Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

PROSPERO 28.08.2008 22:48

Jeśli to rzeczywiście będzie to ta piątka Sevilla, Rapid Bukareszt, PSG, Sampdoria, Portsmouth to stawiam że trafimy na Seville, choć wątpię aby to była ta właściwa grupa, i drugi mój typ to Schalke.

Pzdr

waka 28.08.2008 22:49

Jesli ten zestaw to kibicowsko zdecydowanie najfajniej PSG i Sampdorie..
PSG skonczylo ostatni sezon na 11 miejscu,rok wczesniej 15,wczesniej 9..takze chyba teraz spokojnie mozemy z nimi powalczyc,chyba wieksze szanse niz z Nancy ktore bylo 4..

Pastor777 28.08.2008 22:49

Ale sie wygłupiłem:lol:

Wle wciąż,każdy klub z Francji, jest lepszą opcją niż Sevilla i Portsmouth.

atomek21 28.08.2008 22:50

a na Wislaportalu wysymulowali taką grupę:

GRUPA I
rozstawione: Milan AC, Beşiktaş JK, Spartak Moskwa, Hertha BSC Berlin, FK Partizan Belgrad
nierozstawione: AS Saint-Étienne, WISŁA KRAKÓW, Motherwell FC, Metalist Charków, Saint Patrick's Athletic

i wyjaśnienie:
Wisła zajmując 50. pozycję powinna trafić do grupy II, ale przed nią, jako 49. drużyna jest niemiecki VfL Wolfsburg, który zamiast Wisły powinien być w grupie I. tam jest już jednak niemiecka Hertha - a to oznacza, że nie może tam trafić. jest więc w grupie II, a następna w kolejności Wisła... w I.

ze wszystkimi oprócz Milanu można powalczyć.

nesta 28.08.2008 22:50

Sevilla sie nas strasznie jednak uczepila... :) 100 lecie, Chicago. Los bywa zlosliwy w takich chwilach i nie zdziwie sie jak 3 raz z nimi zagramy. Po Barcy i wczesniejszych z nimi spotkaniach o lekcewazeniu z ich strony mowy byc nie moze.

Deever 28.08.2008 22:50

Jedno mam do powiedzenia. Gdyby te koszyki się potwierdziły, to jakoś najchętniej widziałbym chyba PSG. Przecież to jest klub Wielkiej Klęski, kiedy oni ostatnio zdziałali cokolwiek sensownego w Europie? Prawdopodobnie znowu będą się bronić przed spadkiem z Ligue 1. Taki synonim bezładnej zbieraniny gwiazdorów, jak dla mnie. Jasne, że i tak byliby faworytami, ale jeśli mielibyśmy wylosować jakiś zespół z 5 czołowych lig Europy, to PSG brałbym w ciemno.

Ale lepiej, żeby prawdziwy koszyk okazał się trochę łatwiejszy. :>

e 28.08.2008 22:53

za wislaportal.pl
Cytat:

GRUPA I
rozstawione: Milan AC, Beşiktaş JK, Spartak Moskwa, Hertha BSC Berlin, FK Partizan Belgrad
nierozstawione: AS Saint-Étienne, WISŁA KRAKÓW, Motherwell FC, Metalist Charków, Saint Patrick's Athletic

Wszystko pomieszane.
i juz chyba wolalbym ta grupe z TWSD

treneiro 28.08.2008 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pastor777 (Post 594030)
Grupy wg. Onetu:
Więc 2 drużyny z tego samego kraju chyba mogą być w jednym koszyku.
Ja trzymam kciuki za Nancy:) - w tym meczu, to my bylibyśmy faworytami:)
Edit
Portsmouth... Życie nie moze być aż tak złe, żeby jeszcze ta drużyna doszła...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PROSPERO (Post 594045)
Jeśli to rzeczywiście będzie to ta piątka Sevilla, Rapid Bukareszt, PSG, Sampdoria, Portsmouth to stawiam że trafimy na Seville, choć wątpię aby to była ta właściwa grupa, i drugi mój typ to Schalke.
Pzdr

Dlaczego od razu zakładacie najgorszy scenariusz? Pewnie trafi się PSG albo Rapid i będący na fali po zwycięstwie z Barceloną Wiślacy ograją 2 razy swojego przeciwnika i elegancko awansują do grupy PU:-)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Deever (Post 594050)
Jedno mam do powiedzenia. Gdyby te koszyki się potwierdziły, to jakoś najchętniej widziałbym chyba PSG. Przecież to jest klub Wielkiej Klęski, kiedy oni ostatnio zdziałali cokolwiek sensownego w Europie? Prawdopodobnie znowu będą się bronić przed spadkiem z Ligue 1. Taki synonim bezładnej zbieraniny gwiazdorów, jak dla mnie. Jasne, że i tak byliby faworytami, ale jeśli mielibyśmy wylosować jakiś zespół z 5 czołowych lig Europy, to PSG brałbym w ciemno.
Ale lepiej, żeby prawdziwy koszyk okazał się trochę łatwiejszy. :>

Słusznie prawisz. Zresztą któryś z francuskich komentatorów po 1szej kolejce Ligue1 powiedział, że w tym sezonie od samego początku rozgrywki przebiegają jak zwykle - czyli Lyon na czele a PSG w strefie spadkowej.

Thomé 28.08.2008 22:58

http://www.wislaportal.pl/news.php?id=13826
Ciężko się już połapać, ale widocznie nie mogą być dwie drużny z jednego kraju w grupie.

ToTylkoJa 28.08.2008 23:00

Portsmouth po dwóch meczach w lidze zajmuje ostatnie 20 miejsce z dwoma porażkami. Bramki 0-5

Chelsea - Portsmouth 4:0
Portsmouth FC - Manchester United 0:1

mieli ciężkich rywali

Maćko 28.08.2008 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 594011)
****a to jak jest wkoncu, bo ja do teraz NIE ROZUMIEM JAKIM CUDEM LECH MA DUZO SLABSZYCH RYWALI SKORO MAJA O POLOWIE MNIEJ PKT OD NAS I SKAD TA PEWNOSC ZE TO WLASNIE TA 5 ??


jesli sie potwierdzi ta nasza 5 i Lecha to sie w****ie niezmiernie

Otóż to. Niemiłosiernie w****iony jestem...

Wojtas 28.08.2008 23:20

Ja tak samo jak Macko....

My cos juz tam uciulalismy w ostatnich latach i w nagrode jak zwykle znajac nasze kur**skie szczescie bedzie Milan albo Sevilla ,Lech praktycznie pierdzac w stolek przez ostatnie seozny w najgorszym wypadku dostanie CSKA,w najlepszym jakies cieniasy z Austrii.....tez w******* jestem..

SpoXsteR 28.08.2008 23:24

zgadzam się z Wami
taki Lech wjeżdza na puchary po takim czasie i od razu na jakieś ogóry mogą trafić
my tyle lat czekaliśmy, pracowaliśmy, cały czas nie mieliśmy szczęscia.. no i znów to samo :(
nie mogę tego zrozumieć, gdzie ta sprawiedliwość
mnie nie boli tyle co nasza grupa, co Lecha.. gdzie jest sprawiedliwość? czemu oni mają łatwiej skoro mają o połowę mniej punktów od nas? o co tu chodzi wogole?
nie ma sprawiedliwości panowie, nie ma. dobranoc a jak wstane oczywiście news na TWSD "Trafiliśmy na Milan / Sevillę!"

thechris 28.08.2008 23:36

Hehe... Wszyscy pierdu pierdu a i tak wiadomo, że będziemy grać z Milanem lub Sevillą :D

K4millo 29.08.2008 00:44

Na stronie głównej jest błąd, ponieważ jak w koszykach będą mogły znajdować się kluby z tego samego państwa, to w naszym koszyku będzie Nancy, a nie Portsmouth.

LoRd 29.08.2008 08:30

Pod jakim dokładnym adresem można śledzić na żywo losowanie ?

Devonisch 29.08.2008 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LoRd (Post 594158)
Pod jakim dokładnym adresem można śledzić na żywo losowanie ?

Niezmiennie od paru lat na www.uefa.com

Rob_Zombie 29.08.2008 08:52

Aż uwierzyć nie mogę jakie ogóry może wylosować Lech... w przeciwieństwie do nas...

_gilardino_ 29.08.2008 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 594176)
Aż uwierzyć nie mogę jakie ogóry może wylosować Lech... w przeciwieństwie do nas...

Daj spokój nazywanie tych drużyn ogórkami to lekka przesada fakt faktem że trafili na dużo łatwiejszych rywali ale z każdym z nich Wisła mogłaby odpaść

waka 29.08.2008 08:57

Tottenham Hotspur FC (ENG)
AFC Ajax (NED)
Udinese Calcio (ITA)
PFC Levski Sofia (BUL)
FC København (DEN)

No to nie tak zle :)

WELCOMETOHELL 29.08.2008 08:57

http://www.uefa.com/competitions/uef...id=743492.html


no, to juz wiemy;P

Witoldon 29.08.2008 08:58

Levski lub Kopenhaga innej opcji nie widzę.

Raporter 29.08.2008 08:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witoldon (Post 594186)
Levski lub Kopenhaga innej opcji nie widzę.

z Ajaxem też można powalczyć o ile pamiętam to Feeyenord był od nas gorszy chociaż wygrał


Lech ma przerypane ma 20% szans jak wylosują Austrie. Więc na razie mamy o wiele lepiej!!

w0lno. 29.08.2008 09:02

Sam już nie wiem, czy lepiej, czy nie :D
Fajnie byłoby trafić na Bułgarów. Teraz wypada nam tylko czekać na szczęśliwe losowanie.

Ps. Ciekawe, według jakiego klucza wybierali te grupy!?

-Goral- 29.08.2008 09:04

Hahaha jest dobrze, pyry dostały silniejszych rywali :D
My w miarę ok.

Całe wczorajsze dywagacje prysły, wszystko poprzestawiali;)

Oczywiście wymarzony rywal to Levski Sofia a Tottenham to znowu szkoda gadać, choć to już nie jest Barcelona.

Baala 29.08.2008 09:08

Levski to marzenie bo jest do ogrania jak nic. Kopenhaga to silny rywal w naszym zasięgu w sparingu było 1-1 więc nasz poziom. Te dwa zespoły zdecydawanie najłatwiejsze ze stawki. Później jest Ajax który sie osłabił przed tym sezonem i Udinesse o którym za dużo nie wiem ale myślę że spokojnie można powalczyć. Najtrudniejszy zdecydowanie Tottenham, tam jest mnóstwo gwiazd za grube miliony lepiej ich nie trafić bo odpadamy.

_gilardino_ 29.08.2008 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vip2008 (Post 594194)
chciałbym Ajax lub Udine!!!jak mamy wygrać to z najlepszymi!!

To może Milan odrazu:lol: Pewnie że trzeba ogrywać najlepszych żeby osiągnąć sukces ale na to przyjdzie czas w fazie grupowej. Jak teraz odpadniemy to klub straci pare baniek na biletach i prawach do transmisji.
Oby nie Tottenham i Ajax licze na Kopenhage :-p

AZS_Lublin 29.08.2008 09:11

Totenham? na tą chwile bez formy... Wyniki w Premier League narazie sa tragiczne. Ale mimo wszystko nie chciałbym na nich trafic.
Ajax? To juz nie ten sam Ajax co 10-12 lat temu. napewno Wisla nie byla by bez szans.
Udinese? Solidna wloska firma i jak dla mnie najmocniejsza ekipa w stawce.
Levski? Marzenie los
FC Kopenhaga? ujdzie.. ale nalezy pamietac o grze dunskich klubow w UEFA. Leją wszystkich ostro. Wisla w maxymalnym gazie (czytaj mecze z Barca, Beitarem) ma spore szanse na awans. Reasumujac: Levski, Kopenahaga Ajax.. tylko te!
Lech... Schalke, La Coruna i Aston raczej odpadają. Uwazam ze Herrenven i Austrie bez problemu przejda.

Jaca 29.08.2008 09:12

jak wylosujemy Tottenham to będzie najgorsze losowanie w historii Wisły Kraków, panowie w grę wchodzą tylko 3 drużyny Levski, Kopenhaga,Ajax , najlepiej by było gdyby Wisełka wylosowała Kopenhage ale zobaczymy czy Wilczek nam przyniesie szczęście

Raporter 29.08.2008 09:17

FCK z tego co pamietam to najgroźniejszy był ten Sionko ale Brożek może sobie z nim poradzić.
Levski dostało z BATE. Może im się mecz nie ułożył a może to zespół w rozsypce jak np. Legia?
Ajax- szkoda że nie sprzedali Huntelaara:) myślę że najsłabszą mogą mieć obronę
Udinese- zapewne wynik będzie oscylował w granicach 2:0 2:1 ale obawiam się że jednak wygra Udinese,ale włosi stawiają na defensywę a przy niskim wyniku zawsze jest szansa.
Totenham- są za bogaci... teraz są w dołku ale zapewne 17 będą już w lepszej formie, Man Utd też teraz bez formy a wszyscy wiemy jaki ma potencjał. Za silna liga.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl