![]() |
nie wiem dlaczego wychowanek Hutnika Kraków Daniel Jarosz nie jest testowany przez Wisłe.Zawodnik ten z bardzo dobrej strony pokazał sie w Górniku Wieliczka dla którrego strzelił 11 goli.W lecie był testowany przez ŁKS dla którego w sparingach strzelił 6 bramek jednak Jarosz wybrał Górnika Zabrze z wiadomych powodów.Szkoda że Bednarz wolał ściągnac super talent z Brazyli o nazwie Beto niż bramkostrzelnego napastnika z Wieliczki.
|
http://www.youtube.com/watch?v=oZ50wPBlqEU
panie Jacku - mam bramkarza dla nas! do Wisły go.. natychmiast! 34 lata, ale to co, reprezentant, może nawet nie drogi.. |
Crvena dostała dwójkę w plecy od Dinamo. Można powiedzieć, że każdy ma swoje Tbilisi :D
Ratując naszą sytuację w ataku można by się rozejrzeć za dobrze wyszkolonym Gruzinem. Indywidualnie są na pewno zdecydowanie lepsi od Polaków. Teraz u nich niestabilna sytuacja, bida. Chętnie by się nie jeden wyrwał. |
Tak tylko my mamy już
Valerenge z Oslo Tibilisi a ostatnio Talin ..... czy coś jeszcze nam potrzeba trochę dużo jak na okres od 2003 roku |
...jeszcze dodaj 0:3 i 0:1 z v. Guimaraes (późniejszym spadkowiczem).
Wcześniej przynajmniej odpadaliśmy w rundach zasadniczych, a teraz już na początku kwalifikacji. Boże, dlaczego tyle katastrof nas spotyka? |
Pytam się dlaczego nie mamy takiego bramkarza jak Mucha ??? Dzisiaj wybronił tyle setek, że szok !!!
|
Cytat:
Bo mamy Kazimierskiego. |
Cytat:
|
wniosek odnośnie wczsniejszych postów: najlepiej graliśmy jak szanse na awans były bardzo małe... a co do golkipera to najgorsze jest to, że dobry bramkarz powinien być ostatnią instancją, naprawiającą błędy w defensywie taki sąd najwyższy :D a nasz Pawełek to jest sąd w trybie wyborczym niestety... szkoda, bo chłop by się nadawał ale chyba nie ma wystarczająco umiejętności
|
w czołowych druzynach ligi cypryjskiej tez mozna znalezc ciekawych graczy np
http://transfermarkt.de/de/spieler/1...sferdaten.html były zawodnik sevilli B, czemu my nie mozemy wyciagac piłkarzy z 2 druzyn tak silnych klubow jak np sevilla ? |
Cytat:
Tymi zawodnika mi powinien sie Bednarz zainteresowac uważam: Cetnarski,Wilczek (Piast),Chałas (Znicz).Całkiem dobrze w 1 ligowym GKS-ie Katowice zaprezentował sie wychowanek Wisły Bartek Iwan. |
Mieliśmy w ostatnich latach takiego jednego...Dolhe...
|
Właśnie zakończyły się Mistrzostwa Europy do lat 19 (U-19) W finale Ukraina pokonała 2-0 Anglików. Jednak to Anglik Nathan Delfouneso, został królem strzelców turnieju z 4 golami.
18 latek, zawodnik Aston Villi, wzrost 1,86 m, kontrakt ma jeszcze rok, a wart jest około 667.500 £. Idealny kandydat na snajpera - supergwiazde polskiej ligi, pod warunkiem, że nie wykupią go najbogatsze kluby angielskie. http://img.skysports.com/08/10/218x2...09_1269772.jpg |
667.500 £ to on jest wart tylko na transfermarkcie
|
Niektórzy to naprawdę wierzą, że piłkarzy to kupuje się jak towar w supermarkecie :lol:
-To ja poproszę tego zawodnika. -Zapakować? -Nie, dziękuję, nie trzeba. :lol: |
Cytat:
To nie Football Manager... |
Benjamin Onwuachi opuścił APOEL i wrócił do drużyny z 2 ligi greckiej Ionikos.
Raczej nie będą w stanie go utrzymać na tym poziomie rozgrywek, a to ciekawy piłkarz. Można by postąpić bez ryzyka, jak apoel i wypożyczyć go z opcją pierwokupu. Kwota odstępnego 0. Szkoda, że w Wiśle rozpoznanie rynku działa tak słabo. Przede wszystkim osób tym się zajmujących jest za mało. |
na miejscu Bednarza zainteresował bym sie dwoma napastnikami Portowców 18-letnim Lebedyńskim i 23 letnim Maciejem Ropiejko.Obaj ustrzelili razem prawie 20 bramek w 2 lidze.Teraz na inaguracje Lebedyński strzelił dwa gole w 1 lidze przeciwko GKS Katowice.
|
Cytat:
|
Saganowski - Southampton chce za mnie przynajmniej pół miliona funtów, więc chyba będę musiał zostać i grać w League One, czyli w trzeciej lidze. Ale i tak to wyższy poziom niż polska ekstraklasa
Brać go !! |
Cytat:
|
a może by tak założyć dwa nowe tematy z serii Gdybym był ......powód dwaj nowi skauci w Wiśle Klejdinst i Csaplar jak uważacie?????
|
Cytat:
free transfer free transfer x100 :D |
Panowie mam takie pytanie, co sadzicie o tych dwoch pilkarzach? http://www.90minut.pl/kariera.php?id=6501 i http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8134 . Z Lazerovskim Polnia chce rozwizac kontrakt czyli moznaby go wziac za darmo. Dla mnie jako zmienik byl by ok co wy o tym myslicie?
Co do Ivanoskiego to zalezy ile Polonia chciala by za niego. Ale jako napastnik napewno nie jest zly. Pzdr! |
za Lazarevskiegiego proponawałbym już Kriżanaca lub innego duzo lepszego i doświadczonego zawodnika np Soll Campbell(choć niestety nierealny)ale ograny i doświadczony albo sprowadzic z powrotem Clebera który już tęskni za grą w Wiśle i zapowiada powrót a i podobno Salgado szuka klubu co do napastników to mam nadzieje że w końcu ktoś zwruci uwage na Mitsańskiego dużo lepszy od Ivanowskiego aczkolwiek podobno Saganowski jest do wyrwania za 500tysięcy aczkolwiek można spróbować go wypożyczyć albo Bernard Parker lub Wright Philips(brat tego z Chelsea) no i można by spróbować z Białkowskim lub Kowalewskim,Szamotulski też szuka klubu a co myślicie o młodym Szczęsnym(ten z Arsenalu) nadawałby sie do Wisły jako konkurencja dla Pawełka???????
|
JOSE 841, odpocznij...
Narazie w sferze s-f jest "Transfer" Kleindista i Csaplara (mozliwe literówki w nazwiskach), oby się "dream come true" |
Sol Campbell i Michel Salgado... Załamuje mnie ten człowiek ;]
|
:incognito :amauri
Jest temat S-F? To macie S-F! :D |
Cytat:
|
cassius31krakow vbmenu_register("postmenu_773898", true); zgadzam sie z tobą w końcu jest temat S-F a do reszty pomarzyć można
|
śmiem twierdzić, ze taki stary dziad jak Szalgado, by kondycyjnie cała lige na łopatki rozłożył.
Ale widze że z racji S-F przeważają takowe pomysły, to zapodam też swój : Chewbacca (wzrost 2.24 więc wysoki jak chciał Skorża, za darmo wiec pasuje, no i brón to kusza energetyczna a takiej w lidze to nawet Tejksiu nie ma) |
Taaa, a jego partnerem w ataku będzie Michel Jordan bo też wysoki i te jego wsady i strzły(rzuty) z dystansu, w pomocy kiwki mistrza Yody, a kapitanem drużyny Obi-Wan-Kenobi. Do tego młody zdolny Anakin Skywalker. Możemy pisać o zawodnikach możliwych? Czy też robimy własne 11-tki?
|
Cleber do wziecia w grudniu.
|
wczoraj ogladalem mecz leglej z brondby i musze przyznac, ze bramkarz dunczykow prezentuje super poziom! smiem twierdzic, ze tylko dzieki niemu dunczycy graja dalej... kilka kapitalnych interwencji, zero haosu... ahh jak bardzo by sie przydal nam dobry bramkarz nie popelniajacy glupich baboli to chyba nie musze pisac... pozdro
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...en/profil.html |
wiesz jaki Brendby ma budżet?
|
http://www.sports.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=55037
Twarda ręka, i można by chłopaka uratować, poza trudnym charakterem, to napastnik o warunkach fizycznych jakiego szukamy, myśle że nie kosztowałby drogo, a i wypożyczenie z opcją pierwokupu mogłoby być dobrym rozwiązaniem. Umiejętnie przygotować kontrakt, że w razie jakichś wybrykow zawodnik płaci kary, myślę że samo przejście do Wisły byłoby dla niego niezłym bodźcem do pracy. |
ja Go zapamiętałem jako właśnie "Bizona" bez techniki, za to ze zbytnią agresją. Kosił równo z trawą wszystkich obrońców. Wg mnie Wisła to zdecydowanie za wysokie progi dla Niego.
|
Libor Došek może zagrać w Śląsku Wrocław
Śląsk przed zamknięciem tego okienka transferowego może pozyskać zawodnika, mającego za sobą występy w fazie grupowej Ligi Mistrzów. To prawie dwumetrowy napastnik Libor Došek z AC Sparta Praga. Ofertę jego zatrudnienia wrocławianie dostali od agenta, współpracującego z czeską agencją menedżerską Sport Invest. Sami w kadrze mają tylko trzech napastników, z tego jeden (Vuk Sotirović) leczy obecnie kontuzję. Trenerowi Ryszardowi Tarasiewiczowi pozostał do wyboru Tomasz Szewczuk i król strzelców Młodej Ekstraklasy Kamil Biliński. - Wiele zależy od tego, ile trzeba będzie za tego Czecha zapłacić i jak wysoki chciałby mieć kontrakt. Na pewno poważnym minusem tego zawodnika jest jego wiek. Ma 31 lat, a my staramy się iść w innym kierunku, raczej pozyskiwać piłkarzy młodych i wiązać ich wieloletnimi kontraktami. Ale to gracz który ma na tyle ciekawe CV, że warto mu się przyjrzeć - mówi Tarasiewicz. O ile za transfer Czecha nie trzeba zapłacić zbyt wiele (około 100 tys. euro), barierą mogą być jego zarobki. Piłkarz ostatnie pół roku był w AÓ Xánthi (cztery gole w dziewięciu występach). Tam zarabiał około 200 tys. euro, ale... Tak samo, jak były bramkarz Śląska Radosław Janukiewicz przekonał się, że klub z Grecji nie ma w zwyczaju regulować należności wobec swoich pracowników w terminie. Poważnym atutem Doška jest jego umiejętność gry tyłem do bramki i doskonałe warunki fizyczne. Ma 199 centymetrów wzrostu i waży 93 kilogramy. Pasowałby do stylu gry Śląska, wychodzącego na boisko z jednym napastnikiem. źródło: Przegląd Sportowy Dlaczego go nie zaoferowali Wiśle ? Szkoda....Jednak jakby się nie dogadał ze Śląskiem w sprawach finansowych to spróbowałbym go ściągnąć. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl