![]() |
Cytat:
Przegladnij kilka stron w tym temacie to sie dowiesz wszystkiego, bo widze ze jestes nowy |
http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...5140936266.jpg
Nie róbcie zdjęć z tej perspektywy bo się załamuję wtedy :D |
Spokojnie, boisko będzie przesunięte gdzies o około 5 metrów w stronę C, będzie tak mniej wiecej w środku pomiędzy bandami reklamowymi.
|
Mam pytanie jak oni tam wiechali tym dźwigiem :)? http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10753
zdj 3 |
I tak trochę zryli z tą odległością ;/ Ale jak mówi przysłowie: "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" i tego się trzymać :D Jak tak patrzę na kamerkę, to czuje, że jeszcze jeden "chudy" rok, a później klękajcie narody przed Wisełką!! ;D
|
Ja to bym ten stadion wysadzil w kosmos i wybudowal taki na jaki zasluguje Wisla
|
Cytat:
Czemu ten błazen nade mną jeszcze nie dostał bana ? W każdym temacie pisze jaki to stadion będzie chujowy,nawet w dziale Tylko zdjęcia |
Co oni teraz zalewają tym szteterem?
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Tak mają być zmieniane wszystkie oznaczenia sektorów i z tego co pamiętam to 2 narożniki mają być G i I(te od D) |
To za rok czasu będziemy mieli stadion?:> Szczerze mówiąc nie śledziłem za bardzo harmonogramu prac, ale jeśli będą się go trzymać to kto wie...:) może mecze pucharów europejskich za rok będziemy grali już na w pełni zmodernizowanym stadionie..:)
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Porzadek porzadkiem zeby burdelu nie bylo ale czy co chwile sie musi kazdy zachowywac jak spoleczniak i policjant i tylko gadac bana mu bana... dajcie sobie na wstrzymanie, jak bedzie mial ktos dostac to dostanie.. |
Cytat:
|
Ale praca wre! Cały czas przybywa słupów, efekty widać właściwie z dnia na dzień :) Oby tak do końca i będziemy mieć szybko dobry stadion (mi tam się podoba, nie lubię okrąglaków, tylko ta odległość boiska od trybun...)
Ile rzędów krzesełek i jakie sektory zostaną powiększone przez te dodatkowe rzędy po obniżeniu murawy? Aha i wie ktoś może jaka jest największa odległość za bramkami między stadionem a trybunami na Stadio Olimpico w Rzymie? dosyć nieciekawie to wyglądało... |
A czy nasz stadion będzie miał jakieś centrum usługowe a'la taka galeria Kazimierz na przykład ??
We wrocku czy wawie takie centra mają zapewnić klubowi dodatkową kasę Jak by nie patrzeć taka galeria handlowa to żyła złota |
kolego wyżej, czy Ty się dobrze czujesz?
|
Cytat:
w wawie iti robi dokładnie to samo więc skąd pytanie o moje samopoczucie |
Cytat:
Nie słyszałem natomiast nic o Warszawie i ITI. |
Właśnie dlatego w wawie przez pół roku kłócili się radni Bo miasto buduje stadion a iti dodatkowo chce kompleksu usługowo handlowego ( i go w końcu dostali )
Wielka szkoda że u nas nic takiego nie będzie Budżet klubu by się znacząco powiększył |
Powiedz mi jak sobie wyobrażasz wielką galerię w okolicach stadionu? No i pytanie także gdzie? Na miasteczku? A może na Błoniach?
Zdecydowanie za dużo syfu już w tym mieście zbudowano, choć pewnym jest, że chętnych do zabudowania każdego wolnego metra w Krakowie jest nadal wielu. Szkoda tylko, że z częstotliwością kolejnych "apartamentów" i "galerii" nie powstają np. parki, baseny czy też inne miejsca gdzie normalny człowiek mógłby miło spędzić czas. Niestety, szczytem rozrywki dla motłochu jest niedziela w centrum handlowym. Ale zbaczam z tematu. Tu o stadionie się powinno pisać. |
Cytat:
|
Cytat:
Pytałem się kolegi, koleżanki, ciotki, wujka, rodziców, kuzynów, nauczycielki, żula z pod bloku, pana z psem, babci, akwizytora, świadka jechowy co do mnie przyszedł, sąsiada, siostry kolegi, mamy koleżanki, psa od pana, księdza, pana od sklepiku, jego córki, i Arka Głowackiego. Zdania są podzielone ale jednak większość mówi że wylewa beton... |
Mówiłem że sie da? Mówiłem. Brawo SKWK za akcje!
|
Brawo za akcję? Jak dla mnie pomysł nie jest dobry. Za rok nie będziemy w ogóle pamiętać o tym że była przerwa! Wyobraźcie sobie to oczekiwanie na pierwszy mecz na nowiuteńkim stadionie Wisły po roku przerwy!! Komplet publiczności, niesamowite wrażenia!! Coś pięknego!! A jeśli się nie wyprowadzimy to będzie jak na moje oko 3 lata minimum obchodzenia trybun po błocie i granie na jakimś niesymetrycznym potworze... Wtedy gdy Legia, Lech, Zagłębie będą miały juz super stadiony my dalej będziemy się kisić na placu budowy... Kończyć budowę jak najszybciej!
|
Co się da? :) List wysłać...?
Tak, brawo za aktywność, brawo za próbę. Lecz na tym się skończy... :/ Wydaje mi się, że realnie patrząc, gdyby była taka wola ze strona władz miasta, Polimexu, samej Wisły, to MOŻE udałoby się pograć teraz przy Reymonta przez pół roku, przy jednej trybunie E. Nie wymagałoby to ogromnych zmian w harmonogramie, nie spowodowałoby opóźnień ani dodatkowych kosztów poniesionych przez Polimex. Tyle, że ten przejmuje "władzę" nad stadionem już od nowego tygodnia. Wisła jest już chyba pogodzona z wyprowadzką, przyszedł czas na jej realizowanie, a nie zastanawianie się jak jej uniknąć - chyba, że w ostatnich dwóch tygodniach stanowisko klubu uległo zmianie... Szkoda, że nikt nie wpadł na przygotowanie w styczniu dwóch wariantów: mamy Euro (wyprowadzka na 12 miesięcy) - nie mamy Euro (zostajemy przy Reymonta). Nikt z odpowiedzialnych za budowę stadionu nie zaryzykuje kombinowania teraz, na niespełna 2 miesiące przed startem ligi. |
A może trochę inaczej? Niech na pół roku się wyprowadzą. Prace pójdą już do przodu, C będzie skończone. Na wiosnę wrócić, zagrać świetną rundę i obronić majstra :)
|
Miasto ma już podpisaną umowę z Polimexem z terminami pod euro więc opóźnienie budowy nie wchodzi w grę.
|
szczerze to licze na to czas wreszcie skończyć budowe a tak to bedzie się to ciągnąć kolejnych 5 lat.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl