![]() |
Co jest z Zieniem? Chce Zienia, a nie Kirma. Dreszczyk mnie łapie jak oglądam ten filmik i Zieniu strzela .
http://www.youtube.com/watch?v=d48BTaZlFxE |
Cytat:
|
Zieniu grzeje tam ławę. Dziwne, taki przebojowy zawodnik, a nie gra :)
|
Cytat:
|
Taka drobnostka - o transferach decyduje teraz Skorża. Skorża ma względem Jopa dług wdzięczności - zawodnik miał (ma?) problemy rodzinne, myślał o zawieszeniu kariery ale ze względu na nasze kontuzje podpisał kontrakt.
Jop jest solidnym zmiennikiem, człowiekiem cierpliwym, na razie nie narzeka na ławę a przecież trochę w reprezentacji pograł. Więc abstrahując od poziomu sportowego Jopa i Clebera (w jakiej formie jest Brazylijczyk, tego nie wiemy!) to propozycja dania kopa Dżopikowi jest szokująca, głupia i nierealna. Bardzo szanuję Clebera, ale obecnie mamy Głowę, Marcelo, Jopa do tego na pozycji stopera może grać Diaz. A na wypożyczeniu jest Mateusz Kowalski, który w zimie może wrócić. Cleber - owszem, jako skaut. Jeśli chce jeszcze grać, faktycznie Cypr byłby dla niego idealny. Spokojne z dwa latka dałby jeszcze radę. |
LM: Kosowski idolem w Nikozji
wyb.qm 2009-10-02, ostatnia aktualizacja 2009-10-02 http://bi.gazeta.pl/im/9/7043/z7043259Z.jpg PRZEGLĄD PRASY: W meczu Ligi Mistrzów zespół Kamila Kosowskiego APOEL Nikozja przegrał 0:1 z Chelsea Londyn. Gdy na murawie pojawił się były reprezentant Polski powitały gromkie owacje. Kosowski rozegrał znakomity mecz i został doceniony nie tylko przez własnych fanów ale i komentatorów brytyjskich - można przeczytać w "Przeglądzie Sportowym". Wprowadzenie w drugiej połowie Kamila Kosowskiego dodało APOEL sporo wigoru, gospodarze zaczęli atakować flankami - relacjonował Sky Sport, a "The Independent" zaznacza, że Kamil Kosowski ożywił grę i dodał pewności piłkarzom z Nikozji. Zupełnie nie dawali z nim sobie rady obrońcy Chelsea. To on także wypracował najlepszą sytuację dla swojej drużyny. Podczas meczu było też widać jakim szacunkiem jest darzony były kadrowicz. Gdy tylko rozpoczął rozgrzewkę kibice skandowali jego nazwisko, domagając się jego szybkiego wejścia na boisko. A gdy już się to stało fani powitali go gromkimi brawami. |
Cytat:
|
Tak jak juz mowilem kiedys, Kosa to jeden z tych nielicznych zawodnikow, ktorzy nim lepszy rywal tym wieksze umiejetnosci pokazuja, bo ze przy nim pozostali zawodnicy grali na 120% to juz dawno wiemy, szkoda go oj szkoda...
|
Odra 0:2 Ruch
Niedzielan podwyższa wynik w 20 minucie. |
Na C+ jest mecz Barcelona - Almeria i na boisku jest Kalu Uche.
|
We srode na Canale jest chyba ten mecz dla Piekuta.Widzialem kawalek 1 na 1 i tam by wywiad z nim.Wisła Skorzy kontra Wisla ze skladem tym za Kaspra zdajsie.
|
Radek show...
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
No jak "Kapperczakowski " to chyba Tata sie nie lapie :) Mecz podobno w Lublinie....ehh |
Ermis - Apoel 1:2 . Kamil zagrał cały mecz , a w 73 minucie wszedł na boisko Jasiek Paulista.
Zajmują 6 miejsce , ze stratą 3 pkt do prowadzącej trójki. |
Cleber: synowie zagraja w reprezentacji Polski
http://sport.onet.pl/0,1248699,20552...wiadomosc.html |
No i tacy obcokrajowcy niech grają w kadrze, a nie jakieś Rogery i Obraniaki. Mam tylko nadzieję, że to szczere wypowiedzi Clebera, a nie reklama przy poszukiwaniu klubu w Polsce.
|
Adam Kokoszka obchodzi dzis 23 urodziny. Wszystkiego dobrego !
|
Cytat:
|
dobrze , nie płacz inteligencie:), specjalnie dla ciebie będzie na temat ;) co do Kokoszki to u nas poza golem przeciw koronie niczym sie nie wykazał , bo nie miał szans z żadnym defensorów a nie mówiąc już o Baszczyńskim , w Empoli na poczatku niczym szczególnym się nie wykazywał a teraz prosze Adasiowi idzie coraz lepiej , zagrał 5 meczów ligowych , wszystkie od początku , ostatni z Gallipoli ( 0:0 ) oczywiście w pełnym wymiarze czasowym , wiec idzie życzyć mu wszystkiego dobrego we Włoszech i reprezentacji- ot tak na urodziny:)
|
Co do Clebera - niech do niego Wisła wyciągnie rękę - przyda się jeszcze nie raz, może najpierw jako zawodnik a potem jako trener.
|
Cytat:
No ok wyciagnie ,ale zarazem najprawdopodobniej posadzi na ławce.Duet Glowa-Marcelo ciezko bedzie rozbic a jest jeszce Jop i mielibysmy 4 sr obroncow :) |
może ktoś podać skład 11tki Piekutowskiego tzn 11 ex Wiślaków z dzisejszego meczu mogą być obydwie 11tki
|
Cytat:
|
Meczyk fajny ,nasza mlodziez z II polowki dala rade :)
Fajnie bylo znowu zobaczyc Szymka ,Kazia Moskala ,Kule czy Grzele w akcjii,swoja roga Grzela calkiem niezle z formą ...gra chyba na dzis w V ligowej Skawince....a wydaje mi sie se spokojnie moglby sie zachaczyc gdzies wyzej ..np I liga. Mecz jednak odbywal sie troche w zly dzien i pore.Widzow malutko ,jakby dali inny termin np niedziela (ligi nie ma ,repra gra dzien wczesniej) to mysle ze "otoczka" byla by lepsza.Ale z tego co slyszalem slabo naglosnione to spotkanie bylo,no i Lubilin gdzie raczej nie palaja do nas sympatią. PIEKUT TRZYMAJ SIE !!! |
Dudu na stałe stracił miejsce w składzie Debreczyna.Ostatni raz wysąpił w meczu 1 Sierpnia.Teraz nawet na ławe sie nie łapie.
|
Czyli kompletnie nie mamy wplywu kogo nam przywioza w torbie na testy. Kiedys Ptak z Pogoni niezle kombinowal zeby pierwsza selekcja odbywala sie juz w Brazylii a tylko najlepsi wedlug miejscowego trenera przyjada do Szczecina na ostetczny krotki test. Wiadomo ze pozniej Ptak ich hurtem bral ale sam pomysl nie byl glupii. Moze jak Cleber albo Cantoro wroca do Ameryki to beda dla nas takimi pierwszymi selekcjonerami?
|
Wie ktoś może jak tam Maćkowi Żurawskiemu się powodzi na Cyprze?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl