Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

brylant17 09.09.2009 20:33

Grajmy dalej jednym napastnikiem :P

koyoot 09.09.2009 20:33

No to widac ewidentnie ze jednak Kirm byl dobrym transferem Wisly:P.

lucekj 09.09.2009 20:35

Tego sie nie da oglądać!

Miałem pisać wcześniej: Wisła lepiej grała z Levadia niż dzisiaj nasze Orły, tego nawet nie ma co porównywać do Levadii, gra Wisełki w tamtym meczu to był majstersztyk w porówniu do tego co dzisiaj się dzieje...


Prawda jest taka, że Leo to nie Jepetto, drewna nie ożywi, tak czy siak powinien odejść za powołania, skład i taktykę, którą nas męczy od dłuższego czasu:

nie mamy po prostu polaków do gry, nie ma nikogo w zagranicznych ligach, nikogo, Polska piłka sięgnęła DNA!


EDIT:

Brożek do FULHAM - buhahahahahaha

For_FuN_ 09.09.2009 20:35

Pan Beenhakker skompromitowal i doprowadzil na dna nasza reprezentacje. Jak to jest, ze w kadrze graja pilkarze, ktorzy sa rezerwowymi w swoich klubach? Dlaczego gra Roger(ktory nie lapal sie do skladu Legii), Krzynowek(rezerwowy), Obraniak(rezerwowy), Blaszczykowski(bez formy), Dudka(rezerwowy)? Czy my naprawde nie mamy grajaych pilkarzy? Mamy...gdzie jest Kosowski na lewa strone, czy chocby Rafal Grzelak? Gdzie na prawa Peszko, Grosicki czy Malecki? Gdzie Maciek Iwanski?

Nasi pilkarze nie wiedza, co maja grac. Formacje oddalone od siebie, bez agresji, bez szybkosci...

Trzeba zatrudnic trenera, ktory wroci do ogrywania Ukrainy, Norwegii, Austrii, Irlandii Pln...

dj_ibutti 09.09.2009 20:35

Leo go Home ! :lol:

gigant 09.09.2009 20:36

Jedyna nadzieja, że po przerwie wejdzie niejaki TurboDymoMan, zawstydzi Słoweńców i strzeli 3 gole.

andalemono 09.09.2009 20:36

Szkoda mi ich. Przecież to nie brak ambicji, tylko oni po prostu nie umieją...

Tobi1906 09.09.2009 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 790887)
Dajcie jeszcze kilka rac, moze dostaniemy walk-overa :D

Też o tym pomyślałem,może to nasi rzucaja z sektorów gospodarzy bo widza co sie dzieje ;)

Krissu 09.09.2009 20:37

Są pozytywy.

Leo będzie mógł zająć się ukochanym Feyenoordem.

DominoForza 09.09.2009 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 790906)
Tego sie nie da oglądać!

Miałem pisać wcześniej: Wisła lepiej grała z Levadia niż dzisiaj nasze Orły, tego nawet nie ma co porównywać do Levadii, gra Wisełki w tamtym meczu to był majstersztyk w porówniu do tego co dzisiaj się dzieje...


Prawda jest taka, że Leo to nie Jepetto, drewna nie ożywi, tak czy siak powinien odejść za powołania, skład i taktykę, którą nas męczy od dłuższego czasu:

nie mamy po prostu polaków do gry, nie ma nikogo w zagranicznych ligach, nikogo, Polska piłka sięgnęła DNA!

ogladajac ten mecz wydaje mi sie ze chyba Leo tez ma dosc naszego kraju i pogodzil sie z odejsciem,graja tak aby stworzyc PZPN-owi jak najwiecej pretekstow do zwolnienia szkoleniowca

zamiast rozwijac dyscypline w kraju wola sciagac "kolorowych Polakow"

1q2 09.09.2009 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 790906)
Polska piłka sięgnęła DNA!

Niestety ale tak to wygląda.Aż strach pomyśleć co my pokażemy na euro 2012.

Ciekawe czy Leo zachowa resztki honoru i poda się do dymisji, a jeśli nie to co tym razem wymyśli:)

MaG* 09.09.2009 20:38

nie wiem jak wy ale ja od początku trzymam kciuki za Słowenię i Kirma.
Nasz skrzydłowy nieźle sobie radzi i jest wyróżniającym się graczem, także potwierdza po raz kolejny ,ze jak na polskie warunki zrobiliśmy bardzo dobry transfer.

Nie ma co po przerwie jeszcze rypną nam 2 bramki i żegnamy Leo :D
Tylko co zrobić żeby pożegnać Szpaka ? ;/

JacaTS 09.09.2009 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Achmed (Post 790898)
brawo Kirm! ^^

hahahaha.
niech sie nasi lepiej schowaja... ;d

Moglbys przestac ironizowac? Tak sie glupio sklada, ze to nasza druzyna narodowa dostaje po dupsku wiec malo komu jest do smiechu. Szczegolnie, ze gramy dno den... nizej jest juz tylko Frytka.

iiYama 09.09.2009 20:38

Ani po naszej 11 nie widać jakiejś wielkiej chęci walki ani po Benhakerze większego zaangażowania. Jemu już zwisa, za 45' będzie mógł spokojniej wrócić do Rotterdamu. Ot kolejny mecz, trzeba odbębnić i tyle. Najbardziej zirytowany jest chyba Obraniak.

Co do naszych piłkarzy i ich liczby w najsilniejszych ligach Europy...

- Hiszpania, w pierwszej i drugiej lidze razem 42 zespoły, jeden Dudek na ławce w Madrycie, Smolarek na liście plac
- Portugalia, 32 zespoły, zdaje się 0,
- Anglia - 44 zespoły, na ławce Szczęsny i Kuszczak, Majewski i Rasiak zdaje się I liga, Saganowski II
- Francja - 40 drużyn, Jeleń, Dudka, Obraniaka nie liczę
- Szkocja, w pierwszej lidze 12 drużyn, Boruc i zdaje się ktoś jeszcze
- Niemcy - 36 drużyn, Krzynówek i Kuba,
- Holandia - 38 druzyn, zero
- Belgia - 35 drużyn, Wasilewski
- Włochy - 42 drużyny, Kokoszka i ktoś jeszcze.

Łącznie przyjmując na kadrę pierwszego zespołu 22 piłkarzy wychodzi że w tych ligach gra 7062 piłkarzy - ponad 7 tysięcy !!!!

Benhaułer sobie jaja robi z Obraniaka...

koyoot 09.09.2009 20:38

Ale z drugiej strony, samym bramkarzem na Swiatowym poziomie sie meczow nie wygrywa. POlska pilka siega dna i coraz bardziej zaglebia sie w mule.

Nie widac konca...

Robbie92 09.09.2009 20:38

megaq****..ny !!!! niech ida do łopaty! jak mozna tak grac??? kto mi to wytlumaczy, podobnie jak user wyzej mialem ochote jeb..c w TV

tommiyacht 09.09.2009 20:39

Jak na drugą połowę nie wejdzie Lewy za kogos innego niż Brozka to nie wiem co mnei zdziwi jeszcze...

For_FuN_ 09.09.2009 20:39

Nie umieja...jasne...tylko w latach poprzednich grali pilke zupelnie inna...dobra...

Trener jest beznadziejny. To on powoluje takich, a nie iinnych pilkarzy! To on ich ustawia na boisku! To on przygotowuje im schematy gry, stale fragmenty gry. A tutaj nie ma nic...dziadek pracuje w Feyenoordzie od ponad pol roku i tym na powaznie sie zajmuje.

Donki 09.09.2009 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andalemono (Post 790910)
Szkoda mi ich. Przecież to nie brak ambicji, tylko oni po prostu nie umieją...

Jak to nie brak ambicji jak sie nie ma umiejetnosci to czeba to nadrabiac ambicjią powini zapierdzielać!!!:-P

TSW Fanatyk 09.09.2009 20:40

heh nie zdziwiłbym się jakby to nasi kibice z Słoweńcami się nadup**li :) a te race to też pewnie nasze :D

grzechu1991 09.09.2009 20:41

ja .......e... co ten stary grzyb z nas zrobił...

tylko_na_kilka_dni 09.09.2009 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 790925)
heh nie zdziwiłbym się jakby to nasi kibice z Słoweńcami się nadup**li :) a te race to też pewnie nasze :D

co jeszcze wymyslisz?

Jaroo1 09.09.2009 20:41

Cytat:

Prawda jest taka, że Leo to nie Jepetto, drewna nie ożywi, tak czy siak powinien odejść za powołania, skład i taktykę, którą nas męczy od dłuższego czasu:

nie mamy po prostu polaków do gry, nie ma nikogo w zagranicznych ligach, nikogo, Polska piłka sięgnęła DNA
Nie zgodze sie. Moim zdaniem problem tkwi w psychice a nie w umiejetnosciach. Przeciez ta sama kadra ogrywała Portugalie czy Czechow (ok Czesi w slabej formie no ale chyba trudniejszy rywal niz Irlandia Pln). Moim zdaniem cos peklo w sferze mentalnej w tej druzynie, oni nie wiedza po co maja grac, wcale ich ten Lełon nie motywuje, stracil w ich oczach i nie ma posluchu w druzynie. Mi sie zdaje ze to nie jest tak ze im sie nie chce grac, mysle ze oni sa rozbici psychicznie, te zgrupowania z Leo robia im jakies pranie mozgu i graja jak jakies oblakance ;/

Kolumbus 09.09.2009 20:41

Powiedzci mi nawiasem dlaczego jak ogladam ****a mecz transmitowany przez TVP i krecony przez nich to obraz jest tak ****a zjebany, niczym jak by sie ogladalo jakis kanal arabski.Dzisiaj mecz ze Słowenii i jakos zajebista?Czy nasza ****a jebana telewizje naprawde nie stac na jebany sprzet o przyzwoitej jakosci?

O grze nawet nie pisze bo to z grą nie ma wiele wspólnego, to jebany pokaz nieudolności.DRAMAT

Illargui 09.09.2009 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 790914)
Niestety ale tak to wygląda.Aż strach pomyśleć co my pokażemy na euro 2012.

Ciekawe czy Leo zachowa resztki honoru i poda się do dymisji.

Nie liczyłabym na to .... wystarczy sobie przypomnieć jak się zachował po bardzo dla nas udanych mistrzostwach ... taki typ

DominoForza 09.09.2009 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 790925)
heh nie zdziwiłbym się jakby to nasi kibice z Słoweńcami się nadup**li :) a te race to też pewnie nasze :D

pewnie jacys dzialacze inkognito widzac to chcieli przerwac mecz ( w sumie nie dziwie sie)

TSW Fanatyk 09.09.2009 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tylko_na_kilka_dni (Post 790928)
co jeszcze wymyslisz?

jak skolonizować kosmos bym mógł wymyślić ale mi się nie chce...

Mario Nh 09.09.2009 20:42

Wina trenera, gonić siwego frajera ! :rotfl:

Nasza gra jest druzgocąca. Piłkarze bezradnie snują się po boisku, jakby bez celu.
Leo pakuj walizki.

Pokazał Kirm jak się w piłkę gra :rotfl:

mdgn 09.09.2009 20:42

Trzeba się cieszyć, że przynajmniej Kirm chodzi dobrze :D

JacaTS 09.09.2009 20:43

Ogarnal ktos co bylo napisane na transparencie przed polskim sektorem?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl