![]() |
Cytat:
nie zgadzali sie? gdyby sie nie zgadzali nie byloby mowy o "karnym i wolnym" tylko o faulu w przeciwnym kierunku. Durczok zapowiadajac material nie stwierdzil niczego kategorycznie tylko zasugerowal delikatnie ze moze odrobine przesadzili. W calym reportazu zabraklo tez odniesienia do podobnych wydarzen z przeszlosci, gdy kazdy mogl zbluzgac Kaczynskiego i uchodzilo mu to bezkarnie. O manipulacji moze jednak nie mow bo jak widac poddales sie jej calkiem zgrabnie jesli uznales ten reportaz za obiektywny. |
No to nie jestem sam, też odniosłem podobne wrażenie co Fuks, jak na Fakty to wyjątkowo lajtowny ten materiał był. Mało tego, oprócz tego co przytoczyłeś było jeszcze o proteście na Legii, że tam też były takie transparenty a policja nie zareagowała podobnie. Potem jeszcze jakaś kobitka z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka broniła tych haseł z transparentów, ze są dopuszczalne w szerokim pojęciu dyskusji publicznej. Także ja bym się tak nie zapędzał, bo ja w tym konkretnym materiale "tych wielkich i jawnych manipulacji" dopatrzyć się nie mogę. I żeby nie było- kłamstwa i propaganda w mediach były, są i będą, doskonale o tym wiem (bo pewnie pojawią się tacy co będą prawić mi zarzuty, że łykam wszystko co w tv mówią), ale proponowałbym trzeźwo i z odrobiną dystansu patrzeć na świat, bo niebawem prognoza pogody też może się okazać propagandą w rękach dyktatury...
Cytat:
Tyle odemnie, a teraz możecie mi ciupać do woli, amen :P |
Cytat:
|
Cytat:
A co do "poddania sie manipulacji" to nigdzie nie napisałem, ze uwazam ten reportaz za obiektywny, wiec nie wymyślaj takich rzeczy, żeby tylko móc na nie odpisać, bo to sie mija z celem. |
Cytat:
|
Jeżeli Kaczor gra pod publikę, to pod co gra Donald? :) Ja stawiam że pod wiatr i można mu ładować z daleka.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Damy rade :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Z innej beczki: w Polityce był wywiad ze Staruchem i... ja zupełnie nie rozumiem dlaczego Staruch tak koniecznie nie chciał powiedzieć, że kopnięcie kamerzystki było czymś złym. Dostał o to z cztery pytania, w tym "czemu pan kluczy dookoła tematu, nie może Pan po prostu powiedzieć, żę takie coś nie powinno było mieć miejsca", a najlepsze na co było go stać, to "kamerzystka nie była godnym przeciwnikiem", "ja bym tak nie zrobił", "w ogóle to po co ona tam stała?" oraz "nie siedzę w głowie kibica Lecha".
Rozumiem, że ten wywiad był po to, żeby upewnić czytelników Polityki, że to nie kibole mają rację, tylko rząd? No bo po co nam oni, różowa hałastra wszystko? |
Ja zapytam przewrotnie - po co ta kamerzystka tam polazała. Ochrona bała się podejść, policja stała daleko od poznaniaków a ta Pani szukała sensacji to znalazła i będzie miałą nauczkę że nie należy być zbyt wścibskim. Oczywiście nie popieram zachowania tego który ją kopnął , powinien być surowo ukarany, i ja również nigdy bym kobiety nie uderzył. Ale ta sprawa jak każda ma zawsze dwie strony medalu. Dziennikarka szukała sensacji na siłe to je dostała.
|
Cytat:
|
Cytat:
To jest myślenie typu "a po co taką krótką spódniczkę zakładała? I taki wyzywający makijaż? I jeszcze do klubu sama poszła? Sama się prosiła żeby ją zgwałcić, jej wina!" Kamerzystka miała prawo tam być i była w pracy. Koleś nie miał prawa tam być i kopnął ją w plecy. To nie są dwie strony medalu, bo to zakłada istnienie jakichkolwiek proporcji pomiędzy jej "przewinieniem", a tego ułoma co był taki chojrak, że z doskoku babkę kopnął od tyłu i zwiał w tłum się schować. Pomijam już, że to była kamerzystka, a nie dziennikarka, czyli pewnie lazła za jakimś typem z mikrofonem, a nie sama się pchała. |
Do Sartre: Moim zdaniem ten wywiad był po to, żeby przedstawić racje i opinie obu stron barykady. Po jego przeczytaniu nie mam poczucia, że dziennikarz pokazuje kibiców jako bandziorów. Zewsząd media bombardują tylko informacjami o tym, że kibic uderzył, krzyknął czy napluł. A nikt nie mówi, co jest przyczyną takiego zachowania. Ja się chociaż dowiedziałem z tego wywiadu co siedziało w głowie Starucha, kiedy chamsko śpiewał po śmierci Wejcherta.
|
Cytat:
|
Taa Chwedoruk robi ostatnio za obrońcę uciśnionych i próbuje się wypromować na sprawie kibicowskiej, więc liże gdzie popadnie. Czemu nie powiedział o tym, że młodzież w wieku 18-25 najmniej licznie uczęszcza na wybory ze wszystkich grup wiekowych (44% w 2005), a na fejsbuku mogą sobie pisać i śmiać się z tego co najwyżej. Prawda jest natomiast taka, że kompletnie sprawy kibicowskie ich nie obchodzą, bo nie mają z nimi nic wspólnego, więc jakieś przekonywanie sms-ami, czy na YT mija się z celem. Wystarczy trochę znajomości statystyki i demografii, żeby się przekonać, że brać kibicowska nie ma większego znaczenia w kontekście wyborów, a ponadto jest:
a) podzielona b) słabo zorganizowana (poza wyjątkami) c) biedna (relatywnie na tle związków zawodowych, czy partii) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nasze biadolenia nic nie pomogą jak w imię kibicowskich zatargów będą się działy takie rzeczy jak w Piekarach Śląskich....
|
Cytat:
+100.000 frekwencji +100.000 tych co akurat mają wyjazd +100.000 zapasu tych, co nie zawsze chodzą +100.000 za największe kibicowsko miasta. +100.000 za niższe ligi (zapomniałem wtedy to dorzucić dorzucić) Łącznie: 500.000. Już w tym miejscu liczymy się mniej, niż Rodzina Radia Maryja. A do tego: -10% za nieletnich Zostaje 450.000 -30% tych, co mają wszystko w dupie Zostaje 315.000. 315 tysięcy luda, to jest kibicowski torcik do podziału. Optymistycznie licząc. A dodać należy do tego standardowe podziały polityczne, fakt że wśród kiboli znajdzie się niemało takich, dla których PiS to liberalna lewica, no i to że i wśród pikników znalazłoby się trochę takich, którzy by się bardzo ucieszyli, jakby oglądali zomowskie pałowanie ultrasów co mecz. Cytat:
|
Cytat:
|
Sartre.Ja wiem że to ma tyle wspólnego z atmosferą na stadionach co nic, ale schemat myśleniowy większości ludzi jest taki: jest stadion?Sa nia nim kibice? to tam sie zgaduja i odstawiają takie rzeczypotem jak ta w Piekarach Śl... Poza tym większośc ludzi jest zawsze za rozwiazaniami radykalnymi, które nawet wbrew logice są na pokaz skuteczniejsze niż działania systemowe. I choćbym 100 osób namówił na poparcie kibicowskich sprawa to pozostałe 900/1000 jest za surowymi karami, zamykaniem stadionów, a i pewnie sporo z nich do łagrów by nas wysłala. Tego nie zmienisz.
|
a co się stało w Piekarach Śl ?
|
Cytat:
|
A ponoć tylko Kraków lata ze sprzętem
|
PS i R może chodzi o Psycho Fans i Ruch?
|
to by było PF nie PS
|
Cytat:
|
I takich s....ieli to policja nie złapie... Stadiony pozamykają, rac pozakazują, a kolesi, którzy faktycznie powinni zawisnąć za jaja na najbliższym drzewie, to nie znajdą.
|
Cytat:
O "Jarusiu i calym tym jego PISie" przemilcze bo widze ze juz wiesz lepiej wszystko i "Jarus i ten caly jego PIS" zawsze bedzie zly. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
http://img857.imageshack.us/img857/5673/viewerb.th.png Głos Polski. Kanada. Skan - mam nadzieję, że będzie na tyle wyraźne aby przeczytać. |
Cytat:
Powtarzam jeszcze raz, ja nie namawiam, (ale idźcie do wyborów, nie pozwólcie decydować za kogoś bo inni wybiorą tuska) każdy ma swój rozum i niech go użyje przy tych wyborach. |
Cytat:
:evil: |
"Decyzją Polskiego Związku Piłki Nożnej i Ekstraklasy SA do końca obecnego sezonu mecze będą odbywały się bez zorganizowanych grup kibiców gości. Władze Legii w tej sytuacji postanowiły zaprosić do sektorów przeznaczonych dla kibiców drużyn przyjezdnych dzieci ze szkół podstawowych, domów dziecka oraz klubów partnerskich Akademii Piłkarskiej."
Ciekawe co na to Tusk i jego banda od "kibolstwa". Przeciez te dzieci pewnie psychicznie wysiada :D |
ale skoro na internecie, są tacy niekulturalni forumowicze ktorzy przeklinaja i nawołują do złego, zamknijmy internet.
Wyrzućmy komórki bo nimi sie porozumiewamy w jakże niecnych celach no i na koniec, wszystkich zamknąc w jedym pomieszczeniu i .....juz wiemy co od dziadka wział tusk |
Cytat:
|
Cytat:
No, ale jak wszem o wobec głoszą, że "tego się nie czyta"... |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl