![]() |
|
|
a jakis link do ogladania z za granicy?
|
witam poda ktoś linka do strony gdzie można sciagnac cale mecze ?? bo gdzieś go zagubiłem
|
ktos moze podobnie jak ja dzis nie ma mozliwosci ogladania w TV meczu i ma jakis link do niezlej jakosci??
|
tvp.pl ma live
|
Cytat:
Ważne: opłata techniczna ze względów licencyjnych nie jest aktywna dla mieszkańców Ameryki Płn. i Płd. Opłata techniczna dla użytkowników z zagranicy nie umożliwia oglądania transmisji i materiałów VOD meczów oraz ich skrótów z Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Szwecja 2011. Opłata wynosi 12 złotych za dostęp na 30 dni. Umożliwia ona oglądanie wszystkich materiałów wideo na tvp.pl i tvp.info szukam dalej...(:-/ |
prosze bardzo powinna byc dobra jakość:
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-2723.html |
|
Gdzie można obejrzeć Ekstraklasa - podsumowanie sezonu 2010\2011 w necie 12.06 Canal + Sport 19.15
|
dolaczam sie do pytania kolegi z gory
|
Cytat:
EDIT: Rzeczywiscie leci podsumowanie - ja wchodziłem na canalplus.pl i tam nie było tego w programie dlatego mnie zmyliło |
Cytat:
prosze link do programu i pisze jak byk Pozdro http://programtv.interia.pl/kanaly/w...02011,22088756 |
Witam, jaka stacja TV ma prawa do pokazywania meczów Wisły i innych drużyn w tegorocznych pucharach? Czy jakaś ogólnie będzie transmitować pierwsze rundy kwalifikacji do LM i LE?
|
Wydaje mi się, że na Polsacie będą mecze tak jak w tamtym roku, bo TVP zrezygnowała z pokazywania pucharów. Ale pewności nie ma.
|
Polsat
... |
Cytat:
|
Co do eliminacji to nikt nie ma kupionych praw. Sądzę osobiście że Polsat na 100% będzie pokazywał mecze Śląska jako, że są współwłaścicielami klubu. Czyli raczej powinni też zainwestować w transmisje meczów Wisły, wtedy mieliby mistrza i wicemistrza. Po drugie Polsat chyba wykupił jakąś część praw do transmisji meczów ekstraklasy czyli znowu z marketingowego punktu widzenia powinni zainteresować się naszymi meczami w pucharach.
|
http://www.malopolskatv.pl/18-06-mks...-wisla-krakow/ - Być może będzie transmisja spraingu ze sławkowem
|
za chwile hyde park na orange sport info o szansach wisly w lm
http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml |
Czy ktoś wie czy będzie można wejść na sparing w Sławkowie?
|
Cytat:
|
|
|
Może ktoś udostępnić video z dzisiejszego sparingu?
|
Cytat:
|
Losowanie Ligi Mistrzów 12.00
http://pl.uefa.com/uefachampionsleag...aws/index.html |
Czy na Eurosport 2 będzie transmisja losowania LM i LE?
|
Dzis na C+ o godz. 21.30 reportaz "Feta Mistrzów"
bedzie pokazane to co dzialo sie po meczu z Polonia, autokar, rynek itd... |
Mecze Wisły ze Skonto Ryga bedzie mozna ogladac w otwartym polsacie i polsacie sport:
12.07.2011 r., godz. 20:30: Skonto Ryga - Wisła Kraków (Polsat, Polsat Sport) 19.07.2011 r., godz. 20:30: Wisła Kraków - Skonto Ryga (Polsat, Polsat Sport) W przypadku awansudo kolejnej rundy - mecze Wisly takze pokaze polsat otwarty i polsat sport. |
Ciekawe jak spotkania pozostałych polskich ekip?
|
Cytat:
|
Reportaż na C+ :D Coś pięknego... :D:D:D:D:D
|
Nagrywasz?
|
Nie mam jak, bo mam stary dekoder, ale może kto inny wrzuci. :)
|
Feta cos pieknego, az sie łezka w oku zakreciła. Tak swietowac potrafia tylko kibice WISŁY
|
chciałbym to przeżyć jeszcze raz więc mam nadzieje że ktoś nagrywał
|
Cytat:
|
Również mam nadzieję że znajdzie się osoba która nagrała tą fetę i wrzuci nam tutaj ;)
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl