Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=28)

Kamson 26.08.2009 10:29

Cytat:

Ja się często zapominam jak jestem ze znajomymi i w najmniej spodziewanym momencie,najczęściej ,kiedy jestem grubo znudzony rozmowami o zarabianiu pięniędzy i polityce wyrywa mi:,,aaaaa wisła ku..a!''.Powaga,do kolekcji brakuje mi jeszcze,zebym z tym tekstem wypalił na jakiejś uroczystości rodzinnej.
:shock: To są chyba jakieś zaburzenia psychiczne. Szczerze im współczuje.

brylant17 26.08.2009 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 784728)
O przyglup wrocil :))))))))))))))

Oczywiscie chodzi o RoMusia, a nie Dymcola :D

już niedługo 1 września czas do szkoły :D

rzep 26.08.2009 11:16

sprowokował ich a Ci ciągną wózek dalej :D

eryk_cartman 26.08.2009 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 784733)
:shock: To są chyba jakieś zaburzenia psychiczne. Szczerze im współczuje.


Może on występuje w tej reklamie Twixa:lol::lol: ???

born2b3k 26.08.2009 19:49

Nie wiem czy było, ale filmik ten kojarzy mi się z osobami wypowiadającymi się w temacie politycznym naszego forum :-)
http://www.youtube.com/watch?v=naD-9...eature=related

ToTylkoJa 26.08.2009 19:53

znalezione na forum legialive

Wywiad z rzecznikiem wrocławskiego MPK:

Joanna Banas:
- Dlaczego pasażer waszego tramwaju nie może przesiąść się z wagonu do wagonu?

Janusz Rajces, rzecznik wrocławskiego MPK Może, tylko musi skasować drugi bilet.

- Jak to? Przecież nadal jedzie tym samym tramwajem i ma bilet.

- Regulamin przewozowy mówi wyraznie: bilet jest ważny w tym wagonie, w którym został skasowany.

- Przepis przepisem, ale staram się zrozumieć jego sens.
Tak naprawdę, dlaczego nie mogę zmienić wagonu?

- Przebiec na czerwonym też pani może, tyle ze ryzykuje pani wypadkiem albo mandatem.
A tutaj ryzykuje pani, że złapie ją kontroler.

- Ale przechodzenie na czerwonym jest niezgodne z prawem, a przesiadanie się z wagonu do wagonu nie.

- Jakby się ludzie tak przesiadali, to kontrolerom byłoby trudno pracować.

- Czyli wygoda kontrolerów ma być argumentem?

- Argumentem jest przepis. A poza tym, jeśli kupuje pani bilet na pociąg,
to, chociaż do Gdańska jedzie i o 15.30, i o 18.15, to pani ma bilet tylko na ten o 15.30.

- Przepraszam, ale tylko jeśli to miejscówka, a u nas jakoś w tramwajach ich nie ma.

- A po co w ogóle się przesiadać?

- Przecież są sytuacje, kiedy trzeba się przesiąść, na przykład, gdy w naszym wagonie jadą pijani, agresywni ludzie.

- O tak, uciec jest najprościej, a przecież trzeba zainterweniować.

- Szczególnie, gdy się jedzie na przykład z małym dzieckiem?

- Nie ma powodu, by zmieniać wagon. Można, podejść do motorniczego, a on już wie, co robić.

- Ale przecież w drugim wagonie nie ma motorniczego...

- No właśnie, on przestrzega przepisu. Nie ma go w drugim wagonie,
bo nie może przejść, gdyż też musiałby skasować bilet.

- To jak interweniować, jeśli jest się w drugim wagonie,w ktorym nie ma motorniczego?
- Przejść do pierwszego i skasować bilet...

- Skasować bilet?!

- Oczywiście. Przepis jest wyraźny.

- Czy motorniczy przejdzie do drugiego wagonu i interweniuje?

- Jeśli skasuje mu Pani bilet, to tak.

- Ja mam kasować bilet za motorniczego?!

- Oczywiście, przecież mówiłem Pani, że motorniczy nie przechodzi, bo musiałby kasować bilet.
Jeśli chce Pani interwencji, to musi Pani mieć dodatkowy bilet dla motorniczego,
a najlepiej dwa, żeby mogł wrocić do pierwszego wagonu.

- A po co będzie jeszcze przechodził?

- Jak to po co? Ktoś musi kierować tramwajem!

- To nie może po prostu przejść jak człowiek?!

- Proszę Pani, przecież przepis wyraźnie mówi, że bez skasowania dodatkowego biletu nie można przechodzić...
Poza tym motorniczy to nie jakiś człowiek, a motorniczy. To zasadnicza różnica!

- Wie Pan, to ja wolę zostać w tym pierwszym wagonie i nie interweniować...

- No widzi Pani, od razu mowiłem: po co przechodzić i robić zamieszanie...

Kris54 26.08.2009 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 784943)
...


Komuna? :> Znakomicie przeprowadzony wywiad, chcialbym cos takiego zobaczyć na żywo.

Slayer666 26.08.2009 20:11

Skoro mowa o wrocławskiej komunikacji, to może mi ktoś powie, po co są te dziurkujące kasowniki w niektórych starszych modelach tramwajów? Skoro każdy kasownik robi dziurki, to chyba kanar nie skuma, czy te dziurki miałem zrobione jak wszedłem do tramwaju dzisiaj, czy tydzień temu. Po prostu liczą na uczciwość pasażerów, czy to ja czegoś nie potrafię zrozumieć?

E:
Dzięki. A nie wiesz, czy dużo jest tych kombinacji dziurek? :)

ToTylkoJa 26.08.2009 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Slayer666 (Post 784948)
Skoro mowa o wrocławskiej komunikacji, to może mi ktoś powie, po co są te dziurkujące kasowniki w niektórych starszych modelach tramwajów? Skoro każdy kasownik robi dziurki, to chyba kanar nie skuma, czy te dziurki miałem zrobione jak wszedłem do tramwaju dzisiaj, czy tydzień temu. Po prostu liczą na uczciwość pasażerów, czy to ja czegoś nie potrafię zrozumieć?

każdego dnia dany kasownik jest ustawiany inaczej (tzn inaczej dziurkuje). Można było danego dnia jeździć danym tramwajem lub autobusem do woli, bo nikt nie mógł udowodnić, kiedy bilet został skasowany. Ale gdy nadchodzi nowy dzień, następuje już inna kombinacja dziurkowania. Pamiętam te dziurkującego kasowniki jeszcze w Warszawie (było to kupe czasu temu, ale było)

edit: Slayer666 a tego to nie wiem, ale pewie w pytę :D


Kris54 czy komuna to nie wiem, znalazłem więc wkleiłem. Uznałem, że warto :D

Proud 26.08.2009 21:42

ojciec mi mówił że jak w Krk czy Katowicach były takie dziurkowniki to wozili ze sobą plik biletów na sznureczku, prosili kogoś z pasażerów o pokazanie kombinacji i wybierali z pliczku. :D kilkanaście kombinacji było :)

MarecqiTSW 26.08.2009 23:57

http://c0.grono.net/205/228/gallery-...55-500x500.jpg

vacu 27.08.2009 09:51

http://www.ichikoo.com/joogle/

leyzer87 27.08.2009 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vacu (Post 785110)

Radzę przeszukać stronę dogłębnie. Można tam znaleźć i taki kwiatek::D:shock::rotfl:

http://www.ichikoo.com/joogle/chanukah.html

dawidTS 27.08.2009 14:42

http://images46.fotosik.pl/188/8d42ac3ba9424852med.jpg
http://images44.fotosik.pl/189/57e0db4bb13e08be.jpg

Ulubiony sport Żydów?
- Judo.
- Żyd oszczepem.
- Szalom gigant.
Przychodzi facet do agencji towarzyskiej i mówi:
- Proszę taką starszą k**ewkę.
- No, ale jaką starą?
- Taką 40-50 lat.
No to mu dali. Po godzinie seksu k***weczka mówi:
- Stówka się należy.
Facet wyciąga starą stówkę i daje jej. Ona na to:
- Co to jest?
Facet odpowiada:
- Stara k**wa - stara stówka.

Po długim seksie młody chłopak wyciąga się na brzuchu, wyciąga papierosa ze spodni i szuka zapalniczki. Nie może znaleźć, więc pyta dziewczynę czy ma jakąś.
- Może jakaś jest w górnej szufladzie?! - odpowiedziała.
Otworzył szufladę w szafce przy łóżku i znalazł pudełko leżące wprost na oprawionej w ramkę fotografii jakiegoś mężczyzny.
- To Twój mąż? - zapytał nerwowo.
- Nie, głupku - odpowiedziała przytulając się do niego.
- Twój chłopak?
- Nie, skąd - odpowiedziała przygryzając jego ucho.
- No to kto? - zapytał zdezorientowany chłopak.
Dziewczyna odpowiedziała spokojnie:
- To ja przed operacją

Marcinklon 27.08.2009 15:04

http://www.kladblog.com/content/html...8/mascotte.asp

Illargui 27.08.2009 20:29

Mistrzowie biurowego kamuflarzu

http://deser.pl/deser/1,83453,6968247,Mistrzowie_biurowego_kamuflazu__WI DEO_.html

Tylko_Wisła! 27.08.2009 21:05

Babcia która kibicuje Lechii ;)

http://www.youtube.com/watch?v=_7RH6...eature=related

mastahkillah 27.08.2009 23:51

http://demotywatory.pl/107759/Bycie-...waleniem-konia



z tego tytułu że demot został usunięty postaram się wyjasnić co na nim było : obrazek: w tle kibice Legii a na pierwszym planie flaga i nazwa klubu.
podpis: kibicowanie Legii jest jak walenie konia, niby przyjemność jest, ale wstyd pozostaje.
coś w ten deseń.;P
http://demotywatory.pl/107759/Bycie-...waleniem-konia

Gordian 28.08.2009 00:37

http://demotywatory.pl/102961/Krakow

mistrzostwo :D

pirat.z.karaibow 28.08.2009 14:32

http://demotywatory.pl/uploads/12514...terman_500.jpg

wislak1986 29.08.2009 08:03

http://www.prostreetromania.ro/prostreet.htm

Rzecz o nielegalnych wyścigach samochodowych w Rumunii :)

Proud 29.08.2009 09:45

z wp.pl

Wisła zamierza wzmocnić swoją ofensywę, ponieważ jak mówił trener Maciej Skorża, potrzebuje w niej nowych rozwiązać. Sepuya jest zaś napastnikiem, jakiego Wisła szuka od dawna – wysokim (187 cm), który umie się zastawić, przedrylować obrońcę.

vacs 29.08.2009 09:51

Gol z połowy boiska Unii Tranów http://www.waszapilka.pl/article,206...a_Gol_z_polowy

Młyniu_Miechów 29.08.2009 13:07

http://img.demotywatory.pl/uploads/1...by_cesar90.jpg

picasso 29.08.2009 15:21

http://img338.imageshack.us/img338/2...2selection.jpg

http://vader.joemonster.org/upload/z...2004_05_07.jpg

http://img.photobucket.com/albums/09...f40b9bd32a.gif
http://img217.imageshack.us/img217/9...ourheeeead.png

http://vader.joemonster.org/upload/z...7herman673.jpg

DominoForza 29.08.2009 19:03

http://www.dziennik.pl/files/archive...07_241019a.jpg

http://www.dziennik.pl/files/archive...12_241014a.jpg

pirat.z.karaibow 29.08.2009 21:06

http://img34.imageshack.us/img34/2944/tstr.jpg

shad 29.08.2009 22:19

http://img.demotywatory.pl/uploads/1..._Artur1111.jpgmasakra

elomike 29.08.2009 23:06

http://demotywatory.pl/uploads/12515...by_Dozorca.jpg

hazdrubal 30.08.2009 08:39

http://slawosz.wrzuta.pl/audio/1GzpkVr4w6y/

Idealne partnerstwo!

anka1906 30.08.2009 08:55

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Wis%C5%82a_Krak%C3%B3w

z nudów, polecam opisy Legii i Cracovii, można się uśmiać :)
jak było to sorki

Kitysynysy 30.08.2009 10:54

http://img16.imageshack.us/img16/6526/pasek43.jpg

dawidTS 30.08.2009 13:32

http://images2.wikia.nocookie.net/no...cc/Tumulec.PNG


:D

StelmiOriginal 30.08.2009 13:42

Brawa dla Romualda i Ewy!
Bądźcie dumni z pociechy!

:lol:

picasso 30.08.2009 16:19

http://blog.jobexpress.pl/wp-content...aint-job-4.jpg
http://vader.joemonster.org/upload/z..._by_kudlat.jpg
http://vader.joemonster.org/upload/z...2009_08_29.jpg

W.S 30.08.2009 18:07

http://demotywatory.pl/113327/Redaktorzy-z-Onetu

arth_ur 30.08.2009 22:41

http://www.youtube.com/watch?v=ioOApxW5oac - Brutalny faul na Marcinie Wasilewskim, złamana noga. Szkoda chłopa

!!IRIVER!! 30.08.2009 22:45

To nie jest ****a śmieszny filmik. Ja piernicze. Zastanów się człowieku, gdzie coś wklejasz.

http://img.demotywatory.pl/uploads/1...y_Zerk_500.jpg

:D

KoPer 30.08.2009 23:34

http://demotywatory.pl/113520/Mial-byc-kaloryfer

ToTylkoJa 30.08.2009 23:36

http://demotywatory.pl/27413/Demotywacja


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl