Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

paupet 29.05.2011 20:04

http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml

Evil_ 29.05.2011 20:04

http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml

piotrek chicago 29.05.2011 20:11

a jakis link do ogladania z za granicy?

mateuszchester 29.05.2011 20:31

witam poda ktoś linka do strony gdzie można sciagnac cale mecze ?? bo gdzieś go zagubiłem

CMSNero 09.06.2011 19:44

ktos moze podobnie jak ja dzis nie ma mozliwosci ogladania w TV meczu i ma jakis link do niezlej jakosci??

MMMMM 09.06.2011 19:50

tvp.pl ma live

CMSNero 09.06.2011 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MMMMM (Post 1108220)
tvp.pl ma live

Aby obejrzeć ten program należy wnieść opłatę techniczną.
Ważne: opłata techniczna ze względów licencyjnych nie jest aktywna dla mieszkańców Ameryki Płn. i Płd.
Opłata techniczna dla użytkowników z zagranicy nie umożliwia oglądania transmisji i materiałów VOD meczów oraz ich skrótów z Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Szwecja 2011.
Opłata wynosi 12 złotych za dostęp na 30 dni. Umożliwia ona oglądanie wszystkich materiałów wideo na tvp.pl i tvp.info

szukam dalej...(:-/

Skimciol 09.06.2011 19:58

prosze bardzo powinna byc dobra jakość:
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-2723.html

CMSNero 09.06.2011 20:00

dzieki - z archiw wyszukalem ta - nawet niezla jakosc

http://hit-tv.com.pl/hit1.html

lad21ewt 12.06.2011 15:25

Gdzie można obejrzeć Ekstraklasa - podsumowanie sezonu 2010\2011 w necie 12.06 Canal + Sport 19.15

tomaszw 12.06.2011 17:47

dolaczam sie do pytania kolegi z gory

mitmichael 12.06.2011 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lad21ewt (Post 1109672)
Gdzie można obejrzeć Ekstraklasa - podsumowanie sezonu 2010\2011 w necie 12.06 Canal + Sport 19.15

Nie widze w programie na Canal+Sport by dzisiaj było jakies podsumowanie sezonu

EDIT: Rzeczywiscie leci podsumowanie - ja wchodziłem na canalplus.pl i tam nie było tego w programie dlatego mnie zmyliło

tomaszw 12.06.2011 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1109726)
Nie widze w programie na Canal+Sport by dzisiaj było jakies podsumowanie sezonu


prosze link do programu i pisze jak byk
Pozdro
http://programtv.interia.pl/kanaly/w...02011,22088756

ladek1989 13.06.2011 14:06

Witam, jaka stacja TV ma prawa do pokazywania meczów Wisły i innych drużyn w tegorocznych pucharach? Czy jakaś ogólnie będzie transmitować pierwsze rundy kwalifikacji do LM i LE?

michael 13.06.2011 14:24

Wydaje mi się, że na Polsacie będą mecze tak jak w tamtym roku, bo TVP zrezygnowała z pokazywania pucharów. Ale pewności nie ma.

Kociewiak 13.06.2011 14:25

Polsat

...

lad21ewt 13.06.2011 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ladek1989 (Post 1110010)
Witam, jaka stacja TV ma prawa do pokazywania meczów Wisły i innych drużyn w tegorocznych pucharach? Czy jakaś ogólnie będzie transmitować pierwsze rundy kwalifikacji do LM i LE?

W zasadzie to żadna polska telewizja nie ma prawa do pokazywania meczów w eliminacjach europejskich pucharów Polsat sam zajmuje się produkcją sygnału i może transmitować mecze jak im się zechce Transmisje zależą od opłacalności i rangi rywala Mecze w Polsce polskich klubów raczej będą pokazywane gorzej z wyjazdowymi jeżeli żadna zagraniczna tv nie wyprodukuje sygnału dla Polsatu będzie to nie opłacalne ( np: mecz Levadia - Wisła nie był w ogóle transmitowany przez żadną tv ani w Polsce ani w Estonii )

Schabek 13.06.2011 15:39

Co do eliminacji to nikt nie ma kupionych praw. Sądzę osobiście że Polsat na 100% będzie pokazywał mecze Śląska jako, że są współwłaścicielami klubu. Czyli raczej powinni też zainwestować w transmisje meczów Wisły, wtedy mieliby mistrza i wicemistrza. Po drugie Polsat chyba wykupił jakąś część praw do transmisji meczów ekstraklasy czyli znowu z marketingowego punktu widzenia powinni zainteresować się naszymi meczami w pucharach.

alberto 14.06.2011 15:47

http://www.malopolskatv.pl/18-06-mks...-wisla-krakow/ - Być może będzie transmisja spraingu ze sławkowem

sebastian1727 14.06.2011 21:13

za chwile hyde park na orange sport info o szansach wisly w lm

http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml

marek2a 16.06.2011 19:35

Czy ktoś wie czy będzie można wejść na sparing w Sławkowie?

Billy 16.06.2011 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marek2a (Post 1111868)
Czy ktoś wie czy będzie można wejść na sparing w Sławkowie?

Jest to mecz zorganizowany na 90 - lecie klubu ze Sławkowa, także na 99 % będzie możliwość wejścia :P

Voin 16.06.2011 20:36

http://i55.tinypic.com/jhgcpl.jpg

Czyli wstęp - 15zł.

Chrisman 18.06.2011 09:39

18.VI:Sławków-Wisła Kraków ? | Małopolska.TV

Lemo 18.06.2011 19:26

Może ktoś udostępnić video z dzisiejszego sparingu?

alberto 19.06.2011 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemo (Post 1112588)
Może ktoś udostępnić video z dzisiejszego sparingu?

http://www.malopolskatv.pl/retransmi...wkow-wisla-09/ - zapis video z calego meczu

lad21ewt 20.06.2011 09:23

Losowanie Ligi Mistrzów 12.00
http://pl.uefa.com/uefachampionsleag...aws/index.html

Bartoch3tsw 20.06.2011 10:35

Czy na Eurosport 2 będzie transmisja losowania LM i LE?

seba 23.06.2011 19:47

Dzis na C+ o godz. 21.30 reportaz "Feta Mistrzów"

bedzie pokazane to co dzialo sie po meczu z Polonia, autokar, rynek itd...

mitmichael 23.06.2011 20:30

Mecze Wisły ze Skonto Ryga bedzie mozna ogladac w otwartym polsacie i polsacie sport:

12.07.2011 r., godz. 20:30: Skonto Ryga - Wisła Kraków (Polsat, Polsat Sport)

19.07.2011 r., godz. 20:30: Wisła Kraków - Skonto Ryga (Polsat, Polsat Sport)

W przypadku awansudo kolejnej rundy - mecze Wisly takze pokaze polsat otwarty i polsat sport.

Blaszczu16 23.06.2011 20:35

Ciekawe jak spotkania pozostałych polskich ekip?

Karherop 23.06.2011 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1115489)
Ciekawe jak spotkania pozostałych polskich ekip?

na razie pewny jest tylko mecz Jagi u siebie z Kazachami , na polsacie sport

Wichar87 23.06.2011 21:07

Reportaż na C+ :D Coś pięknego... :D:D:D:D:D

Voin 23.06.2011 21:08

Nagrywasz?

Wichar87 23.06.2011 21:11

Nie mam jak, bo mam stary dekoder, ale może kto inny wrzuci. :)

mitmichael 23.06.2011 21:30

Feta cos pieknego, az sie łezka w oku zakreciła. Tak swietowac potrafia tylko kibice WISŁY

Skimciol 23.06.2011 21:35

chciałbym to przeżyć jeszcze raz więc mam nadzieje że ktoś nagrywał

Bąbel 23.06.2011 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1115538)
Feta cos pieknego, az sie łezka w oku zakreciła. Tak swietowac potrafia tylko kibice WISŁY

racja, coś wspaniałego, ale Panowie, powtórka za rok:)

SiD1894 23.06.2011 22:23

Również mam nadzieję że znajdzie się osoba która nagrała tą fetę i wrzuci nam tutaj ;)

Piotson 23.06.2011 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1115487)

19.07.2011 r., godz. 20:30: Wisła Kraków - Skonto Ryga (Polsat, Polsat Sport)

W tym wypadku telewizja nie jest potrzebna. Wystarczy na R22 przyjść i ponieść naszych piłkarzy dopingiem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl