![]() |
|
głupota ludzka nie zna granic
http://www.futbol.pl/artykul/52283.html |
Cytat:
A ten po prawej co siedzi wygląda jak Skorża w młodości ;) |
|
http://www.joemonster.org/konkurs/74/zwyciezcy
jak bylo to sorry |
http://i39.tinypic.com/2l9tfdy.jpg
Cracovia zdecydowanie w czołowce frekwencji !!!! |
http://www.youtube.com/watch?v=tTJXX7aY8YA
Japoński teleturniej :) Jakieś kilka miesięcy temu ktoś zarzucił tu linkiem z zabawą na weselu : bieganie w okół kija po kilku głębszych i dobiegnięcie do młodej pary. Pomoże ktoś : ) ? |
|
Cytat:
|
Cytat:
żeby nie było OT to coś z demotywatorów o Wiśle :) http://www.demotywatory.pl/komentarze/1091#komentarze |
Cytat:
|
http://wiadomosci.onet.pl/cynk/475%2...2czdjecie.html
Zdjęcie z wczoraj, dobrze obrazuje tam gdzie zostało zrobione :D |
|
moglismy go zostawic ;-)
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Ma...l?ticaid=180b5 |
Wisła Wieliczka
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
|
Gdzieś na necie była opisana bardzo podobna sytuacja.O ile pamiętam chodziło o drużyny Boca Juniors i River Plate. Kibic chciał wytatuować sobie herb Boca Juniors na plecach.Potem w domu okazało się ,że na plecach ma kut**a:lol:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=Iy2isolvibE hard hard hard metal ewangeliczny, Psalm stulecia, nie wiem jak to nazwać :lol2:
|
Cytat:
kręcenie wałeczka:) |
http://www.miejski.pl/slowo-Ale+Wiocha :shock: (definicja wyrażenia Ale Wiocha...)
rzeczywiście Ale Wiocha.... :-p |
Cytat:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d2231361c.html |
Lech jest prawdziwy? Lecz ten w butelce,
A Wy kibice, tak mądrzy wielce, Spójrzcie w lusterka, i prawdziwe oczy, Potraktujcie ten tekst, jako proroczy, Amica Poznań, to Wasza nazwa, Złączmy Swe kluby, dawajcie jazda, Jesteśmy wielcy, już mamy siłę, Co z tego, że klub z Wronek zabiłem? Dali piłkarzy, nie nasza sprawa, Możemy mieć mistrza, to jest zabawa, Ale bez Wronek tych szans by nie było, Deklarujcie "kibice" do Lecha miłość, Lecz plany rozwieje Legia i Wisła, Musicie na te warunki przystać, I niczym Liverpool z niczym będziecie, Bronicie się czasem, lecz dobrze wiecie, Że stanie się za dość tradycji długiej, Że Lech z mistrzem niczym z rozumem, Pożegna się z mistrzem, przestańcie płakać, Świat zatoczy koło, prawda jest taka, Ściągneli z Bałkanów grajków słabych kilku, Pomijam w składzie tych Kikutów i Wilków, Macie Polaków, lecz cóż jak są słabi, Nic nie możecie na to poradzić, Więc się bronicie, jakimiś Serbami, Dalej płaczcie za pucharami, Bałkans Team Poznań, żegnam serdecznie, Kolejny puchar zaraz ucieknie, I znów szloch i lamęt, dawać sukcesy, Nie dla Was "kibice" te laury niestety, Wisła po koronę, Wisła na mistrza, Bo Lecha Wisła we wszystkim przewyższa, I wolę Biała Gwiazdę, by mistrza zdobyła, Bo to prawdziwa jest Polski siła, Siła tradycji, bo się nie sprzedali, Z Wronek nie pochodzą, i to się im chwali. |
http://i40.tinypic.com/110ch2o.jpg
super pomysł mieli !! fajne rzuca się w oczy, do zapamiętania - inwencja twórcza |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl