Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

saklak1906 28.05.2009 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abbagrzegorz (Post 736526)
A dokładna data ukończenia budowy ?????????


Przegladnij kilka stron w tym temacie to sie dowiesz wszystkiego, bo widze ze jestes nowy

4fan_player 28.05.2009 15:38

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...5140936266.jpg

Nie róbcie zdjęć z tej perspektywy bo się załamuję wtedy :D

rafalek 28.05.2009 15:45

Spokojnie, boisko będzie przesunięte gdzies o około 5 metrów w stronę C, będzie tak mniej wiecej w środku pomiędzy bandami reklamowymi.

Raporter 28.05.2009 15:50

Mam pytanie jak oni tam wiechali tym dźwigiem :)? http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10753

zdj 3

Seba_sc 28.05.2009 15:56

I tak trochę zryli z tą odległością ;/ Ale jak mówi przysłowie: "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" i tego się trzymać :D Jak tak patrzę na kamerkę, to czuje, że jeszcze jeden "chudy" rok, a później klękajcie narody przed Wisełką!! ;D

Sliver12 28.05.2009 16:26

Ja to bym ten stadion wysadzil w kosmos i wybudowal taki na jaki zasluguje Wisla

WILU TS 28.05.2009 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 736499)
A nie H ?
pincet znakow

chodziło mi że sektor D nie będzie się nazywał D a sektor C nie będzie się nazywał C,na którejś stronce było nowe opisanie sektorów ;)

Czemu ten błazen nade mną jeszcze nie dostał bana ? W każdym temacie pisze jaki to stadion będzie chujowy,nawet w dziale Tylko zdjęcia

Seba_sc 28.05.2009 16:37

Co oni teraz zalewają tym szteterem?

szejkspir 28.05.2009 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 736559)
chodziło mi że sektor D nie będzie się nazywał D a sektor C nie będzie się nazywał C,na którejś stronce było nowe opisanie sektorów ;)

Tutaj nieco danych o oznaczeniach sektorów, aczkolwiek jest to wersja Obtułowicza. Może się różnić z tym, co zobaczymy na gotowej już arenie. Nie miałbym nic przeciwko oznaczeniu młyna jako sektor C :)

PhantomRanger 28.05.2009 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sliver12 (Post 736556)
Ja to bym ten stadion wysadzil w kosmos i wybudowal taki na jaki zasluguje Wisla

Ja za tą wypowiedź dałbym Ci bana, bo jak on się ma do budowy naszego stadionu?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abbagrzegorz (Post 736532)
Chyba jakiś koleś na portalu www.nasz-klub.com pisał że marzec. 2010

Dokładnie to czerwiec 2010 roku jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Zresztą tutaj masz harmonogram http://www.stadionwisly.info/harmonogram . Z tego co widze to od strony sektora D są już 3 rzędy tych słupów. Z kolei od E o ile dobrze potrafię z tej perspektywy ocenić jest ich 2 rzędy i bodajże 1 czy 2 słupy 3 w rzędzie. Ja myślę że po niedzieli wszystkie słupy już będą stały (tzn. pn lub wt).

Tak mają być zmieniane wszystkie oznaczenia sektorów i z tego co pamiętam to 2 narożniki mają być G i I(te od D)

Hedonic_Wiślak 28.05.2009 17:06

To za rok czasu będziemy mieli stadion?:> Szczerze mówiąc nie śledziłem za bardzo harmonogramu prac, ale jeśli będą się go trzymać to kto wie...:) może mecze pucharów europejskich za rok będziemy grali już na w pełni zmodernizowanym stadionie..:)

Robinho 28.05.2009 17:25

http://www.krakow.pl/kamera/wisla/

Trening Mistrzów Polski, z budową w tle. :)

saklak1906 28.05.2009 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 736545)
Mam pytanie jak oni tam wiechali tym dźwigiem :)? http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10753

zdj 3

A jak myslisz po co zamontowali 750 tonowy dzwig

WislaFan123 28.05.2009 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 736599)
A jak myslisz po co zamontowali 750 tonowy dzwig

nie 750 tonowy dziw, tylko dziwg ktory wezmie 750 ton, a nasza wersja i tak jest mikro i wezmie "tylko" 120 ton. Bylo juz walkowane.

Porzadek porzadkiem zeby burdelu nie bylo ale czy co chwile sie musi kazdy zachowywac jak spoleczniak i policjant i tylko gadac bana mu bana... dajcie sobie na wstrzymanie, jak bedzie mial ktos dostac to dostanie..

saklak1906 28.05.2009 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 736620)
nie 750 tonowy dziw, tylko dziwg ktory wezmie 750 ton, a nasza wersja i tak jest mikro i wezmie "tylko" 120 ton. Bylo juz walkowane.

Porzadek porzadkiem zeby burdelu nie bylo ale czy co chwile sie musi kazdy zachowywac jak spoleczniak i policjant i tylko gadac bana mu bana... dajcie sobie na wstrzymanie, jak bedzie mial ktos dostac to dostanie..

Chodzilo mi o udzwig a nie o wage, ale wydawalo mi sie ze to 750 ton, dzieki za poinformowanie i wyprowadzenie z bledu

royalmichael 28.05.2009 20:23

Ale praca wre! Cały czas przybywa słupów, efekty widać właściwie z dnia na dzień :) Oby tak do końca i będziemy mieć szybko dobry stadion (mi tam się podoba, nie lubię okrąglaków, tylko ta odległość boiska od trybun...)

Ile rzędów krzesełek i jakie sektory zostaną powiększone przez te dodatkowe rzędy po obniżeniu murawy?
Aha i wie ktoś może jaka jest największa odległość za bramkami między stadionem a trybunami na Stadio Olimpico w Rzymie? dosyć nieciekawie to wyglądało...

Wujekm 28.05.2009 20:29

A czy nasz stadion będzie miał jakieś centrum usługowe a'la taka galeria Kazimierz na przykład ??
We wrocku czy wawie takie centra mają zapewnić klubowi dodatkową kasę Jak by nie patrzeć taka galeria handlowa to żyła złota

luke1906 28.05.2009 20:36

kolego wyżej, czy Ty się dobrze czujesz?

Wujekm 28.05.2009 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 736771)
kolego wyżej, czy Ty się dobrze czujesz?

A ze 3 dni temu przeczytałem że Solorz-Żak zamierza takie centrum przy stadionie wybudować co ma zapewnić ponad 20 mln zł rocznie zysku dla klubu
w wawie iti robi dokładnie to samo
więc skąd pytanie o moje samopoczucie

eye63 28.05.2009 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wujekm (Post 736767)
A czy nasz stadion będzie miał jakieś centrum usługowe a'la taka galeria Kazimierz na przykład ??
We wrocku czy wawie takie centra mają zapewnić klubowi dodatkową kasę Jak by nie patrzeć taka galeria handlowa to żyła złota

Nie, nie będzie miał (przynajmniej nic na ten temat obecnie nie wiadomo. We Wrocławiu galerię wybuduje Solorz-Żak i to on postanowił, że przychody z niej będą szły na Śląśk. U nas wiązałoby się to z wyłożeniem kasy przez Cupiała na galerię oraz udzieleniem jakichś intratnych terenów pod inwestycję przez miasto. Nie trzeba być wielce obeznanym w temacie, by wiedzieć, że raczej szans na to nie ma.

Nie słyszałem natomiast nic o Warszawie i ITI.

Wujekm 28.05.2009 21:26

Właśnie dlatego w wawie przez pół roku kłócili się radni Bo miasto buduje stadion a iti dodatkowo chce kompleksu usługowo handlowego ( i go w końcu dostali )
Wielka szkoda że u nas nic takiego nie będzie Budżet klubu by się znacząco powiększył

luke1906 28.05.2009 21:39

Powiedz mi jak sobie wyobrażasz wielką galerię w okolicach stadionu? No i pytanie także gdzie? Na miasteczku? A może na Błoniach?

Zdecydowanie za dużo syfu już w tym mieście zbudowano, choć pewnym jest, że chętnych do zabudowania każdego wolnego metra w Krakowie jest nadal wielu. Szkoda tylko, że z częstotliwością kolejnych "apartamentów" i "galerii" nie powstają np. parki, baseny czy też inne miejsca gdzie normalny człowiek mógłby miło spędzić czas. Niestety, szczytem rozrywki dla motłochu jest niedziela w centrum handlowym.

Ale zbaczam z tematu. Tu o stadionie się powinno pisać.

PhantomRanger 28.05.2009 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wujekm (Post 736767)
A czy nasz stadion będzie miał jakieś centrum usługowe a'la taka galeria Kazimierz na przykład ??
We wrocku czy wawie takie centra mają zapewnić klubowi dodatkową kasę Jak by nie patrzeć taka galeria handlowa to żyła złota

Mało to ich masz w Krakowie? Jeśli już to hotel, a słyszałem, że takie coś miało powstać(Jeśli dobrze kojarze to Arabowie miali to wybudować)i zyski szły by na Wisłę,a oni sami stali by się akcjonariuszami Wisły. Tylko na razie coś ucichło w tej sprawie(podobno Arabowie się wstrzymali)

Proximus 28.05.2009 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tranceaddict (Post 736869)
http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10753

Niech mnie ktos olsni, ale co robi na naszym stadionie Pasiasta betoniarka ??


Pytałem się kolegi, koleżanki, ciotki, wujka, rodziców, kuzynów, nauczycielki, żula z pod bloku, pana z psem, babci, akwizytora, świadka jechowy co do mnie przyszedł, sąsiada, siostry kolegi, mamy koleżanki, psa od pana, księdza, pana od sklepiku, jego córki, i Arka Głowackiego. Zdania są podzielone ale jednak większość mówi że wylewa beton...

kONwalia 29.05.2009 07:06

Mówiłem że sie da? Mówiłem. Brawo SKWK za akcje!

rafal777 29.05.2009 07:33

Brawo za akcję? Jak dla mnie pomysł nie jest dobry. Za rok nie będziemy w ogóle pamiętać o tym że była przerwa! Wyobraźcie sobie to oczekiwanie na pierwszy mecz na nowiuteńkim stadionie Wisły po roku przerwy!! Komplet publiczności, niesamowite wrażenia!! Coś pięknego!! A jeśli się nie wyprowadzimy to będzie jak na moje oko 3 lata minimum obchodzenia trybun po błocie i granie na jakimś niesymetrycznym potworze... Wtedy gdy Legia, Lech, Zagłębie będą miały juz super stadiony my dalej będziemy się kisić na placu budowy... Kończyć budowę jak najszybciej!

rav 29.05.2009 07:37

Co się da? :) List wysłać...?

Tak, brawo za aktywność, brawo za próbę.

Lecz na tym się skończy... :/

Wydaje mi się, że realnie patrząc, gdyby była taka wola ze strona władz miasta, Polimexu, samej Wisły, to MOŻE udałoby się pograć teraz przy Reymonta przez pół roku, przy jednej trybunie E. Nie wymagałoby to ogromnych zmian w harmonogramie, nie spowodowałoby opóźnień ani dodatkowych kosztów poniesionych przez Polimex. Tyle, że ten przejmuje "władzę" nad stadionem już od nowego tygodnia. Wisła jest już chyba pogodzona z wyprowadzką, przyszedł czas na jej realizowanie, a nie zastanawianie się jak jej uniknąć - chyba, że w ostatnich dwóch tygodniach stanowisko klubu uległo zmianie...

Szkoda, że nikt nie wpadł na przygotowanie w styczniu dwóch wariantów: mamy Euro (wyprowadzka na 12 miesięcy) - nie mamy Euro (zostajemy przy Reymonta). Nikt z odpowiedzialnych za budowę stadionu nie zaryzykuje kombinowania teraz, na niespełna 2 miesiące przed startem ligi.

emdzej 29.05.2009 08:04

A może trochę inaczej? Niech na pół roku się wyprowadzą. Prace pójdą już do przodu, C będzie skończone. Na wiosnę wrócić, zagrać świetną rundę i obronić majstra :)

Dive Pirate 29.05.2009 08:19

Miasto ma już podpisaną umowę z Polimexem z terminami pod euro więc opóźnienie budowy nie wchodzi w grę.

medyk 29.05.2009 09:51

szczerze to licze na to czas wreszcie skończyć budowe a tak to bedzie się to ciągnąć kolejnych 5 lat.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl