![]() |
Cantoro zeby w ostatnim czasie pokonac Legie to sie musiał do Wodzisławia przeniesc.. obraz Wisły w ostatnim czasie..
|
Cytat:
|
Żurawski strzelił dziś gola z rzutu karnego w meczu Omonii.
|
Cytat:
|
http://sport.onet.pl/wideo/historia-...5,2,klip.html#
Bądź co bądź, bardzo mądry człowiek. Szkoda że tak skończył, zapowiadał się fantastycznie. |
Cytat:
|
Cytat:
"Nie ma Igora, bez niego macie cykora" http://www.youtube.com/watch?v=o_bQJ...layer_embedded# |
Sypniewski to jeden z wielu którzy stracili swój wielki talent przez alkohol, hazard, kobiety
Pamietam go z PAO jak tam gral, potem w Radomsku furore robil i do Wisły przyszedl. Szkoda ze do konca nie wykorzystal swojego talentu. Tak jak w tym materiale ktos powiedzial, chyba jego ojciec, pilkarze alkohol pili, pija i beda zawsze pic, tego nie wytepi sie. Tylko co nie ktorzy daja rade pic i dobrze grac, a co nie ktorzy nie daja rady. Ja uwazam ze wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. |
|
Od poniedziałku, 15 marca, treningi z Wisłą wznowi Sebastian Leszczak. To jeszcze nie potwierdzona informacja, podana przez informatorów Futbol - Małopolska. Zawodnik, uważany za duży talent doszedł do porozumienia z trenerem i wznowi treningi na stadionie przy ul. Reymonta. Ten 18-letni zawodnik był niedawno na testach w Polonii Bytom, jednak ostatecznie władze klubu nie podjęły się decyzji na zakontraktowanie go. Zresztą Leszczak ma cały czas ważny kontrakt z Wisłą, jednak zarząd klubu zawiesił go na pół roku. Mamy nadzieję, że informacja ta się potwierdzi, jednak na ostateczne rozwiązanie sprawy będziemy musieli prawdopodobnie czekać aż do 15 marca. wisla-online.pl No ciekawie :P |
Rado-Mato się chyba otworzył
|
Bramka plecami to rzeczywiście jego zasługa :)
|
Leci właśnie Cafe Futbol i gościem jest Radek Kałużny - nowy zawodnik Chrobrego Głogów. Prezentowali przed chwilą ich bazę treningową i powiem tak - opad szczeny.
|
Cytat:
|
Wywiad z Danem Petrescu...
http://futbolnet.pl/wiadomosci/dan-p...wisle-normalka |
mi szkoda Darka Dudki , znów nie grał w Auxerre , nie może przebić sie chłopak do podstawowej jedenastki na stałe , marnuje się na razie Darek. Fajnie , że Baszczu znów zagrał całe spotkanie , dostał także kartke. Kolejna dobra wiadomość to , iż Zieńczuk znów grał od początku do 67 min. A Sosin z kolei nie łapie się w Kavali - grał od 54 min.
|
Cytat:
Dla zainteresowanych. |
|
Wirtualna Polska /Fakt i wszystko jasne
|
" 10 000 000 - Za tyle zł udało się sprzedać Dariusza Dudkę do francuskiego Auxerre. To też zasługa trenera. "
Nie wiedziałem... http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=22863 |
2,5 mln euro po kursie 4zł to 10 mln jakby nie bylo
swoją drogą, to tu jest błąd: 0 - Tyle meczów finałowych wygrała Wisła, choć Skorża dwukrotnie dotarł z nią do tego etapu rozgrywek. Na otwarcie sezonu 2008/09 w Ostrowcu Świętokrzyskim Superpuchar po wygranej 2:1 zgarnęła Legia. Warszawski klub był też górą w maju 2008 roku, gdy w Bełchatowie lepiej wykonywał rzuty karne i zdobył Puchar Polski. ktos zapomniał o meczu z Lechem w finale w Lubinie. |
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Scenariusz baaardzo prawdopodbny.
1. Skorża już pracował w Amice więc zna się z właścicielem. 2. Rutkowski już rok temu chciał wyrwać Skorżę, gdy ten wygrał ligę ze Smudą mimo przewagi po jesieni. 3. W Poznaniu zatrudnili wuefistę zamiast trenera, wiedząc że to wariant tymczasowy. Skorży kończył się kontrakt więc Rutkowski liczył, że przelicytuje Cupiała. Ale widać nasz Boss... oddał Maćka walkowerem. I... teraz będzie spiskowa teoria > 4. Wisła zawiesiła negocjację ze Skorżą, dając mu do zrozumienia, że nawet trzecie MP nie gwarantuje mu nowej umowy. To Skorża przygotował drużynę do sezonu tak, żeby ... liga była ciekawsza ;) tfu ... nawet nie chcę rozważać na poważnie ostatniego punktu. |
Mijailovic gola dziś strzelił Jadze
|
A Frankowsk Koronie ...
|
a Dolha zwycięski w derbach Bukaresztu :P Dinamo Bukareszt 2-0 Steaua Bukareszt
ale nie o tym chciałem :) Może Nikola by chciał wejsc jeszcze raz do tej samej rzeki ... Jeśli dali mu opaske kapitana musi to coś znaczyć. |
Nikola słabym grajkiem nie był. Rozchodziło się o to jak reprezentował Białą Gwiazdę poza boiskiem.
Dawdowski jak dzisiaj grał. Cudów nie robił ale kilka razy pokazał niezłe rzeczy. |
Dan Petrescu: Zmiany trenerów to w Wiśle normalka
(...) - Rozmawiałem niedawno z Cleberem, którego ściągnął Pan do Krakowa. Brazylijczyk przyznał, że kilku zawodników Wisły usłyszało od Pana sporo cierpkich słów. - Racja. Zawodnikom słabym powiedziałem wprost, że są słabi. Jeśli im się to nie podobało, to już ich problem. Clebera natomiast wspominam bardzo miło. Ten piłkarz zawsze był wzorem profesjonalizmu. Byłem szczęśliwy, że mogłem z nim pracować. (...) - Wczoraj na stanowisko trenera Wisły wrócił Henryk Kasperczak, który zastąpił Macieja Skorżę. Jak Pan to skomentuje? - Nie wiem, nie znam tego szkoleniowca. Jego nazwisko gdzieś mi się jednak obiło o uszy. A tego drugiego za co zwolnili? (...) - Jak zareagowałby Pan, gdyby Bogusław Cupiał zadzwonił i powiedział – „Dan, popełniłem błąd, wracaj do Krakowa!”? - On doskonale wie, że się pomylił, zwalniając mnie. Jestem tego pewien. Słyszałem zresztą kilka razy, że właściciel Wisły żałuje, że się ze mną tak szybko pożegnał. (...) cały wywiad - http://futbolnet.pl/wiadomosci/dan-p...wisle-normalka |
tak, udzielił wywiadu..
tak, słyszał że załuje.. nastapila zmiana na ławce trenerskiej to trzeba bylo wykorzystac sytuacje i wspomniec o Danie.. |
tyle moge powiedziec, Dan wróć. to jak Cleber jest profesjonalista. w tym zawodzie trzeba byc twardym i on takim jest, teraz mielismy milusinskiego trenera i widzimy gdzie jestesmy.
|
Cytat:
|
Cytat:
ale u nas sie tylko gada i gada. puste slowa ,niemoc czynów. a jak ktos chce isc inna drogą jak Dan to sie go pietnuje. U nas to sie jeszce dlugo chyba nic nie zmieni... |
Cytat:
|
wszystko sie da, tylko znajdz albo daj na to pieniadze..
|
Cytat:
wyje.... Łobodzińskiego na zbity pysk a kase przeznaczyć na baze, inwestycja na lata z pożytkiem |
Cytat:
|
Odwalcie się od tego Łobo
Jeszcze go sprzedamy za bańke euro do Kubania Krasnodar :) |
Mozecie mi przypomniec co widzielismy w Lobodzinskim gdy go werbowalismy ? :shock:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl