Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

ToTylkoJa 14.10.2009 21:44

jak Polacy maja lubic inne narody, skoro nawet sami siebie nie lubimy :D Warszawiak z Krakusem, Krakus z Poznaniakiem, Poznaniak z Warszawiakiem itp Chociaż w sumie to tak jest na całym świecie. Ja osobiście najbardziej nie lubię Czechów

lucekj 14.10.2009 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 803665)
jak Polacy maja lubic inne narody, skoro nawet sami siebie nie lubimy :D Warszawiak z Krakusem, Krakus z Poznaniakiem, Poznaniak z Warszawiakiem itp Chociaż w sumie to tak jest na całym świecie. Ja osobiście najbardziej nie lubię Czechów

a jednak czasem się zgadzamy

spartan 14.10.2009 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 803665)
jak Polacy maja lubic inne narody, skoro nawet sami siebie nie lubimy :D Warszawiak z Krakusem, Krakus z Poznaniakiem, Poznaniak z Warszawiakiem itp Chociaż w sumie to tak jest na całym świecie. Ja osobiście najbardziej nie lubię Czechów

Pewnie dlatego, że znasz tego samego Czecha co ja...Po wizycie w Warszawie, zawsze gdy się widzimy, wyraża nadzieję, ze w Krakowie jest czystsza woda w kranach niż w warszawie...

Nie lubię SŁOWAKÓW

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 803662)
Słowacy to chociaż bracia Słowianie :)


A Słoweńcy to Rumuni???

Proud 14.10.2009 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 803665)
jak Polacy maja lubic inne narody, skoro nawet sami siebie nie lubimy :D Warszawiak z Krakusem, Krakus z Poznaniakiem, Poznaniak z Warszawiakiem itp Chociaż w sumie to tak jest na całym świecie. Ja osobiście najbardziej nie lubię Czechów

ja najbardziej chciałem aby awansowali Słoweńcy, potem Słowacy...a na końcu Czesi...jakoś nie lubie Pepików :lol:

!!IRIVER!! 14.10.2009 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mb_1906 (Post 803656)
O ktorej godzinie jest ten mecz ??

Urugwaj-Argentyna o 24.00, jeśli ktoś ma Cyfrę Plus to kanał 156 - Direct 8. :)

Co do postawy naszych - zagrali dobrze, wynik gorszy od gry. Generalnie - zamiast zdobyć 6 pkt ze Słowacją, to niestety nie zdobyliśmy żadnego - mega frajerstwo. Ze Słowaków na plus tylko Mucha, u nas obrona kiepsko, ale ogólnie naprawde pozytywnie.

www.koniecpzpn.pl

Eustachy 14.10.2009 22:14

Dzisiejszy wieczor pilkarski to niby tylko 90 minut z hakiem, ale ile mnie to wszystko nerwow znowu kosztowalo, to szkoda gadac.

Nie dosc ze po raz kolejny dostajemy baty, to jeszcze musialem nasluchac sie tych komentatorskich badziewiakow z publicznej, pozniej swoim wystapieniem doslownie porazil mnie doktor, a na dokladke niemile odczucia i agresje wywolal u mnie obskorny sum z wasami. Choc z drugiej strony, zobaczyc ta nieprzecietna niechec jaka z wzajemnoscia palaja do siebie Szczesny z tym grubym lesnym stworem, to byl jedyny pozytyw z tego wszystkiego.

A tak apropos stalego goscia TVP, ktory jest znany z tego ze wydal bzdurna ksiazke oraz z tego, ze syn o takim samym imieniu ma postawione zarzuty prokuratorskie, to czy przypadkiem nie jest tak, ze troche beznadziejnie sprawa wyglada, kiedy w role obiektywnego komentatora wciela sie jeden z naczelnych lesnych dziadow odpowiedzialnych za cale to gowno ??

RAFi89 14.10.2009 22:23

Ale co by nie mówić Słowacy w dwumeczu z Polską mieli masę szczęścia. Zdobyli 6pkt. a jakby nie zdobyli żadnego to pretensje tylko do siebie.

christof20 14.10.2009 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAFi89 (Post 803684)
Ale co by nie mówić Słowacy w dwumeczu z Polską mieli masę szczęścia. Zdobyli 6pkt. a jakby nie zdobyli żadnego to pretensje tylko do siebie.

Dokładnie mówiąc - w pierwszym meczu mieli Boruca i Dudkę, a w drugim Gancarczyka.

tofik 14.10.2009 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 803682)
Dzisiejszy wieczor pilkarski to niby tylko 90 minut z hakiem, ale ile mnie to wszystko nerwow znowu kosztowalo, to szkoda gadac.

Nie dosc ze po raz kolejny dostajemy baty, to jeszcze musialem nasluchac sie tych komentatorskich badziewiakow z publicznej, pozniej swoim wystapieniem doslownie porazil mnie doktor, a na dokladke niemile odczucia i agresje wywolal u mnie obskorny sum z wasami. Choc z drugiej strony, zobaczyc ta nieprzecietna niechec jaka z wzajemnoscia palaja do siebie Szczesny z tym grubym lesnym stworem, to byl jedyny pozytyw z tego wszystkiego.

A tak apropos stalego goscia TVP, ktory jest znany z tego ze wydal bzdurna ksiazke oraz z tego, ze syn o takim samym imieniu ma postawione zarzuty prokuratorskie, to czy przypadkiem nie jest tak, ze troche beznadziejnie sprawa wyglada, kiedy w role obiektywnego komentatora wciela sie jeden z naczelnych lesnych dziadow odpowiedzialnych za cale to gowno ??

wy to chyba innych problemów nie macie, żeby się takimi pierdołami stresować
oh come on!:lol:

el Nuero 14.10.2009 22:56

Nasze "kochane" media już zastanawiają się nad nowym trenerem, biorąc na celownik Alberto Zaccheroniego. Tylko, kiedy futbol.pl twierdzi, że Zaccheroni - były trener m.in. Milanu i Lazio "byłby zaszczycony, gdyby mógł poprowadzić biało-czerwonych", to sport.pl twierdzi że wręcz przeciwnie - Włoch oglądał w Chorzowie mecz, bo "jeździ po Europie i ogląda różne mecz", ale nie zamierza prowadzić naszej kadry. Niech was gęś kopnie z taką wiarygodnością dziennikarską!

A co do meczu - faktycznie, prowadzony był w anormalnych warunkach, i na dodatek jakiś masochista zdecydował, aby grać żółta piłką, niemal niewidoczną z większej odległości. Inna sprawa to taka, że największe chęci do gry miał (w moim odczuciu) Obraniak, tylko nie za bardzo miał z kim rozgrywać. Coś tam próbował Błaszczykowski, potem Peszko, nawet Cycuś parę razy kopnął w kierunku słowackiej bramki. Inna sprawa - to niezwykły samobój Gancarczyka. Zawodnik nie atakowany przez rywala miał dużo czasu i miejsca, by zrobić każdy inny manewr, a Seweryn wybrał strzał w okienko. Przyznam, że nie raz graliśmy z kumplami w piłkę zimą na śniegu, ale takie cudo nigdy nam nie wyszło.

!!IRIVER!! 14.10.2009 23:03

tylko, że ludzie te bilety zwracali... bo można było.

Eustachy 14.10.2009 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 803692)
wy to chyba innych problemów nie macie, żeby się takimi pierdołami stresować
oh come on!:lol:

Co poradzic ? Juz tak mam, ze Engel w mieszance z przegranymi meczami i facjata Doktora wywoluje u mnie spora agresje. Chyba za duzo zla jednoczesnie :lol:
Skoro juz komentatorzy sa jacy sa, to dlaczego by chociaz nie zaprosic kogos normalnego do studia ? Przeciez Jurek co tydzien wypisuje sobie podwyzke, wiec chyba nie musi dorabiac w telewizji.
Nie wiem czy ciebie rajcuje, kiedy taki Engel chwali Stefana, ktorego sam przeciez wybral, a jego kolega od kieliszka Szaranowicz nie zada mu chocby jednego niewygodnego pytania, ale ja napisalem co o tym mysle, bo przeciez abonament lajzom place, wiec chyba mam prawo sobie na nich troche przypyszczyc :-)

Pan Jotka 14.10.2009 23:13

Jak zwykle wyzlo na moje. Kibice, terrorysci nie pozwolili dojechac masie kibiceow zdazajacych na mecz...A ta gastak ktora weszla byla chyba z Hamasu , bo ciagle lecialao : Jebac PZPN...Jednym slowem mizeria na koniec , dobrze ze podjeli walke(czyzby Slowenia zrobila przelew????)
Wraca liga i NASZA WISEŁKA.
PS. Czekamy na prokuratora w PZPN!

Wojtas 14.10.2009 23:19

Lato juz pie*****li ze protesu nie bylo bo zimno było

Piechniczek "Ludzie nie przyszli bo jest środek tyg."

ci ludzie naprawde postradali zmysły ,to co robia i jak sie zachowuja swiadczy o tym ze widzą ze sa pod scianą... maja wlasciwie jeszcze tylko jedno zadanie ---,nakraśc co sie do do Euro 2012 ,a potem to tyle ich widzieli.

Mieszkamy w tak pieknym kraju nad Wislą,z duza tradycja pilkarską i bogata historia

.Z kibicami wg niektorych najlepszymi na swiecie.Nie dajmy tej bandzie bylych Ub-ekow niszczyc to co kochamy.

kot 14.10.2009 23:28

No to już wiemy, gdzie jest obecnie nasza piłka. Gdzieś pomiędzy San Marino a Irlandią Pólnocną. W TV nadal "chłopcy" żyjący mundialem 1974 a szefem PZPN, król strzelców tych mistrzostw. Tylko inni oni jacyś tacy, upadli nie tylko wiekiem. Za oknem i na boisku ten sam śnieg, tylko z rocznika 2009. Lądy nieznane, kadry niedoścignione, nadal naszym marzeniem. Na horyzońcie już stracone talenty z U21 a przed nami wywalczone przez ukraińców ME. No i ta dzisiejsza mina naszego najlepszego Kuby, zdziwionego, że jakiś Francuz nie chce się pogodzić z losem przegranego i ma jakąś obcą mentalność, której my nie akceptujemy, a polska myśl szkoleniowa nie chce już więcej jej tolerować. Kibicujemy swoim obcym, bo naszych nie mamy. Brawo Jano albo Andrażu. Cuda się dzieją i cuda nam zapowiadają, bo udział na ME mamy w kieszeni a więcej nie można się przecież spodziewać, bo niby dlaczego ?. Ano właśnie, dlaczego, takie jest chyba teraz najważniejsze pytanie ? Ja też się z tym nie godzę, choć przecież nie jestem Francuzem.

legol 15.10.2009 00:07

Szkoda, że im nie wcisnęli tej bramki w ostatniej minucie... Na początku nawet chciałem żeby Słowacy to wygrali i weszli do MŚ, ale później stwierdziłem, że oni grają jeszcze większą kichę niż my i wślizgują się do tych MŚ tylnymi drzwiami (6 pkt my im podarowaliśmy). Rozumiem, że taki wynik im wystarczał, że murawa, że pogoda... ale bez jaj żeby zespół walczący o 1 miejsce w grupie z zespołem który wygrał tylko z San Marino nie oddał celnego strzału na bramkę...

Co do nas to rzeczywiście obawiam się, że te kilka akcji może spowodować, że niektórzy będą chcieli zostawić Stefana... Ech smutne czasy nastały... trzeba było zostawić tego kuratora w pzpn, rozpieprzyć to wszystko wtedy i może teraz byłoby lepiej... Kij z Fifą i Uefą niech nas dyskwalifikują mam to gdzieś. Wolę nie oglądać repry niż widzieć te same mordy leśnych dziadków wyzywające kibiców od terrorystów i dające sobie po kilkadziesiąt tysięcy złotych premii. Mogli nawet poświęcić to Euro (choć wydaje mi się że Uefa bałaby się nam odebrać Euro żeby sie nie ośmieszyć).

zim zum 15.10.2009 07:23

Jedyny skuteczny bojkot wg mnie to zaprzestanie chodzenia na mecze ligowe. Tylko takie działania odniosą jakiś skutek, bo wtedy klubom zacznie odpływać kasa i zaczną naciskać na związek. Inaczej to nie ma sensu, bo co z tego, że dzisiaj bojkot był jak potem Ci Lato powie, że nic nie było. Sypał śnieg i o nic nie grali, dlatego ludzie nie przyszli. Jakby przez jedną rundę na spotkania ligowe przychodziło po 500 osób, to podejrzewam, że wtedy bardzo szybko rozpoczęła by się reforma.

Ratunkiem byłoby również wycofanie się głównych sponsorów, ale na to się chyba nie zanosi niestety.

sandomingo 15.10.2009 07:53

Do Euro 2012 nie zmieni się nic.
Selekcjonerem Doktor, bo przecież progresja w tych dwóch meczach była, w rożnych zdecydowanie wygraliśmy no i team spirit jest niesamowity.
PZPN bez zmian bo kaska od sponsorów z uwagi na Euro będzie płynąć szerokim strumieniem i tego żadne protesty nie zmienią.
Także przed nimi 3 latka Eldorado bez względu na wszystko.
Potem będzie pustynia ale może i okazja na zmiany.

timmdorf 15.10.2009 08:37

Wczoraj trochę kibiców się wyłamało z protestu, akcja koniecpzpn przed stadionem raczej skromna mam nadzieje ze sie rozkreci.

Przy okazji zdjecia kibiców z wczorajszego meczu http://www.waszapilka.pl/galleries,118

dynek.pl 15.10.2009 08:49

http://www.youtube.com/watch?v=SbsFg...layer_embedded

4:46 min, dziennikarz do Muchy: "Czy moge pocalowac Twoje rekawiczki w imieniu calej Slowacji ?" :D

Myslicie, ze Gancarczyk dostanie jakies odznaczenie za zaslugi dla Republiki Slowacji ? I Boruc tez.
Mysle, ze bylo by chlopakom milo szczegolnie, ze nie doczekali sie jakiejs motywacji ze strony Slowenskiej.

AYALA 15.10.2009 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez timmdorf (Post 803743)
Wczoraj trochę kibiców się wyłamało z protestu, akcja koniecpzpn przed stadionem raczej skromna mam nadzieje ze sie rozkreci.

Przy okazji zdjecia kibiców z wczorajszego meczu http://www.waszapilka.pl/galleries,118

ci co sie wyłamali to myśle że dostali bilety za darmo od zakładów pracy albo krewni leśnych dziadków

Baala 15.10.2009 09:31

http://www.youtube.com/watch?v=w49wuPztU5A

Stefan Majewski zszokowany :D :D

szczebrzeszcz 15.10.2009 09:35

nie doceniacie geniuszu!
najpierw 8 rożnych

teraz strzelona bramka :D
http://www.sport.pl/video/12,98305,7...rwazajaca.html

bojkotu nie było tylko i wyłącznie wina pogody

...leśne dziadki :P

elokwencja nowego rzecznika PZPNu
o Szadkowskim
Cytat:

Dla mnie taki człowiek jest zwykłym ch... Nie mam zamiaru rozmawiać z tego typu ludźmi.
a tytuł wywiadu Janusz Atlas: Jeżeli rozmawiać, to tylko na poziomie
http://futbolnet.pl/wiadomosci/janus...ko-na-poziomie
a tu jako dyplomata
http://www.sport.pl/sport/10,67450,7...rroryzmu_.html
jak ulał do nich pasuje :-)

Marszałek 15.10.2009 09:57

Porażka napawałaby optymizmem, gdyby była nadzieja,że będą z niej wyciągnięte jakiekolwiek wnioski. A,że tak nie będzie to wszyscy wiemy i to jest najgorsze,że nadziei nie ma na poprawę. Nawet na horyzoncie jej nie widać. Tylko popularność tego sporu sprawia,że jeszcze jako tako w świadomości ludzi się trzyma. Inaczej niechybnie skończyłaby jak koszykówka, z 1,5 tyś średnią widzów przed telewizorami. Wyłączając zrywy reprezentacyjne. Bida z nędzą, marsz żałobny grają, a nie już zagrali,bo pogrzeb się odbył.


Proponuje głębiej się zastanawiać czy aby napewno sieć Orange ma najlepszą ofertę na rynku oraz czy śnieżką musicie chupy malować, o żłopaniu Tyskiego nie wspominam,bo tego już samego w sobie pić się nie da. Tak jak innych wynalazków Kompanii Piwowarskiej. Tak refleksja mnie naszła. :)

flamengista 15.10.2009 10:52

Niby postęp jest, ale trochę taki jakby zostać wyleczonym z kiły, a przejść na chroniczną dezynterię. Niby lepiej, ale dalej mało komfortowo.

Wczoraj kilku grajkom chciało się biegać - głównie Obraniakowi, ale przyzwoicie grał też Błaszczykowski i o dziwo Bieniuk i Rzeźniczak.

Niestety, to było za mało. Zagraliśmy kichę, bo Słowacy to zespół bardzo słaby.Przeraża nieskuteczność naszych napastników - sam Jeleń powinien ustrzelić hattricka. Sytuacje, które miał w miarę klasowy napastnik z ligi francuskiej musi wykorzystywać. Wyłożona piłka na linii pola karnego, a on ładuje po ziemi w bramkarza. Żenada.

Mój ulubieniec - krasnolicy Lewandowski zagrał swoje - tradycyjnie pierdyknął w mur z 20 metrów, rzucił 10 długich piłek z których żadna nie doszła celu (z czego 5 w ostatnich 10 minutach, jak akurat wychodziła nam gra kombinacyjna po ziemi). Incydent, którym był strzał w poprzeczkę nie zakłócił jego dobrego samopoczucia. Cóż, każdemu zdarzają się błędy.

Najbardziej martwi mnie jednak gra Gancarczyka. Drugi beznadziejny mecz z rzędu - mniejsza o bramkę, ale co dotknął piłki to strata. A lepszego lewego obrońcy chyba po prostu nie mamy, nie licząc Brożka Piotra.

flamengista 15.10.2009 12:04

Problem w tym, że on w klubie gra bardzo dobrze. Natomiast w reprezentacji - słabo.

Moim zdaniem najlepsze podsumowanie meczu:

http://wiadomosci.onet.pl/5588724,3,1,1,relacjetv.html

:-D

lucekj 15.10.2009 12:12

prawda jest taka, że Słowacy mogą dziękować przede wszystkim NAM w szczególności Borucowi, Gancarczykowi ORAZ sędziemu za nie podyktowanie ewidentnego podręcznikowego rzutu karnego, który należał się nam wczoraj w ostatnich minutach (chyba na R Lewandowskim), --już łatwiej było zauważyć ten faul niż żółtą piłkę na tym lodowisku

zdobyli ledwo, na farcie takim, że głowa boli i cięzko się po tym otrząsnąć 6 punktów z naszą reprą,

dawno nie mieliśmy tak słabej grupy w jakichkolwiek eliminacjach, a pierwsze miejsce Słowacji tylko to potwierdza! Jak liderem jest drużyna, którą oglądaliśmy w Chorzowie to tylko nas bardziej ośmeisza, że nie wywalczyliśmy awansu z pierwszego miejsca..


Mucha powienien po powrocie do PL cały trening na klęczkach spędzić u stóp chłopaków z L i całować nogi lub wiązać buty za takie prezenty, a Jeleniowi powienen kupić jakieś ciuszki z najnowszej kolekcji D&G za petarde prostą w niego, idealna pozycja a nasz Jeleń wali prosto w slowackiego bramkarza, bidny legionista chciał zasłonić twarz przed ciężkim knock-outem a tu przez przypadek wybronił :]

oj straszny kabaret

Cinek1906 15.10.2009 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 803799)
prawda jest taka, że Słowacy mogą dziękować przede wszystkim NAM w szczególności Borucowi, Gancarczykowi ORAZ sędziemu za nie podyktowanie ewidentnego podręcznikowego rzutu karnego, który należał się nam wczoraj w ostatnich minutach (chyba na R Lewandowskim), --już łatwiej było zauważyć ten faul niż żółtą piłkę na tym lodowisku

zdobyli ledwo, na farcie takim, że głowa boli i cięzko się po tym otrząsnąć 6 punktów z naszą reprą,

dawno nie mieliśmy tak słabej grupy w jakichkolwiek eliminacjach, a pierwsze miejsce Słowacji tylko to potwierdza! Jak liderem jest drużyna, którą oglądaliśmy w Chorzowie to tylko nas bardziej ośmeisza, że nie wywalczyliśmy awansu z pierwszego miejsca..


Mucha powienien po powrocie do PL cały trening na klęczkach spędzić u stóp chłopaków z L i całować nogi lub wiązać buty za takie prezenty, a Jeleniowi powienen kupić jakieś ciuszki z najnowszej kolekcji D&G za petarde prostą w niego, idealna pozycja a nasz Jeleń wali prosto w slowackiego bramkarza, bidny legionista chciał zasłonić twarz przed ciężkim knock-outem a tu przez przypadek wybronił :]

oj straszny kabaret


nie chce sie czepiać... ale Dudek bronił :D

gigant 15.10.2009 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cinek1906 (Post 803807)
nie chce sie czepiać... ale Dudek bronił :D

Chyba jednak wymienił Borubara, w kontekście pierwszego meczu.

1q2 15.10.2009 13:55

Szkoda że Słoweńcy tak późno odpalili bo to im się ten awans należał a tak to polegną pewnie w barażach.
A co do meczu, to należało go przełożyć.Gra w takich warunkach to jakby tenisistom kazano grać w deszczu.
Plus tylko taki że doktor zakończył eliminacje przewidywanym wynikiem.I to dobrze że nasi strzelali jak dzieci z podwórka(nie obrażając dzieci) a sędzie nie podyktował tego karnego - wyobrażacie sobie radość tej pzpnowskiej bandy po remisie - nie dość że w fatalnych warunkach, nie dość że bez kibiców to nasza reprezentacja w końcu pokazała że grac potrafi, pozbawiając szans Słowaków na bezpośredni awans.To byłby bełt dopiero.

mitmichael 15.10.2009 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez timmdorf (Post 803743)
Wczoraj trochę kibiców się wyłamało z protestu, akcja koniecpzpn przed stadionem raczej skromna mam nadzieje ze sie rozkreci.

Przy okazji zdjecia kibiców z wczorajszego meczu http://www.waszapilka.pl/galleries,118

Pewnie komus zapłacili by przyszedł i spiewał Polska gola. Na tyle osób co powinno byc a na ta liczbe co była komentarza nie ma. W któryms momencie sam Szpakowski palnał, ze kibic ze Słowacji spiewa Polska gola. To mówi wszyskto

GemHZR 15.10.2009 13:58

Z naszej grupy nikomu się nie należał awans.

1q2 15.10.2009 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 803820)
Z naszej grupy nikomu się nie należał awans.

A to to już inna sprawa:).Żal będzie patrzeć na Słowację w RPA a to juz przerabialiśmy 3 razy w przeciągu ost. 7 lat, więc niech się teraz kto inny kompromituje.

spidey 15.10.2009 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 803773)
I oby tak dalej.

Mecz z idącymi na majstra już niedługo.

Uff dobrze przynajmniej że Brozio odpalił...:-/

lucekj 15.10.2009 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 803808)
Chyba jednak wymienił Borubara, w kontekście pierwszego meczu.

dokładnie chodziło o Borubara z pierwszego meczu :]

Cinek1906 15.10.2009 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 803870)
dokładnie chodziło o Borubara z pierwszego meczu :]



przepraszam..:P


nie czepiając się.. Garncarczyk grał w 1 meczu?:DD


hehe:D .. sory ze jestem taki upierdliwy//xD

Żmijka 15.10.2009 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cinek1906 (Post 803871)
przepraszam..:P
nie czepiając się.. Garncarczyk grał w 1 meczu?:DD
hehe:D .. sory ze jestem taki upierdliwy//xD

Nie, nie grał. Grał w II meczu. Strzelił bramkę. On pisał o dwumeczu. W dwumeczu zdobyli 6 punktów za które mogą podziękować głownie Borucowi, Dudce, Gancarczykowi i sędziemu.

Cinek1906 15.10.2009 17:35

aaa już rozumiem hehe ;)

Pan Jotka 15.10.2009 18:58

http://sport.onet.pl/0,1248770,20611...wiadomosc.html

Bojkotu przecież nie ma...Ludzie nie przyszli bo padał śnieg ;-)

Pan Jotka 16.10.2009 06:20

http://www.sport.pl/pilka/1,65046,71...najlepsi_.html

I wszystko jasne.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl