![]() |
Grajmy dalej jednym napastnikiem :P
|
No to widac ewidentnie ze jednak Kirm byl dobrym transferem Wisly:P.
|
Tego sie nie da oglądać!
Miałem pisać wcześniej: Wisła lepiej grała z Levadia niż dzisiaj nasze Orły, tego nawet nie ma co porównywać do Levadii, gra Wisełki w tamtym meczu to był majstersztyk w porówniu do tego co dzisiaj się dzieje... Prawda jest taka, że Leo to nie Jepetto, drewna nie ożywi, tak czy siak powinien odejść za powołania, skład i taktykę, którą nas męczy od dłuższego czasu: nie mamy po prostu polaków do gry, nie ma nikogo w zagranicznych ligach, nikogo, Polska piłka sięgnęła DNA! EDIT: Brożek do FULHAM - buhahahahahaha |
Pan Beenhakker skompromitowal i doprowadzil na dna nasza reprezentacje. Jak to jest, ze w kadrze graja pilkarze, ktorzy sa rezerwowymi w swoich klubach? Dlaczego gra Roger(ktory nie lapal sie do skladu Legii), Krzynowek(rezerwowy), Obraniak(rezerwowy), Blaszczykowski(bez formy), Dudka(rezerwowy)? Czy my naprawde nie mamy grajaych pilkarzy? Mamy...gdzie jest Kosowski na lewa strone, czy chocby Rafal Grzelak? Gdzie na prawa Peszko, Grosicki czy Malecki? Gdzie Maciek Iwanski?
Nasi pilkarze nie wiedza, co maja grac. Formacje oddalone od siebie, bez agresji, bez szybkosci... Trzeba zatrudnic trenera, ktory wroci do ogrywania Ukrainy, Norwegii, Austrii, Irlandii Pln... |
Leo go Home ! :lol:
|
Jedyna nadzieja, że po przerwie wejdzie niejaki TurboDymoMan, zawstydzi Słoweńców i strzeli 3 gole.
|
Szkoda mi ich. Przecież to nie brak ambicji, tylko oni po prostu nie umieją...
|
Cytat:
|
Są pozytywy.
Leo będzie mógł zająć się ukochanym Feyenoordem. |
Cytat:
zamiast rozwijac dyscypline w kraju wola sciagac "kolorowych Polakow" |
Cytat:
Ciekawe czy Leo zachowa resztki honoru i poda się do dymisji, a jeśli nie to co tym razem wymyśli:) |
nie wiem jak wy ale ja od początku trzymam kciuki za Słowenię i Kirma.
Nasz skrzydłowy nieźle sobie radzi i jest wyróżniającym się graczem, także potwierdza po raz kolejny ,ze jak na polskie warunki zrobiliśmy bardzo dobry transfer. Nie ma co po przerwie jeszcze rypną nam 2 bramki i żegnamy Leo :D Tylko co zrobić żeby pożegnać Szpaka ? ;/ |
Cytat:
|
Ani po naszej 11 nie widać jakiejś wielkiej chęci walki ani po Benhakerze większego zaangażowania. Jemu już zwisa, za 45' będzie mógł spokojniej wrócić do Rotterdamu. Ot kolejny mecz, trzeba odbębnić i tyle. Najbardziej zirytowany jest chyba Obraniak.
Co do naszych piłkarzy i ich liczby w najsilniejszych ligach Europy... - Hiszpania, w pierwszej i drugiej lidze razem 42 zespoły, jeden Dudek na ławce w Madrycie, Smolarek na liście plac - Portugalia, 32 zespoły, zdaje się 0, - Anglia - 44 zespoły, na ławce Szczęsny i Kuszczak, Majewski i Rasiak zdaje się I liga, Saganowski II - Francja - 40 drużyn, Jeleń, Dudka, Obraniaka nie liczę - Szkocja, w pierwszej lidze 12 drużyn, Boruc i zdaje się ktoś jeszcze - Niemcy - 36 drużyn, Krzynówek i Kuba, - Holandia - 38 druzyn, zero - Belgia - 35 drużyn, Wasilewski - Włochy - 42 drużyny, Kokoszka i ktoś jeszcze. Łącznie przyjmując na kadrę pierwszego zespołu 22 piłkarzy wychodzi że w tych ligach gra 7062 piłkarzy - ponad 7 tysięcy !!!! Benhaułer sobie jaja robi z Obraniaka... |
Ale z drugiej strony, samym bramkarzem na Swiatowym poziomie sie meczow nie wygrywa. POlska pilka siega dna i coraz bardziej zaglebia sie w mule.
Nie widac konca... |
megaq****..ny !!!! niech ida do łopaty! jak mozna tak grac??? kto mi to wytlumaczy, podobnie jak user wyzej mialem ochote jeb..c w TV
|
Jak na drugą połowę nie wejdzie Lewy za kogos innego niż Brozka to nie wiem co mnei zdziwi jeszcze...
|
Nie umieja...jasne...tylko w latach poprzednich grali pilke zupelnie inna...dobra...
Trener jest beznadziejny. To on powoluje takich, a nie iinnych pilkarzy! To on ich ustawia na boisku! To on przygotowuje im schematy gry, stale fragmenty gry. A tutaj nie ma nic...dziadek pracuje w Feyenoordzie od ponad pol roku i tym na powaznie sie zajmuje. |
Cytat:
|
heh nie zdziwiłbym się jakby to nasi kibice z Słoweńcami się nadup**li :) a te race to też pewnie nasze :D
|
ja .......e... co ten stary grzyb z nas zrobił...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Powiedzci mi nawiasem dlaczego jak ogladam ****a mecz transmitowany przez TVP i krecony przez nich to obraz jest tak ****a zjebany, niczym jak by sie ogladalo jakis kanal arabski.Dzisiaj mecz ze Słowenii i jakos zajebista?Czy nasza ****a jebana telewizje naprawde nie stac na jebany sprzet o przyzwoitej jakosci?
O grze nawet nie pisze bo to z grą nie ma wiele wspólnego, to jebany pokaz nieudolności.DRAMAT |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wina trenera, gonić siwego frajera ! :rotfl:
Nasza gra jest druzgocąca. Piłkarze bezradnie snują się po boisku, jakby bez celu. Leo pakuj walizki. Pokazał Kirm jak się w piłkę gra :rotfl: |
Trzeba się cieszyć, że przynajmniej Kirm chodzi dobrze :D
|
Ogarnal ktos co bylo napisane na transparencie przed polskim sektorem?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl