zacznie wyzywać Panią Marzenę od frajerek i mend, bo za opinie podobne do tych, które prezentuje nasza prezes, Wolfy raczył nas takimi epitetami w naszą stronę.

teo 13.12.2017 12:30

hejterki prezeski, gdzie jestescie? Co powiecie teraz?:-)

pepe72 13.12.2017 13:05

Czytałem zajawkę tego wywiadu i mówiąc szczerze jasny szlag mnie trafił bo wychodziło, że mamy powtórkę z Cupiała/Filipiaka etc. Na szczęście całość wywiadu (kupiem PS) wygląda dużo sensowniej. Jak ktoś ma dostęp to polecam. Choć fakt, że przez pół roku nie mogli się dogadać z trenerem co do treningów indywidualnych z zawodnikami to jednak jest trochę dziwny.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...348,1,727.html
Cytat:

Pierwotnie napisane przez PS
Czego jeszcze oczekuje pani od szkoleniowca?
Marzena SARAPATA: Przede wszystkim wykorzystania potencjału zawodników. Wisły nie stać na to, by mieć piłkarzy dobrej jakości, którzy grają na pięćdziesiąt procent potencjału. Chodzi o to, by przyszedł ktoś, kto jest z nich w stanie wykrzesać sto procent. Po to mamy szeroki sztab. Nasze założenia były takie, że mamy piłkarzy na dzisiaj, na jutro i na za tydzień. Może nie wszyscy o tym wiedzą, dlaczego Petar Brlek stał się piłkarzem, którego sprzedaliśmy do Serie A. Miał oczywiście duży potencjał, ale bardzo istotne było to, że Radek Sobolewski zostawał z nim i trenował indywidualnie, uczył go pewnych zachowań. Od początku oczekiwaliśmy od pierwszego trenera, że jego sztab będzie pracował indywidualnie z zawodnikami, czasem ćwiczył formacjami. Biorąc Tibora Halilovicia, zdawaliśmy sobie sprawę, że to gracz z potencjałem na jutro, ale że trzeba nad nim pracować. Jeśli słyszę od trenera, że wystarczy mu trening z całą drużyną i nie potrzebuje dodatkowych zajęć, a z drugiej strony słyszę narzekanie na tego zawodnika, to coś jest nie tak. Staraliśmy się namówić, zachęcić szkoleniowców, by pracowali indywidualnie. Trener Sobolewski zapewniał, że może zostawać codziennie i ćwiczyć indywidualnie z zawodnikami. Trener Ramirez tego nie chciał.


Poza tym polecam to przeczytać. Weszło drąży temat trenerów i powiedzmy z 75% się zgadzam:
http://weszlo.com/2017/12/12/wtorek-...-stanowski-42/

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stano
Moja propozycja: każdego prezesa przed sezonem zapytać - kiedy zwolni trenera?

Kiedyś nawet jeden z trenerów wprost pytał przedstawicieli klubu: kiedy mnie zwolnicie?
- Ale jak to? - odpowiadali.
- No, po prostu. Jak będę na którym miejscu? Na szóstym? Ósmym? Jedenastym?
- Proszę tak nie mówić.

Konkretnej odpowiedzi nie otrzymał, po prostu go zwolnili. Ze dwa tygodnie temu.

Wracam więc do tej propozycji: niech każdy prezes zadeklaruje, jakie ma plany. Np. "€žzwolnię trenera, gdy po 20 kolejkach będę w dolnej połówce tabeli". Albo: "€žzwolnię trenera, jeśli będzie przegrywał w co drugim meczu lub częściej"€.

Po pierwsze - sam trener wiedziałby, czego się spodziewać, więc sytuacja byłaby trochę klarowniejsza od samego początku. Po drugie - prezesi trzy razy by się zastanowili, czy zwolnić trenera, mimo że tak naprawdę realizuje plan. Wielu wyszłoby na głupków. Okazałoby się, że na chłodno, przed sezonem, trenera z takim dorobkiem by nie zwolnili, ale w ligowym uniesieniu są w stanie zrobić wszystko.


funkykoval 13.12.2017 13:11

A dlaczego Wolfy miałby wyzywać Panią Prezes od czegokolwiek ???

Z tego co kojarzę, to Wolfy twierdził jedynie, ze głupotą jest wzywanie do zmiany trenera po 2 porażkach przez regularnych płaczków na forum, i odnosiło się to do Kiko Ramireza, tylko dlatego, że akurat on był trenerem Wisły Kraków.
Wymiana Ramireza na Carrillo jest zmianą świadomie podjętą przez Zarząd i przemyślaną, nie było klasycznego wyrzucania trenera i myślenia jakoś to będzie i kogoś się znajdzie. Tak samo jak przedłużenie kontraktu z Ramirezem na ten sezon.

Tak samo niektórzy szanowni koledzy po meczu z Sandecją pisali o Perezie pt. Pan Piłkarz - chociaż zagrał on niezłe zawody przede wszystkim dlatego, że Sandecja zostawiała sporo miejsca w środku pola. a po meczu z Płockiem został wyklęty (jak najbardziej słusznie), bo niestety grał jak w większości pozostałych spotkań....

Pewnie za kilka miesięcy jak tylko Wisła Carrillo zremisuje ze Śląskiem, przegra z 4:0 z Legią i u siebie z Amiką, znowu pojawią się odpowiednie komentarze o zmianie trenera.

swiety37 13.12.2017 13:18

A nie macie wrażenia, że trochę za dużo rzeczy Pani Prezes upublicznia? Obawiam się tego, jak Kiko może ten wywiad odebrać... A jak zacznie się do tego odnosić to może się to przerodzić w niepotrzebną prasową wojenkę.

Kurz 13.12.2017 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez teo (Post 1489750)
hejterki prezeski, gdzie jestescie? Co powiecie teraz?:-)

Nie jestem hejterem prezes Wisły, ale to tylko wywiad z jedną ze stron. Ani mniej wiarygodną, ani bardziej od innych. Jako ze druga strona nigdy nie zabierze głosu i nie przedstawi swojej wersji, nie ma sensu strzępić sobie języka.

ashkeczup 13.12.2017 13:51

pepe72
A to nie jest tak, że Kiko miał klauzule punktów (pewnie i kolejek, po której te punkty musza być), czyli Stanowski może czuć się usatysfakcjonowany?

LucjuszWielki 13.12.2017 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1489754)

Tak samo niektórzy szanowni koledzy po meczu z Sandecją pisali o Perezie pt. Pan Piłkarz - chociaż zagrał on niezłe zawody przede wszystkim dlatego, że Sandecja zostawiała sporo miejsca w środku pola. a po meczu z Płockiem został wyklęty (jak najbardziej słusznie), bo niestety grał jak w większości pozostałych spotkań....

.

A jeszcze przez innych Buchalik został nazwany bohaterem meczu z Amicą Wronki, gdzie piłki ładowane były w niego... by później nie wiedzieć czemu zapodał nam kilkanaście niepewnych interwencji i puścił pare baboli...

Perez jak i Buchalik nie zagrali dobrego meczu ani we wronkach ani z sandecją....

regan 13.12.2017 14:08

zapytajcie Knura. Może on się dowie czy była taka klauzula

pepe72 13.12.2017 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1489759)
pepe72
A to nie jest tak, że Kiko miał klauzule punktów (pewnie i kolejek, po której te punkty musza być), czyli Stanowski może czuć się usatysfakcjonowany?

Nie wiem może miał.
Czułbym się dużo lepiej gdyby pani prezes zamiast wyciągać co smakowitsze kawałki po prostu powiedziała, że takie były założenia, nie spełnił, ściągnęli Carrillo. W wywiadzie potwierdziła, że były tarcia oraz to, że próbowali ściągnąć Joana wcześniej.
Jakoś się to "dodaje", że polecę klasykiem. Ale pewien niepokój pozostaje. Dla mnie komunikat, że Carrillo był dostępny i chcieli to wykorzystać (jest w wywiadzie) jest dużo bardziej strawne, niż gadanie, że nie chciał indywidualnie trenować Halilovicia.
Mam nadzieję, że ten temat został wyjaśniony z nowym trenerem i albo on się tym zajmie albo np. Sobol dostanie to do obowiązków.

Polecam przeczytać wywiad p. Sarapaty i felieton Stano.

teo 13.12.2017 14:13

Kurz,

twoje przyglupie komentarze jakoby problem nie lezal w trenerach, ale zawodnikach pokazywaly juz twoj poziom inteligencji. Nigdzie nie raczyles zauwazyc ze obecna kadra Wisly to jakies 1/4 zawodnikow, ktorzy byli tutaj wczesniej.
Ale to nie przeszkadzalo ci manipulowac rzeczywistoscia w swoich przyglupich wywodach.
Teraz w kolejny przyglupi sposob probujesz twierdzic, ze prezes moze sie mijac z prawda, bo to przeciez jest opinia jednej strony. Znowu manipulujesz rzeczywistoscia, bo nie chcesz zauwazyc, ze to co mowi prezes w wywiadzie ma realne odzwierciedlenie tego co sie dzialo przez ostatnie miesiace - brak wyciagania wnioskow z problemow na boisku, brak rozwoju poszczegolnych zawodnikow jak i calej druzyny, brak postepu w grze, a w efekcie tego wszystkiego, biorac pod uwage ze jak sie nie rozwijasz to sie cofasz, doszedl brak wynikow. Choc to tez zwiazane z tym, ze zaczelismy grac po prostu z dobrze poukladanymi zespolami.
Zatem, udajesz, ze tego wszystkiego nie widzisz i przyglupio stwierdzasz, ze wina lezala po stronie zawodnikow. Nie, zawodnicy robia to co kaze trener, albo siadaja na lawce - przyklad to Tibor, ktory raczyl wiecej grac pilka, a nie rzucal tylko dlugiej lagi do przodu. Moze tutaj podobnie jak Denys nie rozumial trenera i dzieki temu niezle wychodzilo?

Wiecej dyskutowac z toba nie zamierzam. Na twoje kolejne przyglupie posty odpowiadac nie zamierzam. Dla mnei ty i pokroju ciebie to nie sa kibice wisly. wam by wystarczylo 12-14 miejsce i byscie stwierdzili, ze nie ma zle, z tymi zawodnikami przeciez sie nie dalo wiecej i ogolnie to spoko a to przeciez mentalnosc sasiadki. Kibic Wisly musi zawsze wymagac wiecej, bo ten klub zasluguje na to zeby osiagac sukcesy. Rozumie to zarzad klubu, ciezko pracujac nad poprawa sytuacji finansowej a przez to umozliwienie sprowadzanie lepszych zawodnikow. Ale tego samego wymaga od trenera - wyciagania absolutnego 100 proc od tych, ktorzy sa. ty i tobie podobni pisaliscie, ze z tymi zawodnikami wiecej sie nie da tlumaczac w ten sposob nieudolnosc Kiko chociaz nie mieliscie zadnych podstaw aby tak twierdzic. Przeciwnie. Wiadomo ze i Boguski i Malecki potrafia grac lepiej. Potrafi takze Cywka, ktorego przeniesienie na prawa obrone bylo chyba jedynym realnym sukcesem Kiko.

Mam propozycje. Jesli Carillo na dzien dobry, po jednym cyklu przygotowawczym znaczaco zdystansuje Kiko w sredniej punktowej a do tego na mecze Wisly bedzie sie dalo patrzec to znikniesz z tego forum okryty hanba i dasz prawdziwym kibicom Wisly zajmowac sie realnymi problemami druzyny a nie fantasmagoriami :-)

wiesniak842 13.12.2017 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1489754)
A dlaczego Wolfy miałby wyzywać Panią Prezes od czegokolwiek ???

Z tego co kojarzę, to Wolfy twierdził jedynie, ze głupotą jest wzywanie do zmiany trenera po 2 porażkach przez regularnych płaczków na forum, i odnosiło się to do Kiko Ramireza, tylko dlatego, że akurat on był trenerem Wisły Kraków.
Wymiana Ramireza na Carrillo jest zmianą świadomie podjętą przez Zarząd i przemyślaną, nie było klasycznego wyrzucania trenera i myślenia jakoś to będzie i kogoś się znajdzie. Tak samo jak przedłużenie kontraktu z Ramirezem na ten sezon.

Tak samo niektórzy szanowni koledzy po meczu z Sandecją pisali o Perezie pt. Pan Piłkarz - chociaż zagrał on niezłe zawody przede wszystkim dlatego, że Sandecja zostawiała sporo miejsca w środku pola. a po meczu z Płockiem został wyklęty (jak najbardziej słusznie), bo niestety grał jak w większości pozostałych spotkań....

Pewnie za kilka miesięcy jak tylko Wisła Carrillo zremisuje ze Śląskiem, przegra z 4:0 z Legią i u siebie z Amiką, znowu pojawią się odpowiednie komentarze o zmianie trenera.

Cos zle kojarzysz.

dynek.pl 13.12.2017 14:32

Ja to tylko nie rozumiem skąd to przeświadczenie u pani prezes (może z forum?) o niewiarygodnym potencjale tej drużyny. Ilość przecież nie idzie w jakość. Sprowadzilismy autobus nowych grajków ale żaden może poza Carlitosem nie miał żadnych konkretnych liczb ze swoich poprzednich klubów(ani goli, ani asyst, ani nawet minut spędzonych na boisku) więć co upoważnia do takich wniosków ?

ashkeczup 13.12.2017 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1489766)
Ja to tylko nie rozumiem skąd to przeświadczenie u pani prezes (może z forum?) o niewiarygodnym potencjale tej drużyny. Ilość przecież nie idzie w jakość. Sprowadzilismy autobus nowych grajków ale żaden może poza Carlitosem nie miał żadnych konkretnych liczb ze swoich poprzednich klubów(ani goli, ani asyst, ani nawet minut spędzonych na boisku) więć co upoważnia do takich wniosków ?

O potencjale zespołu najlepiej byłoby zakończyć dziś, a ponownie podyskutować w marcu, kiedy Carrillo już kilka meczów poprowadzi.

Kurz 13.12.2017 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez teo (Post 1489764)
Kurz,

twoje przyglupie komentarze jakoby problem nie lezal w trenerach, ale zawodnikach pokazywaly juz twoj poziom inteligencji. Nigdzie nie raczyles zauwazyc ze obecna kadra Wisly to jakies 1/4 zawodnikow, ktorzy byli tutaj wczesniej.
Ale to nie przeszkadzalo ci manipulowac rzeczywistoscia w swoich przyglupich wywodach.
Teraz w kolejny przyglupi sposob probujesz twierdzic, ze prezes moze sie mijac z prawda, bo to przeciez jest opinia jednej strony. Znowu manipulujesz rzeczywistoscia, bo nie chcesz zauwazyc, ze to co mowi prezes w wywiadzie ma realne odzwierciedlenie tego co sie dzialo przez ostatnie miesiace - brak wyciagania wnioskow z problemow na boisku, brak rozwoju poszczegolnych zawodnikow jak i calej druzyny, brak postepu w grze, a w efekcie tego wszystkiego, biorac pod uwage ze jak sie nie rozwijasz to sie cofasz, doszedl brak wynikow. Choc to tez zwiazane z tym, ze zaczelismy grac po prostu z dobrze poukladanymi zespolami.
Zatem, udajesz, ze tego wszystkiego nie widzisz i przyglupio stwierdzasz, ze wina lezala po stronie zawodnikow. Nie, zawodnicy robia to co kaze trener, albo siadaja na lawce - przyklad to Tibor, ktory raczyl wiecej grac pilka, a nie rzucal tylko dlugiej lagi do przodu. Moze tutaj podobnie jak Denys nie rozumial trenera i dzieki temu niezle wychodzilo?

Wiecej dyskutowac z toba nie zamierzam. Na twoje kolejne przyglupie posty odpowiadac nie zamierzam. Dla mnei ty i pokroju ciebie to nie sa kibice wisly. wam by wystarczylo 12-14 miejsce i byscie stwierdzili, ze nie ma zle, z tymi zawodnikami przeciez sie nie dalo wiecej i ogolnie to spoko a to przeciez mentalnosc sasiadki. Kibic Wisly musi zawsze wymagac wiecej, bo ten klub zasluguje na to zeby osiagac sukcesy. Rozumie to zarzad klubu, ciezko pracujac nad poprawa sytuacji finansowej a przez to umozliwienie sprowadzanie lepszych zawodnikow. Ale tego samego wymaga od trenera - wyciagania absolutnego 100 proc od tych, ktorzy sa. ty i tobie podobni pisaliscie, ze z tymi zawodnikami wiecej sie nie da tlumaczac w ten sposob nieudolnosc Kiko chociaz nie mieliscie zadnych podstaw aby tak twierdzic. Przeciwnie. Wiadomo ze i Boguski i Malecki potrafia grac lepiej. Potrafi takze Cywka, ktorego przeniesienie na prawa obrone bylo chyba jedynym realnym sukcesem Kiko.

Mam propozycje. Jesli Carillo na dzien dobry, po jednym cyklu przygotowawczym znaczaco zdystansuje Kiko w sredniej punktowej a do tego na mecze Wisly bedzie sie dalo patrzec to znikniesz z tego forum okryty hanba i dasz prawdziwym kibicom Wisly zajmowac sie realnymi problemami druzyny a nie fantasmagoriami :-)

Pani Prezes przedstawiła swoją subiektywną opinię na ten temat. Problem polega na tym, że prezesi, właściciele klubów, członkowie zarządów nie słyną z realistycznego oglądu rzeczywistości o czym świadczą częste zwolnienia trenerów i dziwne ruchy w klubach.

Załóżmy jednak, że ta jej prawda odpowiada w 100% rzeczywistej sytuacji. Nie wyobrażam sobie, że można tolerować taki stan rzeczy. Trener, który nie wywiązuje się ze swoich obowiązków powinien już dawno wylecieć z klubu. Tolerowanie takiej sytuacji to skrajny brak profesjonalizmu zarządu i Pani Prezes. Chyba, że Kiko nie miał takiego zakresu obowiązków... Tu rzeczywiście jest problem, ale nie z nim. W ogóle ciekaw jestem iluż to naszych trenerów w przeszłości zostawało po treningach z Urygą, Stolarskim czy Czekajem i trenowało z nimi indywidualnie? Ktoś ma jakieś dane?

Ogólnie wywiad brzmi zabawnie, bo wygląda to mniej tak, że wszyscy w klubie byli zakładnikami złego Kiko, który nikogo nie chciał słuchać, z nikim nie chciał współpracować, zabraniał Sobolowi zostawać po godzinach i ciągle pracował w Wiśłe. To jakiś absurd.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1489768)
O potencjale zespołu najlepiej byłoby zakończyć dziś, a ponownie podyskutować w marcu, kiedy Carrillo już kilka meczów poprowadzi.

Ale nas interesuje potencjał na dziś, a nie za kilka miesięcy. To czy dziś dało się z nich więcej wyciągnąć. Za kilka miesięcy będziemy mieli do czynienia z inną sytuacją. W końcu rozmawiamy w wątku o Kiko.

nesta 13.12.2017 15:36

I już piłeczka odbita...

http://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstr...e_1032063.html

oraz...

http://www.tomaszcwiakala.pl/slucham...k-mi-dziekuja/

Jam55 13.12.2017 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1489726)
We wcześniejszych mailach często dodawałem. "W tym momencie". Potem mi się znudziło. Napiszę wobec tego jeszcze raz, tym razem pełnym zdaniem, W tym momencie większość piłkarzy, których sprowadziliśmy to nieporozumienie. Nie ma znaczenia czy ostatecznie niektórzy z nich okażą się w przyszłości strzałami w dziesiątkę, bo to już Kiko nie pomoże. On potrzebował zawodników w formie tu i teraz. Prawda?

Ewentualny progres za kilka miesięcy nic nie zmieni z tego punktu widzenia. Nowy trener dostanie na tacy piłkarzy, którzy grali ze sobą całą rundę i będzie miał czas na normalne przygotowania do sezonu, komfort, który Ramirezowi nie był dany. Dwie różne sytuacje wyjściowe nie pozwolą nam przekonać się czy jest rzeczywiście lepszy od Kiko czy też trafił tu w lepszym momencie.



Wyjaśniam kilka kwestii powyżej. Moje rozważania dotyczą tylko tu i teraz, czyli okresu, który dla Kiko oznaczał być albo nie być w klubie.
Basha, Velez i Carlitos tak. Velez jednak jest od dawna kontuzjowany, więc nie biorę go pod uwagę. Carlitosa wkład znamy, choć dla niego runda mogłaby się skończyć po 15 kolejce. To nie zarzut, a jedynie stwierdzenie, że oklapł.

Oczywiście problem dotyczy nie tylko tego, że kilku zawodników nie odpaliło, ale również nieubłaganego upływu czasu, który odciska coraz silniejsze piętno na piłkarzach dotychczas ważnych dla klubu.

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie więc zadam je pełnym zdaniem na jakiej podstawie uważasz że " w tym momencie" piłkarze to szrot? Nie wiem skąd czerpiesz tą wiedzę? Jesteś członkiem sztabu szkoleniowego? Jeśli nie, to masz taką same pojęcie jak my wszyscy czyli albo są szrotem albo Ramirez nie jest aż tak dobrym trenerem jak się niektórym tutaj wydaje. On potrzebował zawodników w formie tu i teraz - prawda objawiona ale niestety każdy trener w Polsce ma tak samo pod gorke.Czy Magiera dostając Ofoe narzekał że jest gruby bez kondycji że nic nie wnosi do drużyny? Nie, wziął się za niego i wyprowadził na najlepszego piłkarza ligi. Wszystko zależy od podejścia. Nikt nie bronił Ramirezowi zostawać po treningu z grupą która odstawała kondycyjnie czy też taktycznie od reszty żeby ich szlifowac.Niestety jak powiedziała pani prezes nie chciał o tym słyszeć powiedział że trening mu wystarczy. Czyli dr facto nie zrobił nic poza treningiem żeby podnieść poziom drużyny.Tyle w temacie.

pepe72 13.12.2017 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1489775)

Moim zdaniem tego należało uniknąć.
Jakoś przy rozstaniu z Wdowcem (aż) takich jaj chyba nie było.

WioReXXX 13.12.2017 16:01

Brak mi slow na ten wywiad Sarapaty, a teraz Kiko.

Bardzo nieprofesjonalne i nielogiczne zwolnienie Kiko.

funkykoval 13.12.2017 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1489765)
Cos zle kojarzysz.

Akurat od Niecieczy do Płocka się wczasowałem, więc na forum nie byłem, ale taki wydźwięk miały wypowiedzi Wolfyego -według mnie....

Co zaś do decyzji Zarządu - Carrillo ma na pewno większe doświadczenie i lepsze papiery niż Kiko Ramirez, wygląda na dobry ruch ze strony Zarządu i przemyślany (to wg mnie jest najważniejsze) w odróżnieniu od zwalniania trenerów za TFK, ale rzeczywistość pokaże swoje....

Ze Manuel na papierze i doświadczeniem wygląda zdecydowanie lepiej od Carlitosa, a rzeczywistość jaka jest każdy może ocenić....

LucjuszWielki 13.12.2017 16:15

Kiko też ciekawie mówi.

Odpowiadając na pytanie: "na jakiej podstawie twierdzisz, że obecni piłkarze mają większy potencjał"... Wcześniej dobrze grali i NAGLE ALAN URYGA zaczął ich gasić?? To dlaczego Alan został odstrzelony a podpisano innych??

PYTAM: skoro było tak dobrze, to dlaczego gra wyglądała tak paskudnie?? DLACZEGO piłkarze wyglądali jakby pierwsy raz grali, DLACZEGO? Z wywiadu Kiko można wysunąć wnioski, że był również super psychologiem, co ze Stilicem?? Dlaczego Kiko go odpalił a pozyskał Pereza? Z wideo czy z czego?

Wierzyłem na początku w czas budowy drużyny, ALE BEZ JAJ ! Zawiodłem się trochę na Kiko i jego piękne słowa tego nie zmienią.. Wychodzi na to, że jest super TAKTYKIEM, NEGOCJATOREM, SKAUTEM i PSYCHOLOGIEM... tak było?

Marcinnno 13.12.2017 16:22

Śmieszne to wylewanie żalów przez Kiko. Raz zwołał konferencję na ulicy, teraz kolejny raz pali za sobą mosty..

leszekm 13.12.2017 16:23

Nie rozumiem uzasadnienia zwolnienia Ramireza przez Sarapatę. Czasami trzeba ugryźć się w język. Teraz nie potrzebnie wychodzą informacje np. o zaległościach.

wściekłe pięści węża 13.12.2017 16:25

Niezależnie od tego, kto w tej sprawie mówi prawdę, to nikomu, zwłaszcza dziś, gnoju, który powstał wokół wywiadu Sarapaty nie potrzeba. Byłem zwolennikiem rozstania się z Kiko, ale to nie znaczy, że będę bronił amatorszczyzny w wykonaniu pani prezes, a za amatorszczyznę uważam udzielenie tego typu wywiadu. Po co?

wiesniak842 13.12.2017 16:25

Ponoc na Floriańskiej na dniach konferencja prasowa z udzialem Kiko Ramireza. W programie pokazy akrobatow, nauka gry na kastanietach, kurs flamenco oraz wspolne czytanie "Don Kichota".

Bene Nati 13.12.2017 16:26

Cytat:

Kolejny zarzut – zbyt duże uzależnienie od Carlitosa i mało atrakcyjny styl.
Kiko:
Cytat:

Ale my chcieliśmy wprowadzić ten styl. Przejąć inicjatywę i grać piłkę. Pierwszym celem była górna ósemka. Udało się.


Naprawdę? A ja myślałem, ze w 90% spotkań taktyka była zgoła odmienna.
Jeśli takie były załozenia - gra ofensywna, gra piłką - to Ramirez jest jednym z najgorszych trenerów jacy tutaj pracowali w ostatnich latach.

Cofali się, grali z kontry.... a szkoda tego nawet komentować.

Bogusław Cupiał miał złych doradców, Marzena Sarapata ma złych doradców... hmm.

Kurz 13.12.2017 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jam55 (Post 1489776)
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie więc zadam je pełnym zdaniem na jakiej podstawie uważasz że " w tym momencie" piłkarze to szrot? Nie wiem skąd czerpiesz tą wiedzę? Jesteś członkiem sztabu szkoleniowego? Jeśli nie, to masz taką same pojęcie jak my wszyscy czyli albo są szrotem albo Ramirez nie jest aż tak dobrym trenerem jak się niektórym tutaj wydaje. On potrzebował zawodników w formie tu i teraz - prawda objawiona ale niestety każdy trener w Polsce ma tak samo pod gorke.Czy Magiera dostając Ofoe narzekał że jest gruby bez kondycji że nic nie wnosi do drużyny? Nie, wziął się za niego i wyprowadził na najlepszego piłkarza ligi. Wszystko zależy od podejścia. Nikt nie bronił Ramirezowi zostawać po treningu z grupą która odstawała kondycyjnie czy też taktycznie od reszty żeby ich szlifowac.Niestety jak powiedziała pani prezes nie chciał o tym słyszeć powiedział że trening mu wystarczy. Czyli dr facto nie zrobił nic poza treningiem żeby podnieść poziom drużyny.Tyle w temacie.

To widać.

Przeczytaj wywiady z Kiko, żeby poznać inny punkt widzenia.

mitmichael 13.12.2017 16:36

Wiadomo, ze Kiko bedzie mowil swoje a wladze klubu beda mowily swoje, nikt pochlebnie nie wypowiada sie o klubie, ktory przedluza umowe a potem wywala na zbity pysk.

LucjuszWielki 13.12.2017 16:38

Piłkarze kasy nie dostają, a SADLOK podpisuje nowy kontrakt hmmmmmmmmmm.

Kijowo, że DZISIAJ przed pejsami takie smrody wychodzą !!! JEstem wkk jeszcze bardziej!

Z wywiadu JASNO WYNIKA, że CARLITOS chce odejść i to jest kwestią czasu, tak więc nie rozkminiajcie już czy zostanie, a może by się udało itd.: NIE , NIE UDA SIĘ POTRZEBUJEMY KASY NA SPŁACANIE ZALEGŁYCH PENSJI I TYLE.

Niemniej jednak jestem wdzięczny KIKO za to co zrobił dla nas i min za Carlitosa, na którym mam nadzieję, że dobrze zarobimy, bo już nie mam złudzeń, że uda nam się go zatrzymać.

szczepans21 13.12.2017 16:41

z tego wybrzmiewa znalezienie nowego pracodawcy w Polsce... czuć to. broni się mądrze, prawda leży po środku.

ciekawe są zarzuty wobec Kuźby i kogoś jeszcze..

Harcownik 13.12.2017 16:50

Odejście Carlitosa ? - pierwszy o tym pisałem, ale nazwano mnie debilem... Nic to, nie ten to inny, w naszej lidze nawet jakiś Siemaszko 10 goli na sezon gwarantuje, więc jakoś szybkiego Lopeza zastąpimy. Szkoda tylko smrodu po wywiadzie Ramireza, ale w sumie co z tego, jak przecież nawet to plucie na Wisłę niektórych jego fanów nie zraża. Jak tam mam dużo lepsze wspomnienia po Wdowczyku prawdę mówiąc.
Piłkarze muszą się jakoś od tego odciąć i dać z siebie maksa, bo z pewnością ten wywiad pojawił się w najgorszym momencie. Miałby chłop z Ipadem trochę przyzwoitości i udzielił go choćby jutro.

ashkeczup 13.12.2017 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1489774)
Ale nas interesuje potencjał na dziś, a nie za kilka miesięcy. To czy dziś dało się z nich więcej wyciągnąć. Za kilka miesięcy będziemy mieli do czynienia z inną sytuacją. W końcu rozmawiamy w wątku o Kiko.

To czekam na propozycje, w jaki sposób chcesz to sprawdzić. Wołamy Smudę i każemy chodzić piłkarzom po kolei po schodach? Czy jednak jedyną możliwością jest Carrillo i co on z nich wyciągnie?




Czytając ten wywiad z Kiko zacząłem mieć wątpliwości, bo skąd niby mamy wiedzieć kto tak kłamie, ale... Gdy doszedłem do fragmentu, że wszystko szło w stronę pucharów, że chciał przejmować inicjatywe, to nie traktuje go jak poważnego gościa.

Kurz 13.12.2017 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1489795)
To czekam na propozycje, w jaki sposób chcesz to sprawdzić. Wołamy Smudę i każemy chodzić piłkarzom po kolei po schodach? Czy jednak jedyną możliwością jest Carrillo i co on z nich wyciągnie?

Carrillo może z nich sporo wyciągnąć, ale w pewnym sensie przychodzi na gotowe. Drużyna ma już za sobą pierwsze, najgorsze momenty, jest lepiej zgrana, no i wspólnie przepracuje solidny okres przygotowawczy. Czas działa teoretycznie na jej korzyść. Tak więc w tym znaczeniu, jeśli nawet sobie poradzi, to nie znaczy, że podołałby teraz.

A piłkarze zweryfikują się sami, wiosną.

Vinci 13.12.2017 17:14

Cała to polemika na łamach prasy negatywnie odbije się na obu stronach... Bo każda ze stron ma swoje racje

ashkeczup 13.12.2017 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1489796)
Carrillo może z nich sporo wyciągnąć, ale w pewnym sensie przychodzi na gotowe. Drużyna ma już za sobą pierwsze, najgorsze momenty, jest lepiej zgrana, no i wspólnie przepracuje solidny okres przygotowawczy. Czas działa teoretycznie na jej korzyść. Tak więc w tym znaczeniu, jeśli nawet sobie poradzi, to nie znaczy, że podołałby teraz.

A piłkarze zweryfikują się sami, wiosną.

Powiedz mi, ileż to punktów zdobyliśmy w grupie mistrzowskiej w poprzednim roku, kiedy Kiko przyszedł na gotowe, bo stracił tylko Jovicia i Guzmicsa? Jeśli Carlitos odejdzie, to wcześniej wymieniona dwójka, to jak stracić Arsenicia i Cywke, a nie gościa, który ma udział w 70% bramek zespołu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl