Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

pan Dudi 08.05.2009 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 723528)
W Barcelonie trochę kontuzji + zmęczenie meczem pucharowym.
W niedziele mecz z Villareal na Camp Nou.
Kursy na gości są bardzo zachęcające, zupełnie nie proporcjonalne do ich klasy.



O, to może być bardzo dobry trop. Ja ze swojej strony polecam Hannover z Eintrachtem po 1,9.

Maciejj 08.05.2009 19:28

Celtik
Wisła
MU

czworke chce puscic grubo

warto zaryzykowac??

prosze o opinie

jaro1985r 08.05.2009 20:09

poszlo 2z3 za 300 zl do wygrania 824zl

Wisła-Legia 1 2,00
Energie-Bayern 2 1,45
West Ham-Liverpool 2 1,55
!

vote-for-mikey 08.05.2009 20:21

Nie stawiajcie na Celtic, loteria ;)

jeśli już to lepiej x2

WiślakNH 08.05.2009 20:56

Na sobotę :
Liverpool
Dortmund
:)

Jaroo1 08.05.2009 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatiBKS (Post 723553)
Rangers- Celtic 2

Wisła - Legia 1
Hoffenheim - Koln 1
Milan - Juve 1
Man Utd - Man City 1
Rennes - Cean 1

za 10 do wygrania 150 zł

co sądzicie??:)

Ja bym uwazał na Hoffenheim. Oni ostatnio tylko przegrywaja, góra remisuja, Koeln za to na wyjazdach gra niezle, chociaz ostatnio tez w lidze nie błyszczy. Ale mimo wsyztsko 1 to bym nie dawał :P lecz co ja tam moge doradzac jak u bukow ciagle w plecy :D

regis 08.05.2009 21:34

Dzisiaj wygrana (pierwsza od dłuższego czasu) na polskiej lidze, na jutro gram na dwie drużyny z Sewilli: FC u siebie z Mallorcą i Betis na wyjeździe z Athleticem Bilbao (Betis dobrze gra na wyjazdach, a na dodatek Bilbao zagra rezerwowym składem). Niezły jest też kurs na Almerię u siebie z Valladolid.

Cytat:

Rangers- Celtic 2
Polonia W - PGE GKS x2
Valencia - Real 2
Jastrzębie - Widzew 2

za 10 do wygrania 210 zł

Wisła - Legia 1
Hoffenheim - Koln 1
Milan - Juve 1
Man Utd - Man City 1
Rennes - Cean 1

za 10 do wygrania 150 zł

co sądzicie?
Pierwszy wtopisz na Realu, drugi na Francji albo Włochach ;)

rocco_1906 08.05.2009 21:35

a czemu mają rezerwami grać??
czyzby finał pucharu hiszpanii w przyszlym tygodniu??

bula1010 08.05.2009 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 723745)
Ja bym uwazał na Hoffenheim. Oni ostatnio tylko przegrywaja, góra remisuja, Koeln za to na wyjazdach gra niezle, chociaz ostatnio tez w lidze nie błyszczy. Ale mimo wsyztsko 1 to bym nie dawał :P lecz co ja tam moge doradzac jak u bukow ciagle w plecy :D

zgadzam się z tobą nie dawaj hoffenheim są na środku tabeli puchary im nie grożą tak więc nie ruszałbym tego meczu :D

bula1010 08.05.2009 21:38

przecież atlethic nie musi wygrać pucharu by zagrać w uefa bo Barcelona jest na miejscu pucharowym tak więc już mają uefa tak więc po co by mieli z Barcą grac silnym składem jak i tak nie wygrają :)

bula1010 08.05.2009 21:39

ehhh tej 2 włoskiej już nie obstawiam livorno ;/;/;/;

rocco_1906 08.05.2009 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 723753)
przecież atlethic nie musi wygrać pucharu by zagrać w uefa bo Barcelona jest na miejscu pucharowym tak więc już mają uefa tak więc po co by mieli z Barcą grac silnym składem jak i tak nie wygrają :)

no ****a ale dla takiej druzyny jak Atletic wygranie Copa Del Rey to jest mega sukces a biorąc pod uwage ich osiagniecia w ostatnich latach to jest mecz dekady.więc beda w finale zapierdalac i gryzc trawe do upadlego.dodatkowo pewnie licza ze FCB ich troche zlekcewazy a wtedy kto wie,byc moze Puchar powedruje do KRaju Basków

batix 08.05.2009 22:01

FC Kopenhagen - FC Nordsjaelland (Typ) 1 1,25
FC Zürich - FC Luzern (Typ) 1 1,25
Benfica Lissabon - CD Trofense (Typ) 1 1,25
RSC Anderlecht - KSV Roeselare (Typ) 1 1,15
na jutro cos takiego:)http://www.bet-at-home.com/pic/dot.gifhttp://www.bet-at-home.com/pic/dot.gif

TSWojtas 09.05.2009 07:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez batix (Post 723768)
FC Kopenhagen - FC Nordsjaelland (Typ) 1 1,25
FC Zürich - FC Luzern (Typ) 1 1,25
Benfica Lissabon - CD Trofense (Typ) 1 1,25
RSC Anderlecht - KSV Roeselare (Typ) 1 1,15
na jutro cos takiego:)http://www.bet-at-home.com/pic/dot.gifhttp://www.bet-at-home.com/pic/dot.gif

pewniaki za "Piątke" :)

LuKaS TSW 09.05.2009 07:20

wczoraj również weszło:)
na dziś gram:
Odra-Zagłębie 2
Sandecja-Nida 1
Chemik-Pogoń 2
za 50 zł do wygrania 153 zł

i zagram 3 z 5 naszą ekstraklasę:

Wisła-Legia 1
Ruch-Piast X
Odra-Cracovia 2
Śląsk-Lech 1
Polonia-Bełchatów X

Rocco a gdzie masz hokej?:)

rocco_1906 09.05.2009 08:34

Bayern
Liverpool
Anderlecht
:)

Waldus88 09.05.2009 12:15

Jak się bawić to się bawić:

6z7
St. Patrick's- Cork X @ 3,20
Polonia W. - Belchatow 1 @ 2,12
Hull - Stoke 1 @ 2,05
Athlone - UC Dublin 2 @ 1,85
Nitra - Trnava 2 @ 2,25
Lazio - Udinese 1 @ 2,60
Modena - Mantova 1 @ 2,10

A co mi tam o 7 czy 14zł niechodzi.

Jip 09.05.2009 12:38

Hertha BSC Berlin - VfL Bochum

Partizan Beograd - Jagodina

Barcelona - Bilbao

Same 1, na podwojenie, za 50zł - 106 z groszami.

pan Dudi 09.05.2009 12:56

Wydaje się, że na podwojenie lepiej zagrać 1 mecz po lepszym kursie niż 3 takie nie- pewniaki (np. Barcelona). Mogłeś dać 1 na Blackburn- Portsmouth i po sprawie ;)

bula1010 09.05.2009 12:57

aston villa 2
cracovia 2
koeln 02
korona 2
bełchatów 02
za 2 zł 107 do wzięcia :D

grzesiek632 09.05.2009 13:50

Tu http://www.forum.sportfifa.pl/viewforum.php?f=82 sa przypominam analizy z prawie wszystkich lig europejskich tych wazniejszych oczywiscie) w dziale bukmacherka.. jest to moje nowo otwarte forum i staram sie je jakos rozwinac.. a do tego potrzebuje ludzi ktorzy by to czytali i komentowali.. ehh.. zapraszam;)

kameleon2323 09.05.2009 14:53

N.Pedersen - E.Sajfutdinov 2 2.25
West Ham - Liverpool 2 1.55
F.Lindgren 1-8 1.75

wklad 5zl
Do wygrania 27.45

taki lajtowy na sobotke :)
aczkolwiek ryzykowny ale zabawa :D

3michal_04 09.05.2009 15:10

Valencia - Real 2 2.60
Polonia - Belchatow 2 3.10
Fulham - AV 2 2.55

ako: 20.55

Slask - Lech 1x 1.63
Sevilla - Mallorca 1 1.57
Hoffenheim - Koeln x2 1.79
West Ham - Liverpool 2 1.57
Hertha - Bochum 1 1.55

ako: 11.15

bula1010 09.05.2009 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3michal_04 (Post 723961)
Valencia - Real 2 2.60
Polonia - Belchatow 2 3.10
Fulham - AV 2 2.55

ako: 20.55

Slask - Lech 1x 1.63
Sevilla - Mallorca 1 1.57
Hoffenheim - Koeln x2 1.79
West Ham - Liverpool 2 1.57
Hertha - Bochum 1 1.55

ako: 11.15

bełchatów nie siadł

luki 09.05.2009 16:18

Standard - Club Brugge 1
Anderlecht - Roeselare 1
Rennes - Guingamp (A) 1

AKO: 2,27

rocco_1906 09.05.2009 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 723816)


Rocco a gdzie masz hokej?:)

hmmm;]
puszcze sobie później Washington 1(mają sie przelamać) i VANki 1x

poki co niech L'pool swoje dowiezie i Anderlecht postawi kropke nad 'i' :)

LuKaS TSW 09.05.2009 19:54

[quote=LuKaS TSW;723816]wczoraj również weszło:)
na dziś gram:
Odra-Zagłębie 2
Sandecja-Nida 1
Chemik-Pogoń 2
za 50 zł do wygrania 153 zł


no i pięknie:)

Tobi1906 09.05.2009 20:09

Czy zna ktoś wyniki:

Unia Janikow-Viktoria Koronowo i Kolejarz Stroze-Kszo?

LuKaS TSW 09.05.2009 20:15

Kolejarz-KSZO mecz jutro o 17 a
Unia Janikowo 3-2 Victoria Koronowo 9 maja, 17:00 Piotr Nowosielski 23, Maciej Mysiak 55, Łukasz Kalinowski 85 - Marcin Skonieczka 26, Jakub Poznański 53


ja już dawno tak nie miałem żeby 3 dni pod rząd wchodziło:)
na jutro:
Slavia-Budejovice 1
Radwańska-Stosur 1
Porto-Funchal 1
Ventspils-Daugapils Ryga 1
za 50 do wygrania 110 zł

a co myślicie nad Newcastle w poniedziałek na 1?

WiślakNH 09.05.2009 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 723725)
Na sobotę :
Liverpool
Dortmund
:)

Weszło.Na jutro myślę nad : Wisłą,Milanem... i może coś jeszcze znajdę


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl