![]() |
Do tej gry włączył się także były reprezentant Polski Tomasz Hajto. Na razie działa zakulisowo, ale skądinąd wiemy, że ma w zanadrzu nazwiska osób zainteresowanych transakcją.
Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ybko,10533126/ Jaja... Ja podobnie - zastanawiam sie jaki cel miałaby w przejęciu SKWK i TS jesli nie mąja planu na finansowanie klubu. |
Ale Skwk znaczaco obnizylo zadluzenie TSu z 13 mln do 1,8 chyba
Spolka pilkarska ma 11,8 w tym 3,6 sporne wiec maja latwiejsze pole do dzialania a takze wieksze mozliwosci i mocniejsza markę. Tak naprawde TS zyje dzieki ludziom SKWK i CanPacku. Szalu ni mo ale daja rade. Jest akademia pilkarska, Trenuj Sporty Walki, silownia, byl Krakbet. Tam dzialaja. Tu na tym forum tylko mądrale pisza co pewnie na meczu od derbow nie byli... Przypominam, ze wyciagneli TS z bagna, na tyle ile mogli. Klubu nie zniszczyli, wiec nie mowmy o nich w kontekscie mniejszego zla co do tego durnia z Warszawki. Szanujmy sie |
Cytat:
Oczywiście każdy chciałby normalnego właściciela np Włodarskiego, ale póki co najważniejsze jest aby wyczyścić atmosferę wokół Wisły Kraków. A nawet i Hajto (którego nie darzę sympatią) jest lepszą opcją niż Meresiński.. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdzie dziś są sekcje zarządzane przez Towarzystwo Sportowe ?
Taki sam los spotkałby sekcję piłkarską, niestety. |
Tak jeszcze w temacie rzekomego Foodcare, to skąd się wzięła ta wielka niechęć Cupiała do Włodarskiego?
|
Cytat:
No a jaki mialby spotkac? Sekcja pilkarska jest na Reynobna 20 bo miejscy zmiebili adres. |
A nie wiem czy bylo
http://i63.tinypic.com/30wxhdy.jpg |
Czyżby mereś był słupem SKWK/TS? On nie daje rady, to oni wjeżdżają na białym koniu i ratują klub. Między młotem, a kowadłem... Miejmy nadzieję, że jednak odkupi nas jakiś POWAŻNY inwestor.
|
Wisłę przejmie SKWK i TSW. Milczenie SKWK do tej pory jest jednoznaczne - my to bierzemy.
|
Cytat:
|
Z tym Włodarskim lipa :// Potężniejszego gościa nie będzie :/
|
Idzie w świat. :)
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...e-,nId,2255024 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
bo pomyślę (jak piszesz serio) że masz 8.5 lat albo iloraz inteligencji stułbi |
Cytat:
nadal ciekną :P ps. niektórzy tu lubią bajki o dobrym carze który nie uja nie wiedział że lud umierał z głodu. W brudzie nie istniejących potiomkinowskich wsi :D |
Cytat:
|
Janex89 z twittera: pojawiają sie zainteresowani ale są skutecznie zniechecani przez skwk.
Jakoś mu wierzę. |
Nie bardzo rozumiem jak przejęcie klubu przez TS i SKWK miałoby poprawić klimat.. Zacznie sie takie samo drążenie dziennikarzy - co, kto, jak. A delikatnie mówiąc ważnych chyba wiedza, ze tam nie jest krystalicznie.
|
Boże co za rozkapryszone płaczki.... Macie przed sobą widmo UPADKU klubu, mamy właściciela nie tylko gołodupca ale i idiotę i klasycznego krętacza, a Wy jesteście przerażeni wizją władztwa TS.
O mój Boże, nie będzie mistrzostwa! Ojej co to będzie, co to będzie! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
ale i w gabinetach podoba się taki scenariusz? bo mnie niekoniecznie :-/ |
Cytat:
|
Nie sztuką jest wpaść z deszczu pod rynnę. Jakoś nie widzę funkcjonowania klubu pod rządami TS. Po pierwsze mam spore wątpliwości, czy udźwigną taki ciężar pod każdym względem - finansowym, marketingowym, sportowym, organizacyjnym itp. Po drugie - czytam "TS", myślę "duże chłopaki". TS już dawno dał sobie wejść im na głowę, tłumacząc to resocjalizacją.
|
Cytat:
chyba że jest jeszcze drugie dno? |
Po pierwsze - wiem,.że po forum na którym kibice ciągle mylą Cupiała z Ciupiałem, Boguskiego z Boguckim i Reymana z Reymontem, nie powinienem się wiele spodziewać, ale:
SKWK =/= TS WISŁA =/= WSH Po drugie - wiem, że dla Was Wisła to tylko piłka nożna, ale tak nie jest. TS Wisła to ogrom sekcji (!) sportowych i lata sukcesów na różnych arenach - jak choćby w żeńskiej koszykówce, czy w "wykształceniu" kilkunastu olimpijczyków. TS to także 110 lat tradycji i 110 lat zarządzania klubami sportowymi. W końcu - przyjmijcie to wreszcie do wiadomości. To Ci "smutni panowie" wyprowadzili TS na prostą. To oni znacząco oddłużyli klub, czy wykorzystali nieużytki do robienia pieniędzy - parking, siłownia, grille. Dzięki nim TSW jeszcze istnieje, a co więcej jest w znacznie lepszej sytuacji finansowej niż S.A. Czy podoba mi się scenariusz w którym TS przejmuje sekcję.piłkarską ? -Tak. Dlaczego? Bo Ci ludzie mają Wisłę w sercu i nie pozwolą jej zginąć. Nie mają grubych portfeli, ale mają know-how jak zrestruktoryzować klub i wiedzą gdzie szukać sponsorów. Ale Wy wolicie Wojciechowskiego, bo na dzień dobry Wam kupi Stilica. A że po x miesiącach mu się znudzi i .......nie wszystkim, to mniej istotne. Najwyżej się.kupi licencję od Termalici. Ludzie, czy Wy się słyszycie? Nastraszył Was ktoś jakimiś "dantejskimi" scenami w TS, jak to Misiek rządzi światem i terroryzuje ludzi na siłowni, a prawda jest taka że kto bywał w Extreme Fitness, czy choćby przebywał w tzw. Nowej Hali - przed i po "wrogim przejęciu", ten wie, że WSP to po prostu dobry biznesplan, poparty inwestycjami. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie boje sie tego, ze tam nie ma dużych pieniędzy. Bardziej tego czy bedą w stanie pozyskać środki finansowe na prowadzenie klubu, sponsorów, fachowców. Właśnie ze względu na kwestie wizerunkowe. Moze być bardzo podobnie jak teraz. Przecież zaraz Weszło i 5 innych portali zrobi artykuł na temat Miska, kolejni dziennikarze pokaza kto rządzi w TS, jakie określone osoby maja tam wpływy itp. itd. Edit. Twój drugi post. Okej, tylko, ze jak wejdą na świecznik media zaczną szukać, drążyć itp. I jak zawsze nawet dobry plan zostanie przykryty sensacjami, które pewnie znajda. Tego sie boje. I czy w takiej sytuacji pozyskasz ludzi, sponsorów do funkcjonowania klubu. |
Ok, czyli Ludwik Miętta Mikołajewicz lata z kosą po osiedlach, wieczorem handluje dragami z kolegami z Lazio, a następnego dnia (wspólnie z kolegami z Chorzowa) robi zasadzkę na LPH pod Niecieczą.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
I Misiek sprzeda Mączyńskiego, a za kasę.z transferu kupi dwie tony koki.
|
Ależ by Wisła na tym zyskała!!! Jakieś cymbały już tutaj kiedyś wyliczały, że 50000 dziennie z dragów wyciągają pewne osoby. Pomyślcie ile to jest pieniędzy rocznie z samych dragów!!!
|
Cytat:
|
Dobrze, że cinkciarz Cupiał był taką osobą ;)
|
Cytat:
Zapewniam Cię, że nie jest marzeniem TS przejęcie SA. To dla nich cholernie duży kłopot. Jestem niemal pewien, że gdyby doszło do szybkiego przejęcia SA przez TS to TS od razu: - spróbuje uporządkować ten megabajzel, - zacznie szukać nowego właściciela lub współwłaściciela. Cytat:
Na pewno łatwiej będzie przejąć klub od TS niż od BC czy teraz od JM. Cytat:
|
Cytat:
żyjemy w różnych światach i raczej niekoniecznie przenikających się nawzajem tyle że wrzuceniem do wora "wszystkich" strzelasz sobie w kopyta równie celnie jak ci co piszą coś o Ciupiale czy Boguckim przyjmij do wiadomości to że dla mnie (a mam podstawy twierdzić że nie jestem jedyny) pan Cupiał zmarnował 19 lat władzy nad Wisłą nie zostawił nic: ani akademii, ani boisk treningowych (tzn. zostawił ale... jakoś tak niekoniecznie on miał cokolwiek wspólnego z ich budową - wszak dobrze pamiętam co to niby za cudo miało powstać koło kortowego - a i ciutkę daleko są one od stadionu Wisły), stadion też budował kto inny (odgrzeb sobie z bardzo dawnej prasy 1998?, 1999? jakie zamiary były TF w tej sprawie). Nie ma nic: ani podstaw ani fundamentów, ani akademii z prawdziwego zdarzenia. Jesteśmy w gównie po szyję, bo car mial fantazję wyp... Wisłę jak ścierę... Po karkach spodziewam się.... dokładnie tego samego albo i jeszcze czegoś gorszego |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl