![]() |
Cytat:
|
Man dzieję, że Flora awansuje i pokona legie w 3 rundzie.
|
Oho. Zaczyna się typowa polska zawiść: Wisła odpadła - niech wszyscy się wy.......ą. Jeśli reszta klubów, mimo wszystko odpukać, skompromituje się w najbliższych meczach, to tylko dopełni to czary goryczy po porażce Wisły i jeszcze bardziej zobrazuje słabość polskiej ligi. Widać, niektórym na tym zależy. Grunt to być mistrzem własnego podwórka.
|
Cytat:
|
Cytat:
I nie wstyd to tak pisać "legia"? No, chyba że przedszkole w wakacje nieczynne, frustracja zrozumiała. |
Przynajmniej się Warszawiaki przymkną.
|
A cóż oni ci takiego zrobili? :D Ty z ich porażek sie cieszysz tak samo jak oni z naszych. Ale porównaj sobie wypowiedzi nt. wczorajszego meczu na forum Legii i forum Lecha. Widać różnice? Tam to dopiero cisną gtsami i milicjantami :lol:
|
Daj sobie dawidex44 na wstrzymanie, co ? Co ma kilku debilów wypisujących farmazony na jakichś tam forach onet.pl do naszej obecnej sytuacji? Właśnie nech się nikt nie przymyka, nawet "Ci co za Lechem przemierzają świat od kilkuset lat" albo parchate jeżozwierze spod gwiazdy Dawida. Potrzebny jest naszej Wiśle mocny kop w dupę i tyle.
Poza tym wiadomo, że teraz będzie wielka napina na nasz klub. Przecież to my jesteśmy od dwóch (11) lat na ligowym szczycie, to my na wszystkich spoglądamy z góry. Fajnie jest skopać i zwyzywać kogoś kto w danej chwili jest od ciebie lepszy i nas też to dotyczy, popatrzcie sobie na kilkadziesiąt wcześniejszych stron kiedy Wielkopolanie grali w PUEFA . |
Jest jednak roznica miedzy tymi ktorzy twierdza ze Wisla sie skompromitowala i sprawia im to przyjemnosc, a tymi ktorzy twierdza ze Wisla sie skompromitowala i nadal wszyscy jestesmy totalnie slabi.
Punktow moze troche zyskamy ale i tak jestesmy w glebokiej (_!_) i ani Legia ani Lech ani Polonia tego nie zmieni. Burdel w lidze, kluby staja sie amatorskie wrecz i tej kogo to cieszy musi byc wyjatkowym debilem. |
Ciekawe gdzie Ci wszyscy prześmiewcy będą jak rozjuszona "najgorsza, skompromitowana i ZAWSZE milicyjna" Wisła pokona "wielkiego prawdziwego miszcza" Lecha...
* W cytatach użyłem najczęstsze napinki tych, którzy nas nie lubią : ) |
Cytat:
ps żeby tylko oftopowo nie było - Legia jest już w zasadzie dalej.Dziś liczę na małą niespodziankę:) |
Legia od 4 min. prowadzi 1:0 bo bramce Szałachowskiego...
|
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90960,...i_na_zywo.html
A Legia juz gra swoje (prowadzą 1-0) i życzę im powodzenia w Europie (tyko w Europie), tak jak i całej trójce. |
Z Broendby nie mamy szans, z Flora bedzie na maksa ciezko ;)
A koledze dawidex'owi 44 zalecam ziółka i strzelenie głową w beton. Masz chłopie zacna liczbe w niku, a gadasz jakbys mial 10 lat i nie odkryl jeszcze, ze 'zycie kibicowskie' polskiego klubu w Europie to praktycznie pasmo porazek. |
Ogórki, wszystko ogórki.
Błąd w przygotowaniach do sezonu ogórki były za dojrzałe po prostu. Kirm nie był cały okres z nami - grał zajebiście. Nasze przygotowania wycelowane były tak jak nasze aspiracje - dużo wyżej niż ta Levadia cała nie wiadomo skąd. I to nas zgubiło. Jeśli reszta polskich drużyn nie popełniła takich błędów, a wygląda na to że nie, to nie ma szans! żeby odpadły z takimi lamusami. E: Poza tym, może NARESZCIE ktoś pójdzie po rozum do głowy i zamiast drużyne na prędce składać w czerwcu/lipcu zrobią to zimą. Jeśli nie to co rok będzie sie scenariusz powtarzać... |
Cytat:
|
To jako starszy kolega z drugiej strony barykady radze Ci:
Przyzwyczajaj sie. Jak bylem w Twoim wieku to tez myslalem, ze Legia zawsze bedzie grac tak jak w LM. |
Cytat:
Święte słowa księdza dobrodzieja - co roku przynajmniej ćwierćfinał europejskich pucharów...:D |
|
Polonia gra jak na treningu. Trzeba przyznać, że ten cały Sarvas może się podobać.
|
Legia raczej z Brondby w kolejnej rundzie. Duńczycy prowadzą 2:0.
Polonia na 100% z Bredą. Ps. Rosenborg Trondheim przegrywa w 70.minucie 0:1 z Karabakh. W pierwszym meczu 0:0... :] |
Cytat:
|
Ładna bramka ! Brawo Polonia ! :)
|
Czyli mamy 3 kluby dalej. Jest źle, bo powinny być cztery, no ale cóż.
Anorthosis który tak walczył w zeszłym roku w LM - teraz gra dogrywkę z jakimś Petrovacem. A Rosenborg odpadł. Nie ma co zatem wpadać w dramaturgię - wpadki zdarzają się każdemu. |
A pilkarze Broendby pokazali, jak sie odrabia straty w Estonii :).
|
Ma ktoś link do tej brameczki bo nie zdążyłem zobaczyć ;p O ile w ogule gdzieś będzie :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie rozdrapuj swiezych, niezabliznionych ran :> Legia 1:0 , Polonia 4:0 norma wykonana. |
Cytat:
|
Najlepiej to zrobić taką akcje jaką zrobił Górnik powiedzieć piłkarzom że gra z Białą Gwiazdą na sercu to honor i mają bronić Świętych Barw,piłkarze powinni być dumni z tego że mogą nosić taką koszulkę a co niektórzy to sobie myślą że to My jesteśmy dumni że oglądamy ich w tych koszulkach.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl