![]() |
Właśnie na TVP3 Kraków zamiast meczu żużlowego leci mecz Wisły z Brugge z 1978 roku. Stadion nie do poznania:)
|
Cytat:
|
już za późno - inwestycja zatwierdzona i rozpoczęta, czas na protesty minął
|
Wysokość nie ma komu przeszkadzać. Błonia z jednej, Park im. Jordana z drugiej, miasteczko z trzeciej, tereny Wisły z czwartej. Kto by tu miał protestować?? Ze stadionem Cracovii jest inaczej, on jest między zamieszkałymi ulicami. Jakbym tam mieszkał i siędowiedział że za oknem ma mi wyrosnąć betonowa ściana to sam bym protestował, nawet jakbym miał ksywe "Makino" :)
@adam303 - murawa niżej = więcej rzędów krzesełek. Przejżyj proszęten temat kilka/naście stron wcześniej. |
Cytat:
tą trybune od tyłu Wiem że dużo pisano na temat przybliżenia do murawy Ale czy nie dało by się zakończyć tej trybuny górnej części tak jak trybun bocznych (jak na obrazku) http://img174.imageshack.us/img174/2079/wva3pj.png Teraz to pewnie 7 woda po kisielu bo nie wierze aby ze względów ekonomicznych dach podnosili dla tych 6 rzędów |
możliwe, ze będzie się to dało zmienic w przyszłości, ale nei sadze zeby az o 6 rzędów z powodu dachu i bhp
podobnie od strony murawy calkiem mozliwe, ze za nascie lat zaczna sie kombinacje jak obnizyc murawe i dodac chociaz dwa rzedy krzeselek |
Ma ktoś dane dotyczące finansowania naszego stadionu? Kto ile dał ? Urząd ministerstwo sportu? Z góry dzięki.
|
A ja mam pytanie czy wiadomo ile bedzie kosztować jedno kszesełko na naszym stadionie ?? wiecie o co Mi chodzi ;-)
|
Całkowity koszt stadionu to 399,483,527 a liczba miejsc to 33,326. Z tego wychodzi, że 1 krzesełko kosztuje 11,987 zł.
|
Cytat:
no dobrze sobie policzyles ... |
Kiedś na youtube widzialem filmik Stadion Wisły Kraków z zapłek,nie moge znajść sypnie ktoś linkiem?
|
|
http://wisla.krakow.pl/pl/stadion/kamery/
Pająk właśnie buduje pajęczynę. Kamerka na trybunę zachodnią :) |
Cytat:
|
Proste pytanie do znawców:
skoro Cracovia gra w Ekstraklasie (hehe:) To gdzie oni będą grać mecze? Na Hutniku? To dlaczego Wisła nie moze tam grać? Skoro juz sprzedaja bilety i karnety na runde jesienna do Sosnowca, to wiosna moze być spokojnie rozgrywana w Krk na Suchych Stawach. Niech ktoś kompetentny odpowie na to pytanie. |
a stadion Hutnika dostosowany jest do rozgrywek ekstraklasy ?
|
Cracovia ma grać na stadionie GKSu Katowice
|
Jezeli Cracovia bedzie grala w Ekstraklasie to swoje mecze beda rozgrywac na Gieksie, jesli w 1 lidze to na Hutniku
|
Cytat:
|
czy dysponuje ktos zdjeciami ze ....stadionu WANDY ?? chcialbym przesledzis los naszych jupiterow czy aby sie nie zmarnowaly :-) albo moze ktos jakis link poda ????
bede wdzieczny !!!!! |
Mamy pierwszy rygiel na górnym poziomie.
http://www.2012.org.pl/images/krakow2_aktualny_1024.jpg |
i zdemontowali go
|
Cytat:
|
Już jest spowrotem. Co by nie mówić, będzie robila wrażenie ta trybuna.
|
Ależ to będzie potężne :) tylko co z tym wzrorem z krzesełek...już nie wiele aby dolny poziom miał krzesełka,no może nie tygodnie ale miesiąc góra 2
|
Cytat:
|
a czy będzie realizowany na krzesełkach ten wzór co wygrał konkurs??
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4463919614.jpg
Popatrzcie na narożnik! Tam nie będzie prawie żadnej przerwy!!! suepr to zrobili a obawialiśmy się że będzie odstęp między jedną a drugą trybuną! |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._boisko//5442/ Tu jeszcze lepiej to widac
|
A mam takie pytanie:
Czy szyby przy D i E będą ścagane ?Chodzi mi o te po bokach.Bo jeżeli nie będzie przerwy między trybunami i krzesełko będzie zaraz przy szybie w narożniku to szyby zasłonią boisko. Wiadomo kiedy pleksy mają zniknąć z D ? |
Cytat:
Z perspektywy trybuny ta obleglosc od boiska nie wyglada az tak strasznie ale zobaczymy jak bedzie skonczona |
Cytat:
http://s0.geograph.org.uk/photos/00/...2_b391e031.jpg |
a wie ktoś czy przy trybunie A i B robia juz scianke szczelinowa? Bo tak bawia sie nieśmialo z tą ziemią od paru juz tygodni a efektow nie widze i zaczyna to denerwowac jak nie wiem co robią :D bo tam z przodu (blisko murawy) widac ze cos jest wybetonowane kawaleczek
|
http://img124.imageshack.us/img124/904/48968779.jpg
Wydaje mi sie czy oni to boisko maja za waskie ? tam sie murawa nie zmiesci a co dopiero bandy z reklamami |
^^ Chyba żartujesz, wszystko elegancko się zmieści nie martw się:P
|
Panie Boże błagam Cię! Spraw aby jakiś ichniejszy Obłutowicz tak to zaprojektował, żeby między trybunami nie zmieściło się boisko. ^^
|
nie no bez jaj, to bylby przekret nad przekrety jakby ktos wybudowal stadion na ktorym sie boisko nie miesci :-P
|
Wczoraj wybrałem się z kolegami po 12 w nocy do Parku Jordana, wyobraźcie sobie że na budowie o tej porze nadal pracują! Akurat wtedy wylewali beton pod jedną ze ścianek na trybunie C. Jestem po wrażeniem tępa prac. 24/6 ;)
|
wystarczy popatrzeć na tymczasowe jupitery które jeszcze stoją i już widac że boisko sie zmieści. Przecież od nich do murawy bylo jeszcze kilka metrów
|
Szkoda mi nadal tego, że u nas rozwiązania piętrowe nie niosą za sobą zwiększonej liczby krzesełek na trybunach :(
Po prostu jest tak, że z przyczyn JEDYNIE "wizualnych" zdecydowano się na przedzielenie trybuny i stworzenie piętra. Obtułowicz o tym chyba gdzieś mówił i myślałem że mnie trafi, jak to czytałem ... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl