Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

arth_ur 10.07.2013 15:48

Ciekawi mnie czy wraz z prezentacja strojów będzie informacja o pozyskaniu sponsora. Bednarz zarzekał się że przed startem ligi będzie sponsor na koszulkach.

Kon®ado 10.07.2013 17:07

Nie rozumiem jednego ... Nowe koszulki wkróce, a cena starych jaka była taka jest ... http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/wszy..._2012_czerwona gdzie tu sens?
Jak wyjdą nowe to wywalą cene 300-400zl w takim razie? ZAmiast jakieś wyprzedaże robić, to nic nie myślą

pan Dudi 10.07.2013 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kon®ado (Post 1321894)
Nie rozumiem jednego ... Nowe koszulki wkróce, a cena starych jaka była taka jest ... wis.la/uf2sy gdzie tu sens?
Jak wyjdą nowe to wywalą cene 300-400zl w takim razie? ZAmiast jakieś wyprzedaże robić, to nic nie myślą

Słuszna uwaga. Wyprzedaż starej kolekcji rozpoczęta np. razem z zapowiedzią kolekcji nowej, byłaby dobrym ruchem marketingowym (przypomniałaby ludziom o konieczności posiadania pamiątek w środku sezonu ogórkowego/ wyjazdów wakacyjnych i przy okazji trochę grosza by wpadło do kasy).

Najwyraźniej jednak w klubie nikt dodatkowych pieniędzy nie potrzebuje.

El'kabat 10.07.2013 18:58

Jak dla mnie to jedyne wytłumaczenie jest takie,że stocki tych obecnych koszulek są tak niskie,że nie ma sensu robić wyprzedaży bo kilka sztuk i tak jakoś sie sprzeda.

Co do ceny będzie pewnie tak samo 250,może maks 279.

Tominho 10.07.2013 19:03

Ja mam jeszcze inne wytłumaczenie. Po prostu brak w klubie rąk do pracy, które by się tym odpowiednio zajęły.

vote-for-mikey 10.07.2013 19:41

Na meczu z Limanovią trenerzy mieli już nowe zestawy strojów.

Darii 10.07.2013 19:57

Stroje Legii całkiem spoko. Kojarzą mi się z latami 80 i Dyktą (Dziekanowskim) z Piłkarskiego Pokera. Zielone http://legia.com/www/galerie/wydarze...z/big/1004.jpgwidzę, że są dedykowane. http://legia.com/www/galerie/wydarze...z/big/1008.jpghttp://legia.com/www/galerie/wydarze...z/big/1007.jpghttp://legia.com/www/galerie/wydarze...z/big/1006.jpg

Kon®ado 10.07.2013 20:34

http://www.oldfootballshirts.com/en/...rts-t1053.html jakiś oldschool by się przydał ;P

Kapcok7 10.07.2013 20:37

legia nowe koszulki sprzedaje po 250 zł.

Franz w nowej treningówce już od wczoraj.


http://s.v3.tvp.pl/images2/e/9/d/uid...height_371.jpg

Gwiaździsty 10.07.2013 20:38

Jak stroje Legii są ładne to ...ja dziękuję, wieśniackie paseczki, chyba że to taki łowicki sznyt :)

bocian23 10.07.2013 20:41

Fajne sąte co mamy teraz, tylko mogliby dać BG zamiast herbu spółki.

fran23 10.07.2013 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bocian23 (Post 1321933)
Fajne sąte co mamy teraz, tylko mogliby dać BG zamiast herbu spółki.


Skąd Ty się urwałeś? :D Będzie Biała Gwiazda na koszulkach!



A to zwracam honor bocian23.

Kon®ado 10.07.2013 20:45

Treningówki to mogliby chociaż w naszych barwach a nie w Niemiecko-Legijnych ;p

Savik 10.07.2013 20:45

Ludzie co to za rozkima na temat strojów Legii??? To forum Wisły Kraków !!

Tominho 10.07.2013 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bocian23 (Post 1321933)
Fajne sąte co mamy teraz, tylko mogliby dać BG zamiast herbu spółki.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fran23 (Post 1321934)
Skąd Ty się urwałeś? :D Będzie Biała Gwiazda na koszulkach!

Jemu chodziło o to, żeby model został ten sam :)

R33 10.07.2013 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kon®ado (Post 1321936)
Treningówki to mogliby chociaż w naszych barwach a nie w Niemiecko-Legijnych ;p

No właśnie tak mnie teraz naszło. Dedykowane nie dotyczą zestawów treningowych?

bocian23 10.07.2013 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tominho (Post 1321938)
Jemu chodziło o to, żeby model został ten sam :)

Dokładnie tak ;)

Kapcok7 10.07.2013 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Savik (Post 1321937)
Ludzie co to za rozkima na temat strojów Legii??? To forum Wisły Kraków !!

Mamy tego samego sponsora technicznego, i mniej więcej dyskutujemy czego możemy sę po nim spodziewać na przekładzie Legii.

Savik 10.07.2013 21:29

To nie powód zeby wklejac to zdjęcia legionistów - za chwile ktoś zacznie wklejac stroje sąsiadki ....

Darii 10.07.2013 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Savik (Post 1321951)
To nie powód zeby wklejac to zdjęcia legionistów - za chwile ktoś zacznie wklejac stroje sąsiadki ....

Wrzuciłem je po to by pokazać czego można się ewentualnie spodziewać. Strojów sąsiadki tu raczej nikt nie wklei. Po co te nerwy.

Voin 10.07.2013 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1321931)
legia nowe koszulki sprzedaje po 250 zł.

Franz w nowej treningówce już od wczoraj.


http://s.v3.tvp.pl/images2/e/9/d/uid...height_371.jpg

Co czarny kolor ma do naszych barw? Tam powinny być czerwone wstawki, bo teraz to wygląda jak koszulki Legii z naszym logo...

cmaku 10.07.2013 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1321960)
Co czarny kolor ma do naszych barw? Tam powinny być czerwone wstawki, bo teraz to wygląda jak koszulki Legii z naszym logo...

coś czuję ze tak bedą wyglądać nasze nowe koszulki tzn ten wzór tylko zamiast białego bedzie czerwony a zamiast czarnego biały , no i reszta po staremu

dawid 10.07.2013 23:09

mam foto koszulki ale tak sie naraziłem moderatorom że poczekajcie sb do soboty !

0 22 10.07.2013 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cmaku (Post 1321961)
coś czuję ze tak bedą wyglądać nasze nowe koszulki tzn ten wzór tylko zamiast białego bedzie czerwony a zamiast czarnego biały , no i reszta po staremu

Nie sądzę, bo jednak pewne elementy naszego stroju są dedykowane wyłącznie dla nas.

martin_6 10.07.2013 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1321965)
Nie sądzę, bo jednak pewne elementy naszego stroju są dedykowane wyłącznie dla nas.

Chyba chodziło o tę koszulkę, w której jest Smuda na zdjęciu.

fialo 11.07.2013 06:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawid (Post 1321964)
mam foto koszulki ale tak sie naraziłem moderatorom że poczekajcie sb do soboty !

SB już nie istnieje, nie wiem po co kazesz im czekac.

KOMINEK 11.07.2013 09:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawid (Post 1321964)
mam foto koszulki ale tak sie naraziłem moderatorom że poczekajcie sb do soboty !

Nie wciskaj kitu proszę. Jak masz to dawaj a jak nie masz to nie pisz głupot

szprotson 11.07.2013 09:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1321965)
Nie sądzę, bo jednak pewne elementy naszego stroju są dedykowane wyłącznie dla nas.

co dokładnie masz na myśli ?

E:0 22 :) myslałem ze macie coś czego jeszcze nikt nie miał, dedykowanego dla Was :)

0 22 11.07.2013 09:14

Przede wszystkim datę na getrach i flagę w barwach klubu na kołnierzyku.

Barti 11.07.2013 16:25

Jaki się komu podoba krój koszulki to jest kwestia gustu. Może nie znam się na modzie, nie jestem trendy, ale dla mnie popularne koszulki "w serek" to styl gejowski, ewentualnie przypominają mi chirurgów na bloku operacyjnym. Zdecydowanie bardziej podoba mi się olTSchool'owy kołnierzyk. Najważniejsza jest jednak Biała Gwiazda na piersi. A co ;) Prawdziwa cnota - krytyk się nie boi.

LucjuszWielki 11.07.2013 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawid (Post 1321964)
mam foto koszulki ale tak sie naraziłem moderatorom że poczekajcie sb do soboty !

to bierz gąbkę i wymazuj poprzednie zdjęcia bo aż słabo się robi wchodząc na nasze stroje a tu warszawiacy.....

Wakacje mają jednak dużo minusów :/



Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1321988)
Przede wszystkim datę na getrach i flagę w barwach klubu na kołnierzyku.

bah bah to jest dospawane a nie dedykowane.... dedykowany to może być flip cover do galaxy s4 a nie data na getrach LOL

LucjuszWielki 11.07.2013 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1321988)
Przede wszystkim datę na getrach i flagę w barwach klubu na kołnierzyku.

bah bah to jest dospawane a nie dedykowane.... dedykowany to może być flip cover do galaxy s4 a nie data na getrach LOL

Dariook 12.07.2013 00:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1321947)
Mamy tego samego sponsora technicznego, i mniej więcej dyskutujemy czego możemy sę po nim spodziewać na przekładzie Legii.

No i co z tego?

A dwa lata temu były podobne kolego? No własnie.
Równie dobrze możesz wkleić stroje Fulham i dyskutować, czego możemy się na ich przykładzie spodziewać.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1321960)
Co czarny kolor ma do naszych barw? Tam powinny być czerwone wstawki, bo teraz to wygląda jak koszulki Legii z naszym logo...

Ha!
Twój post zwrócił moją uwagę na jeden szczegół. Mianowicie, od kiedy to Legia ma barwy białe? Z racji ze ten klub mnie nie interesuje to nigdy nie zwróciłem na to uwagi, jednak od kiedy pamiętam warszawka grała w zielonych strojach. Ten kolor z racji ich barw zawsze był dominującym i charakterystyczny dla tej drużyny.

To odejście od reguły było zamierzone czy ot tak im się teraz bardziej białe stroje podobają? Ktoś wie?

foxtrot_green 12.07.2013 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1322094)

Ha!
Twój post zwrócił moją uwagę na jeden szczegół. Mianowicie, od kiedy to Legia ma barwy białe? Z racji ze ten klub mnie nie interesuje to nigdy nie zwróciłem na to uwagi, jednak od kiedy pamiętam warszawka grała w zielonych strojach. Ten kolor z racji ich barw zawsze był dominującym i charakterystyczny dla tej drużyny.

To odejście od reguły było zamierzone czy ot tak im się teraz bardziej białe stroje podobają? Ktoś wie?

Według kroniki z ich strony już w 1916 roku zdecydowali się przyjąć barwy biało-czarne. Ponoć to nawiązanie do Czarnych Lwów. (Czarni Lwów) wis.la/aonqo

Cytat:

Do rozwiązania pozostał problem barw klubu i jego herbu. Pierwszą i jak najbardziej oczywistą propozycją były barwy biało-czerwone. Jednak pomysł ten nie zyskał uznania wśród wojskowych zgromadzonych w kancelarii Komendy Legionów Polskich, którzy tworzyli Legię. Dlaczego? Otóż dlatego, że Legia w takim wypadku nie odróżniałaby się niczym od innych drużyn wojskowych i Cracovii - a chciała nie tylko się odróżniać, ale i wyróżniać. Stąd ustalono, że barwy będą biało-czarne. Uważa się, że kolor czarny miał się odnosić do koloru koszulek Czarnych Lwów - najstarszego, jak wówczas niesłusznie uważano, polskiego klubu.
2 lipca 1957, kiedy to powrócono do tradycyjnej nazwy Legia, przyjęto barwy klubowe: biało-czerwone-zielono-czarne, które obowiązują do dzisiaj. Biel i czerwień symbolizują polskość, czerń tradycję najstarszego polskiego klubu, zieleń natomiast to starszeństwo w grupie klubów wojskowych w naszym kraju.
Legia Legią, nie tylko oni i my mamy stroje i sprzęt od Adidasa. Zostały już pokazane komplety dla Lechii, Piasta, Górnika, Korony, Podbeskidzia i Ruchu?

vote-for-mikey 12.07.2013 10:21

Tylko Wisła i Legia mają umowy z "właściwym" Adidasem. Reszta to jak Cracovia z Nike, a właściwie z Kraksportem.

d 12.07.2013 10:23

Chyba jeszcze Lechia i Górnik, grają w strojach odbiegających od standardowych wzorów.

gypsy 12.07.2013 11:42

Przecież od czasu do czasu ktoś tu wrzuca stroje innych drużyn, a jak się pojawiły komplety Legii, to nagle wielkie oburzenie. Bądźmy dorośli.

Szczerze mówiąc, nie miałabym nic przeciwko, gdybyśmy jeszcze przez rok pograli w obecnych kompletach, tylko że z białą gwiazdą. Obecne koszulki bardzo mi się podobają i nie sądzę, by te, które zostaną zaprezentowane jutro je przebiły.

Sialalalala 12.07.2013 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez foxtrot_green (Post 1322123)
Według kroniki z ich strony już w 1916 roku zdecydowali się przyjąć barwy biało-czarne. Ponoć to nawiązanie do Czarnych Lwów. (Czarni Lwów) wis.la/aonqo



Legia Legią, nie tylko oni i my mamy stroje i sprzęt od Adidasa. Zostały już pokazane komplety dla Lechii, Piasta, Górnika, Korony, Podbeskidzia i Ruchu?

Wisła Legia Lechia i Górnik(ponoć dzięki Podolskiemu) mają Adidasa za partnera techicznego reszta kupuje stroje w kraksporcie itp

vote-for-mikey 12.07.2013 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1322131)
Chyba jeszcze Lechia i Górnik, grają w strojach odbiegających od standardowych wzorów.

Górnik na 100% ma koszulki od Kraksportu. Nawet jest ich banda reklamowa na stadionie, jeśli dobrze pamiętam. Lechia może mieć umowę z Adasiem... :)

Swoją drogą - stroje Górnika z poprzedniej rundy wyjątkowo paskudne.

d 12.07.2013 14:45

Paskudne, ale jednak dedykowane, stąd nieco w ten Kraksport powątpiewam. Do tego jeszcze Korona, reszta tj. Ruch, Bełchatów, Piast i inne Sandecje rzeczywiście biegają w szablonówkach prosto ze sklepu sportowego.

Ale ok, nie róbmy offtopu, to co nas interesuje zobaczymy już jutro :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl