Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Marszałek 23.07.2009 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio2 (Post 766421)
No cóż... Jedna drużyna już nam odpadła z pucharów (BUAHAHAHAHA), dzisiaj kolejne dwa mecze, o wynik dwumeczu Legii jestem spokojny, ale z Polonią już tak wesoło może nie być.

Ps. Ile zarobiliście na pucharach? :)

Z czego się cieszysz człeku skoro Twoja drużyna z Wisła przegrał rywalizacje? to gdzie Wy jesteście?Nie kumasz dramatu, że to dotyczy jakby nie było całej ligi. Zobacz szerzej na ta sytuację to już do śmiechu ci nie będzie.

dawidex44 23.07.2009 10:49

Man dzieję, że Flora awansuje i pokona legie w 3 rundzie.

!!IRIVER!! 23.07.2009 10:56

Oho. Zaczyna się typowa polska zawiść: Wisła odpadła - niech wszyscy się wy.......ą. Jeśli reszta klubów, mimo wszystko odpukać, skompromituje się w najbliższych meczach, to tylko dopełni to czary goryczy po porażce Wisły i jeszcze bardziej zobrazuje słabość polskiej ligi. Widać, niektórym na tym zależy. Grunt to być mistrzem własnego podwórka.

Kamson 23.07.2009 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio2 (Post 766421)
No cóż... Jedna drużyna już nam odpadła z pucharów (BUAHAHAHAHA), dzisiaj kolejne dwa mecze, o wynik dwumeczu Legii jestem spokojny, ale z Polonią już tak wesoło może nie być.

Ps. Ile zarobiliście na pucharach? :)

Ile ty masz lat? Jeśli więcej niż 14 i takie napinactwo sprawia ci frajde to wybierz sie do lekarza:shock:

Zygmunt.Król 23.07.2009 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidex44 (Post 766550)
Man dzieję, że Flora awansuje i pokona legie w 3 rundzie.

Ładnie to tak złorzeczyć bliźnim? A przeczytałeś co napisał kolega post wcześniej?

I nie wstyd to tak pisać "legia"? No, chyba że przedszkole w wakacje nieczynne, frustracja zrozumiała.

dawidex44 23.07.2009 11:41

Przynajmniej się Warszawiaki przymkną.

Kamson 23.07.2009 11:46

A cóż oni ci takiego zrobili? :D Ty z ich porażek sie cieszysz tak samo jak oni z naszych. Ale porównaj sobie wypowiedzi nt. wczorajszego meczu na forum Legii i forum Lecha. Widać różnice? Tam to dopiero cisną gtsami i milicjantami :lol:

Kris54 23.07.2009 11:47

Daj sobie dawidex44 na wstrzymanie, co ? Co ma kilku debilów wypisujących farmazony na jakichś tam forach onet.pl do naszej obecnej sytuacji? Właśnie nech się nikt nie przymyka, nawet "Ci co za Lechem przemierzają świat od kilkuset lat" albo parchate jeżozwierze spod gwiazdy Dawida. Potrzebny jest naszej Wiśle mocny kop w dupę i tyle.

Poza tym wiadomo, że teraz będzie wielka napina na nasz klub. Przecież to my jesteśmy od dwóch (11) lat na ligowym szczycie, to my na wszystkich spoglądamy z góry. Fajnie jest skopać i zwyzywać kogoś kto w danej chwili jest od ciebie lepszy i nas też to dotyczy, popatrzcie sobie na kilkadziesiąt wcześniejszych stron kiedy Wielkopolanie grali w PUEFA .

kreseq 23.07.2009 12:16

Jest jednak roznica miedzy tymi ktorzy twierdza ze Wisla sie skompromitowala i sprawia im to przyjemnosc, a tymi ktorzy twierdza ze Wisla sie skompromitowala i nadal wszyscy jestesmy totalnie slabi.

Punktow moze troche zyskamy ale i tak jestesmy w glebokiej (_!_) i ani Legia ani Lech ani Polonia tego nie zmieni.

Burdel w lidze, kluby staja sie amatorskie wrecz i tej kogo to cieszy musi byc wyjatkowym debilem.

eMTe 23.07.2009 12:28

Ciekawe gdzie Ci wszyscy prześmiewcy będą jak rozjuszona "najgorsza, skompromitowana i ZAWSZE milicyjna" Wisła pokona "wielkiego prawdziwego miszcza" Lecha...

* W cytatach użyłem najczęstsze napinki tych, którzy nas nie lubią : )

1q2 23.07.2009 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eMTe (Post 766685)
Ciekawe gdzie Ci wszyscy prześmiewcy będą jak rozjuszona "najgorsza, skompromitowana i ZAWSZE milicyjna" Wisła pokona "wielkiego prawdziwego miszcza" Lecha...

* W cytatach użyłem najczęstsze napinki tych, którzy nas nie lubią : )

A gdzie będą jak nie pokona? - Znów zaczyna się kozaczenie przed meczem...

ps żeby tylko oftopowo nie było - Legia jest już w zasadzie dalej.Dziś liczę na małą niespodziankę:)

Emilio 23.07.2009 14:48

Legia od 4 min. prowadzi 1:0 bo bramce Szałachowskiego...

kosa.wroc 23.07.2009 14:48

http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90960,...i_na_zywo.html

A Legia juz gra swoje (prowadzą 1-0) i życzę im powodzenia w Europie (tyko w Europie), tak jak i całej trójce.

0 22 23.07.2009 14:56

Z Broendby nie mamy szans, z Flora bedzie na maksa ciezko ;)

A koledze dawidex'owi 44 zalecam ziółka i strzelenie głową w beton. Masz chłopie zacna liczbe w niku, a gadasz jakbys mial 10 lat i nie odkryl jeszcze, ze 'zycie kibicowskie' polskiego klubu w Europie to praktycznie pasmo porazek.

Bati_NS_TSW 23.07.2009 16:01

Ogórki, wszystko ogórki.
Błąd w przygotowaniach do sezonu ogórki były za dojrzałe po prostu. Kirm nie był cały okres z nami - grał zajebiście. Nasze przygotowania wycelowane były tak jak nasze aspiracje - dużo wyżej niż ta Levadia cała nie wiadomo skąd.
I to nas zgubiło.
Jeśli reszta polskich drużyn nie popełniła takich błędów, a wygląda na to że nie, to nie ma szans! żeby odpadły z takimi lamusami.

E: Poza tym, może NARESZCIE ktoś pójdzie po rozum do głowy i zamiast drużyne na prędce składać w czerwcu/lipcu zrobią to zimą. Jeśli nie to co rok będzie sie scenariusz powtarzać...

dawidex44 23.07.2009 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 766805)
Z Broendby nie mamy szans, z Flora bedzie na maksa ciezko ;)

A koledze dawidex'owi 44 zalecam ziółka i strzelenie głową w beton. Masz chłopie zacna liczbe w niku, a gadasz jakbys mial 10 lat i nie odkryl jeszcze, ze 'zycie kibicowskie' polskiego klubu w Europie to praktycznie pasmo porazek.

Mam 15 lat.

0 22 23.07.2009 16:19

To jako starszy kolega z drugiej strony barykady radze Ci:

Przyzwyczajaj sie. Jak bylem w Twoim wieku to tez myslalem, ze Legia zawsze bedzie grac tak jak w LM.

Zygmunt.Król 23.07.2009 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 766861)
Przyzwyczajaj sie. Jak bylem w Twoim wieku to tez myslalem, ze Legia zawsze bedzie grac tak jak w LM.


Święte słowa księdza dobrodzieja - co roku przynajmniej ćwierćfinał europejskich pucharów...:D

chłop 23.07.2009 16:58

http://ksppolonia.pl/web/index.php?t...s&id=581#tresc

Emilio 23.07.2009 17:23

Polonia gra jak na treningu. Trzeba przyznać, że ten cały Sarvas może się podobać.

!!IRIVER!! 23.07.2009 17:30

Legia raczej z Brondby w kolejnej rundzie. Duńczycy prowadzą 2:0.
Polonia na 100% z Bredą.

Ps. Rosenborg Trondheim przegrywa w 70.minucie 0:1 z Karabakh. W pierwszym meczu 0:0... :]

Jaro1991 23.07.2009 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 766922)
Legia raczej z Brondby w kolejnej rundzie. Duńczycy prowadzą 2:0.
Polonia na 100% z Bredą.

Ps. Rosenborg Trondheim przegrywa w 70.minucie 0:1 z Karabakh. W pierwszym meczu 0:0... :]

RIVER marne to pocieszenie, że Rosenborg przegrywa:/ A swoją drogą ciekawe jak Legia i Polonia wypadną na tle lepszych rywali:>

WILU TS 23.07.2009 17:46

Ładna bramka ! Brawo Polonia ! :)

!!IRIVER!! 23.07.2009 18:00

Czyli mamy 3 kluby dalej. Jest źle, bo powinny być cztery, no ale cóż.

Anorthosis który tak walczył w zeszłym roku w LM - teraz gra dogrywkę z jakimś Petrovacem. A Rosenborg odpadł. Nie ma co zatem wpadać w dramaturgię - wpadki zdarzają się każdemu.

For_FuN_ 23.07.2009 18:03

A pilkarze Broendby pokazali, jak sie odrabia straty w Estonii :).

Fifiorek 23.07.2009 18:03

Ma ktoś link do tej brameczki bo nie zdążyłem zobaczyć ;p O ile w ogule gdzieś będzie :)

Marszałek 23.07.2009 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 766961)
Czyli mamy 3 kluby dalej. Jest źle, bo powinny być cztery, no ale cóż.

Anorthosis który tak walczył w zeszłym roku w LM - teraz gra dogrywkę z jakimś Petrovacem. A Rosenborg odpadł. Nie ma co zatem wpadać w dramaturgię - wpadki zdarzają się każdemu.

Oczywiscie,że wpadki sięzdarzają, tylko czemu nam na przestrzeni ostatnich lata zadarzają się same wpadki.

piotr 0704 dortmund 23.07.2009 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 766968)
A pilkarze Broendby pokazali, jak sie odrabia straty w Estonii :).


Nie rozdrapuj swiezych, niezabliznionych ran :>

Legia 1:0 , Polonia 4:0 norma wykonana.

laurence 23.07.2009 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 767018)
Oczywiscie,że wpadki sięzdarzają, tylko czemu nam na przestrzeni ostatnich lata zadarzają się same wpadki.

Widoczenie to nie wpadki tylko smutna rzeczywistość.

Wiślak-1990 23.07.2009 20:05

Najlepiej to zrobić taką akcje jaką zrobił Górnik powiedzieć piłkarzom że gra z Białą Gwiazdą na sercu to honor i mają bronić Świętych Barw,piłkarze powinni być dumni z tego że mogą nosić taką koszulkę a co niektórzy to sobie myślą że to My jesteśmy dumni że oglądamy ich w tych koszulkach.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl