Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

jurukuru 31.08.2011 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PauL (Post 1158759)
Orientuje się ktoś czy są dostępne jeszcze w Fanatyku repliki meczowe adidasa w poziome pasy z Białą Gwiazdą ?

ma ktoś foto takiej koszulki? Pilne :)
edit: dzięki, już mi wysłano.

Natalia_TSW 31.08.2011 20:02

Każdy dużo gada, a efektów prawie w ogóle.
-nowe stroje: inne klub Ekstra zaprezentowały już je dawno
- bilety przez internet: chyba wiekszość już prowadzi taką sprzedaż lub w innych miejscach

Titto 31.08.2011 21:11

A orientuje się ktoś, czy Wisła Krak Bet będzie miała nowe stroje na sezon 2011/2012, czy będzie grała w tych samych co w poprzednim sezonie?

WiślakMyślenice 01.09.2011 06:04

Sierpień już minął, kolejne kłamstwo w wykonaniu miłościwie panującego nam prezesa klubu.

Bastecznik 01.09.2011 07:55

Koniec sierpnia/początek września... Ludzie litości!

śledziu 01.09.2011 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1158852)
Sierpień już minął, kolejne kłamstwo w wykonaniu miłościwie panującego nam prezesa klubu.

Ochłoń. Przecież to nie od niego zależy.

martin_6 01.09.2011 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez śledziu (Post 1158921)
Ochłoń. Przecież to nie od niego zależy.

Od niego zależy, co wygaduje w mediach...

WiślakMyślenice 01.09.2011 13:27

Dokładnie. Mógłby przestać w końcu walić ściemę. Nie od niego zależy? Przecież jest prezesem klubu, tzw. wizytówką. Mógłby przestać rzucać terminy na wiatr jeśli wie, że ich dotrzymanie jest niemożliwe. Inaczej robi z siebie pośmiewisko. Tak jak za swoją wypowiedź odnośnie transerów Ochalik (sprawa słynna nawet na weszło).

JOSE 841 01.09.2011 15:20

WiślakMyślenice ta tylko za termin odpowiada niemiecka firma która jest sponsorem technicznym Wisły a prezes przekazuje tylko do mediów termin który podaje sponsor techniczny.WiślakMyślenice masz racje jest wizytówką klubu ale to nie jego wina że sponsor techniczny ma zawalony kalendarz terminami.Po meczu z Meksykiem kadra klubu będzie w komplecie i powinno być wszystko jasne więc na Lecha powinni się wyrobić.

R33 01.09.2011 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1158952)
Dokładnie. Mógłby przestać w końcu walić ściemę. Nie od niego zależy? Przecież jest prezesem klubu, tzw. wizytówką. Mógłby przestać rzucać terminy na wiatr jeśli wie, że ich dotrzymanie jest niemożliwe. Inaczej robi z siebie pośmiewisko. Tak jak za swoją wypowiedź odnośnie transerów Ochalik (sprawa słynna nawet na weszło).

Jeśli chodzi Ci o sprawę transferu Czarka Wilka to nie Ochalik, a Jarosz.

WiślakMyślenice 01.09.2011 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1159000)
WiślakMyślenice ta tylko za termin odpowiada niemiecka firma która jest sponsorem technicznym Wisły a prezes przekazuje tylko do mediów termin który podaje sponsor techniczny.WiślakMyślenice masz racje jest wizytówką klubu ale to nie jego wina że sponsor techniczny ma zawalony kalendarz terminami.Po meczu z Meksykiem kadra klubu będzie w komplecie i powinno być wszystko jasne więc na Lecha powinni się wyrobić.

Więc tym bardziej nie powinien robić z siebie kretyna rzucając terminami realizacji danego przedsięwzięcia jeżeli nie ma na nie wpływu, chyba się zgodzisz?

Poza tym, dodanie informacji "wg sponsora technicznego, prezentacja nowych trykotów/koszulek/strojów odbędzie się" zmieniłaby chyba postać rzeczy i pozwoliła, by pan Basałaj postrzegany w tej sprawie byłby zupełnie inaczej?

Cytat:

Jeśli chodzi Ci o sprawę transferu Czarka Wilka to nie Ochalik, a Jarosz.
Przepraszam, mój błąd. Zwracam honor Ochalikowi.

dynek.pl 01.09.2011 16:41

a po co Wam te nowe koszulki ?

PeterSett 01.09.2011 16:47

bo stare brzydkie i wiszące jak namioty

krkgiba 01.09.2011 16:51

Z tym kupowaniem biletów online to przeginają... I tutaj już nie obronicie Basałaja - wystarczy zamówić system i go wdrożyć, pan płaci pan ma - więc czemu takie opóźnienie?

cichy_71 01.09.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1159036)
Z tym kupowaniem biletów online to przeginają... I tutaj już nie obronicie Basałaja - wystarczy zamówić system i go wdrożyć, pan płaci pan ma - więc czemu takie opóźnienie?

co do sprzedaży biletów przez internet, jak kpowałem bilet na mecz z Lechią to pytałem kolesia w kasie czy wiadomo kiedy ma ruszyć sprzedaż on-line powiedział mi że napweno jeszcze dłuższy okres trzeba będzie poczekać bo w najbliższym czasie nie jest przewidziane uruchomienie sprzedaży on-line.

a co do stroji to mam nadzieje że w zamian za tak długie oczekiwanie otrzymamy naprawdę jakiś "specjalny" komplet

tsw biała gwiazda 01.09.2011 18:01

za to jak piłkarze reprezentują Wisłę powinni grać na waleta

wonski_eNHa 01.09.2011 18:04

Cichy_71^^ Będziesz miał dziwne odczucie jak zobaczysz ten post po prezentacji nowych strojów.

Sprzedaż biletów on-line? Nie ten temat.

Fiti 01.09.2011 19:02

wonski - proszę cię - usuń to logo LM z podpisu bo jak na to patrzę to mi się chce płakać...

A co do strojów - jednym słowem: jaja.
Za niedługo się okaże że "Adidas ma obsuwę" i dostaniemy stroje jako prezent sylwestrowy. Chyba że coś się przedłuży, bo będziemy woleli poczekać na nowego sponsora...

jaszczur90 01.09.2011 19:12

Ale wam trudno zrozumieć... nie będzie systemu online sprzedaży biletu dopóki nie zostanie oddany całkowicie stadion ( brakująca trybuna ) i zostanie spięty cały system.

4fan_player 01.09.2011 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 1159058)
za to jak piłkarze reprezentują Wisłę powinni grać na waleta

To nie są piłkarze, to są wkłady do koszulek.

wściekłe pięści węża 01.09.2011 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PeterSett (Post 1159032)
bo stare brzydkie i wiszące jak namioty


Jak ważysz 60 kilo, to nie jest wina koszulki, że na tobie wisi. :lol: Mnie na przykład ładnie opina i moi znajomi też są zdania, że pod względem kroju te koszulki przebijają wszystko od Umbro. W związku z tym, jeśli koszulka na tobie wisi, to "przede wszystkim, zwiększ masę".:)

Fiti 01.09.2011 20:19

Po pierwsze zwiększ masę :D

śledziu 01.09.2011 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1159030)
Więc tym bardziej nie powinien robić z siebie kretyna rzucając terminami realizacji danego przedsięwzięcia jeżeli nie ma na nie wpływu, chyba się zgodzisz?

Poza tym, dodanie informacji "wg sponsora technicznego, prezentacja nowych trykotów/koszulek/strojów odbędzie się" zmieniłaby chyba postać rzeczy i pozwoliła, by pan Basałaj postrzegany w tej sprawie byłby zupełnie inaczej?

Kretyna to Ty z siebie robisz rzucając takim oskarżeniami. Skąd wiesz, czy nie padło takie zdanie a dziennikarz go nie zmienił/skrócił. Nie ma adnotacji, że to wywiad autoryzowany więc po co tak sapiesz?

michal.1906 02.09.2011 06:58

Przeczytajcie jeszcze raz wypowiedź Basałaja;

- Z tego co wiem, nowy model będzie gotowy do końca sierpnia, czyli w fazie grupowej pucharów, drużyna będzie grała już w nowych trykotach - stwierdził szef piłkarskiej Wisły.

Powiedział wyraźnie że koszulki mają być gotowe na koniec sierpnia a nie że będą do tego czasu zaprezentowane. Drużyna będzie grać w nowych koszulkach w fazie grupowej pucharów, do fazy grupowej mamy jeszcze 2 tygodnie.

Jak napisał wonski_eNHa poczekajmy na powrót kadrowiczów, wtedy może je zaprezentują.

tsw biała gwiazda 04.09.2011 10:10

http://img14.imageshack.us/img14/6744/twwwc.jpg

Tak mnie coś natchnęło żeby zrobić którąś ze starszych koszulek Wisły, ta jest całkiem spoko.Nie wiem kto był wtedy sponsorem technicznym i dlatego dałem akurat tego.

WiślakMyślenice 04.09.2011 12:44

Cytat:

Kretyna to Ty z siebie robisz rzucając takim oskarżeniami. Skąd wiesz, czy nie padło takie zdanie a dziennikarz go nie zmienił/skrócił. Nie ma adnotacji, że to wywiad autoryzowany więc po co tak sapiesz?
Pewien użytkownik napisał w swoim poście, iż Basałaj zapowiedział PREZENTACJĘ nowych strojów pod koniec sierpnia, więc na tej podstawie go rozliczałem. Rzucał wcześniej na prawo i na lewo konkretnymi datami bez realizacji ich w całości lub nawet w części. Nie moja wina, że tak "pracuje" na swoją reputację.

Koniec OT.

Nat_alia 04.09.2011 14:57

W tym roku obchodzimy 105-lecie Wisły, Fajnie byłoby, jakby na ten sezon adidas przygotował oprócz koszulek meczowych jakieś retro.

Małolat. 04.09.2011 15:01

no koszulka Wisły z orginalsa to by było coś.
p.s: tsw biała gwiazda- badziewna ta koszulka jak nie wiem co, wtedy to chyba z unimilem biegaliśmy czy durexem

eMAGieIKa 07.09.2011 12:42

"W najbliższy poniedziałek o godzinie 19:00 zaprezentowane zostaną nowe koszulki piłkarzy Wisły Kraków, przygotowane specjalnie dla Białej Gwiazdy przez sponsora technicznego klubu, firmę adidas.

Specjalna uroczystość, w trakcie której po raz pierwszy pokazane zostaną nowe koszulki piłkarzy Wisły, odbędzie się w najbliższy poniedziałek w sali Teatru Bagatela przy ulicy Sarego.

Wejście na tą galę będą miały wyłącznie zaproszone osoby, a wśród nich także kibice Białej Gwiazdy, którzy zaproszenia będą mogli wygrać w organizowanych przez nas konkursach. Do zdobycia będzie pięć podwójnych zaproszeń na poniedziałkową uroczystość. Pierwsze z nich trafi już jutro do czytelników naszego newslettra. Szczegóły w czwartkowym newsletterze Wisły Kraków.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA"


No i jest to na co duzo osob czeka.

ctsi 07.09.2011 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Małolat. (Post 1159771)
no koszulka Wisły z orginalsa to by było coś.

Kto wie, moze bedzie bo zaproszenia wygladaja na oldschoolowe.. ok ponioslo mnie :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl