Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

heoij 28.06.2013 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1318852)
Coś ktoś wie kiedy prezentacja strojów, czy cisza kompletna.

Cytat:

Taka ciekawostka... ciekawe, kto zagra 16 lipca z Herthą, bo Flota Świnoujście twierdzi, że oni i to na Olympiastadion.
A u nas 13 lipca mecz z Ruchem na stadionie Wisły i prezentacja nowych koszulek. Prawdopodobnie mecz będzie ujęty w karnecie, a bilety za 5 zł.
z facebooka wislakrakow.com

wilis 28.06.2013 19:27

powiem tylko ze FAJNIE wygladaja ;)

bonawentura 28.06.2013 19:31

Tak, ludzie, z pewnością będziemy mieli sponsora... przecież nikt nie będzie wydawał milionów na to, co będzie w nowym sezonie w takim składzie jak jest teraz prezentowała Wisła.

KrzychooR 28.06.2013 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1320198)
Tak, ludzie, z pewnością będziemy mieli sponsora... przecież nikt nie będzie wydawał milionów na to, co będzie w nowym sezonie w takim składzie jak jest teraz prezentowała Wisła.

Na tak medialny klub jak Wisła warto wydać dużą kasę :D

Dariook 29.06.2013 02:16

Po co wy sobie tak komplikujecie zycie? Po co powielacie głupoty? \
Jakiegoś przetargu się spodziewacie o miejsce na koszulce czy jak. Jeśli TF stać lub nie znajdzie się chętny by przebić 2–3 mln które wpływają do kasy klubu, to zmiany nie będzie.

Jeśli nowy sponsor zapłaci 2mln to 3 mln TF znikną z klubowej kasy, Więc jaki w tym sens?

Paweł 01.07.2013 17:01

Jaki to model nie wiem, w każdym razie nie jest to żadna nowość

http://bi.gazeta.pl/im/6/10844/z10844146X.jpg

Alonso19 01.07.2013 23:18

To jest Adidas Graphic z 2011 roku, zresztą bramkarze Wisły już go używali tyle tylko, że w tej wersji:
http://sc.soccerpro.com/common/image...ey_Lead_zm.jpg

R33 03.07.2013 13:35

z forum SKWK:
Cytat:

W tej rundzie na koszulkach będzie sama Biała Gwiazda z jedną złotą gwiazdką. 1906 być może będzie w przyszłości dodane aby zastrzec BG.

Franeklowcabramek 08.07.2013 16:41

koszulki oficjalnie będą zaprezentowane podczas meczu z Ruchem 13 lipca 2013 ;)

dawid 09.07.2013 12:22

Widziałem Koszulki :) Kapitalny wzór, a co najważniejsze Jest sponsor ;)

hejR22 09.07.2013 12:23

do dawid
Jaki to sponsor?

donecki 09.07.2013 12:23

Jaka nazwa?

pysio 09.07.2013 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawid (Post 1321647)
Widziałem Koszulki :) Kapitalny wzór, a co najważniejsze Jest sponsor ;)

łykacie jak młode pelikany bajerę tego trola.

hejR22 09.07.2013 12:35

tym sponsorem Telefonika, idz sie lecz dawidku

silver03 09.07.2013 12:36

Sponsor Telefonika

szprotson 09.07.2013 12:43

wrzuccie zdjecie, model koszulki czy cokolwiek innego a nie .......icie ze widzieliscie koszulki i ze fajne.

bocian23 09.07.2013 12:53

Znając nasz marketing w żadnego sponsora (prócz TF) nie wierzę...

El'kabat 09.07.2013 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1321663)
wrzuccie zdjecie, model koszulki czy cokolwiek innego a nie .......icie ze widzieliscie koszulki i ze fajne.

Pisał na czacie,że mu telefon zabrali,żeby czasem zdjęcia nie zrobił :rotfl:

WiślakMyślenice 09.07.2013 13:10

Cytat:

Pisał na czacie,że mu telefon zabrali,żeby czasem zdjęcia nie zrobił
To czemu nie cyknął foty kalkulatorem, albo ziemniakiem? Były zdjęcia, jak wpinali ww. przedmioty do portu USB i wykrywało urządzenie jako wymienne stacje dysków ^^

amauri1990 09.07.2013 13:25

Trochę nie ogarniam podejścia forumowiczów. W końcu dział marketingu/klub/ktokolwiek zachowuje się w miarę profesjonalnie, z ogłoszeniem jak wygląda koszulka/kto jest nowym sponsorem (być moze) czeka do oficjalnej prezentacji, dba, żeby zdjęcia nie wypłynęły (gdyby nie dbali, to co za problem by był żeby ktoś z SKWK cyknął?). Ktoś MOŻE widział i jedyne co może zrobić, to podzielić się ogólnym wrażeniem. Nie oceniam, czy dawid coś widział, ale po kiego grzyba go hejtujecie?

dawid 09.07.2013 15:00

Pozdro dla Hejterów ;)
Zwłaszcza tych którzy nigdy nie byli w szatni :D

bellic88 09.07.2013 15:32

Nie hejtuje ale pytam w takim razie jaki sponsor i model koszulki? Jeśli się potwierdzi tzn że można Ci wierzyć :P

jTs 1906 09.07.2013 15:48

A jeśli nie możesz zdradzić nazwy sponsora to chociaż podaj jego branże:)

Tominho 09.07.2013 16:04

Patrząc na obecny skład osób decyzyjnych w klubie, to możemy się liczyć z tym, że sponsor marketingowo przebije nawet Unimila z lat 90-tych... Najważniejsza w tym momencie jest kasa, a nie fakt, że możemy być pośmiewiskiem całej piłkarskiej Polski. Bolesna prawda :-(

PlayLikeAPro 09.07.2013 16:23

Tylko jeżeli sponsor będzie dnem, to kto kupi koszulkę.. z biedronką nie kupie pomimo BG.
Znając życie będzie telefonika więc może skończmy temat i poczekajmy do soboty.

Proximus 09.07.2013 17:08

Potwierdzam, też widziałem nowe koszulki, są PRZEPIĘKNE. nowym producentem strojów zostanie firma Tico, a miejsce na koszulkach zostanie zajęte przez logo firmy Old Spice.

kangurekm 09.07.2013 18:52

Czyli będziemy mieć na stadionie dmuchanego Murzyna na koniu , a przed każdym odegraniem hymnu będzie słychać z głośników kultowe już : "Siedzę na koniu" ?

gooro33 09.07.2013 19:12

Pewnie Wawel zostanie sponsorem, może ktoś poszedł po rozum do głowy juz dawno da marketingu pisalem...

BRTS39 09.07.2013 19:37

A widział ktoś Adasiowe koszulki dla innych klubów na ten sezon? Może być to podobny model zakładając że Adidas nadal będzie.

wordbatata 09.07.2013 19:43

Mam nadzieje ze będzie coś prostego a jednocześnie pięknego :)

Tak odbiegając od temu dla mnie chyba najładniejsze stroje w nowym sezonie bedzie miał Tottenham klasyczne i idealnie kolorystycznie UA podeszło świetnie do sprawy
http://soccerlens.com/files/2013/07/....Bale_.000.jpg

aNouc 09.07.2013 19:46

Najładniejsze stroje będzie mieć Wisla, bo wraca Biała Gwiazda!!!

a kroj, kolory, paski, kwadraciki, kolnierzyki sa malo wazne, wazna jest BIALA GWIAZDA.

BRTS39 09.07.2013 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1321736)
Najładniejsze stroje będzie mieć Wisla, bo wraca Biała Gwiazda!!!

a kroj, kolory, paski, kwadraciki, kolnierzyki sa malo wazne, wazna jest BIALA GWIAZDA.

Tak. W sumie masz rację. Przez ostatnie 6 lat nie mogliśmy o tym pomarzyć więc głównym tematem były wzory. Nie mogę się doczekać aż w nich zagrają.

WiślakMyślenice 10.07.2013 06:35

Cytat:

nowym producentem strojów zostanie firma Tico

To cena koszulki spada o połowę? :)


Ważna kwestia- jak wyglądają spodenki, tam też będzie BG, tylko w czerwonej otoczce?

serek.c2 10.07.2013 06:56

A dlaczego na spodenkach miałaby być gwiazda?

Mario Nh 10.07.2013 08:54

Jakby ktoś był ciekawy, to tak prezentują się stroje Arsenalu. Warto zwrócić uwagę w jaki sposób zostały zaprezentowane.

Arsenal - stroje

Dariook 10.07.2013 10:43

Tylko ze tam prezentuje się stroje, zeby na nich zarabiac. A u nas, zeby nas bardziej juz nie w.....iac.

Ajax 10.07.2013 13:56

No zobaczymy czy z tym sponsorem to prawda było by bardzo ciekawie:)

Alonso19 10.07.2013 15:15

Legia dostała takie coś: https://pbs.twimg.com/media/BO0PaYjCcAAchBx.jpg
Czyli jest niemal pewne, że Wisła tego designu mieć nie będzie. Ja nadal obstawiam, że będzie to ten, który ma Bayern w domowej i który dałem w swoim projekcie.

heoij 10.07.2013 15:21

Według mnie mają brzydsze stroje od poprzednich, w komentarzach kibicom też się nie podobają:

http://legionisci.com/news/53990_Tak...lki_Legii.html

Dostali prawie to samo co Norymberga: http://www.adidas.pl/Men%27s-FCN-Awa...g&cm_vc=SEARCH

Oby Adidas zafundował nam coś lepszego :-)

tropik 10.07.2013 15:24

O ile na Brychczym wyglądają słabo, to już ta na Łukasiku, moim zdaniem dość ładna. Trochę oldskul.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl