Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

SpongeBob 19.11.2008 23:01

w wakacje Pan Kusztal przeszedł na emeryture. nie mogl wystartowac w konkursie na dyrektora gdyż ma sprawe w sadzie o jazde po promilach(aa sorry...to leki podobno byly:D) ktos jednak poszedl szkole na reke i zlali wszystkich kandydatow do konkursu.dyrektorem tak wiec zostala byla vice pani Cięciwa.na okres roku podobno...


takie to glosy chodza po szkole:-pjak cos pokrecilem to sorry

swirson 19.11.2008 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sorel (Post 631459)
najlepiej usun wszystkie ustawienia klawiatury i zostaw tylko polski (programisty). Zmien ustawienia lokalne na polski, usuwajac tez wszystkie inne

Dzięki kolego sympatyczny - pomogło.

WSB 20.11.2008 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swirson (Post 631446)
Ma ktoś ostatnio problemy z internetem z Ghnet-u ( typu zrywane połączenia, potrzeba co chwilowego odświeżania stron, problemy z DC++) z mieszkających w okolicach Starej Krowodrzy?

Mam takie same problemy z GHnetem teraz i chyba do nich zadzwonie bo zbyt długo sie już taki stan utrzymuje:/ Szczerze mowiac ucieszyles mnie ta informacja bo bałem sie ze to tylko u mnie np przez wirusy:/ Jak sie czegos dowiem to Ci napisze priva:)

Pavay 20.11.2008 10:02

U mnie też pojawił się ten sam problem, ba to już nawet drugi przypadek. Po zgłoszeniu sprawy, usterkę naprawiono po ok. 30 - 45 min.

leyzer87 20.11.2008 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 631101)
http://www.weszlo.com/news/1737

Wie ktoś co to za kawałek leci w tym filmiku?

No to podbijam jeszcze raz.

swirson 20.11.2008 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 631549)
No to podbijam jeszcze raz.

http://www.azchords.com/p/primalscre...bs-155461.html

Sebo_TS 20.11.2008 11:17

Potrzebuję wzór pisma o rozwiązanie umowy. Tylko że :
Chcę to złożyć już dziś, mnie dotyczy miesięczny okres wypowiedzenia, i chcę być już wolny od obecnych pracodawców 1 stycznia.....
Chce też urlop podczas okresu wypowiedzenia.....

Z góry dzięki za pomoc......

leyzer87 20.11.2008 11:26

swirson, wielkie dzięki!

maTyS. 20.11.2008 11:37

przez jaki program najlepiej ściągać filmy z youtuba żeby potem je nagrać na płytkę i żeby szły na odtwarzaczu dvd ?

Przemo12 20.11.2008 12:44

sorry jestem zielony w temacie samochodow.

honda civic 1,4 s 5dr 2001

czy ten model posiada immobilizer?
jak sprawdzic czy samochod ma immobilizer?

szprotson 20.11.2008 14:39

ma ktos moze poradnik do Photopshopa CS3 ?

gse 20.11.2008 15:08

Witam!! mam pytanie a zarazem problem...wchodze w galerię Wisła-Lechia i nie otwierają mi się zdjęcia choć na dole w lewym dolnym ekranie pisze "zakończono" mam tak od dłuższego czasu...na oficjalnej zdjęcia wchodzą normalnie domyślam się że chodzi o jakies zabezpieczenie czy ustawienie tylko gdzie to przestawić...sorki że którys raz ale nie widze nawet ikony "edytuj" jakby Ktos mogl to z gory dziekowka

http://www.wislakrakow.com/forum/blank.gif

jurukuru 20.11.2008 16:31

Cześć, mam pytanie. Czy jak kupię bilet na sektor E i będę przed meczem chciał pójść na gniazdo, które jest na D wejdę tam? Bo podobno tam są lepsze szale niż w WŚ i fanatyku. Wiece może jakie tam szale można dostać, których nie ma w fanatyku ani WŚ?

SZYMEK_TSW 20.11.2008 16:39

kołowrotek ci się nie przekreci ;)

Bieluu 20.11.2008 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 631456)
Kiedy nastąpiła zmiana dyrekcji w VIII LO?

W sierpniu. Wtedy wypada zmiana kadencji.

kriz69 20.11.2008 18:25

podpowie ktos nazwe dobrego antyvirusa zeby nie spowalnial zbytnio

michu-k 20.11.2008 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriz69 (Post 631697)
podpowie ktos nazwe dobrego antyvirusa zeby nie spowalnial zbytnio

Tylko AVG.

SZYMEK_TSW 20.11.2008 18:34

Może mi ktoś powiedzieć jak wpisać w excelu liczby z myslnikiem np. "3-4" żeby się nie zmieniło na datę ??

don'Talar 20.11.2008 19:47

ma ktos moze serial do fm 09?

dostuffca 20.11.2008 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 631702)
Może mi ktoś powiedzieć jak wpisać w excelu liczby z myslnikiem np. "3-4" żeby się nie zmieniło na datę ??

spróbuj przed liczbą wstawić ' może - ciąg liczb nie jest traktowany jako liczba wtedy lecz jako tekst.

jurukuru 20.11.2008 20:27

Cześć, mam pytanie. Czy jak kupię bilet na sektor E i będę przed meczem chciał pójść na gniazdo, które jest na D wejdę tam? Bo podobno tam są lepsze szale niż w WŚ i fanatyku. Wiece może jakie tam szale można dostać, których nie ma w fanatyku ani WŚ?

NA NOWEJ STRONIE.

A właśnie, jeszcze jedno wiecie gdzie można kupić opaskę nike (czarno,biała) speak up w jakimś sklepie w Krakowie?

born2b3k 20.11.2008 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 631702)
Może mi ktoś powiedzieć jak wpisać w excelu liczby z myslnikiem np. "3-4" żeby się nie zmieniło na datę ??

formatujesz komórke i z listy wybierasz tym tekstowy:-p
powinno pomóc

swirson 20.11.2008 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 631778)
Cześć, mam pytanie. Czy jak kupię bilet na sektor E i będę przed meczem chciał pójść na gniazdo, które jest na D wejdę tam? Bo podobno tam są lepsze szale niż w WŚ i fanatyku. Wiece może jakie tam szale można dostać, których nie ma w fanatyku ani WŚ?

NA NOWEJ STRONIE.

A właśnie, jeszcze jedno wiecie gdzie można kupić opaskę nike (czarno,biała) speak up w jakimś sklepie w Krakowie?

Może oni wiedzą http://fairimmigration.files.wordpre...ux_klan_03.jpg

wierny 20.11.2008 22:05

Oglądam teraz na Polsacie "Bałtroczyk przedstawia" i gościem są m.in Wodecki i Grabowski. Bałtroczyk zadaje pytanie, której krakowskiej drużynie kibicują. Kryszak rzuca żartem, że nie powie bo chce spokojnie przejść przez rynek. Grabowski mówi, że kibicuje Cracovii, to samo Wodecki. Cały czas byłem przekonany że Ferdek Kiepski jest za Wisłą. To prawda czy, jaja sobie robi?. Brzmiał poważnie.

jurukuru 20.11.2008 22:34

no też oglądałem, myślałem, że Ferdek to WKS i Wisła ;D a nie żydownia.

Kyno 20.11.2008 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 631865)
Oglądam teraz na Polsacie "Bałtroczyk przedstawia" i gościem są m.in Wodecki i Grabowski. Bałtroczyk zadaje pytanie, której krakowskiej drużynie kibicują. Kryszak rzuca żartem, że nie powie bo chce spokojnie przejść przez rynek. Grabowski mówi, że kibicuje Cracovii, to samo Wodecki. Cały czas byłem przekonany że Ferdek Kiepski jest za Wisłą. To prawda czy, jaja sobie robi?. Brzmiał poważnie.

Przerzucił się :P

dj_ibutti 20.11.2008 22:58

Ferdek Kiepski był za Wisłą. Grabowski nie. Kropka.

DominoForza 20.11.2008 22:59

ale Ferdek byl za Wisla ,pamietam jakis wywiad czy cos bylo z tym

SZYMEK_TSW 20.11.2008 23:03

poszperałem i...

http://czat.gazeta.pl/czat/1,48880,1...as=1&startsz=x

daram: Czy w związku z tym, że pochodzi pan z Krakowa jest też Pan kibicem Wisły?

Grabowski: Ja w ogóle nie jestem zapalonym fanem sportu, ale od kiedy Wisła zaczęła odnosić sukcesy, oczywiście bardziej się tym klubem zainteresowałem.

Czyli żeby być modnym pokazywał się na Wiśle

Przemo12 21.11.2008 15:26

zna ktos czestotliwosc Polskiego Radia Londyn PRL24 w Londynie, czy to tylko radio internetowe?

wisl@k_TS 21.11.2008 17:06

Ma ktoś mp3 na komórkę z wiślackim dopingiem?

luki 21.11.2008 18:17

Jak dostać się pod balon przy ulicy Bulwarowej? Chodzi mi tutaj o komunikacje miejską

jurukuru 21.11.2008 20:01

wiecie gdzie można kupić opaskę nike (czarno,biała) speak up w jakimś sklepie w Krakowie?

regan 21.11.2008 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luki (Post 632197)
Jak dostać się pod balon przy ulicy Bulwarowej? Chodzi mi tutaj o komunikacje miejską

czwórką bądź, 142(wysiąść na szklanych domach zadyniać pod zalew i skrecic w prawo) 1 badź 5 na kocmyrzowskiej wysiąść obok stacji arge w lewo isc wzdłuż bulwarowej 800 metrów... Wszystkie kierunki w strone WZG.

MOJE PYT:: GDZIE W NECIE MOZNA OBEJRZEĆ RUCH- LEGIA?

kriz69 21.11.2008 20:18

http://www.justin.tv/olek90

CebulTSW 21.11.2008 20:51

Czy bedzie mozna kupic bilet gosp. i dostać się na sektor gości na meczu w Chorzowie?

swirson 21.11.2008 21:10

Działa Wam sopcast-kanał PublicSport1 (11028). U mnie czarny ekran i jakieś pasy (fuj), a bufor jest na 100 %.

Rozwiązane, jakby ktoś potrzebował http://meczyki.pl/vlc.php

Chorynatrzykolory 21.11.2008 21:10

Ja też mam pytanie odnośnie wyjazdu do Chorzowa :)
Czy jest już możliwość odebrania biletu, a jeśli nie to czy wiadomo orientacyjnie kiedy będzie można ?
z góry dziękuje :)

kgwiazdak 21.11.2008 21:45

jak wyzdrowiec z grypy/przeziebienia w jeden dzien? :<

emsi 21.11.2008 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kgwiazdak (Post 632313)
jak wyzdrowiec z grypy/przeziebienia w jeden dzien? :<

Nawalić się tak, żeby mieć rano takiego kaca że zapomni się o grypie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl