![]() |
Cytat:
edit: dzięki, już mi wysłano. |
Każdy dużo gada, a efektów prawie w ogóle.
-nowe stroje: inne klub Ekstra zaprezentowały już je dawno - bilety przez internet: chyba wiekszość już prowadzi taką sprzedaż lub w innych miejscach |
A orientuje się ktoś, czy Wisła Krak Bet będzie miała nowe stroje na sezon 2011/2012, czy będzie grała w tych samych co w poprzednim sezonie?
|
Sierpień już minął, kolejne kłamstwo w wykonaniu miłościwie panującego nam prezesa klubu.
|
Koniec sierpnia/początek września... Ludzie litości!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dokładnie. Mógłby przestać w końcu walić ściemę. Nie od niego zależy? Przecież jest prezesem klubu, tzw. wizytówką. Mógłby przestać rzucać terminy na wiatr jeśli wie, że ich dotrzymanie jest niemożliwe. Inaczej robi z siebie pośmiewisko. Tak jak za swoją wypowiedź odnośnie transerów Ochalik (sprawa słynna nawet na weszło).
|
WiślakMyślenice ta tylko za termin odpowiada niemiecka firma która jest sponsorem technicznym Wisły a prezes przekazuje tylko do mediów termin który podaje sponsor techniczny.WiślakMyślenice masz racje jest wizytówką klubu ale to nie jego wina że sponsor techniczny ma zawalony kalendarz terminami.Po meczu z Meksykiem kadra klubu będzie w komplecie i powinno być wszystko jasne więc na Lecha powinni się wyrobić.
|
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym, dodanie informacji "wg sponsora technicznego, prezentacja nowych trykotów/koszulek/strojów odbędzie się" zmieniłaby chyba postać rzeczy i pozwoliła, by pan Basałaj postrzegany w tej sprawie byłby zupełnie inaczej? Cytat:
|
a po co Wam te nowe koszulki ?
|
bo stare brzydkie i wiszące jak namioty
|
Z tym kupowaniem biletów online to przeginają... I tutaj już nie obronicie Basałaja - wystarczy zamówić system i go wdrożyć, pan płaci pan ma - więc czemu takie opóźnienie?
|
Cytat:
a co do stroji to mam nadzieje że w zamian za tak długie oczekiwanie otrzymamy naprawdę jakiś "specjalny" komplet |
za to jak piłkarze reprezentują Wisłę powinni grać na waleta
|
Cichy_71^^ Będziesz miał dziwne odczucie jak zobaczysz ten post po prezentacji nowych strojów.
Sprzedaż biletów on-line? Nie ten temat. |
wonski - proszę cię - usuń to logo LM z podpisu bo jak na to patrzę to mi się chce płakać...
A co do strojów - jednym słowem: jaja. Za niedługo się okaże że "Adidas ma obsuwę" i dostaniemy stroje jako prezent sylwestrowy. Chyba że coś się przedłuży, bo będziemy woleli poczekać na nowego sponsora... |
Ale wam trudno zrozumieć... nie będzie systemu online sprzedaży biletu dopóki nie zostanie oddany całkowicie stadion ( brakująca trybuna ) i zostanie spięty cały system.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak ważysz 60 kilo, to nie jest wina koszulki, że na tobie wisi. :lol: Mnie na przykład ładnie opina i moi znajomi też są zdania, że pod względem kroju te koszulki przebijają wszystko od Umbro. W związku z tym, jeśli koszulka na tobie wisi, to "przede wszystkim, zwiększ masę".:) |
Po pierwsze zwiększ masę :D
|
Cytat:
|
Przeczytajcie jeszcze raz wypowiedź Basałaja;
- Z tego co wiem, nowy model będzie gotowy do końca sierpnia, czyli w fazie grupowej pucharów, drużyna będzie grała już w nowych trykotach - stwierdził szef piłkarskiej Wisły. Powiedział wyraźnie że koszulki mają być gotowe na koniec sierpnia a nie że będą do tego czasu zaprezentowane. Drużyna będzie grać w nowych koszulkach w fazie grupowej pucharów, do fazy grupowej mamy jeszcze 2 tygodnie. Jak napisał wonski_eNHa poczekajmy na powrót kadrowiczów, wtedy może je zaprezentują. |
http://img14.imageshack.us/img14/6744/twwwc.jpg
Tak mnie coś natchnęło żeby zrobić którąś ze starszych koszulek Wisły, ta jest całkiem spoko.Nie wiem kto był wtedy sponsorem technicznym i dlatego dałem akurat tego. |
Cytat:
Koniec OT. |
W tym roku obchodzimy 105-lecie Wisły, Fajnie byłoby, jakby na ten sezon adidas przygotował oprócz koszulek meczowych jakieś retro.
|
no koszulka Wisły z orginalsa to by było coś.
p.s: tsw biała gwiazda- badziewna ta koszulka jak nie wiem co, wtedy to chyba z unimilem biegaliśmy czy durexem |
"W najbliższy poniedziałek o godzinie 19:00 zaprezentowane zostaną nowe koszulki piłkarzy Wisły Kraków, przygotowane specjalnie dla Białej Gwiazdy przez sponsora technicznego klubu, firmę adidas.
Specjalna uroczystość, w trakcie której po raz pierwszy pokazane zostaną nowe koszulki piłkarzy Wisły, odbędzie się w najbliższy poniedziałek w sali Teatru Bagatela przy ulicy Sarego. Wejście na tą galę będą miały wyłącznie zaproszone osoby, a wśród nich także kibice Białej Gwiazdy, którzy zaproszenia będą mogli wygrać w organizowanych przez nas konkursach. Do zdobycia będzie pięć podwójnych zaproszeń na poniedziałkową uroczystość. Pierwsze z nich trafi już jutro do czytelników naszego newslettra. Szczegóły w czwartkowym newsletterze Wisły Kraków. Biuro Prasowe Wisły Kraków SA" No i jest to na co duzo osob czeka. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl