Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

FajQ 05.12.2009 21:13

Jest super Bełchatów,Legia i Lech potraciły punkty jutro zagrać na 200% i jest możliwość odskoczenia od reszty.Musi jutro by dobrze :)

Acima 05.12.2009 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 825990)
Jest super Bełchatów,Legia i Lech potraciły punkty jutro zagrać na 200% i jest możliwość odskoczenia od reszty.Musi jutro by dobrze :)


Czyli Maciek zostanie na 100% Super :D

-Goral- 05.12.2009 21:17

Jeżeli wygramy z Ruchem to będzie pięknie.
Jeszcze bardziej wkur.wimy rywali. Już stracili nadzieje a tu przegrywamy z Lechem, Legia i Cracovią, już rywale myślą kiedy dogonią Wisłę a tu znowu zonk.

Peroslaw88 05.12.2009 21:19

Kowalski na tle Lewandowskiego czy Peszki zagrał naprawdę dobrze. Nie jest to jeszcze Marcelo czy Głowacki, ale od Jopa 2x razy lepszy

harthausen 05.12.2009 21:23

Piasta kartkował sędzia pod koniec ile mógł, jeszcze mecz ponadwymiarowo czas przedłużył. Nie pomogło. Jak tu nie lubić śląskich klubów? :D , mimo jawnej pomocy tym słusznym jakoś sobie dają radę.

Pozostał drobiażdżek: jutro wygrać. Tylko, że to nie byle kto, tylko Ruch. Nie położy się.
No to nasi też się powinni sprężyć. Nie wygrać jutro - frajerstwo. Przegrać - brakuje mi określenia.
Mimo tych wpadek z Lechem, Craxą czy Legią trzeba wierzyć :D

Uran235 05.12.2009 21:26

Ekhem... sugeruję trochę ochłonąć. Jutro gramy z czołową drużyną ligi na ich terenie. Ostatni raz ważny mecz wygraliśmy chyba w zeszłym sezonie, więc póki co to Legia, Lech i GKS nadrobiły do nas po jednym punkcie, a Ruch może nadrobić nawet trzy. Nie raz w ostatnich miesiącach było tak, że rywale grali pod nas, a my w niedzielę marnowaliśmy te prezenty, więc naprawdę radzę wstrzymać się z orgazmami do jutrzejszego popołudnia. Tym bardziej, że ostatnio gramy mizernie.

Tobi1906 05.12.2009 21:27

zagrali dla nas wiec jutro trzeba to wykorzystac!

element 05.12.2009 21:30

http://i49.tinypic.com/14b13wx.jpg

Trzeba mieć ****a tupet.

:lol:

harthausen 05.12.2009 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 825998)
http://i49.tinypic.com/14b13wx.jpg

Trzeba mieć ****a tupet.

:lol:

O co Ci chodzi? Że piszą, że najlepszy klub w Polsce? Przecież mają rację. Co to za kibic, co nie uważa, że jego zespól to doskonałość i niedościgniony wzór, reszta niech im buty czyści. Trochę się oczywiście mylą, toż wiadomo, że Wisełka najlepsza zawsze i wszędzie, ale kto z Wielkopolski czy Mazowsza potrafi powiedzieć na czarne czarne a na białe białe ?

.

MichauSzczu 05.12.2009 21:42

No więc nasza sytuacja moze się znacznie poprawic :D Jeżeli wygramy bedziemy mieli 5 pkt przewagi nad 2 zespołem. Jeszcze zeby 2 wiosenno zimowa kolejka ułozyla sie po naszej mysli to było by wogole extra. Spokojna zima na fotelu lidera, ze 2-3 ciekawe wzmocnienia, bogaty szejk z Kataru kupuje Łoba za 2 mln ojro, Brożek wraca do swojej formy, Pawełek staje sie najlepszym bramkarzem w polskiej lidze :D Wiem, wiem musze zmienic dilera :/

AS82 05.12.2009 21:47

Nie wiem czy powinienem to pisać ,bo to samo pisalem przed meczem z Legia i Cracovia ,ale jutro znów mozemy odskoczyć na 5 i 8 punktów

harthausen 05.12.2009 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 826006)
Nie wiem czy powinienem to pisać ,bo to samo pisalem przed meczem z Legia i Cracovia ,ale jutro znów mozemy odskoczyć na 5 i 8 punktów

No. Możemy.
Lepiej nie pisz, bo znowu na drugą stronę wykraczesz :)

element 05.12.2009 21:53

O to chodzi że trzeba być .......niętym żeby z takimi tekstami wyjeżdżać na stronie danego klubu.
To tak jakby przegrać z kimś mecz, a następnie napisać że go wygraliśmy.
Logicznym jest że każdy stoi przy swoim i dla niego to coś będzie najlepsze, ale raczej nie wypada z czymś takim wyjeżdżać. Choćby to była strona nieoficjalna.
Choć ja osobiście nie uważam Wisły za najlepszy klub w Polsce, do tego brakuje nam kilku mistrzostw i po prześcignięciu Ruchu i Górnika z dumą możemy rzec że reszta może nam czyścić buty.
Przecież to hipokryzja i świadczy to tylko o ich bezsilności.
Poza tym statystyki nie kłamią i miłość do klubu nie może przysłonić kilku spraw.
Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem dlatego wytrzeszczyłem gały.
A przecież nie jest to blog gorącej 15stki, tylko 3 pod względem popularności strona o tych z Wronek. Czy skąd oni tam są. I w tym sęk.

martin_6 05.12.2009 22:19

Tak, a jutro dostaniemy w tył i znowu będzie rozczarowanie:>. Spokojnie więc...

John1906 05.12.2009 22:20

Remis w obecnych warunkach nie będzie zły jutro

węgorz2 05.12.2009 22:31

remis nie jest zly ale powinnismy sie pokusic o zwyciestwo jak pisaliscie wczesniej RUCH moim zdaniem nie jest najmocniejszy w lidze

Marszałek 05.12.2009 23:08

Najmocniejszy nie jest to fakt,ale słaby tez nie. Nie wolno im się dać rozbujać,bo inaczej nasi kopacze dostaną bramkę i zamknął się w sobie:). Liga się idealnie układa. Gdybyśmy wygrali to co przegraliśmy to dziś moglibyśmy już zastanawiać się jakiego szampana mrozić. A tak to nie woadomo czego się spodziewać. Rzeczywiście jakbyśmy coś grali to byłoby hoho. A tak,musimy czekać z niecierpliwością i niepwnością czy aby znów nam w twarz jutro kopacze nie spluną. Bo im się nie chciało.

zidanemarcin 06.12.2009 00:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 825998)
http://i49.tinypic.com/14b13wx.jpg

Trzeba mieć ****a tupet.

:lol:


Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 826002)
O co Ci chodzi? Że piszą, że najlepszy klub w Polsce? Przecież mają rację. Co to za kibic, co nie uważa, że jego zespól to doskonałość i niedościgniony wzór, reszta niech im buty czyści. Trochę się oczywiście mylą, toż wiadomo, że Wisełka najlepsza zawsze i wszędzie, ale kto z Wielkopolski czy Mazowsza potrafi powiedzieć na czarne czarne a na białe białe ?

.

Prosze spojrzec na herb leszka :-D

Wojtas 06.12.2009 01:35

Jakby nie nasze wczesniejsze wpadki tylko zamiast tego np z remisy z Legia ,Amika i Cracovia to wdząc jak slaba jest konkurencja juz przed zimą nasza przewaga puktowa powinna byc duza

jutro jest kolejna okazja uciec Legii na 5 a Amice na 8.

kopacze niech wkoncu pokazą ze maja choc troche walki i ambicjii/

pawelwislak 06.12.2009 09:08

Ha ha ha w życiu bym nie zauważył tej Amici :D no to dali czadu

harthausen 06.12.2009 09:58

^^ trzeba trzeźwiejszego oka z rana, by wszystkie szczegóły zauważyć :).
Dobrze, że problemy z własną tożsamością innych to nie mój kłopot.

timmdorf 06.12.2009 11:56

Wczoraj trochę kolejka cudów. Mecz w Wodzisławiu był albo ustawiony albo naprawdę nasi sędziowie są tacy słabi, w Bełchatowie 90 minuta i kontrowersyjny karny dla GKS-u.

---
galeria Cracovia - Śląsk http://www.waszapilka.pl/galleries,174

Ogryzek 06.12.2009 17:43

Polonia Warszawa - Korona - 1-1 - pierwsze potknięcie Bakero.
No ale ocenę jego pracy będzie można zrobić dopiero po rundzie wiosennej. Zobaczymy jak myśl szkoleniowa z Hiszpanii w wykonaniu rodowitego (Katalończyka?) zaimplementuje się w Polsce. Bo w wykonaniu "naturalizowanego" Hiszpana J.Urbana z Legii już znamy:)

AS82 06.12.2009 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 826426)
Polonia Warszawa - Korona - 1-1 - pierwsze potknięcie Bakero.
No ale ocenę jego pracy będzie można zrobić dopiero po rundzie wiosennej. Zobaczymy jak myśl szkoleniowa z Hiszpanii w wykonaniu rodowitego (Katalończyka?) zaimplementuje się w Polsce. Bo w wykonaniu "naturalizowanego" Hiszpana J.Urbana z Legii już znamy:)

Myśl szkoleniową to moze i Bakero ma, ale jak nauczyc gry krótką piłka takich drewniaków dla których technika to coś ,co tylko widzieli w TV przy okazji ogladania Ligi Mistrzów

0 22 06.12.2009 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 826426)
Polonia Warszawa - Korona - 1-1 - pierwsze potknięcie Bakero.
No ale ocenę jego pracy będzie można zrobić dopiero po rundzie wiosennej. Zobaczymy jak myśl szkoleniowa z Hiszpanii w wykonaniu rodowitego (Katalończyka?) zaimplementuje się w Polsce. Bo w wykonaniu "naturalizowanego" Hiszpana J.Urbana z Legii już znamy:)


Bask.


Błędy sedziów w meczu Odra - Jaga (szczególnie), Zagłębie - Legia i GKS - Bytom, potwierdzają to co pisałem pare dni temu po meczu GKS - Legia.

Gratuluje mistrza jesieni :)

mcovalski 06.12.2009 20:46

To co Engel wyprawiał Lidze Plus Ekstra, to nawet Smokowski nie miał już sił by z nim dyskutować. Beton i nawet żadne wiertło udarowe typu C+ tej lidze nie pomoże.

AniaD303 06.12.2009 21:13

W pewnym momencie zagadałam się i umknęła mi jedna rzecz: jak brzmi przepis, w kontekscie którego była ta cała dyskusja o reprezentacji U-23?

John1906 06.12.2009 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AniaD303 (Post 826559)
W pewnym momencie zagadałam się i umknęła mi jedna rzecz: jak brzmi przepis, w kontekscie którego była ta cała dyskusja o reprezentacji U-23?

chodzi o to ,że U-23 ma byc zapleczem dla pierwszej reprezentacji według PZPN a w rzeczywistości żaden poważny kraj w Europie takiej reprezentacji nie ma chyba, że jest to reprezentacja amatorów. Tak jak powiedział Mielcarski jak ktoś jest dobry to sie pokaże w U-21.A jak się nie nadaje to po co tworzyć jakies U-23 i przegrywać z amatorami z Walii.

mr_kwolf 06.12.2009 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AniaD303 (Post 826559)
W pewnym momencie zagadałam się i umknęła mi jedna rzecz: jak brzmi przepis, w kontekscie którego była ta cała dyskusja o reprezentacji U-23?

Chodziło o to że w 2 i 3 lidze zmienino wiek młodzieżowca z 21 na 23 lata bo klubu skarżyły się że nie są w stanie załatwić sobie porządnego grajka w takim wieku a musi taki grać.

Ale co ma ten przepis do reprezentacji U-23 to nie wiem, raczej żaden tylko przeszli płynnie z jednego tematu na drugi.

GemHZR 06.12.2009 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 826627)
Ale co ma ten przepis do reprezentacji U-23 to nie wiem, raczej żaden tylko przeszli płynnie z jednego tematu na drugi.

Chodzi o to, że teraz, podobnie jak w reprze, w ligach niższych status młodzieżowca będzie mógł mieć 23-latek. I zamiast szkolić swoich młodych do 20 lat, będzie się, kosztem ich miejsc w składzie, hodowało drewniaków, którzy podskoczyć wyżej dupy już mieć szansy i tak nie będą.

AniaD303 07.12.2009 00:13

Dziękuję za odpowiedzi ;)

royalmichael 07.12.2009 00:52

Czy zawodnik zdenerwowany złą decyzją sędziego może cokolwiek powiedzieć ?
Jedni mogą bez konsekwencji kłócić się i gestykulować a innych za to samo od razu karze się kartkami.
Siejewicz, Gil, Mikulski czy Małek pozwalaja na to Legionistom czy Lechitom, ale sami nerwowo i szybko reagują kartkując innych (Wisła, GKS). Tu Siejewicz od razu dał kartkę za to Alvarezowi mimo iż protest był słuszny bo ten sędzia się pomylił.
równi i równiejsi

ale przynajmniej Alvarez dostał kopa:D

Pan Jotka 07.12.2009 08:25

http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html Wisła goni...Ledwo zipiemy...Nie wiem czy przed 2050 rokiem im dorównamy. Nawet nie wiedziałem jak jedna bramka może po.......ić komuś w głowie :)

flamengista 07.12.2009 09:07

Cytat:

Za dwa, najpóźniej trzy lata będziemy grali w europejskich pucharach. To gwarantuję!
Cała giełda i akcjonariusze trzymają za słowo. Skoro prezes poważnej firmy gwarantuje, to znaczy że tak będzie.

W zasadzie powinniśmy teraz wszyscy jak jeden mąż obstawić że Pasy za 3 lata zagrają w europejskich pucharach.

Ech, profesor Filipiak nic się nie uczy. Wydawało się, że zmądrzał - wreszcie zatrudnił jako-takiego fachowca do trenowania drużyny. Ale wygrane derby i parę zwycięstw z rzędu spowodowały, że znowu utracił trzeźwą ocenę rzeczywistości.

Cracovia jest obecnie ligowym średniakiem. Szansa na grę w europejskich pucharach będzie, jak drużyna zostanie wzmocniona min. 4-5 solidnymi piłkarzami, w tym co najmniej 2 gwiazdami. Od razu dodam: ja rozumiem szansę na grę w europejskich pucharach nie jako zajęcie 3 miejsca w lidze. Ale szansę na grę w fazie grupowej PUEFA.

Cięgi od Cementarnicy Skopje, Levadii Tallin i Vetry Wilno umie każdy w tej "lidze".

Deklaracja Filipiaka oznacza, że chce wyprzedzić kogoś z tercetu: Amika-Legia-Wisła. Moim zdaniem to bardzo trudne zadanie, szczególnie że Profesor oszczędza na kontraktach i kwotach transferowych.

arth_ur 07.12.2009 09:49

Pamiętam jak dwa sezony temu prezes Arki także wspominał o Lidzie Mistrzów. Myślę że z Cracovią będzie tak samo.

Peroslaw88 07.12.2009 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 826705)
Pamiętam jak dwa sezony temu prezes Arki także wspominał o Lidzie Mistrzów. .

Ten z 40 piętra hotelu Mariott??:-P

gigant 07.12.2009 10:05

Musiał profesor komunista,niezły towar znaleźć wczoraj pod poduszką i upalony zielskiem naopowiadał głupot dziennikarzowi.

el Nuero 07.12.2009 10:09

Trafiło się ślepej kurze ziarno i gdacze nas całą Polskę
 
flamengista - a co ty chcesz od tego napalonego Filipiaka? Raz na pół wieku wygrali debry na wyjeździe (nie piszę "na Wiśle", skoro mecz był poza Krakowem), to od razu głowa mu się zagrzała. Puchary w wykonaniu Cracovii? :-P:lol::rotfl: Buhahaha. Przecież oni parę lat temu (nieszczęśliwy dla nas s. 2007/08) już "grali" w europejskich pucharach!

Jak się ten białoruski wynalazek nazywał? Szachtior Soligorsk, czy jakoś tak. I jaki był efekt dla pasów? U siebie w łeb, na wyjeździe w łeb. Tyle bramek w dwumeczu co Cracovia z Szachtiorem (5 sztuk), to Wisła nie straciła nawet w ostatnim dwumeczu z Barceloną. I czym się oni podniecają? Raz na wiele lat to nawet Real przegrywa z 3-ligowcem, a FC Porto odpada w krajowym pucharze z FC Fatima. I wcale nie jest to cud - a najwyżej brak zaangażowania wyżej notowanej drużyny.

Jak Filipiak nauczy swoich kopaczy wygrywać z: Lechią (2:6), Odrą (0:1) czy Polonią Bytom (1:2), a Cabaj i Polczak przestaną dawać rywalom prezenty i samobóje, to wtedy będzie mógł marzyć o czymś więcej. Aha, gracze Skalnika Gracze też chętnie by się zmierzyli ponownie z tak "eksportową" drużyną :shock::lol::rotfl:

John1906 07.12.2009 10:20

Oby Lechia sprowadziła profesorka na ziemie w sobote, bo się mu już całkiem poprzewraca w głowie.

7 kotów 07.12.2009 10:56

Taaa.... a Man Utd musi gonic Burnley.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl