Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

kosaTS 02.10.2009 08:47

Co jest z Zieniem? Chce Zienia, a nie Kirma. Dreszczyk mnie łapie jak oglądam ten filmik i Zieniu strzela .
http://www.youtube.com/watch?v=d48BTaZlFxE

saklak1906 02.10.2009 09:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 799472)
Co jest z Zieniem? Chce Zienia, a nie Kirma.

A co ma byc? gra sobie w Grecji albo i nie. Jestem ciekaw czy dwa lata temu napisalbys to samo o Zieniu.

tofik 02.10.2009 09:25

Zieniu grzeje tam ławę. Dziwne, taki przebojowy zawodnik, a nie gra :)

MatMario 02.10.2009 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 799472)
Co jest z Zieniem? Chce Zienia, a nie Kirma. Dreszczyk mnie łapie jak oglądam ten filmik i Zieniu strzela .
http://www.youtube.com/watch?v=d48BTaZlFxE

Mnie dresz łapie jak oglądam 120 minut w Atenach.

flamengista 02.10.2009 10:37

Taka drobnostka - o transferach decyduje teraz Skorża. Skorża ma względem Jopa dług wdzięczności - zawodnik miał (ma?) problemy rodzinne, myślał o zawieszeniu kariery ale ze względu na nasze kontuzje podpisał kontrakt.

Jop jest solidnym zmiennikiem, człowiekiem cierpliwym, na razie nie narzeka na ławę a przecież trochę w reprezentacji pograł.

Więc abstrahując od poziomu sportowego Jopa i Clebera (w jakiej formie jest Brazylijczyk, tego nie wiemy!) to propozycja dania kopa Dżopikowi jest szokująca, głupia i nierealna.

Bardzo szanuję Clebera, ale obecnie mamy Głowę, Marcelo, Jopa do tego na pozycji stopera może grać Diaz. A na wypożyczeniu jest Mateusz Kowalski, który w zimie może wrócić.

Cleber - owszem, jako skaut. Jeśli chce jeszcze grać, faktycznie Cypr byłby dla niego idealny. Spokojne z dwa latka dałby jeszcze radę.

Silvestro 03.10.2009 08:28

LM: Kosowski idolem w Nikozji

wyb.qm 2009-10-02, ostatnia aktualizacja 2009-10-02

http://bi.gazeta.pl/im/9/7043/z7043259Z.jpg

PRZEGLĄD PRASY: W meczu Ligi Mistrzów zespół Kamila Kosowskiego APOEL Nikozja przegrał 0:1 z Chelsea Londyn. Gdy na murawie pojawił się były reprezentant Polski powitały gromkie owacje. Kosowski rozegrał znakomity mecz i został doceniony nie tylko przez własnych fanów ale i komentatorów brytyjskich - można przeczytać w "Przeglądzie Sportowym".

Wprowadzenie w drugiej połowie Kamila Kosowskiego dodało APOEL sporo wigoru, gospodarze zaczęli atakować flankami - relacjonował Sky Sport, a "The Independent" zaznacza, że Kamil Kosowski ożywił grę i dodał pewności piłkarzom z Nikozji. Zupełnie nie dawali z nim sobie rady obrońcy Chelsea. To on także wypracował najlepszą sytuację dla swojej drużyny.

Podczas meczu było też widać jakim szacunkiem jest darzony były kadrowicz. Gdy tylko rozpoczął rozgrzewkę kibice skandowali jego nazwisko, domagając się jego szybkiego wejścia na boisko. A gdy już się to stało fani powitali go gromkimi brawami.

Chesteroski 03.10.2009 09:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Silvestro (Post 799828)
LM: Kosowski idolem w Nikozji

wyb.qm 2009-10-02, ostatnia aktualizacja 2009-10-02

http://bi.gazeta.pl/im/9/7043/z7043259Z.jpg

PRZEGLĄD PRASY: W meczu Ligi Mistrzów zespół Kamila Kosowskiego APOEL Nikozja przegrał 0:1 z Chelsea Londyn. Gdy na murawie pojawił się były reprezentant Polski powitały gromkie owacje. Kosowski rozegrał znakomity mecz i został doceniony nie tylko przez własnych fanów ale i komentatorów brytyjskich - można przeczytać w "Przeglądzie Sportowym".

Wprowadzenie w drugiej połowie Kamila Kosowskiego dodało APOEL sporo wigoru, gospodarze zaczęli atakować flankami - relacjonował Sky Sport, a "The Independent" zaznacza, że Kamil Kosowski ożywił grę i dodał pewności piłkarzom z Nikozji. Zupełnie nie dawali z nim sobie rady obrońcy Chelsea. To on także wypracował najlepszą sytuację dla swojej drużyny.

Podczas meczu było też widać jakim szacunkiem jest darzony były kadrowicz. Gdy tylko rozpoczął rozgrzewkę kibice skandowali jego nazwisko, domagając się jego szybkiego wejścia na boisko. A gdy już się to stało fani powitali go gromkimi brawami.

Z pozdrowieniami dla tych co swego czasu mówili, że jak Kosie damy wysoki kontrakt to zacznie się opierdzielać na boisko...

Crusi 03.10.2009 09:17

Tak jak juz mowilem kiedys, Kosa to jeden z tych nielicznych zawodnikow, ktorzy nim lepszy rywal tym wieksze umiejetnosci pokazuja, bo ze przy nim pozostali zawodnicy grali na 120% to juz dawno wiemy, szkoda go oj szkoda...

MCX 03.10.2009 14:15

Odra 0:2 Ruch
Niedzielan podwyższa wynik w 20 minucie.

Silvestro 03.10.2009 19:40

Na C+ jest mecz Barcelona - Almeria i na boisku jest Kalu Uche.

Wojtas 04.10.2009 23:15

We srode na Canale jest chyba ten mecz dla Piekuta.Widzialem kawalek 1 na 1 i tam by wywiad z nim.Wisła Skorzy kontra Wisla ze skladem tym za Kaspra zdajsie.

Krolik 05.10.2009 13:32

Radek show...

Cytat:

Głównym winowajcą kolejnej porażki "Czarnych Koszul" kibice uznali Radosława Majdana, który zawinił przy obu bramkach strzelonych przez drużynę Piasta".
- Ch... z wynikami, wygramy "Taniec z Gwiazdami" - skandowali fani Polonii po drugiej nieudanej interwencji byłego reprezentanta Polski wypominając mu udział w popularnym show.
:-)

unpredictable_wislaczka 05.10.2009 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 800507)
We srode na Canale jest chyba ten mecz dla Piekuta.Widzialem kawalek 1 na 1 i tam by wywiad z nim.Wisła Skorzy kontra Wisla ze skladem tym za Kaspra zdajsie.

A wiadomo już gdzieś, kto będzie grał w tej 'starej' Wiśle?

szprotson 05.10.2009 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez unpredictable_wislaczka (Post 800641)
A wiadomo już gdzieś, kto będzie grał w tej 'starej' Wiśle?

no skład Kasperczakowski czyli Tata, Kuźbik, Szymek, Stolar i reszta

Wojtas 05.10.2009 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 800643)
no skład Kasperczakowski czyli Tata, Kuźbik, Szymek, Stolar i reszta


No jak "Kapperczakowski " to chyba Tata sie nie lapie :)


Mecz podobno w Lublinie....ehh

Silvestro 05.10.2009 23:14

Ermis - Apoel 1:2 . Kamil zagrał cały mecz , a w 73 minucie wszedł na boisko Jasiek Paulista.
Zajmują 6 miejsce , ze stratą 3 pkt do prowadzącej trójki.

cassius31krakow 06.10.2009 07:31

Cleber: synowie zagraja w reprezentacji Polski

http://sport.onet.pl/0,1248699,20552...wiadomosc.html

Awe 06.10.2009 10:07

No i tacy obcokrajowcy niech grają w kadrze, a nie jakieś Rogery i Obraniaki. Mam tylko nadzieję, że to szczere wypowiedzi Clebera, a nie reklama przy poszukiwaniu klubu w Polsce.

tommiyacht 06.10.2009 11:33

Adam Kokoszka obchodzi dzis 23 urodziny. Wszystkiego dobrego !

michu-k 06.10.2009 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 800894)
Wszystkiego dobrego !

Chyba ''więcej pieniędzy''.

szczepanwislak 06.10.2009 13:04

dobrze , nie płacz inteligencie:), specjalnie dla ciebie będzie na temat ;) co do Kokoszki to u nas poza golem przeciw koronie niczym sie nie wykazał , bo nie miał szans z żadnym defensorów a nie mówiąc już o Baszczyńskim , w Empoli na poczatku niczym szczególnym się nie wykazywał a teraz prosze Adasiowi idzie coraz lepiej , zagrał 5 meczów ligowych , wszystkie od początku , ostatni z Gallipoli ( 0:0 ) oczywiście w pełnym wymiarze czasowym , wiec idzie życzyć mu wszystkiego dobrego we Włoszech i reprezentacji- ot tak na urodziny:)

IncognitoTSW 06.10.2009 16:01

Co do Clebera - niech do niego Wisła wyciągnie rękę - przyda się jeszcze nie raz, może najpierw jako zawodnik a potem jako trener.

Wojtas 06.10.2009 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 800976)
Co do Clebera - niech do niego Wisła wyciągnie rękę - przyda się jeszcze nie raz, może najpierw jako zawodnik a potem jako trener.


No ok wyciagnie ,ale zarazem najprawdopodobniej posadzi na ławce.Duet Glowa-Marcelo ciezko bedzie rozbic a jest jeszce Jop i mielibysmy 4 sr obroncow :)

JOSE 841 06.10.2009 18:57

może ktoś podać skład 11tki Piekutowskiego tzn 11 ex Wiślaków z dzisejszego meczu mogą być obydwie 11tki

Watts 06.10.2009 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 801073)
może ktoś podać skład 11tki Piekutowskiego tzn 11 ex Wiślaków z dzisejszego meczu mogą być obydwie 11tki

Ten mecz odbędzie się jutro.

Wojtas 07.10.2009 22:37

Meczyk fajny ,nasza mlodziez z II polowki dala rade :)


Fajnie bylo znowu zobaczyc Szymka ,Kazia Moskala ,Kule czy Grzele w akcjii,swoja roga Grzela calkiem niezle z formą ...gra chyba na dzis w V ligowej Skawince....a wydaje mi sie se spokojnie moglby sie zachaczyc gdzies wyzej ..np I liga.


Mecz jednak odbywal sie troche w zly dzien i pore.Widzow malutko ,jakby dali inny termin np niedziela (ligi nie ma ,repra gra dzien wczesniej) to mysle ze "otoczka" byla by lepsza.Ale z tego co slyszalem slabo naglosnione to spotkanie bylo,no i Lubilin gdzie raczej nie palaja do nas sympatią.

PIEKUT TRZYMAJ SIE !!!

AYALA 08.10.2009 10:36

Dudu na stałe stracił miejsce w składzie Debreczyna.Ostatni raz wysąpił w meczu 1 Sierpnia.Teraz nawet na ławe sie nie łapie.

Maciuś 08.10.2009 11:39

Czyli kompletnie nie mamy wplywu kogo nam przywioza w torbie na testy. Kiedys Ptak z Pogoni niezle kombinowal zeby pierwsza selekcja odbywala sie juz w Brazylii a tylko najlepsi wedlug miejscowego trenera przyjada do Szczecina na ostetczny krotki test. Wiadomo ze pozniej Ptak ich hurtem bral ale sam pomysl nie byl glupii. Moze jak Cleber albo Cantoro wroca do Ameryki to beda dla nas takimi pierwszymi selekcjonerami?

Blaszczu16 10.10.2009 11:52

Wie ktoś może jak tam Maćkowi Żurawskiemu się powodzi na Cyprze?

BRTS39 10.10.2009 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 800882)
No i tacy obcokrajowcy niech grają w kadrze, a nie jakieś Rogery i Obraniaki. Mam tylko nadzieję, że to szczere wypowiedzi Clebera, a nie reklama przy poszukiwaniu klubu w Polsce.

TO jest Skandal co tutaj napisałeś! A gdyby Rogr grał W Wiśle a Cleber W Legii to byś inaczej spiewał! Chodzi mi tutaj o to że to właśnie Obraniak ma korzenie polskie a Cleber nie!Wiec prosze cie nie bądź stronniczy!! Ale jeśli beda chcieli to niech grają. Pamietaj nie masz racji, bo własnie Obranikowi bardziej nalezy sie gra w kadrze niz Cleberowi hernaniemu Rogerowi i innym Edim.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl