![]() |
Ciekawi mnie czy wraz z prezentacja strojów będzie informacja o pozyskaniu sponsora. Bednarz zarzekał się że przed startem ligi będzie sponsor na koszulkach.
|
Nie rozumiem jednego ... Nowe koszulki wkróce, a cena starych jaka była taka jest ... http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/wszy..._2012_czerwona gdzie tu sens?
Jak wyjdą nowe to wywalą cene 300-400zl w takim razie? ZAmiast jakieś wyprzedaże robić, to nic nie myślą |
Cytat:
Najwyraźniej jednak w klubie nikt dodatkowych pieniędzy nie potrzebuje. |
Jak dla mnie to jedyne wytłumaczenie jest takie,że stocki tych obecnych koszulek są tak niskie,że nie ma sensu robić wyprzedaży bo kilka sztuk i tak jakoś sie sprzeda.
Co do ceny będzie pewnie tak samo 250,może maks 279. |
Ja mam jeszcze inne wytłumaczenie. Po prostu brak w klubie rąk do pracy, które by się tym odpowiednio zajęły.
|
Na meczu z Limanovią trenerzy mieli już nowe zestawy strojów.
|
Stroje Legii całkiem spoko. Kojarzą mi się z latami 80 i Dyktą (Dziekanowskim) z Piłkarskiego Pokera. Zielone http://legia.com/www/galerie/wydarze...z/big/1004.jpgwidzę, że są dedykowane. http://legia.com/www/galerie/wydarze...z/big/1008.jpghttp://legia.com/www/galerie/wydarze...z/big/1007.jpghttp://legia.com/www/galerie/wydarze...z/big/1006.jpg
|
http://www.oldfootballshirts.com/en/...rts-t1053.html jakiś oldschool by się przydał ;P
|
legia nowe koszulki sprzedaje po 250 zł.
Franz w nowej treningówce już od wczoraj. http://s.v3.tvp.pl/images2/e/9/d/uid...height_371.jpg |
Jak stroje Legii są ładne to ...ja dziękuję, wieśniackie paseczki, chyba że to taki łowicki sznyt :)
|
Fajne sąte co mamy teraz, tylko mogliby dać BG zamiast herbu spółki.
|
Cytat:
Skąd Ty się urwałeś? :D Będzie Biała Gwiazda na koszulkach! A to zwracam honor bocian23. |
Treningówki to mogliby chociaż w naszych barwach a nie w Niemiecko-Legijnych ;p
|
Ludzie co to za rozkima na temat strojów Legii??? To forum Wisły Kraków !!
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To nie powód zeby wklejac to zdjęcia legionistów - za chwile ktoś zacznie wklejac stroje sąsiadki ....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
mam foto koszulki ale tak sie naraziłem moderatorom że poczekajcie sb do soboty !
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
E:0 22 :) myslałem ze macie coś czego jeszcze nikt nie miał, dedykowanego dla Was :) |
Przede wszystkim datę na getrach i flagę w barwach klubu na kołnierzyku.
|
Jaki się komu podoba krój koszulki to jest kwestia gustu. Może nie znam się na modzie, nie jestem trendy, ale dla mnie popularne koszulki "w serek" to styl gejowski, ewentualnie przypominają mi chirurgów na bloku operacyjnym. Zdecydowanie bardziej podoba mi się olTSchool'owy kołnierzyk. Najważniejsza jest jednak Biała Gwiazda na piersi. A co ;) Prawdziwa cnota - krytyk się nie boi.
|
Cytat:
Wakacje mają jednak dużo minusów :/ Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A dwa lata temu były podobne kolego? No własnie. Równie dobrze możesz wkleić stroje Fulham i dyskutować, czego możemy się na ich przykładzie spodziewać. Cytat:
Twój post zwrócił moją uwagę na jeden szczegół. Mianowicie, od kiedy to Legia ma barwy białe? Z racji ze ten klub mnie nie interesuje to nigdy nie zwróciłem na to uwagi, jednak od kiedy pamiętam warszawka grała w zielonych strojach. Ten kolor z racji ich barw zawsze był dominującym i charakterystyczny dla tej drużyny. To odejście od reguły było zamierzone czy ot tak im się teraz bardziej białe stroje podobają? Ktoś wie? |
Cytat:
Cytat:
|
Tylko Wisła i Legia mają umowy z "właściwym" Adidasem. Reszta to jak Cracovia z Nike, a właściwie z Kraksportem.
|
Chyba jeszcze Lechia i Górnik, grają w strojach odbiegających od standardowych wzorów.
|
Przecież od czasu do czasu ktoś tu wrzuca stroje innych drużyn, a jak się pojawiły komplety Legii, to nagle wielkie oburzenie. Bądźmy dorośli.
Szczerze mówiąc, nie miałabym nic przeciwko, gdybyśmy jeszcze przez rok pograli w obecnych kompletach, tylko że z białą gwiazdą. Obecne koszulki bardzo mi się podobają i nie sądzę, by te, które zostaną zaprezentowane jutro je przebiły. |
Cytat:
|
Cytat:
Swoją drogą - stroje Górnika z poprzedniej rundy wyjątkowo paskudne. |
Paskudne, ale jednak dedykowane, stąd nieco w ten Kraksport powątpiewam. Do tego jeszcze Korona, reszta tj. Ruch, Bełchatów, Piast i inne Sandecje rzeczywiście biegają w szablonówkach prosto ze sklepu sportowego.
Ale ok, nie róbmy offtopu, to co nas interesuje zobaczymy już jutro :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl