![]() |
Cytat:
Cytat:
|
powiem tylko ze FAJNIE wygladaja ;)
|
Tak, ludzie, z pewnością będziemy mieli sponsora... przecież nikt nie będzie wydawał milionów na to, co będzie w nowym sezonie w takim składzie jak jest teraz prezentowała Wisła.
|
Cytat:
|
Po co wy sobie tak komplikujecie zycie? Po co powielacie głupoty? \
Jakiegoś przetargu się spodziewacie o miejsce na koszulce czy jak. Jeśli TF stać lub nie znajdzie się chętny by przebić 2–3 mln które wpływają do kasy klubu, to zmiany nie będzie. Jeśli nowy sponsor zapłaci 2mln to 3 mln TF znikną z klubowej kasy, Więc jaki w tym sens? |
Jaki to model nie wiem, w każdym razie nie jest to żadna nowość
http://bi.gazeta.pl/im/6/10844/z10844146X.jpg |
To jest Adidas Graphic z 2011 roku, zresztą bramkarze Wisły już go używali tyle tylko, że w tej wersji:
http://sc.soccerpro.com/common/image...ey_Lead_zm.jpg |
z forum SKWK:
Cytat:
|
koszulki oficjalnie będą zaprezentowane podczas meczu z Ruchem 13 lipca 2013 ;)
|
Widziałem Koszulki :) Kapitalny wzór, a co najważniejsze Jest sponsor ;)
|
do dawid
Jaki to sponsor? |
Jaka nazwa?
|
Cytat:
|
tym sponsorem Telefonika, idz sie lecz dawidku
|
Sponsor Telefonika
|
wrzuccie zdjecie, model koszulki czy cokolwiek innego a nie .......icie ze widzieliscie koszulki i ze fajne.
|
Znając nasz marketing w żadnego sponsora (prócz TF) nie wierzę...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Trochę nie ogarniam podejścia forumowiczów. W końcu dział marketingu/klub/ktokolwiek zachowuje się w miarę profesjonalnie, z ogłoszeniem jak wygląda koszulka/kto jest nowym sponsorem (być moze) czeka do oficjalnej prezentacji, dba, żeby zdjęcia nie wypłynęły (gdyby nie dbali, to co za problem by był żeby ktoś z SKWK cyknął?). Ktoś MOŻE widział i jedyne co może zrobić, to podzielić się ogólnym wrażeniem. Nie oceniam, czy dawid coś widział, ale po kiego grzyba go hejtujecie?
|
Pozdro dla Hejterów ;)
Zwłaszcza tych którzy nigdy nie byli w szatni :D |
Nie hejtuje ale pytam w takim razie jaki sponsor i model koszulki? Jeśli się potwierdzi tzn że można Ci wierzyć :P
|
A jeśli nie możesz zdradzić nazwy sponsora to chociaż podaj jego branże:)
|
Patrząc na obecny skład osób decyzyjnych w klubie, to możemy się liczyć z tym, że sponsor marketingowo przebije nawet Unimila z lat 90-tych... Najważniejsza w tym momencie jest kasa, a nie fakt, że możemy być pośmiewiskiem całej piłkarskiej Polski. Bolesna prawda :-(
|
Tylko jeżeli sponsor będzie dnem, to kto kupi koszulkę.. z biedronką nie kupie pomimo BG.
Znając życie będzie telefonika więc może skończmy temat i poczekajmy do soboty. |
Potwierdzam, też widziałem nowe koszulki, są PRZEPIĘKNE. nowym producentem strojów zostanie firma Tico, a miejsce na koszulkach zostanie zajęte przez logo firmy Old Spice.
|
Czyli będziemy mieć na stadionie dmuchanego Murzyna na koniu , a przed każdym odegraniem hymnu będzie słychać z głośników kultowe już : "Siedzę na koniu" ?
|
Pewnie Wawel zostanie sponsorem, może ktoś poszedł po rozum do głowy juz dawno da marketingu pisalem...
|
A widział ktoś Adasiowe koszulki dla innych klubów na ten sezon? Może być to podobny model zakładając że Adidas nadal będzie.
|
Mam nadzieje ze będzie coś prostego a jednocześnie pięknego :)
Tak odbiegając od temu dla mnie chyba najładniejsze stroje w nowym sezonie bedzie miał Tottenham klasyczne i idealnie kolorystycznie UA podeszło świetnie do sprawy http://soccerlens.com/files/2013/07/....Bale_.000.jpg |
Najładniejsze stroje będzie mieć Wisla, bo wraca Biała Gwiazda!!!
a kroj, kolory, paski, kwadraciki, kolnierzyki sa malo wazne, wazna jest BIALA GWIAZDA. |
Cytat:
|
Cytat:
To cena koszulki spada o połowę? :) Ważna kwestia- jak wyglądają spodenki, tam też będzie BG, tylko w czerwonej otoczce? |
A dlaczego na spodenkach miałaby być gwiazda?
|
Jakby ktoś był ciekawy, to tak prezentują się stroje Arsenalu. Warto zwrócić uwagę w jaki sposób zostały zaprezentowane.
Arsenal - stroje |
Tylko ze tam prezentuje się stroje, zeby na nich zarabiac. A u nas, zeby nas bardziej juz nie w.....iac.
|
No zobaczymy czy z tym sponsorem to prawda było by bardzo ciekawie:)
|
Legia dostała takie coś: https://pbs.twimg.com/media/BO0PaYjCcAAchBx.jpg
Czyli jest niemal pewne, że Wisła tego designu mieć nie będzie. Ja nadal obstawiam, że będzie to ten, który ma Bayern w domowej i który dałem w swoim projekcie. |
Według mnie mają brzydsze stroje od poprzednich, w komentarzach kibicom też się nie podobają:
http://legionisci.com/news/53990_Tak...lki_Legii.html Dostali prawie to samo co Norymberga: http://www.adidas.pl/Men%27s-FCN-Awa...g&cm_vc=SEARCH Oby Adidas zafundował nam coś lepszego :-) |
O ile na Brychczym wyglądają słabo, to już ta na Łukasiku, moim zdaniem dość ładna. Trochę oldskul.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl