Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

prober 18.09.2008 23:56

2002, I mecz: Parma - Wisła 2:1
2002, rewanż: Wisła - Parma ...

W składzie zostało z ówczesnej Wisły tylko 3 zawodników, ale może sobie przypomną jak ogrywać silniejszych? :)

dzollo 18.09.2008 23:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 605016)
2002, I mecz: Parma - Wisła 2:1
2002, rewanż: Wisła - Parma ...

W składzie zostało z ówczesnej Wisły tylko 3 zawodników, ale może sobie przypomną jak ogrywać silniejszych? :)


Mi znow analogicznie przypomina sie potyczka z Baitarem, gdzie po wyrownanej walce frajersko przegrywamy, a pod koniec meczu Wtorek ma sytulacje sam na sam, ktora marnuje....

Rewanz.....:D

luk02 19.09.2008 00:00

http://forums.tottenhamhotspur.com/s...ead.php?t=7947 polecam ;D

For_FuN_ 19.09.2008 00:09

Pawelek zaliczyl kolejny "swietny" wystep...cudowna interwencja przy drugim golu :D. Ten mecz(jak i inne w tym sezonie w europejskich pucharach) pokazal takze, ze Zienczuk nie nadaje sie na taki poziom gry(jest to juz wiadome od kilku lat, ale jest pare niepokornych osob, ktore twierdza inaczej). Trzecia sprawa...brak rezerw...wchodzi Niedzielan i nie potrafi wyjsc sam na sam z bramkarzem, bo ma taka szybkosc, ze 100 kg stoper dogania go mimo straty kilku metrow przy starcie...to byla parodia(Szpakowski powinien powiedziec o szybkosci, ktora mial 3-4 lata temu). O Maleckim nie mowie, bo Wisla to nie klub na jego umiejetnosci.
Oprocz w/w gra byla dobra i wynik tez calkiem korzystny.

Estovic 19.09.2008 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luk02 (Post 605018)

Dobre tylko niech ten kolo o nicku WislaKrakow się tak strasznie nie napina bo jeszcze wyjdzie, że mamy kompleksy.

SpoXsteR 19.09.2008 00:24

Acha, czyli znów Pawełek zawalił drugą bramkę?
Oczywiście każdy inny by to obronił, bo taka łatwa do wyłapania była..

LAB 19.09.2008 00:24

Niewiem dlaczego ale bardzo rozbawił mnie moment kiedy kamera pokazała czesc trybuny gospodarzy siedza sobie angole i miedzy nimi 2,3 kibiców naszej Wisły :D:D:D

Co do meczu to poprawne rozgrywanie piłki na naszej polowie,szkoda tylko ze po przejsciu lini srodkowej czesto nasi pilkarze rzucali dalekie pilki padajace łupem bramkarza lub obroncy. Takie za darmo oddawanie piłki ..
Jezeli Tottenham zagra tak jak dzis (wczoraj) w rewanzu to mamy duze szanse na awans.
No i Pawełek-cóż ten typ tak ma..

nesta 19.09.2008 00:36

Pomimo takiego wyniku Wisla tym meczem potwierdzila, ze jest ZDECYDOWANIE najlepszym polskim zespolem. Bylem pod wielkim wrazeniem jak dlugimi momentami Wislacy prowadzili gre. Naprawde niespodziewalem sie takiej postawy. Widac, ze wreszcie nastawienie psychiczne bylo takie jak trzeba.

Utrzymywanie sie przy pilce, szybka gra na 1, 2 kontakty, dlugie wymiany dokladnych podan, az pytalem sam siebie czy ogladam Polska druzyne ?
Az zal tego niedzielnego meczu jak sie patrzylo na dzisiejsza gre Lecha i Wisly. To byl po prostu wypadek przy pracy, a jeszcze wiele czasu minie zanim Kolejorz czy Legia beda umialy tak rozgrywac pilke, w takim tempie jak dzis Wisla.

Przegrana to niestety brak tych 2-3 wzmocnien jakie przydalyby sie Wisle np. bramkarz (druzyne buduje sie od tylu i niestety, lepszy bramkarz by takiego gola nie puscil, Pawelek nie moze wychodzic do pilki na 5, po czym nagle sie wracac - efekt byl taki, ze nie wysoki, nie mocny strzal wyladowal w bramce. Gdyby sie nie ruszyl spokojnie by to obronil).

Reszta generalnie na wysokim poziomie, wszyscy zagrali bardzo dobry mecz. Ciezko nawet kogos wyroznic. I tak jak mowie, 2-3 wzmocnienia, wiecej ogrania i takie mecze bedziemy wygrywac lub remisowac. Ale ta bramka nie moze zamazac bardzo pozytywnego wrazenia jakie zostawili po sobie gracze Wisly.

Link do forum TT o meczu:
http://www.tottenhamhotspurs.tv/foru...la-krakow.html

Cytat:

Well not a bad game, i was actually surprised at the level of football Wisla play.

Przemo12 19.09.2008 00:45

uff dopiero co wrocilem
otworzylibyscie temat kibicowski bo jest o czym pisac !!!

antoshka1985 19.09.2008 00:46

ja mysle, ze jak w rewanzu na skrzydlach zagra duet Boguski - Bogucki to bedzie bardzo dobrze!
Bogucki swietnie sie wkomponowal w zespoł!

prober 19.09.2008 00:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 605023)
Niewiem dlaczego ale bardzo rozbawił mnie moment kiedy kamera pokazała czesc trybuny gospodarzy siedza sobie angole i miedzy nimi 2,3 kibiców naszej Wisły :D:D:D

Do tego ze spojrzenia tych Anglików można było wyczytać: "czy my na pewno usiedliśmy na właściwym sektorze?" ;)

W końcu nawet dobrze, że wylosowaliśmy ten Tottenham, w Londynie jest kultura. Nikt nie rzucał zapalniczkami w bramkarza gości (patrz: zszargane nerwy Kotorowskiego po meczu Austria-Lech) :)

No i Baszczyński jest po raz pierwszy w historii na pierwszej stronie serwisu BBC :)

kubanczyk 19.09.2008 00:56

Pawelek potwierdzil po raz kolejny ze jest przecietnym bramkarzem, wybroni to co wybroni kazdy bramkarz ale jesli trzeba zrobic cos troszeczke wiecej jest bezradny. Zienczukowi najlepiej wychodzi chowanie sie za przeciwnikiem, jesli Lobodzinski ebdzie probowal takich kiwek jak dzisiaj to juz jego wole widziec i Boguskiego na lewej. Diaz, duzo lepiej na stoperze lub w pomocy. dobrze wychodzi mu wyprowadzanie pilki ale bronienie na boku juz gorzej.

Boguski, Sobol, Baszczu najlepsi.

1q2 19.09.2008 01:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 605019)
Pawelek zaliczyl kolejny "swietny" wystep...cudowna interwencja przy drugim golu :D. .

Daj sobie chlopie spokoj , albo zasiądz wsrod kolegow 'jebakow' na E i wyzywaj sie w nastepnym meczu
Gol jak gol , jeden by obronil, drugi nie , strzal byl z bliska, pod poprzeczke - trzeba duzo jadu by obwiniac o to Pawelka - gdzie dla mnie jest jasne ze potrzebujemy lepszego bramkarza....tyle ze go nie ma i w najblizszym czasie nie bedzie.

Maverickk 19.09.2008 02:26

Mariusz Pawełek - Ciesze się ze pokazał w tym meczu ze mecz z Lechem to tylko przykry wypadek przy pracy!

Mauro Cantoro - Niedawno wszyscy go ganili wydaje mi się ze w tym meczu pokazał co potrafi super w odbiorze starał się zagrywać do przodu a kiedy trzeba było to przerwał akcje gospodarzy lekkim faulem w srodku pola a takze uspokajał gre przetrzymujac piłke swietnie zastawiajac sie dajac mozliwosc kolega na wyjsce z strefy obronnej!

Łobo - Niestety kolejny mecz w którym nic nie pokazał!Straszne problemy z przedryblowaniem przeciwnika ze o szybkosci nie wspomne!

Nidzielan - Cien Andrzeja z przed kontuzji czego dowodem była sytłacja kiedy mogł spokojnie wyjsc sam na sam i strzelic na 2-2 ale brakło go niestety!

Tak czy inaczej trzeba pochwalic cała nasza ekipe kazdy starał sie jak mogł i mysle ze wyszło to całkiem niezle!
A co do bramki na 2-1 sadze ze Cleber ewidetnie był faulowany poniewaz strzelec bramki oparł sie łokciem na plecach Clebera uniemorzliwiajac mu jakiekolwiek wybicie sie do tego dosrodkowania!

Tiramisu 19.09.2008 07:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maverickk (Post 605032)
Mariusz Pawełek - Ciesze się ze pokazał w tym meczu ze mecz z Lechem to tylko przykry wypadek przy pracy!

Mauro Cantoro - Niedawno wszyscy go ganili wydaje mi się ze w tym meczu pokazał co potrafi super w odbiorze starał się zagrywać do przodu a kiedy trzeba było to przerwał akcje gospodarzy lekkim faulem w srodku pola a takze uspokajał gre przetrzymujac piłke swietnie zastawiajac sie dajac mozliwosc kolega na wyjsce z strefy obronnej!

Łobo - Niestety kolejny mecz w którym nic nie pokazał!Straszne problemy z przedryblowaniem przeciwnika ze o szybkosci nie wspomne!

Nidzielan - Cien Andrzeja z przed kontuzji czego dowodem była sytłacja kiedy mogł spokojnie wyjsc sam na sam i strzelic na 2-2 ale brakło go niestety!

Tak czy inaczej trzeba pochwalic cała nasza ekipe kazdy starał sie jak mogł i mysle ze wyszło to całkiem niezle!
A co do bramki na 2-1 sadze ze Cleber ewidetnie był faulowany poniewaz strzelec bramki oparł sie łokciem na plecach Clebera uniemorzliwiajac mu jakiekolwiek wybicie sie do tego dosrodkowania!

??
Co takiego pokazał Pawełek? Nadal można to określić jednym zdaniem: ""Błagam, nie wypuść tej piłki". Że o podaniu do przeciwnika nie wspomnę.. Na szczęście choć mocno kopnął i się odbiła.

A z Łobo przesada - jak gra od pierwszej minuty jest dużo gorzej.

Cantoro - .. i tak się napalił na gola, że każdy widział... ;) czego mu nie wypominasz, natomiast Niedzielanowi owszem (a mecz Mauro świadczy o czym? Dla chcącego nic trudnego. Dlaczego nie w lidze?)

ode mnie - Radek Sobolewski to Radek Sobolewski :) szkoda, że nie wpadła choć jedna z tych dwóch bomb :).

Generalnie pozostało uczucie, że naprawdę można było choć zremisować. Tak jak dla Lecha 2:1 to wynik fartowny. Tak dla nas 2:1 można się uprzeć na niedosyt :). Optymizm przed meczem w Krakowie. D ich zje :D.

www.rallyonline.prv.pl 19.09.2008 07:50

Wg mnie najlepszy na boisku by Singlar- praktycznie zero strat i swietne przetrzymywanie pilki. Super zagral raz fajnie "machnął" lenona swietny mecz slowaka. Dobrze gral Boguski ii Paweł Brożek. Najslabiej ii typowo "po polsku" niestety marek zieńczuk... szkoda bo po nim nalezaloby oczekiwać dużo dużo więcej

Ogolnie dobry mecz zagralismy. Rewanż w Krakowie wiec jest bardzo duza szansa awansu zwlaszcza ze nawiązalismy rowną walke z TT aa dodatkowo momentami potrafilismy narzucic swoj stylk gry na boisku rywala.

Jestem pelen optymizmu przed rewanzem

mcovalski 19.09.2008 07:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez www.rallyonline.prv.pl (Post 605049)
Wg mnie najlepszy na boisku by Singlar- praktycznie zero strat i swietne przetrzymywanie pilki. Super zagral raz fajnie "machnął" lenona swietny mecz slowaka. Dobrze gral Boguski ii Paweł Brożek. Najslabiej ii typowo "po polsku" niestety marek zieńczuk... szkoda bo po nim nalezaloby oczekiwać dużo dużo więcej

Ogolnie dobry mecz zagralismy. Rewanż w Krakowie wiec jest bardzo duza szansa awansu zwlaszcza ze nawiązalismy rowną walke z TT aa dodatkowo momentami potrafilismy narzucic swoj stylk gry na boisku rywala.

Jestem pelen optymizmu przed rewanzem

Też uważam że Singlar to najlepszy gracz na boisku. Świetny transfer. Jak narazi facet w każdym meczu bez zarzutu. Nie daję się kręcić na boku jak Baszczu.
Jeszcze wyróżnię Sobola- klasa!! oraz Diaz'a. Chłopak gra odważnie zdarzają się głupie straty ale bardzo dużo widzi. Jednak za wolny na obrońce.

Tiramisu 19.09.2008 08:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 605022)
Acha, czyli znów Pawełek zawalił drugą bramkę?
Oczywiście każdy inny by to obronił, bo taka łatwa do wyłapania była..

Może nie KAŻDY inny, ale są tacy co by wyłapali. Klasę bramkarza poznaje się po wyłapywaniu TRUDNYCH piłek.. Łatwe to jest minimum rzemiosła. WTF

Samoth 19.09.2008 08:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez www.rallyonline.prv.pl (Post 605049)
Wg mnie najlepszy na boisku by Singlar- praktycznie zero strat i swietne przetrzymywanie pilki. Super zagral raz fajnie "machnął" lenona swietny mecz slowaka. Dobrze gral Boguski ii Paweł Brożek. Najslabiej ii typowo "po polsku" niestety marek zieńczuk... szkoda bo po nim nalezaloby oczekiwać dużo dużo więcej

Ogolnie dobry mecz zagralismy. Rewanż w Krakowie wiec jest bardzo duza szansa awansu zwlaszcza ze nawiązalismy rowną walke z TT aa dodatkowo momentami potrafilismy narzucic swoj stylk gry na boisku rywala.

Jestem pelen optymizmu przed rewanzem

Zgadzam się z Tobą. Bardzo mi się podobała gra Singlara (z resztą nie tylko w tym meczu). Bez wątpienia najlepszy wśród Wiślaków.

jasnyGwint 19.09.2008 08:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 604996)
a ja widziałem, że nasz wielmożny bramkarz zaczął wychodzić do piłki i się cofnął co jest podstawowym błędem w rzemiośle. inna sprawa to, że 2 statystów patrzyło się jak leci dośrodkowanie i Cleber źle sie ustawił

eh...........................

przypomniał mi sie Angelo Hughes w meczu z Lazio w Krakowie.

szlaQ 19.09.2008 08:17

Jirsak nic wielkiego nie zagrał ale .... w sumie to strzelił bramkę więc wychodzi na +

Przemo12 19.09.2008 08:35

widzialem ze w przerwie gostka wyprowadzili bo sie szarpał
ale czy nie wpuścili lub wyrzucili kogos bo kibicował Wisle?


jak w telewizji słychać było doping ??
angole głośniejsi ??

staszek2309 19.09.2008 08:35

To był dobry mecz... Tottenham zagrał swoją piłkę, oni po prostu tak grają... Nadal preferują piłkę polegającą na akcjach skrzydłami i na wrzutkach, co jak widać z meczu przyniosło im dwie bramki... Wisła zagrała naprawdę fajnie, zupełnie nie było widać na boisku różnicy kto Polak a kto Anglik... Szczególnie chciałbym wyróżnić Rafała i parę środkowych pomocników... Sobol przyzwyczaił do dobrej gry i walki na całym boisku, ale tym razem zaskoczył mnie Mauro... W lidze kiepsko, w pucharach zawsze się spręża i pokazuje co naprawdę umie... Grał bardzo dobrze i mógł strzelić gola... W obronie dobrze - Cleber, bardzo dobrze - Baszczu i Singlar.. Z tego chłopaka będzie pociecha... To znaczy już jest... Pewny, zdecydowny, nie bojący się nikogo, lubiący grę do przodu... Typowy prawy obrońca... Brawo... Diaz niestety słabiutko... Obie bramki z jego strony, szczególnie przy drugiej szlag mnie trafiał jak krył napastnika na radar i dał mu dośrodkować... To jego gol, nie Clebera na którym oparł się Bent... Przy pierwszej bramce też gdzieś się zapodział... Już z Lechem miał kilka fatalnych strat i podań w poprzek boiska... Lewa strona wyraźnie mu nie służy....
Zieniu starał się jak mógł, a że przy okazji musiał pomagać Diazowi... Szkoda tego strzału z 90 minuty... Lewa noga, 20 metrów od bramki... Mógł to lepiej uderzyć... Paweł jak zwykle... Świetna asysta i dobra gra... Tomas też dobrze, pięknie strzelił gola, ale ewidentnie nie ma siły na 90 minut....
Ze zmienników - bardzo dobra zmiana Łobodzińskiego... On mnie zadziwia... W lidze kiepsko, w pucharach całkiem dobrze... Jak Mauro... Mały powalczył, Wtorek, gdyby miał lepszą szybkość mógłby spowodować, że czulibyśmy się jeszcze lepiej...
Ogółem... Świetna taktyka ( szacunek dla pana trenera ), dobre wykonanie i... Proste błędy po których tracimy bramki...
Najlepsi nasi kibice... Fantastyczny doping... Czapki z głów...

vip2008 19.09.2008 08:39

Moim zdaniem super zrobił trener Skorża że Łobo zaczął mecz na ławce oby tak częściej to chłopak zobaczy że są lepsi od niego w zespole i będzie gryzł trawę,może to polepszy jego obecny niski poziom gry..co do Diaza..moim zdaniem super piłkarz oby tak dalej kilka głupich zagrań ale mimo wszystko naprawdę będziemy mieli z niego pożytek tak jak z Singlara momentami bawił się z napastnikami TT :) szkoda Pawła Brozka bo starał sie ,za mało miał dolnych piłek i mało prostopadłych otwierających droge do bramki zagrań z pomocy cięzko było walczyć za dwóch z przodu ...Sobol super mecz byłoby jeszcze cudowniej gdyby udało się co nieco ustrzelić...Szkoda że Andrzej nie wygrał pojedynku z obrońcami bo miał doskonała okazje ale nie obwiniajmy go,moim zdaniem nie ma jeszcze w 100% czucia piłki ,mam nadzieje ze jednym golem sie przełamie i zacznie dla Wisełki strzelać gol za golem...Mariusz widać ze chciał udowodnic ze jest dobrym bramkarzem i udowodnił ,mowice ze znowu przez niego bramka ze mnogl sie lepiej zachowac ...tak sie tylko wydaje..a co do sytuacji zle wybitej piłki ...nawet Borucowi sie to zdarza wiec dobrze ze tak sie skonczylo jak widzielismy...Baszczu kapitalny mecz zagrał ,Cleber tez sie starał wiec ogolnie motywacji nie zabrakło i widać było że chcieli walczyć do końca!!! co do kibiców niektórzy twierdza ze nie potrzebne okrzyki obrazliwe...myslicie ze angole lepsi są??? dobrze ze pokazalismy kto rządzi nawety na agolskich stadionach!! duza pochwala i super sie meczyk ogladalo slyszac naszych kibiców..w rewanzu bedzie strasznie ciezko ale szybko strzelona bramka doda skrzydeł i awansujemy!!

_ukoL 19.09.2008 08:46

Akcja Wiślaków przy strzeleniu bramki - bezcenne.
Za wszystkie inne rzeczy zapłacisz kartą MasterCard.

P.S. Singlar to jest gość.
P.S.2. Dariusz Sz. rządzi. :-)

michu-k 19.09.2008 09:01

Cytat:

W sytuacji sam na sam napastnika Wisły powstrzymał Woodgate.
Nasz "Onet" :-)

Blat Wywiad 19.09.2008 09:16

Kilka impresji na zimno po meczu
- doping rewelacja
- najlepsza przyśpiewka "coście tak cicho, hej k...y coście tak cicho" :)
- to co grał Baszczu wczoraj to Liga Mistrzów! Dla mnie Cleber i Głowa mogą mu buty czyścić na pozycji stopera. W obecnej formie jest rewelacyjny. Przecina dosrodkowania, wyprzedza napastników, szybki, zdecydowany, pewny a przy tym (co jest przewagą nad Głowackim i Cleberem). Zwróćcie uwagę z jakimi firmami spotykał się Baszczu podczas swojej kariery: Real, Barcelona, Sevilla, Tottenham, Inter, Parma, Schalke, Porto. Gościu ma doświadczenie.
- o ile zaangażowania i walki nie można było odmówić o tyle na tle byków z Anglii taki Boguski, Jirsak, Małecki wyglądali marnie, niestety ale pod względem fizycznym Anglicy są w LM a my w lidze okręgowej.

Tiramisu 19.09.2008 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vip2008 (Post 605065)
...nawet Borucowi sie to zdarza wiec dobrze ze tak sie skonczylo jak widzielismy...

A co to Boruc jakiś bóg międzysłupkowej galaktyki? Pawełek grał jak zawsze. Nie gorzej, nie lepiej.

Co do reszty wypowiedzi podpisuję się obiema rękami. Tylko.. Ile czasu dajemy Wtorkowi na poczucie piłki? Oto jest pytanie.

Tiramisu 19.09.2008 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Przemo12 (Post 605062)
widzialem ze w przerwie gostka wyprowadzili bo sie szarpał
ale czy nie wpuścili lub wyrzucili kogos bo kibicował Wisle?


jak w telewizji słychać było doping ??
angole głośniejsi ??

Na angielskiej tv sie oglądało jak transmisję z Reymonta :D.

Przemo12 19.09.2008 09:38

koniecznie potrzeba nam bramkarza klasy international :p
prawda jest taka, ze mariusz przechodzi kryzys, potrzebne mu wsparcie nasze, kibicow
a co z tym ilie cebanu przeciez chlop jest reprezentantem kraju?

niezly wynik przed rewanzem w Krakowie
doping rewelacja !! atmosfera na trybunach - nie do podjebania !!

bardzo optymistycznie podchodze do rewanzu !!
szczescie ze snajperzy ze Spursów nie mieli dobrego cela, bo moglo byc gorzej.

olszaniec 19.09.2008 09:41

Niestety po Niedzielanie widać brak ogrania, ciekawe czy wróci do jako takiej formy czy pójdzie w ślady Dawidowskiego? Oby nie, bo przyda się Jego szybkość i doświadczenie. Przy interwencjach Pawełka pociłem się okrutnie, ale w sumie występ na plus. Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie środek pola Cantoro i Sobolewski zagrali super spotkanie. Największa bolączka to brak boków pomocy, to co kiedyś stanowiło siłę Wisły teraz jest niczym kotwica, trzyma Nas w miejscu ni to w przód ni to w tył ;)
PS Nowy prawy obrońca ;) hmm ręce same składały się do oklasków bez głupiego wybijania piłki na oślep, przyczymał pomyślał rewelacja i tylko szkoda że Cleber zagrał słabiej niż zawsze, ale rewanż będzie należał do Nas

RLY 19.09.2008 09:48

"Diabeł nie taki straszny, a w zasadzie nie diabeł tylko kogut i nie czerwony tylko biały"DariuSZSZ jest bezcenny.Co do gry to było poprawnie wierzę w magię R22.Pochwalę Wojtka Łobodzińskiego,który potrafił zwodem minąć obrońców(z dedykacją dla Marka Zieńczuka).Fajna akcja przy naszym golu ładnie zachował sie Paweł no i Jirsak ze spokojem to wykończył.

Tomek_TS 19.09.2008 09:50

Serwis GOALcom ocenił piłkarzy po meczu Pucharu UEFA Tottenham – Wisła Kraków wygranym przez londyńczyków 2:1. W polskiej drużynie najwyższe noty otrzymali Sobolewski (fot) i Brożek, w drużynie gospodarzy Woodgate, Bale, Bentley, Bent oraz Campbell.

Tottenham:
Gomes 7,0
Gunter 6,0
Woodgate 7,5
King 6,5
Bale 7,5
Lennon 7,0
Jenas 5,5
Zokora 6,5
Bentley 7,5
Giovani 7,0
Bent 7,5

O'Hara 6,0
Campbell 7,5

Wisła:

Pawełek 6,5
Singlar 5,0
Baszczyński 7,0
Cleber 6,0
Diaz 6,5
Boguski 6,5
Sobolewski 7,5
Cantoro 6,0
Zieńczuk 6,5
Jirsak 7,0
Brożek 7,5

Małecki 6,5

5 dla Singlara- chyba ogladalismy inny mecz.

Ma ktos oceny z Sky Sports?

hoho 19.09.2008 09:53

Ogromny zal mozna miec tylko do Radzy Nadzorczej (ale nie chce sie juz powtarzac) ze tak spie*dolili to okienko transferowe.Wczoraj jak bylo 1-1 kolo 60 minuty ,to prosilo sie o zmiany albo graczy ktorzy beda walczyc w pomocy albo dac kogos do ataku zeby zrobil wiatr. No ale Niedzielan to juz po tej kontuzji jest chyba emerytem .Malecki to za slaby pilkarz .Lobodzinski o dziwo nabieral Angoli na te zwody w miejscu :D Zrobil nawet akcje Cantoro ale ten wy*ebal z 5 ciu metrow 3 pietra nad bramka.
Mimo wszystko lepiej chyba trafiac na druzyny z Anglii ,ktore graja szybka silowa pilke niz druzyne z Hiszpani ktora gra technicznie i naszych rozklepuje jak chce.
1-0 w rewanzu dla Wisly albo nic

Adenalix 19.09.2008 09:57

Sobol był naszym najlepszym piłkarzem w ostatnim meczu, wobec tego pytam którą żółta kartę otrzymał Sobolewski? Czy przypadkiem nie musi pauzować w rewanżu? Bez niego, w kontekście dramatycznych rezerwowych kiepsko widzę nas w środku pomocy, ale mam nadzieję, że nie musi mieć przymusowej przerwy w grze.

7 kotów 19.09.2008 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek_TS (Post 605093)

Ma ktos oceny z Sky Sports?


http://www.skysports.com/football/us...060317,00.html

Samoth 19.09.2008 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Przemo12 (Post 605062)

jak w telewizji słychać było doping ??
angole głośniejsi ??


Kibice Wisły zasługują na największy szacunek !
Są niesamowici. Doping za*****ty !
Szkoda, że do poziomu kibiców nie potrafią się dopasować piłkarze (mam na myśli przede wszystkim brak wiary we własne siły).
Doping angoli (TV) delikatnie mówiąc cieniutki.
Klub powinien być dumny, że ma takich fanów !

Marszałek 19.09.2008 10:16

Mecz nawet dobrze się oglądało. Czasami przypominało to spotkanie z ligi angielskiej. Czasami żeby nie było.
Przygotowanie kondycyjne,motoryczne,atletyczne po stronie Kogutów. Na mnie wrażenie zrobił Lennon jak wkręcił kilku naszych bezlitośnie, no ale bez konsekwencji na szczęście. Poza tym szybki Niedzielan jest tak szybki, że spokojnie przez obrońców został dogoniony chyba na 5 metrach:). Tyle o Kogutach. Ogólnie słaby zespół.

Co do Wisły. Wiem,że to zdanie będzie niepoprawne politycznie, ale z Pawełkiem to my co najwyżej możemy w PE grać. Już pierwsza akcja znamionoiwała jego klasę. Druga bramka to ewidentnie jego wina. Kto normalny się zachowuje tak jak on przy dośrodkowaniach?Poza tym zauważcie, że jakby stał na linii to spokojnie by pewnie ten strzał obronił. A tak się cofał,dostał piłę w środek bramki i klops. Pomijam już jego wybicie, kiedy trafił prosto w napastnika, oraz jego łapanie piłki na raty. Potrzeba nam dobrego rzemieślnika na tą pozycję. Obrońcy też inaczej będą grać kiedy wiedzieć będą, że za plecami mają kogoś kto nie popełnia baboli.

Grę z pierwszej piłki po ziemi nawet nie ma co oceniać. Tak gra cały świat, więc Wisła niczym nie zaskoczyła.
Jednak zauważyłem coś dziwnego.Czemu w decydującym momencie, skrzydłowy zamiast wyjść na pozycję do podania za plecy obrońców stoi z boku.W ten sposób tracimy dużo piłek. Później ten sam skrzydłowy rozgrywa to samo i wali piłkę do przodu a tam nie ma nikogo,bo partner stoi z boku. Nie wiem co oni tacy mułowaci.

noonelikeus 19.09.2008 10:21

żal mi tej ostatniej bramki. Pawełek mógł to złapać...

http://www.youtube.com/watch?v=ynxOij8RcoI

Cytat:

"Wisla are a team with fantastic pedigree who play at a fantastic level, so I don't think there is much difference, really, between us."

Wisla could easily have secured a draw. Radoslaw Sobolewski twice shot just wide from distance, Gomes saved superbly from Mauro Cantoro, and substitute Andrzej Niedzielan was denied an 86th-minute equaliser only by a lunge from Jonathan Woodgate.

Griszka30KR 19.09.2008 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maverickk (Post 605032)
Mariusz Pawełek - Ciesze się ze pokazał w tym meczu ze mecz z Lechem to tylko przykry wypadek przy pracy!

!

Popatrz na druga bramke i sobie odpowiedz,czy nie powinien tego wypiąstkowac (jak pewnie w pierwszej fazie zamierzał),czy bez sensu cofac sie na powrót na linie bramkową.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl