![]() |
powodów moze byc naprawde masa, raz też tak mialem a powodem były taśmy laczace dysk z plytą główna
|
ja na kompa mam gwarancje wiec go zaniosę niech zrobią przegląd i to naprawia najlepsze rozwiązanie to bedziie
|
na twoim miejsc spróbowałbym przetestowac kompa na innych grach, ewentualnie programem benchmark, wybierac sie z kompem do serwisu narazie uważam za bezsensowne
edit: uzycie benchmarka wytlumaczone na pw |
NIemiecki Email
Witam ma ktoś może smykałkę do jezyka niemieckiego ?? Potrzebowalbym napisac Emaila w jezyku niemieckim na temat :
Twoja przyjaciolka z niemiec zaprosila cie na slub swojej siostry. Napisz do niej maila, w ktorym: - podziekujesz za zaproszenie i zapewnisz, ze chetnie wezmiesz udzial w tej uroczystosci. - zapytasz o wiek i zawod narzeczonego siostry. - dowiesz sie, jak bedzie ubrana panna mloda i jaki prezent chcialaby otrzymac. - zapytasz, gdzie odbedzie sie wesele i jaka jest przewidywalna liczba gosci. Moze ktos z was byłby mi w stanie pomoc ?? Moze dla kogoś bedzie to 5 minut ?? Pozdrawiam Wiślacka BRać |
a jak tym benchmark sie obsługiwać ? pw prosze;)
|
a jutrzejszy mecz jest w karnecie??
|
Cytat:
|
Hallo!!
Vielen Dank fur die Einladung!!Ich freue mich darauf und naturlich,nehme ich an dieser Hochzeitsfeier teil. Ich mochte mich erkundigen,wie alt ist der Verlobte von Deine Schwester und was ist er von Beruf.Ich mochte auch wissen,welche Kleidung wird Deine Schwester in diesem Tag haben.Ich habe grosses Problem.Ich mochte ein Geschenk fur sie kaufen,aber ich weiss nicht,was will sie eigentlich bekommen.Konntest Du mir ein bisschen helfen?Sag mir bitte,Wo findet das Hochzeitsfeier statt und wie viele Gaste wurden eingeladen... Mam nadzieje,że tak może być...pozdrawiam |
Witamhttp://www.wislakrakow.com/forum/ima.../separator.gif !! mam pytanie a zarazem problem...wchodze w galerię Wisła-Lechia i nie otwierają mi się zdjęcia choć na dole w lewym dolnym ekranie pisze "zakończono" mam tak od dłuższego czasu...na oficjalnej zdjęcia wchodzą normalnie domyślam się że chodzi o jakies zabezpieczenie czy ustawienie tylko gdzie to przestawić
|
Cytat:
Zazwyczaj jest tak że po niebieskim resetuje się od razu komp. W ustawieniach, zaznaczasz żeby przy błędzie się komp nie resetował. W chwili gdy Ci się pojawi niebieski ekran zostanie on na monitorze i sobie będziesz mógł przepisać kod błędu. Po przepisaniu będziesz musiał nacisnąć przycisk reset na obudowie. |
Szukam zdjęcia z roku (prawdopodobnie) 1995 z meczu w Bełchatowie na którym wisi flaga ZATOR. Również inne zdjęcia z tą flagą.
Z góry dzieki. |
Szukam pracy. Najlepiej w biurze, administracji itp. Jakby ktoś o czymś słyszał to zapraszam na priv.
|
Już się pogubiłem, w tym tygodniu są zapisy zarówno na wyjazd do Chorzowa jak i Wrocławia?
Jeśli tka to oba w tym samym okienku technicznym? |
Zna ktoś program podobny do działania jak Hamachi??
|
Mam panowie pytanie gdzie moge sprawdzic w kompie mój sprzed komputerowy oczywiscie tzn. np ile ram itd
Dzieki born2b3k |
Mecz z Odrą Wodzisław jest jeszcze na karnecie czy już nie? (pogubiłem się :P )
|
Mam pytanie....
Jak zostać trenerem ? czy koniecznie trzeba kończyć awf? Jaki kierunek? Czy wychowanie fizyczne na awf to dobra opcja? Czy ktoś z Was myślał nad tym lub wie coś na ten temat? Dodam że gram amatorsko w piłkę, w żadnym klubie, mimo to min od 2 lat regularniena bramce i mogę powiedzieć że jestem dobrym bramkarzem. Mam 20 lat, czy jakiś klub przyjąłby mnie na bramkę (tylko Murinho nie grał w ogóle ;p)?
|
Cytat:
:-) |
Cytat:
Cytat:
|
Witam ponownie !! mam pytanie a zarazem problem...wchodze w galerię Wisła-Lechia i nie otwierają mi się zdjęcia choć na dole w lewym dolnym ekranie pisze "zakończono" mam tak od dłuższego czasu...na oficjalnej zdjęcia wchodzą normalnie domyślam się że chodzi o jakies zabezpieczenie czy ustawienie tylko gdzie to przestawić
|
Kiedy mozna sie spodziewac lodowiska na bloniach??(czy innego odkrytego)
|
|
EJ !
co sie ****a stalo z drzewami na Rynku ?!?! pozatym ze zostaly sciete , ale .. dlaczemu !? |
Moja koleżanka zatrudniła się w jednej z Agencji Pracy Tymczasowej i po pierwszym dniu odeszła bez słowa, bo praca okazała się nieciekawa. Podpisała umowę zlecenie. Czy grożą jej jakieś konsekwencje za to? Może ktoś zrobił też tak kiedyś bo wiem, że takie sytuacje się zdarzają? Pozdro.
|
Nie powinna się w żadnym wypadku przejmować.
|
zostałem zapany przez ****** na rowerze mająć aż 0,2 :| wiec ****** postanowuiła zabrać mi prawko na 6 mies i dać kare 800 - czego nie przyjąłem..
tak wiec po jakim czasie dostaje sie wezwanie do sądu grodzkiego i czy ew. karaz zabrania mi prawka juz trwa? |
Ważna sprawa, wątpie żeby ktoś z tego forum mogł mi pomóc ale może znajdzie się jakiś pracownik apteki:)
Gdzie można w Krakowie lub okolicach zdobyć Fraxiparine 0,4 ml??? Jak coś to proszę na priv pisać. |
w pomarańczy jest promocja +200%. i mam pytanie w zwiazku z tym. czy jak kupie pakiet minut to zbiera mi pieniadze za zakup tego pakietu ze srodków promocyjnych czy jz konta ogólnego??
|
Ja jak kupiłem kartę jak było + 100 % to gdy kupowałem pakiet smsów to zabrało mi kasę z konta ogólnego. Tamto promocyjne było praktycznie tylko do dzwonienia w Orange, więc teraz pewnie będzie podobnie.
|
Cytat:
Policja niezwłocznie [w ciągu 7 dni] musi przekazać prawo jazdy do odpowiedniego organu w twoim przypadku Sąd Grodzki. Następnie sąd ma 14 dni na wydanie postanowienia o zatrzymaniu dokumentu. Kara "nie trwa" bo jeszcze nie masz prawomocnego wyroku, natomiast jeżeli będziesz prowadził pojazd bez dokumentu to grozi ci mandat 50 PLN+ holowanie na parking policyjny [chyba że jedziesz z osobą która może Cię zastąpić za kierownicą]. Czas od zatrzymania do prawomocnego wyroku zaliczany jest do kary. Pozdrawiam, LJ |
Witam, mam bardzo ważne pytania dotyczące funduszy z Unii Europejskiej. Czy jest na forum osoba która ma styczność z tym na co dzień lub jest dobrze poinformowana w tych tematach. Chciałbym się zapytać czy mam możliwość uzyskania środków finansowych na pewien cel. Bardzo proszę o pomoc.
|
|
na floriańskiej poszukaj, niedaleko mcdonaldsa ale po przeciwnej stronie
|
Cytat:
Powaleni ... :-/ |
Cytat:
bo najbardziej się boje że mi sie to przeciągnie w czasie...... (czytałem o takich przypadkach) Pozdro |
zakk KRD czyli Kodeks Ruchu Drogowego:
http://www.kodeksdrogowy.com.pl/obow...ce/dzial5.html tutaj masz interesujące Cię artykuły. |
Jak kogoś polecić?
|
Ma ktoś ostatnio problemy z internetem z Ghnet-u ( typu zrywane połączenia, potrzeba co chwilowego odświeżania stron, problemy z DC++) z mieszkających w okolicach Starej Krowodrzy?
I pytanie numer dwa. Zrobiłem po raz kolejny system recovery z laptopie HP kupionym w Obamowie. Przed zrobieniem tego błędu miałem wszystkie polskie znaki, zaś obecnie nie występują we wszystkich programach ( krak polskich znaków na gadu) Da się to jakoś odkręcić lub naprawić? |
Kiedy nastąpiła zmiana dyrekcji w VIII LO?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl