![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
sprowokował ich a Ci ciągną wózek dalej :D
|
Cytat:
Może on występuje w tej reklamie Twixa:lol::lol: ??? |
Nie wiem czy było, ale filmik ten kojarzy mi się z osobami wypowiadającymi się w temacie politycznym naszego forum :-)
http://www.youtube.com/watch?v=naD-9...eature=related |
znalezione na forum legialive
Wywiad z rzecznikiem wrocławskiego MPK: Joanna Banas: - Dlaczego pasażer waszego tramwaju nie może przesiąść się z wagonu do wagonu? Janusz Rajces, rzecznik wrocławskiego MPK Może, tylko musi skasować drugi bilet. - Jak to? Przecież nadal jedzie tym samym tramwajem i ma bilet. - Regulamin przewozowy mówi wyraznie: bilet jest ważny w tym wagonie, w którym został skasowany. - Przepis przepisem, ale staram się zrozumieć jego sens. Tak naprawdę, dlaczego nie mogę zmienić wagonu? - Przebiec na czerwonym też pani może, tyle ze ryzykuje pani wypadkiem albo mandatem. A tutaj ryzykuje pani, że złapie ją kontroler. - Ale przechodzenie na czerwonym jest niezgodne z prawem, a przesiadanie się z wagonu do wagonu nie. - Jakby się ludzie tak przesiadali, to kontrolerom byłoby trudno pracować. - Czyli wygoda kontrolerów ma być argumentem? - Argumentem jest przepis. A poza tym, jeśli kupuje pani bilet na pociąg, to, chociaż do Gdańska jedzie i o 15.30, i o 18.15, to pani ma bilet tylko na ten o 15.30. - Przepraszam, ale tylko jeśli to miejscówka, a u nas jakoś w tramwajach ich nie ma. - A po co w ogóle się przesiadać? - Przecież są sytuacje, kiedy trzeba się przesiąść, na przykład, gdy w naszym wagonie jadą pijani, agresywni ludzie. - O tak, uciec jest najprościej, a przecież trzeba zainterweniować. - Szczególnie, gdy się jedzie na przykład z małym dzieckiem? - Nie ma powodu, by zmieniać wagon. Można, podejść do motorniczego, a on już wie, co robić. - Ale przecież w drugim wagonie nie ma motorniczego... - No właśnie, on przestrzega przepisu. Nie ma go w drugim wagonie, bo nie może przejść, gdyż też musiałby skasować bilet. - To jak interweniować, jeśli jest się w drugim wagonie,w ktorym nie ma motorniczego? - Przejść do pierwszego i skasować bilet... - Skasować bilet?! - Oczywiście. Przepis jest wyraźny. - Czy motorniczy przejdzie do drugiego wagonu i interweniuje? - Jeśli skasuje mu Pani bilet, to tak. - Ja mam kasować bilet za motorniczego?! - Oczywiście, przecież mówiłem Pani, że motorniczy nie przechodzi, bo musiałby kasować bilet. Jeśli chce Pani interwencji, to musi Pani mieć dodatkowy bilet dla motorniczego, a najlepiej dwa, żeby mogł wrocić do pierwszego wagonu. - A po co będzie jeszcze przechodził? - Jak to po co? Ktoś musi kierować tramwajem! - To nie może po prostu przejść jak człowiek?! - Proszę Pani, przecież przepis wyraźnie mówi, że bez skasowania dodatkowego biletu nie można przechodzić... Poza tym motorniczy to nie jakiś człowiek, a motorniczy. To zasadnicza różnica! - Wie Pan, to ja wolę zostać w tym pierwszym wagonie i nie interweniować... - No widzi Pani, od razu mowiłem: po co przechodzić i robić zamieszanie... |
Cytat:
Komuna? :> Znakomicie przeprowadzony wywiad, chcialbym cos takiego zobaczyć na żywo. |
Skoro mowa o wrocławskiej komunikacji, to może mi ktoś powie, po co są te dziurkujące kasowniki w niektórych starszych modelach tramwajów? Skoro każdy kasownik robi dziurki, to chyba kanar nie skuma, czy te dziurki miałem zrobione jak wszedłem do tramwaju dzisiaj, czy tydzień temu. Po prostu liczą na uczciwość pasażerów, czy to ja czegoś nie potrafię zrozumieć?
E: Dzięki. A nie wiesz, czy dużo jest tych kombinacji dziurek? :) |
Cytat:
edit: Slayer666 a tego to nie wiem, ale pewie w pytę :D Kris54 czy komuna to nie wiem, znalazłem więc wkleiłem. Uznałem, że warto :D |
ojciec mi mówił że jak w Krk czy Katowicach były takie dziurkowniki to wozili ze sobą plik biletów na sznureczku, prosili kogoś z pasażerów o pokazanie kombinacji i wybierali z pliczku. :D kilkanaście kombinacji było :)
|
|
|
Cytat:
http://www.ichikoo.com/joogle/chanukah.html |
http://images46.fotosik.pl/188/8d42ac3ba9424852med.jpg
http://images44.fotosik.pl/189/57e0db4bb13e08be.jpg Ulubiony sport Żydów? - Judo. - Żyd oszczepem. - Szalom gigant. Przychodzi facet do agencji towarzyskiej i mówi: - Proszę taką starszą k**ewkę. - No, ale jaką starą? - Taką 40-50 lat. No to mu dali. Po godzinie seksu k***weczka mówi: - Stówka się należy. Facet wyciąga starą stówkę i daje jej. Ona na to: - Co to jest? Facet odpowiada: - Stara k**wa - stara stówka. Po długim seksie młody chłopak wyciąga się na brzuchu, wyciąga papierosa ze spodni i szuka zapalniczki. Nie może znaleźć, więc pyta dziewczynę czy ma jakąś. - Może jakaś jest w górnej szufladzie?! - odpowiedziała. Otworzył szufladę w szafce przy łóżku i znalazł pudełko leżące wprost na oprawionej w ramkę fotografii jakiegoś mężczyzny. - To Twój mąż? - zapytał nerwowo. - Nie, głupku - odpowiedziała przytulając się do niego. - Twój chłopak? - Nie, skąd - odpowiedziała przygryzając jego ucho. - No to kto? - zapytał zdezorientowany chłopak. Dziewczyna odpowiedziała spokojnie: - To ja przed operacją |
|
Mistrzowie biurowego kamuflarzu
http://deser.pl/deser/1,83453,6968247,Mistrzowie_biurowego_kamuflazu__WI DEO_.html |
|
http://demotywatory.pl/107759/Bycie-...waleniem-konia
z tego tytułu że demot został usunięty postaram się wyjasnić co na nim było : obrazek: w tle kibice Legii a na pierwszym planie flaga i nazwa klubu. podpis: kibicowanie Legii jest jak walenie konia, niby przyjemność jest, ale wstyd pozostaje. coś w ten deseń.;P http://demotywatory.pl/107759/Bycie-...waleniem-konia |
|
|
http://www.prostreetromania.ro/prostreet.htm
Rzecz o nielegalnych wyścigach samochodowych w Rumunii :) |
z wp.pl
Wisła zamierza wzmocnić swoją ofensywę, ponieważ jak mówił trener Maciej Skorża, potrzebuje w niej nowych rozwiązać. Sepuya jest zaś napastnikiem, jakiego Wisła szuka od dawna – wysokim (187 cm), który umie się zastawić, przedrylować obrońcę. |
Gol z połowy boiska Unii Tranów http://www.waszapilka.pl/article,206...a_Gol_z_polowy
|
|
|
|
|
|
|
|
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Wis%C5%82a_Krak%C3%B3w
z nudów, polecam opisy Legii i Cracovii, można się uśmiać :) jak było to sorki |
|
|
Brawa dla Romualda i Ewy!
Bądźcie dumni z pociechy! :lol: |
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=ioOApxW5oac - Brutalny faul na Marcinie Wasilewskim, złamana noga. Szkoda chłopa
|
To nie jest ****a śmieszny filmik. Ja piernicze. Zastanów się człowieku, gdzie coś wklejasz.
http://img.demotywatory.pl/uploads/1...y_Zerk_500.jpg :D |
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl