![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Ale patrząc na tabelę to po dzisiejszym remisie to ma 40 punktów i mecz zaległy z Termaliką. Więc mam nadzieję, że im urwie punkty. Patrzyłem na kilka ostatnich meczów Chrobrego i kilka ostatnich Puszczy i wydaje mi się, że jednak była różnica, choć jedni i drudzy punktują w tym roku słabo (Chrobry 4, Puszcza 6). |
Reszta stataów po kolejce:
Kod:
7 miejsce (pkt) 37Puszcza - My :alleluja: Łęczna - ŁKS --- Łęczna może zaskoczyć Ruch - Podbeskidzie --- Bielsko nie jest bez szans, choć na wyjazdach grają tak sobie Chojniczanka - Bruk Bet --- małe szanse by nam ostatnia Chojniczanka pomogła GKS Tychy - Arka --- jeśli Arka straci punkty to może wypaść z "okolicy", dziś traci do nas 6 punktów |
Cytat:
Kto z nami zagrał otwarty mecz ten dostał największe bęcki. Najlepiej sie trzymały drużyny murujące czyli Tychy i Odra. A dodatkowo pogoda będzie co raz lepsza więc i Hiszpanie będą takze grać co raz lepiej. Po rozegraniu następnej kolejki + zaległego meczu BBT - Puszcza w kwestii awansu będzie sens analizować tylko 4 zespoły. Tabela się konkretnie wykrystalizuje. |
Cytat:
A to nie jest narodowy sport Hiszpanów. |
Nie jest tak źle. Reprezentantki Hiszpanii w piłce wodnej zdobyły srebro na ostatnich igrzyskach, a mężczyźni zajęli czwarte miejsce.
A tak serio to Puszcza trochę jak Ruch,wiosną straciła impet. Zagrać na swoim poziomie, a wygrana nie powinna być problemem. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie nie chce też mówić ale jakieś 63% bramek w tej rundzie zdobyliśmy po wrzutkach z bocznych sektorów lub STF. Wisła potrafi grać w powietrzu. Resovia 1 z 2 Arka 2 z 3 (fatalne boisko) Odra 1 z 2 Katowice 3 z 3 Tychy 2 z 2 Skra 0 z 3 (a boisko było fatalne) Chrobry 3 z 4 |
Cytat:
Dobre, przyznaję! Oby to był dobry omen :) |
Punkt straty do Ruchu w perspektywie meczu z nimi oznacza że teraz już wszystko w naszych rękach. Co nie znaczy że to już z górki, ale teoretycznie możemy liczyć już tylko na siebie.
Komplet siedmiu zwycięstw z sześcioma słabszymi drużynami i jednym rywalem do awansu to osiągnięcie samo w sobie. Dzięki temu można powiedzieć że sytuacja w tabeli się "zresetowała" - gdybyśmy mieli tylko punkt straty do drugiego miejsca po poprzedniej rundzie to bezpośredni awans nie uchodziłby za SF. |
Optyka po kolejnych dwóch spotkaniach się niewiele zmieni.
I Puszcza i Chojniczanka to mogą (muszą!) być zwycięstwa. Wtedy można będzie powiedzieć że mamy na rozkładzie 9 rywali z czego 2 kandydatów do awansu ale takich mocno miernych. |
Optyka się nie zmieni ale jak Podbeskidzie zrobi nam prezent to może być bardzo przyjemnie przez Wielkanoc :)
|
nie, pokora i jeszcze raz pokora.
Póki co, nic nie wygraliśmy i wciąż jesteśmy daleko od awansu. |
Co mówił Brzęczek: "pokora do przeciwnika"
Co mówi Sobolewski: " zrewanżować się i wygrac" "Pokora â cnota moralna, która w ogólnym rozumieniu polega na uznaniu własnej ograniczoności, niewywyższaniu się ponad innych i unikaniu chwalenia się swoimi dokonaniami." Już wystarczy tej pokory. Trzeba iść po swoje i wygrać wszystko bez względów na przeciwnika. Nie widziałem w podejściu do Chrobrego ani przez chwilę braku pokory, tylko mocne ciśnienie że trzeba wyjśc i rozklepac przeciwnika. Drużyna jest pozytywnie nabuzowana i kazdy czeka na mecz aby pokazać swoje najlepsze umiejętności. To może bardzo imponować. Zupełnie inne podejście niż wielu ligowcow nie walczących o nic,. gdzie wychodzi się na boisko tylko po to by zaliczyć spotkanie w statystykach. Sorry za offtop |
Cytat:
|
Cytat:
Również sorry za offtop. |
Cytat:
Co za tym idzie przed nami ciężki terminarz, ale również spotkania co do których nie trzeba zbyt wiele piłkarzy motywować. Tutaj wystarczy rzut oka na tabele. |
https://twitter.com/zagrosik/status/...nmir_dzMw&s=19
Czy ja dobrze rozumiem, że z powyższego wynika, ze już nawet przy 16 punktach ciut bardziej prawdopodobny jest bezpośredni awans, niż jego brak? Czyli 5 zwycięstw i jeden remis... Aż ciężko uwierzyć |
Dlaczego ciężko w to uwierzyć? Przecież jesteśmy punkt od miejsca dającego awans. Chcesz powiedzieć, że bardziej prawdopodobne jest, że Ruch zdobędzie więcej punktów niż my?
|
To może inaczej:
18 punktów daje niemal pewny bezpośredni awans (88%). Czyli bilans 6-0-3 |
1. WISŁA KRAKÓW 21 pkt
2. Bruk bet 14 (mecz mniej) 3. ŁKS Łódź 14 4. Ruch 14 5. Arka Gdynia 11 6. Łęczna 11 7. Podbeskidzie 10 8. Resovia 10 9. Skra 9 10. Odra 8 11. Stal Rzeszów 8 12. Sandecja Nowy Sącz 8 13. GKS Tychy 7 14. Puszcza 6 (mecz mniej) 15. Chojniczanka 5 16. Sosnowiec 5 17. Chrobry 4 18. GKS Katowice 4 Tabela wiosny, gramy jeszcze z pogrubionymi. To jaki wynik z Puszczą? :> |
Z Puszczą będzie bardzo, bardzo ciężko.
Na filmiku z kulis widać, że Fernandez ma opatrunek na lewym udzie. Jaroch skręcił kostkę w 2 polowie, dogral na adrenalinie. Zobaczymy jakim skladem uda sie tam wyjść Dla Puszczy to będzie jeden z ostatnich meczow, gdzie pokażą 100% zaangazowanie, jubileusz. Potem będą juz pewnie celować w 7 miejsce |
Tylko zwyciestwo. Nie moze byc inaczej.
|
Cytat:
I tak, wg dzisiejszej tabeli, po zdobyciu 16 punktów komputer znalazł 47% układów, w których kończymy na 2 miejscu. Ale by nie było tak słodko, przy zdobyciu 22 znalazł 1% układów gdzie mamy trzecie. Uroki statystyki :) Cytat:
Na wyjazdach strzelamy zazwyczaj 2 gole więc może 2:1. |
Cytat:
|
Od 24 kolejki, na wykresie (w podpisie) podaję aktualną średnią drugiego miejsca. Wahania są na tyle niewielkie, że do 12 kwietnia to ciężko cokolwiek prorokować. Zwłaszcza, że z walki o top2 powoli wypisuje się Arka ale jeszcze nadal mamy 5 zespołów.
|
A tak w tym momencie widzą bukmacherzy nasze szanse na awans:
Wisła - awans 1,30 vs brak awansu 3,25 (w tym na awans bezpośredni kurs 1,50) identycznie kursy na ŁKS szanse Niecieczy oceniane już ciut niżej - 1,60 vs 2,25 (na awans bezpośredni 2,25) coraz mniej wierzą w Ruch - awans 2 vs 1,75 brak awansu (na awans bezpośredni kurs 3) |
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli (na co liczę) Puszcza z nami przegra to na 8 kolejek do końca będzie miała do nas 8 pkt straty, co przy założeniu że polegnie też z TBB to będzie dystans nie do odrobienia. Jeśli urwie remis to będzie tym lepiej dla nas. Marzy mi się jeszcze sytuacja w której ŁKS przed meczem z nami jest w zasięgu 3 pkt. Kluczowy z naszej perspektywy będzie mecz BBT- ŁKS 16 kwietnia. |
Cytat:
Puszcza to może być bardzo ciężki mecz. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl