Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

7 kotów 19.08.2016 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1450047)
J.Meresiński chce pilnie sprzedać klub, zainteresowany odkupem jest W.Włodarski właściciel firmy FoodCare razem z inną lokalną firmą. @Janex89

Co za .......enie.
"Pilnie chce sprzedac" - ta informacja powoduje ze cena juz nie zalezy od sprzedajacego, tylko od kupujacego. Skoro pilnie, to znaczy ze za kazda cene.

Ten caly janekx89 to chyba dobry komediopisarz. Cos jak te nieletnie glaby z ..............

funkykoval 19.08.2016 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1450052)
Jak SKWK i TS coś zrobi - źle bo chce przejąć klub. A najlepiej przejąć i od razu zrzucić do IV ligi. Jak nic nie robi, również źle. Jak skorzysta z oferty współpracy i wsadzi swoich ludzi do zarządu żeby móc wpływać na Wisłę - również źle. W zasadzie czy coś robią czy nie - źle!

Pytanie - jakie mamy możliwe scenariusze. Czy jest jakikolwiek wiarygodny podmiot faktycznie zainteresowany odkupieniem udziałów od JM? Jeśli tak to można zorganizować się wokół tego i "naciskać" na JM żeby sprzedał udziały. Z pomocą SKWK czy też bez.

Natomiast jak nikt poważny nie jest zainteresowany przejęciem Wisły to co możemy zrobić poza protestem dla protestu? Bo rozumiem że przejecie Wisły przez TS dla wielu jest gorszym rozwiązaniem niż JM?

Ma ktoś pomysł co w takiej sytuacji można zrobić?

NIech chłopaki z SKWK/WSH podeślą Cupiałowi mec. Burdę - podejrzewam, że ma lepszą głowę niż sztab prawników w TFK

nesta 19.08.2016 14:26

Jak udało się nam dowiedzieć do Jakuba Meresińskiego zgłosił się Wiesław Włodarski twórca marki FoodCare z propozycją wykupu udziałów Wisły Kraków. To już drugie podejście tego biznesmena do Wisły, pierwsze było nieudane za sprawa Bogusława Cupiała. Były właściciel Wisły nie przepada za Panem Włodarskim, a wśród kibiców Białej Gwiazdy panuje opinia, że Włodarski chce się ogrzać w blasku Wisły Kraków.

Istnieje też opcja przejęcia klubu przez kibiców TSW i SKWK. Jak wczoraj podał Tomek Smokowski z wizytą u Cupiała byli dziś najzagorzalsi kibice Wisły. Tu problem mogą być pieniądze, bo jak wiadomo kibice nie mają szans na zebranie kwoty za jaką Meresiński kupił Wisłę od Telefoniki.


Wiele sie nie pomyliłem...

Wlodar kibic, jeżdżono tu po nim, ale teraz chyba byłoby święto jakby mu sie udało.
Jesli TS i SKWK nie zastosują "niestandardowych" metod to klub powinien trafić do Włodarskiego.

nesta 19.08.2016 14:27

sorry, double post

mitmichael 19.08.2016 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1450056)
Wlodar kibic, jeżdżono tu po nim, ale teraz chyba byłoby święto jakby mu sie udało.
Jesli TS i SKWK nie zastosują "niestandardowych" metod to klub powinien trafić do Włodarskiego.

Wychodzi na to, ze wszyscy lepsi od JM

MatMario 19.08.2016 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1450052)
Jak SKWK i TS coś zrobi - źle bo chce przejąć klub. A najlepiej przejąć i od razu zrzucić do IV ligi. Jak nic nie robi, również źle. Jak skorzysta z oferty współpracy i wsadzi swoich ludzi do zarządu żeby móc wpływać na Wisłę - również źle. W zasadzie czy coś robią czy nie - źle!

Pytanie - jakie mamy możliwe scenariusze. Czy jest jakikolwiek wiarygodny podmiot faktycznie zainteresowany odkupieniem udziałów od JM? Jeśli tak to można zorganizować się wokół tego i "naciskać" na JM żeby sprzedał udziały. Z pomocą SKWK czy też bez.

Natomiast jak nikt poważny nie jest zainteresowany przejęciem Wisły to co możemy zrobić poza protestem dla protestu? Bo rozumiem że przejecie Wisły przez TS dla wielu jest gorszym rozwiązaniem niż JM?

Ma ktoś pomysł co w takiej sytuacji można zrobić?

Jak bedzie jakis zainteresowany to SKWK i TS niech sie odstosunkuja od interesu. Tak jak teraz niech ....a milcza. Tylko tyle czesc i czolem.

Maja swoje sekcje niech tam sie wykazuja.

arth_ur 19.08.2016 14:34

Z facebooka FW napisali że Sharksi przekonali JM że interesy ma robić gdzie indziej ... i spółkę miałby oddać/sprzedać TS.
Gdzieś dzwoni ale nie wiadomo w jakim kościele.

Lukasz 19.08.2016 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1450057)
Wychodzi na to, ze wszyscy lepsi od JM

Poczekaj aż prominenci z SKWK/TS wyjdą na świecznik. Myślę że będzie podobine jak z JM. Zreszta juz tak bylo przy otwieraniu siłowni.

gdsmk 19.08.2016 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1450055)
Jak udało się nam dowiedzieć do Jakuba Meresińskiego zgłosił się Wiesław Włodarski twórca marki FoodCare z propozycją wykupu udziałów Wisły Kraków. To już drugie podejście tego biznesmena do Wisły, pierwsze było nieudane za sprawa Bogusława Cupiała. Były właściciel Wisły nie przepada za Panem Włodarskim, a wśród kibiców Białej Gwiazdy panuje opinia, że Włodarski chce się ogrzać w blasku Wisły Kraków.

Istnieje też opcja przejęcia klubu przez kibiców TSW i SKWK. Jak wczoraj podał Tomek Smokowski z wizytą u Cupiała byli dziś najzagorzalsi kibice Wisły. Tu problem mogą być pieniądze, bo jak wiadomo kibice nie mają szans na zebranie kwoty za jaką Meresiński kupił Wisłę od Telefoniki.


Wiele sie nie pomyliłem...

Wlodar kibic, jeżdżono tu po nim, ale teraz chyba byłoby święto jakby mu sie udało.
Jesli TS i SKWK nie zastosują "niestandardowych" metod to klub powinien trafić do Włodarskiego.

Co to za źródło? Smokowski nigdzie nie pisał o żadnej wizycie, to jest kosmiczna nadinterpretacja.

Plankton 7 kotów trafił w punkt, ten janekx już się grubo skompromitował raz, dzielę to wszystko na pół.

EDIT: found it http://watch-ekstraklasa.com/jest-sz...sie-wlodarski/
ten tweet o niczym nie świadczy. TS powielił plotkę sprzed kilku tygodni. On nie ma źródeł w Krakowie.

mitmichael 19.08.2016 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1450061)
Poczekaj aż prominenci z SKWK/TS wyjdą na świecznik. Myślę że będzie podobine jak z JM. Zreszta juz tak bylo przy otwieraniu siłowni.

Ale na pewno mniejsze zło i nagonka medialna.

Thuesen 19.08.2016 14:39

Wiecie, prawda jest taka ze nie ma znaczenia czy to Cupiał sprzedał Wisłe, jego córka czy TF. Prawda jest taka ze BC przez wszystkie lata swojej działaności w naszym klubie, naprawde zasłużył na stawianie mu pomników. Sam tak jeszcze nie dawno mysłalem. Niestety obecna sytuacja w jakiej znalazła sie Wisła rzutuje tylko i wyłacznie na BC. Wszystko co dobrego dla nas zrobił, zostaje niestety w cieniu tego w jakiej sytuacji Wisła się teraz znajduje.

Paweł 19.08.2016 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gdsmk (Post 1450062)
Co to za źródło? Smokowski nigdzie nie pisał o żadnej wizycie, to jest kosmiczna nadinterpretacja.

Plankton 7 kotów trafił w punkt, ten janekx już się grubo skompromitował raz, dzielę to wszystko na pół.

EDIT: found it http://watch-ekstraklasa.com/jest-sz...sie-wlodarski/
ten tweet o niczym nie świadczy. TS powielił plotkę sprzed kilku tygodni. On nie ma źródeł w Krakowie.

https://twitter.com/TSmokowski/statu...46948231839749

gdsmk 19.08.2016 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1450067)

ten tweet to nic więcej a nawiązanie do plotek o krótkich spodenkach. A artykuł podaje "dziś" byli. Ciekawe po co i co Cupiał miały zrobić.

Pan Jotka 19.08.2016 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1450067)

Coraz ciekawiej. Facet , który pozbawił Cupiała wpływów z dwóch sezonów pucharowych jedzie na rozmowę do Bogusława :D
JM juz przegrał tylko próbuje póki co ugrać jeszcze jakie drobne za tzw. wydatki. Nie ma pojęcia kim będzi ekolejny właściciel Wisły. ale nie będzi enim gimnazjalista spod Częstochowy.

wester 19.08.2016 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gdsmk (Post 1450062)
Co to za źródło? Smokowski nigdzie nie pisał o żadnej wizycie, to jest kosmiczna nadinterpretacja.

Smokowksi napisał o tym na swoim oficjalnym twitterze dwukrotnie, tylko jemu nie chodzi o to że oni poszli do Cupiała ratować klub z rąk JM. On sugeruje, że to oni go kupili/przejęli od Cupiala za pośrednictwem JM.
Jeśli tak to szkoda tylko, że znaleźli takiego beznadziejnego słupa.

Zawsze lepsza Wisła w rękach swoich wariatów niż w rękach wariatów pokroju JW. Oni nie upier....ą klubu do 4 ligi, JW już tak jak mu się znudzi.

Marcinkrakwoj 19.08.2016 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wester (Post 1450071)
Smokowksi napisał o tym na swoim oficjalnym twitterze dwukrotnie, tylko jemu nie chodzi o to że oni poszli do Cupiała ratować klub z rąk JM. On sugeruje, że to oni go kupili/przejęli od Cupiala za pośrednictwem JM.
Jeśli tak to szkoda tylko, że znaleźli takiego beznadziejnego słupa.

Beznadziejnego? ZAJEBISTEGO! Teraz to nawet oni wydają się mniejszym zlem

Martinus 19.08.2016 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinkrakwoj (Post 1450072)
Beznadziejnego? ZAJEBISTEGO! Teraz to nawet oni wydają się mniejszym zlem

Niewiele mniejszym.

El'kabat 19.08.2016 15:05

To się ....a mać tak naprawdę chyba nie dzieje.
Topimy się w rynsztoku, a Pan kłapouchy powinien do końca życia omijać Kraków dla własnego dobra.

Boniek dał nam w jasny sposób do zrozumienia - w obecnym kształcie nie mamy co marzyć o licencji i dalszym funkcjonowaniu.

heoij 19.08.2016 15:07

Jeżeli już Boniek interweniuje w naszej sprawie to musi być naprawdę bardzo źle w naszym klubie.

Marcinkrakwoj 19.08.2016 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 1450073)
Niewiele mniejszym.

Nawet takim samym, tyle że oni spuścić Wisły nie mogą choćby z powodu interesów.

mitmichael 19.08.2016 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1450075)
Jeżeli już Boniek interweniuje w naszej sprawie to musi być naprawdę bardzo źle w naszym klubie.

To było kwestia czasu kiedy i on sie wypowie o obecnej sytuacji. W koncu jest prezesem PZPN

7 kotów 19.08.2016 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinkrakwoj (Post 1450076)
Nawet takim samym, tyle że oni spuścić Wisły nie mogą choćby z powodu interesów.

Jakich interesow, cos Ty chlopie znow wymyslil.

Update:

Wg Klemby powolujacego sie na osobista rozmowe z Wlodarskim: Nie ma takiego tematu.

Piotruś 19.08.2016 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1449716)
Jasne, nie ma problemu. Przy okazji, mam też Most Dębnicki do sprzedaży, po kosztach. Na zgodę?

Sorry, ale Most Dębnicki jest mój.

wolfy 19.08.2016 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotruś (Post 1450080)
Sorry, ale Most Dębnicki jest mój.

Tak? Bo właśnie drukuję akt własności.

Marcinkrakwoj 19.08.2016 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1450079)
Jakich interesow, cos Ty chlopie znow wymyslil.

Update:

Wg Klemby powolujacego sie na osobista rozmowe z Wlodarskim: Nie ma takiego tematu.

W jakim świecie Ty żyjesz...

PvD 19.08.2016 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1450049)
Futsalowa Wisla umarla, TS nie byl w stanie tego utrzymac a byl to nieporownywalnie mniejszy projekt niz druzyna ekstraklasowa.

Wydaje mi się, że likwidacja futsalu nie nastąpiła wyłącznie z przyczyn finansowych TSu, zwłaszcza że sekcję powołał i finansował Krakbet

Piotruś 19.08.2016 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1450081)
Tak? Bo właśnie drukuję akt własności.

Cóż, wydam oświadczenie, że wprawdzie orientujesz się w realiach kibicowskich ale będę bacznie obserwował Twoje poczynania.

P.S. A wziąłeś pod uwagę gdzie się podzieją teraz biedne łabądki? :(

thechris 19.08.2016 15:33

Ja się nimi zaopiekuje.

bonawentura 19.08.2016 15:33

Podobno Włodarski to plotka. My Panowie zajmijmy się jakąś organizacją manifestacji, organizacji, czegokolwiek. I jakby ktoś był na TT - #MeresMusiOdejsc

wolfy 19.08.2016 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotruś (Post 1450085)
Cóż, wydam oświadczenie, że wprawdzie orientujesz się w realiach kibicowskich ale będę bacznie obserwował Twoje poczynania.

P.S. A wziąłeś pod uwagę gdzie się podzieją teraz biedne łabądki? :(

To już problem nowego właściciela...

alpol34 19.08.2016 15:43

Jak przejmie to TSW to 4 liga blisko bo jaki powazny piłkarz a nie mowiac sponsor bedzie sie pchal do kklubu co rzadzi jakis Misiek itp!

Marcinkrakwoj 19.08.2016 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 1450089)
O to wlasnie chodzi... Niestety... To jest jeden (wg mnie najistotniejszy powod) zmartwienia jesli pilka wrocialaby do TSW

Jaki? Jeżeli mówisz o krakbecie i futsalu to Wawro został pogoniony, a nie że sekcja upadła z innych powodów. A że futsal nie był tradycyjną sekcją to został zlikwidowany

spartan 19.08.2016 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 1450084)
Wydaje mi się, że likwidacja futsalu nie nastąpiła wyłącznie z przyczyn finansowych TSu, zwłaszcza że sekcję powołał i finansował Krakbet

I to jest wlasnie jeden z glownych powodow dla ktorych powrot pilki do TSW jest niekoniecznie szczesliwy.
Wybor jak miedzy dzuma a cholera

spartan 19.08.2016 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinkrakwoj (Post 1450091)
Jaki? Jeżeli mówisz o krakbecie i futsalu to Wawro został pogoniony, a nie że sekcja upadła z innych powodów. A że futsal nie był tradycyjną sekcją to został zlikwidowany

Tak. O tym mowie... Komus zalezalo na pogonieniu...i teraz ten KTOS nadal jest problemem

mitmichael 19.08.2016 16:01

Poczuwam się do odpowiedzialności, że nie zweryfikowałem życiorysu osoby, którą niejako uwiarygodniłem własnym nazwiskiem


Nie wroze Citce kariery w biznesie skoro wchodzi w układy z niesprawdzonymi ludzmi. Udaje teraz niewinnego zeby tylko oczyscic swoje imie i nazwisko. A teraz jak sie wydało to podkulił ogon, uciekł i sie głupio tłumaczy. Jakby go na prawde przyszlosc Wisły interesowała to sam by sie dowiedział o Meresinskim czyz nie? ja wchodzac w społke z druga osoba przeswietliłbym ja od stop do głow zeby miec pewnosc, ze nie strace mojego wkładu. No chyba, ze miałbym to gdzies

8samuraj 19.08.2016 16:03

Jakub Meresiński już wie, że musi odsprzedać Wisłę. I nastąpi to bardzo szybko. Piłkarski klub z Reymonta postanowił przejąć poważny inwestor

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ybko,10533126/

bonawentura 19.08.2016 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 1450095)
Tak. O tym mowie... Komus zalezalo na pogonieniu...i teraz ten KTOS nadal jest problemem

Dokładnie. Dramat nad dramatami. Żeby Wisła nie mogła się wyrwać ze szpon tego całego S.K.W.K. Makabra. Od razu pewnie im zaświtało w główce, że mogą stracić wpływy.

7 kotów 19.08.2016 16:22

ciekawe jakie trupy wypadna z szafy gdy sie juz tego s....ysyna pozbedziemy.

Kontrakt dla makaroniarza na 100tys miesiecznie przez 10 lat ?
umowy z jakimis dziwnymi podmiotami na swiadczenie jakis przedziwnych uslug ?

Serio, lepiej byloby ten klub wraz z cala okoloklubowa patologia zaorac do 4 ligi.

arth_ur 19.08.2016 16:24

Albo kupić licencję od Termaliki :D

Sam już nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Vinci 19.08.2016 16:29

Nawiasem mówiąc M. Knura (o ile był pierwszy), to powinien nagrodę roku dostać za ujawnienie całej tej stajni rowerowej Kubusia.

Wolfy
- jak będziesz miał na zbyciu jeszcze Hotel - Forum to daj znać. Mam poważnego inwestora i właśnie robi studium wykonalności. Podobno też po dobrym gimnazjum...szczegółowo sprawdzony przez moich prawników.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl