![]() |
Cytat:
O, to może być bardzo dobry trop. Ja ze swojej strony polecam Hannover z Eintrachtem po 1,9. |
Celtik
Wisła MU czworke chce puscic grubo warto zaryzykowac?? prosze o opinie |
poszlo 2z3 za 300 zl do wygrania 824zl
Wisła-Legia 1 2,00 Energie-Bayern 2 1,45 West Ham-Liverpool 2 1,55 ! |
Nie stawiajcie na Celtic, loteria ;)
jeśli już to lepiej x2 |
Na sobotę :
Liverpool Dortmund :) |
Cytat:
|
Dzisiaj wygrana (pierwsza od dłuższego czasu) na polskiej lidze, na jutro gram na dwie drużyny z Sewilli: FC u siebie z Mallorcą i Betis na wyjeździe z Athleticem Bilbao (Betis dobrze gra na wyjazdach, a na dodatek Bilbao zagra rezerwowym składem). Niezły jest też kurs na Almerię u siebie z Valladolid.
Cytat:
|
a czemu mają rezerwami grać??
czyzby finał pucharu hiszpanii w przyszlym tygodniu?? |
Cytat:
|
przecież atlethic nie musi wygrać pucharu by zagrać w uefa bo Barcelona jest na miejscu pucharowym tak więc już mają uefa tak więc po co by mieli z Barcą grac silnym składem jak i tak nie wygrają :)
|
ehhh tej 2 włoskiej już nie obstawiam livorno ;/;/;/;
|
Cytat:
|
FC Kopenhagen - FC Nordsjaelland (Typ) 1 1,25
FC Zürich - FC Luzern (Typ) 1 1,25 Benfica Lissabon - CD Trofense (Typ) 1 1,25 RSC Anderlecht - KSV Roeselare (Typ) 1 1,15 na jutro cos takiego:)http://www.bet-at-home.com/pic/dot.gifhttp://www.bet-at-home.com/pic/dot.gif |
Cytat:
|
wczoraj również weszło:)
na dziś gram: Odra-Zagłębie 2 Sandecja-Nida 1 Chemik-Pogoń 2 za 50 zł do wygrania 153 zł i zagram 3 z 5 naszą ekstraklasę: Wisła-Legia 1 Ruch-Piast X Odra-Cracovia 2 Śląsk-Lech 1 Polonia-Bełchatów X Rocco a gdzie masz hokej?:) |
Bayern
Liverpool Anderlecht :) |
Jak się bawić to się bawić:
6z7 St. Patrick's- Cork X @ 3,20 Polonia W. - Belchatow 1 @ 2,12 Hull - Stoke 1 @ 2,05 Athlone - UC Dublin 2 @ 1,85 Nitra - Trnava 2 @ 2,25 Lazio - Udinese 1 @ 2,60 Modena - Mantova 1 @ 2,10 A co mi tam o 7 czy 14zł niechodzi. |
Hertha BSC Berlin - VfL Bochum
Partizan Beograd - Jagodina Barcelona - Bilbao Same 1, na podwojenie, za 50zł - 106 z groszami. |
Wydaje się, że na podwojenie lepiej zagrać 1 mecz po lepszym kursie niż 3 takie nie- pewniaki (np. Barcelona). Mogłeś dać 1 na Blackburn- Portsmouth i po sprawie ;)
|
aston villa 2
cracovia 2 koeln 02 korona 2 bełchatów 02 za 2 zł 107 do wzięcia :D |
Tu http://www.forum.sportfifa.pl/viewforum.php?f=82 sa przypominam analizy z prawie wszystkich lig europejskich tych wazniejszych oczywiscie) w dziale bukmacherka.. jest to moje nowo otwarte forum i staram sie je jakos rozwinac.. a do tego potrzebuje ludzi ktorzy by to czytali i komentowali.. ehh.. zapraszam;)
|
N.Pedersen - E.Sajfutdinov 2 2.25
West Ham - Liverpool 2 1.55 F.Lindgren 1-8 1.75 wklad 5zl Do wygrania 27.45 taki lajtowy na sobotke :) aczkolwiek ryzykowny ale zabawa :D |
Valencia - Real 2 2.60
Polonia - Belchatow 2 3.10 Fulham - AV 2 2.55 ako: 20.55 Slask - Lech 1x 1.63 Sevilla - Mallorca 1 1.57 Hoffenheim - Koeln x2 1.79 West Ham - Liverpool 2 1.57 Hertha - Bochum 1 1.55 ako: 11.15 |
Cytat:
|
Standard - Club Brugge 1
Anderlecht - Roeselare 1 Rennes - Guingamp (A) 1 AKO: 2,27 |
Cytat:
puszcze sobie później Washington 1(mają sie przelamać) i VANki 1x poki co niech L'pool swoje dowiezie i Anderlecht postawi kropke nad 'i' :) |
[quote=LuKaS TSW;723816]wczoraj również weszło:)
na dziś gram: Odra-Zagłębie 2 Sandecja-Nida 1 Chemik-Pogoń 2 za 50 zł do wygrania 153 zł no i pięknie:) |
Czy zna ktoś wyniki:
Unia Janikow-Viktoria Koronowo i Kolejarz Stroze-Kszo? |
Kolejarz-KSZO mecz jutro o 17 a
Unia Janikowo 3-2 Victoria Koronowo 9 maja, 17:00 Piotr Nowosielski 23, Maciej Mysiak 55, Łukasz Kalinowski 85 - Marcin Skonieczka 26, Jakub Poznański 53 ja już dawno tak nie miałem żeby 3 dni pod rząd wchodziło:) na jutro: Slavia-Budejovice 1 Radwańska-Stosur 1 Porto-Funchal 1 Ventspils-Daugapils Ryga 1 za 50 do wygrania 110 zł a co myślicie nad Newcastle w poniedziałek na 1? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl