![]() |
A ty co wnosisz ? Nikt ci nie broni składania CV po zwolnieniu Kiko.
|
Cytat:
Artykuł w prasie, zwłaszcza Karcza nie jest dowodem niczego. Dziennikarze, w szczególności ci sportowi zmyślają i przedstawiają swoje teorie jako przecieki od swoich informatorów. Kiedy kończy się okienko i staje się jasne że Iksiński jednak nie trafi do Barcelony bierze się na tapetę jakiś klub w którym coś się dzieje (brak punktów, kontuzje etc.) i robi się o tym materiał. Żałuje że tak jest i dziennikarzami tytułują się ludzie bez krzty warsztatu i uczciwości, ale takie realia. Przy okazji - Jorg Loser nie kupił Wisły a Stechert zbankrutował... |
Cytat:
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...uzji,12637306/ Cytat:
Cytat:
. |
Wracając jeszcze do tego porównywania nas i Korony, to chciałbym, żebyśmy strzelili 8 bramek w 2 meczach nie tracąc przy tym żadnej, pokazując taki styl i zaangażowanie.
|
Wolfy komentujacy czyjas inteligencje :lol:
Cytat:
Cytat:
|
Co by nie mówić, gdyby ten artykuł nie był prawdą, to by Kiko nie wywiesił listów gończych za 'informatorem'.
|
Jak w polityce - dwa obozy, mało wzajemnej dyskusji, racja każdego jest najważniejsza, niepodważalna i właściwa. Obelgi, kłótnie, spory.
Wracając do porównania z Koroną - jednak ta drużyna ma pewien styl, jest ambitna, wykorzystuje sfg i wie co grać. W naszej grze nie ma pozytywnej agresji w grze, nie jeździmy na tyłkach, z sfg bramki tylko tracimy, a pomysł na ofensywę to podanie do Carlitosa, albo mu się uda coś zrobić, albo nie uda. Niestety, ale takie są fakty. W dłuższej perspektywie to raczej Korona lepiej na tym wyjdzie - bo widać pewien postęp. I nie zmieni tego nawet porażka w dwu następnych meczach - na początku sezonu Korona przegrywała, ale zbierała dobre recenzje. Można było zakładać, że w końcu przełoży się to na punkty. Co do Nas, nigdy nie wiadomo, jak zagramy. Nasuwają się więc pytania Czy Korona jest kadrowo lepsza od Wisły? Jeśli zakładamy że tak, możemy skończyć dyskusję i walczyć o pierwszą 8. Jeśli powiemy, że nie, to już jednoznaczny zarzut do sztabu szkoleniowego, bo pomysłu u Nas brak, a jak widać, gdzie indziej można go znaleźć. Przerażające jest to, że prawdziwa jest chyba opcja 1. ------- Czy jak jutro będziemy prowadzić 1-0 z Sandecja u siebie, cofniemy się do obrony ? Bez napinki, tak z ciekawości pytam. |
Znamienne jest to, że jednym z pierwszych kroków Lettierego było pożegnanie bez żalu lidera Korony- Palanki.
|
Cytat:
Co do ostatniego pytania. Wychodzac jedynie z zalozenia, ze bedziemy grac to co dotychczas to tak, cofniemy sie do obrony. Moze jednak zdarzy sie jakis cud i Kiko zaskoczy nas czyms nowym. |
Poniekąd analogiczna sytuacja jak ze Stilliciem.
@witeq rzuciłeś dobry temat: osobiście obstawiam, że będziemy bronić wyniku |
Cytat:
Więc śmiało można powiedzieć, że my, jak i Korona, to drużyny na tym samym, lub podobnym poziomie. |
Cytat:
Zastanawiam się czy jesteś trollem czy po prostu głupkiem. Cytat:
Coś pewnie jest, ale niekoniecznie to co Ci się wydaje. Pamiętam takiego informatora, udzielał się tu jako WislaFan123... |
Cytat:
Daruj sobie dalszą dyskusję. |
Cytat:
Naprawdę staram się podchodzić do sprawy umiarkowanie, a odnośnie do Ramireza chciałbym, żeby był coraz lepszym trenerem z pożytkiem dla Wisły. Na pewno nie chcę jego zwolnienia. |
Cytat:
|
Cytat:
Gostomski - Buchalik (Czy przyjscie Buchalika do Korony traktowano by jako wzmocnienie? Chyba tak. Gostomskiego do Wisly? No way) Ken Kallaste -Sadlok (Sadlok jest jednym z najlepszych na lewej mańce w lidze) Kosakiewicz - Cywka (Kosakiewicz typ z nizszych ilg. taki Bartowski / Pietrzak.) Rymaniak - Arsenic (Rymaniak w Wiśle? Przed sezonem to ludzie by sie wieszali jakby bylo takie info..Niemniej jednak chlop rozgrywa runde zycia. Arsenic mlody zdolny, no i Chorwat!) Kovacevic-Głowacki (No raczej Kovacevic by Glowy nie posadził na ławce) Kontuzjowany jest Niemiec, Gardawski czy cos w ten desen. On moglby Cywke wygryzc) Zubrowski - Llonch/Basza/Velez (Zubrowski chlop co ostatnio uczyl sie pilki... w Stali Mielec. Bez jaj.) Mozdzen/Cebula - Wojtkowski/Perez/ (Mozdzen i Cebi to byli ludzie ktorych kiedys proponowalem do Wisly jako uzupelnienia imho porownywalni do naszych, ale nie zapominajmy ze Cebula to mial byc na sile na Slowacji bo go Lettieri nie widzial nawet na ławce rezerwowych, i chyba wlasnie od meczu z Nami jak dal dobra zmiane to zaczal grac częściej) Cvijanovic - Imaz,Boguski, (Słoweniec gral w wiekszosci u siebie w lidze, 31 lat ... Jakby taki przyszedl do Wisly to bylby smiech przez lzy..) Kaczavara/Soriano - Carlitos/Ondarasek/Balaniuk/Brozek - tutaj pod remis. Obaj by mogli do nas przyjsc i by nie bylo krzykow, Kaczawara ciekawey na papierze. no i trener Lettieri wraz z ukladem prezesow, Burdenskim itd, wywalajacy Palanke w klapkach kontra Kiko robiacy awansy z druzynami nizszego szczebla... wiec podsumowujac, wg mnie mamy sklad lepszy niz Korona z Kielc. A gramy? Z pewnoscia mniej widowiskowo i ....ogolnie mniej pilkarsko, a powinno byc odwrotnie. |
O co chodzi z tym calym porownywaniem sie do korony? Bo to juz z miesiac jest walkowane. Strasznie nudny temat
|
Cytat:
|
szprotson Tyle,że ich trener coś z tego sklecił zobaczymy co będzie dalej
|
Nie dlatego. Sytuacja w Kielcach jest bardzo podobna do naszej: gruntowna przebudowa, 'nie przelewa sie', trener z 4 świata, który pracuje pół roku krócej, również nie uniknęli zawirowań w sferze właścicieli, a mimo to grają piłką,pokarali nas dwa razy w tygodniu, są wyżej w tabeli, a ich bilans bramkowy w ostatnich dwóch meczach to 8:0. Korona to świetny przykład, że w krótszym czasie można z takiego samego bagna zrobić coś więcej i lepiej, niż zrobił to nasz obecny trener. Właściwie przykład tej drużyny zabiera wszystkie argumenty typu 'potrzeba czasu', 'pamiętacie, co było rok temu?', 'wieża Babel'.
|
A Korona to grała ostatnio z Lechem Legią ,Śląskiem?.
|
Cytat:
|
Tylko dlatego, ze osiagaja lepsze wyniki i graja w piłkę??? Przed sezonem obok Sandecji to glownie Korona byla typowana do spadku. Nie wedlug mnie, wedlug dziennikarzy sportowych, trenerow i pilkarzy.
|
Ale w czym problem aby przyznać ze Korona lepiej odpaliła po rewolucji kadrowej niz Wisła ale bez przesady nie maja nad nami 10 pkt przewagi.
|
Ze Śląskiem grali wczoraj :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Chyba że nie widziałeś wczorajszego meczu scyzorów. Poza tym w przypadku Carlitosa to była druga bramka w meczu. Boszsz |
Cytat:
Dokładnie. Czy ktoś zbanuje w końcu tego trolla? |
Cytat:
Dlatego na ten moment spekuluje ze byc moze Korona ma lepszego trenera niz Wisla Krakow, bo sklad wg. mnie ma słabszy. Zadam Ci pytanie. Czy wg. Ciebie Kiko zrobilby taki sam wynik z Korona jak ten szwab ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl