![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
tak, fakt, w meczu na stulecie, jakoś ją dziwnie machnął takim krzyżakiem
czyli generalnie specjalista od siatek :) |
i do dziś chyba tylko jedna osoba na tysiąc umie wymówić poprawnie jego nazwisko
|
Igro Sypniewski wraca do ŁKS-u.Rok temu 36-letni były piłkarz wyszedł z więzienia. Odsiedział półtora roku za znęcanie się nad najbliższymi. Pierwszą próbę powrotu do piłki podjął w listopadzie. Pod okiem Jana Lirki, swojego pierwszego szkoleniowca, ćwiczył z drużyną juniorów ŁKS-u, ale pod koniec grudnia przestał pojawiać się na zajęciach.Wczoraj nieoczekiwanie zjawił się na sesji zdjęciowej pierwszej drużyny. Trener Wesołowski chce mu dac jeszcze jedną szanse
http://lodzkie.naszemiasto.pl/artyku...?kategoria=661 http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...2929de9_k5.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
nikt mu wódki nie wlewał do gardła z przymusu ani nie kazywał matki bić zero szacunku dla takiego gościa |
Może sie zmienił w pudle i nie będzie już pił ? Trzeba wierzyc w człowieka.Od wódki rozum krótki
http://bi.gazeta.pl/im/9/5130/z5130809X.jpg |
A czy ktoś może ma jakieś INFO co tam słychać u Dudu. Wg mnie to nie był najgorszy gracz nawet miał jakieś papiery na grę tylko aklimatyzacji za cholere...
|
Cytat:
|
To tylko pokazuje jakie my mamy rozeznanie na temat pilkarzy. Pol roku blokowal u nas miejsce mlodszym z ME.
|
Jak patrze , na Igora na tym zdjęciu to na myśl mi się nasuwa stwierdzenie : O Boże.. Co te używki z nim zrobiły. to wręcz przerażające , że Igor wygląda jak alkoholik i kryminalista. Mam nadzieje , że teraz tak nie wyglada
|
Z tym Sypniewskim to chyba zart... Tylko czekac jak napisza ze znowu nawalony lezy na murawie:P Ja mu zle nie zycze ale on juz dawno skonczyl swoja kariere pilkarska... i nie tylko pilkarska.
|
A jeżeli to faktycznie prawda to już nie wbije sie na ten sam poziom co za czasów gry w Atenach czy Wiśle , czy tez reprezentacji Polski . Do dziś pamiętam jego mecz debiutancki z Kamerunem w Poznaniu gdy reprezentacja zremisowała z drużyna z Czarnego Lądu 0:0. Szczególnie tu chodzi mi o jedną jego akcję kiedy ładnym dryblingiem minął obrońce , zagrał wzdłuż bramki i pewnie Świerczewski zdobyłby gola gdyby mu Wichniarek nie przeszkodził w tym
|
Ale talent miał nieprzeciętny. Jedyny Polak w ostatnich latach co mógł grać w najlepszych klubach Świata. Oczywiście jeśli chodzi o zawodników z pola.
No ale jak ma nie po kolei w głowie to jego strata. Pamiętam jak jako zawodnik PAOK mijał graczy ManUtd jak tyczki... |
Fakt , drybling Igor miał , też ciekaw jestem jak potoczyłaby sie jego kariera jakby nie zszedł na złą drogę..
|
Taaa ja też mu życzę wszystkiego najlepszego, szczególni po tym jak powiedział, że Wisła jest milicyjna(kiedy nie mógł przebić się do pierwszego składu bo grał piach . Pijak, farmazoniarz, narkoman ( kompleksiarz?)
|
Cytat:
|
Też przypominają mi się jego mecze z Panathinaikosu... gdy w Lidze Mistrzów wkręcał w ziemię najlepszych obrońców świata.
Znając słabość tej ligi to pewnie i tak nie jest gorszy od większości napastników. |
Brawo Radu Matu :D w sytuacji sam na sam tak strzelał,że by się połamał :lol: Biedaczek się potknął strzelając dobrze,że nie gra u nas.
edit o kutwa gol dla cracovi :lol: |
Ciesz się, że nie oglądałeś meczu odra-lechia, to co wyczyniał tam dawidowski i brasilia to dopiero był kabaret, ogólnie cały mecz kopanina
|
ładnie gra Cracovia, Legia mimo ze bez Choto, to i tak mecz ładny, ale Craxa dominuje, wszyscy pokazuja sie do gry. Sam nie wiem jakiego tu wyniku bym sobie życzył, chyba remisu bramkowego ; )
no ale jestem koneserem dobrego futbolu wiec ciesze sie;p |
Cytat:
http://i49.tinypic.com/vqioec.jpg http://i47.tinypic.com/bj8jgg.jpg ^^ Łyso jakoś w sumie :P http://i47.tinypic.com/e8x43r.jpg |
w sumie jeszce parę miesięcy temu nikt nie dałby wiary ,że cała trójka spotka się na jednym boisku w oficjalnym spotkaniu ekstraklasy..
|
Mecz Odra-Lechia słabiutki, tyle oczekiwania a poziom meczu denny :). Mimo to dało się zauważyć dominację Lechii, Odra po tylu wzmocnieniach nic nie pokazała, brak zgrania. Strzał w stopę wykonał jeszcze trener Brosz, zdejmując w 58 min. Cantoro, który jako jedyny przejawiał chęć do gry w szeregach Odry. No i ten Onyszko, widać, że facet zna się na swoim fachu - wybronił Odrze remis, obronił kilka setek, gdzie widziałem już niemal piłkę w bramce.
Generalnie Lechia zremisowała na własne życzenie - znów ta skuteczność... 3-4 setki zmarnowane. Edit:// No i pomyliłem karty w Firefoksie :). Post miał iść do tematu o Ekstraklasie, pomyłka :) |
Przeglądając składy drużyn natknąłem się w drużynie Arki na Miroslava Bożoka, kontrkandydata Kirma do kontraktu w Wiśle. Pamiętam całe zamieszanie z testami i przedziwnym pismem zarządu do bodajże Vitkovic. Dla jasności Bożok był faworytem Bednarza a Andraż - Skorży z tego co pamiętam. Zobaczymy jak sie będzie spisywał kandydat do zastąpienia Zieńczuka.
|
a właśnie, kto z was wie jak zaprezentował się Bozok w meczu z Ruchem? Jakoś nie miałem czasu, żeby obejrzeć mecz....
|
Wtorek dzisiaj w Almie na Pilotow zakupy sobie robil :)
|
Leszczak przerzucił się na koszykarki :)
|
|
Na Legie czy na to, że go nie puścili?
|
Oczywiście chodzi mi o Legię
|
Witam, dziś o 20:05 na nSport program eMeReS w którym będzie o powrocie Sypniewskiego do piłki itd.. Ma ktoś możliwość nagrania?
|
właśnie też jestem ciekaw tego programu, szukałem na necie ale nic nie znalazłem czy będzie jakaś transmisja
Igor bardzo utalentowany piłkarz, ale w głowie dobrze nie miał poukładane. Pamietam jak do nas przychodzil, duzo sobie po nim obiecywałem...ale szybko zniknal |
Cytat:
o Ćwielongu cosik http://goool.pl/aktualnoci/wywiady/1237-wielong.html |
Ostatnio w magazynie Futbol, jest wywiad z Cleberem, który odpowiedział na fajne pytanie, że Dan uczył się na Wiśle dopiero trenerki, radzę przeczytać wszystkie zwolennikom : )
|
Zeskanuj jesli mozesz :)
|
Koszmarny uraz Niedzielana:
http://www.niebiescy.pl/?id=6023 |
Cytat:
|
Kmiecik i Jonczyk zdobyli bramki w wygranym meczu Sandecji z Motorem Lublin (4:1)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl