Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

masada 21.02.2010 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 857501)
Michael Thwaite chyba :P

W pucharach z Nancy na dwie minuty przed końcem miał setkę na 2-2 i strzelił w boczną siatkę, do dziś mu to pamiętam, bo więcej niespecjalnie się czymś wsławił ;)

Awe 21.02.2010 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 857700)
W pucharach z Nancy na dwie minuty przed końcem miał setkę na 2-2 i strzelił w boczną siatkę, do dziś mu to pamiętam, bo więcej niespecjalnie się czymś wsławił ;)

No i jeszcze piękna siata założone któremuś z graczy Sevilli :)

masada 21.02.2010 22:11

tak, fakt, w meczu na stulecie, jakoś ją dziwnie machnął takim krzyżakiem

czyli generalnie specjalista od siatek :)

Danton 23.02.2010 16:26

i do dziś chyba tylko jedna osoba na tysiąc umie wymówić poprawnie jego nazwisko

AYALA 24.02.2010 09:26

Igro Sypniewski wraca do ŁKS-u.Rok temu 36-letni były piłkarz wyszedł z więzienia. Odsiedział półtora roku za znęcanie się nad najbliższymi. Pierwszą próbę powrotu do piłki podjął w listopadzie. Pod okiem Jana Lirki, swojego pierwszego szkoleniowca, ćwiczył z drużyną juniorów ŁKS-u, ale pod koniec grudnia przestał pojawiać się na zajęciach.Wczoraj nieoczekiwanie zjawił się na sesji zdjęciowej pierwszej drużyny. Trener Wesołowski chce mu dac jeszcze jedną szanse

http://lodzkie.naszemiasto.pl/artyku...?kategoria=661

http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...2929de9_k5.jpg

tomasz_19 24.02.2010 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 858624)
Igro Sypniewski wraca do ŁKS-u.Rok temu 36-letni były piłkarz wyszedł z więzienia. Odsiedział półtora roku za znęcanie się nad najbliższymi. Pierwszą próbę powrotu do piłki podjął w listopadzie. Pod okiem Jana Lirki, swojego pierwszego szkoleniowca, ćwiczył z drużyną juniorów ŁKS-u, ale pod koniec grudnia przestał pojawiać się na zajęciach.Wczoraj nieoczekiwanie zjawił się na sesji zdjęciowej pierwszej drużyny. Trener Wesołowski chce mu dac jeszcze jedną szanse

http://lodzkie.naszemiasto.pl/artyku...?kategoria=661

http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...2929de9_k5.jpg

kurcze po zdjęciu widać, że on ze sportem to ma mało wspólnego, szkoda, że tak się stoczył, no ale mimo wszystko życzę mu jak najlepiej.

Kamil 24.02.2010 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 858634)
kurcze po zdjęciu widać, że on ze sportem to ma mało wspólnego, szkoda, że tak się stoczył, no ale mimo wszystko życzę mu jak najlepiej.

szkoda?
nikt mu wódki nie wlewał do gardła z przymusu ani nie kazywał matki bić
zero szacunku dla takiego gościa

AYALA 24.02.2010 10:29

Może sie zmienił w pudle i nie będzie już pił ? Trzeba wierzyc w człowieka.Od wódki rozum krótki

http://bi.gazeta.pl/im/9/5130/z5130809X.jpg

pawelwislak 24.02.2010 10:46

A czy ktoś może ma jakieś INFO co tam słychać u Dudu. Wg mnie to nie był najgorszy gracz nawet miał jakieś papiery na grę tylko aklimatyzacji za cholere...

AYALA 24.02.2010 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 858646)
A czy ktoś może ma jakieś INFO co tam słychać u Dudu. Wg mnie to nie był najgorszy gracz nawet miał jakieś papiery na grę tylko aklimatyzacji za cholere...

Debreczyn zrezygnował z jego usług bo nie miał szans na gre i Dudu odszedł do 14 drużyny ligi Węgierskiej Kecskemet TE

Maciuś 24.02.2010 12:15

To tylko pokazuje jakie my mamy rozeznanie na temat pilkarzy. Pol roku blokowal u nas miejsce mlodszym z ME.

szczepanwislak 24.02.2010 12:58

Jak patrze , na Igora na tym zdjęciu to na myśl mi się nasuwa stwierdzenie : O Boże.. Co te używki z nim zrobiły. to wręcz przerażające , że Igor wygląda jak alkoholik i kryminalista. Mam nadzieje , że teraz tak nie wyglada

madziar 24.02.2010 13:20

Z tym Sypniewskim to chyba zart... Tylko czekac jak napisza ze znowu nawalony lezy na murawie:P Ja mu zle nie zycze ale on juz dawno skonczyl swoja kariere pilkarska... i nie tylko pilkarska.

szczepanwislak 24.02.2010 15:05

A jeżeli to faktycznie prawda to już nie wbije sie na ten sam poziom co za czasów gry w Atenach czy Wiśle , czy tez reprezentacji Polski . Do dziś pamiętam jego mecz debiutancki z Kamerunem w Poznaniu gdy reprezentacja zremisowała z drużyna z Czarnego Lądu 0:0. Szczególnie tu chodzi mi o jedną jego akcję kiedy ładnym dryblingiem minął obrońce , zagrał wzdłuż bramki i pewnie Świerczewski zdobyłby gola gdyby mu Wichniarek nie przeszkodził w tym

Proud 24.02.2010 15:16

Ale talent miał nieprzeciętny. Jedyny Polak w ostatnich latach co mógł grać w najlepszych klubach Świata. Oczywiście jeśli chodzi o zawodników z pola.
No ale jak ma nie po kolei w głowie to jego strata.

Pamiętam jak jako zawodnik PAOK mijał graczy ManUtd jak tyczki...

szczepanwislak 24.02.2010 15:43

Fakt , drybling Igor miał , też ciekaw jestem jak potoczyłaby sie jego kariera jakby nie zszedł na złą drogę..

Kris54 24.02.2010 16:07

Taaa ja też mu życzę wszystkiego najlepszego, szczególni po tym jak powiedział, że Wisła jest milicyjna(kiedy nie mógł przebić się do pierwszego składu bo grał piach . Pijak, farmazoniarz, narkoman ( kompleksiarz?)

Charlie 24.02.2010 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 858647)
Debreczyn zrezygnował z jego usług bo nie miał szans na gre i Dudu odszedł do 14 drużyny ligi Węgierskiej Kecskemet TE

Dudu wymiataczem nie był, ale na pewno bardziej pożyteczny od Beto, a pod względem skuteczności przebijał Ćwielonga. Zarówno jego jak i Paulisty pozbyto się zbyt pochopnie i dlatego mamy teraz trzech napastników, z czego dwóch niedoleczonych.

IncognitoTSW 24.02.2010 16:49

Też przypominają mi się jego mecze z Panathinaikosu... gdy w Lidze Mistrzów wkręcał w ziemię najlepszych obrońców świata.
Znając słabość tej ligi to pewnie i tak nie jest gorszy od większości napastników.

brylant17 26.02.2010 20:14

Brawo Radu Matu :D w sytuacji sam na sam tak strzelał,że by się połamał :lol: Biedaczek się potknął strzelając dobrze,że nie gra u nas.


edit

o kutwa gol dla cracovi :lol:

mic1992 26.02.2010 20:25

Ciesz się, że nie oglądałeś meczu odra-lechia, to co wyczyniał tam dawidowski i brasilia to dopiero był kabaret, ogólnie cały mecz kopanina

korzychxp 26.02.2010 20:51

ładnie gra Cracovia, Legia mimo ze bez Choto, to i tak mecz ładny, ale Craxa dominuje, wszyscy pokazuja sie do gry. Sam nie wiem jakiego tu wyniku bym sobie życzył, chyba remisu bramkowego ; )

no ale jestem koneserem dobrego futbolu wiec ciesze sie;p

Żmijka 26.02.2010 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic1992 (Post 860170)
Ciesz się, że nie oglądałeś meczu odra-lechia, to co wyczyniał tam dawidowski i brasilia to dopiero był kabaret, ogólnie cały mecz kopanina

Odra - Lechia

http://i49.tinypic.com/vqioec.jpg
http://i47.tinypic.com/bj8jgg.jpg
^^ Łyso jakoś w sumie :P

http://i47.tinypic.com/e8x43r.jpg

filoo 27.02.2010 07:58

w sumie jeszce parę miesięcy temu nikt nie dałby wiary ,że cała trójka spotka się na jednym boisku w oficjalnym spotkaniu ekstraklasy..

Wizard 27.02.2010 10:32

Mecz Odra-Lechia słabiutki, tyle oczekiwania a poziom meczu denny :). Mimo to dało się zauważyć dominację Lechii, Odra po tylu wzmocnieniach nic nie pokazała, brak zgrania. Strzał w stopę wykonał jeszcze trener Brosz, zdejmując w 58 min. Cantoro, który jako jedyny przejawiał chęć do gry w szeregach Odry. No i ten Onyszko, widać, że facet zna się na swoim fachu - wybronił Odrze remis, obronił kilka setek, gdzie widziałem już niemal piłkę w bramce.
Generalnie Lechia zremisowała na własne życzenie - znów ta skuteczność... 3-4 setki zmarnowane.

Edit:// No i pomyliłem karty w Firefoksie :). Post miał iść do tematu o Ekstraklasie, pomyłka :)

adamd303 01.03.2010 20:33

Przeglądając składy drużyn natknąłem się w drużynie Arki na Miroslava Bożoka, kontrkandydata Kirma do kontraktu w Wiśle. Pamiętam całe zamieszanie z testami i przedziwnym pismem zarządu do bodajże Vitkovic. Dla jasności Bożok był faworytem Bednarza a Andraż - Skorży z tego co pamiętam. Zobaczymy jak sie będzie spisywał kandydat do zastąpienia Zieńczuka.

tomasz_19 01.03.2010 21:25

a właśnie, kto z was wie jak zaprezentował się Bozok w meczu z Ruchem? Jakoś nie miałem czasu, żeby obejrzeć mecz....

mic 03.03.2010 21:27

Wtorek dzisiaj w Almie na Pilotow zakupy sobie robil :)

zim zum 03.03.2010 22:24

Leszczak przerzucił się na koszykarki :)

funkykoval 04.03.2010 13:16

Ciekawe co na to Darek Dudka ???

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/aj-...wiadomosc.html

Żmijka 04.03.2010 13:21

Na Legie czy na to, że go nie puścili?

funkykoval 04.03.2010 14:14

Oczywiście chodzi mi o Legię

maciekmiszcz 04.03.2010 19:37

Witam, dziś o 20:05 na nSport program eMeReS w którym będzie o powrocie Sypniewskiego do piłki itd.. Ma ktoś możliwość nagrania?

qchar90 04.03.2010 19:40

właśnie też jestem ciekaw tego programu, szukałem na necie ale nic nie znalazłem czy będzie jakaś transmisja
Igor bardzo utalentowany piłkarz, ale w głowie dobrze nie miał poukładane.
Pamietam jak do nas przychodzil, duzo sobie po nim obiecywałem...ale szybko zniknal

Dean 04.03.2010 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 863425)
Leszczak przerzucił się na koszykarki :)

A przed meczem walnął sobie browarka.

o Ćwielongu cosik
http://goool.pl/aktualnoci/wywiady/1237-wielong.html

Marcinnno 05.03.2010 23:05

Ostatnio w magazynie Futbol, jest wywiad z Cleberem, który odpowiedział na fajne pytanie, że Dan uczył się na Wiśle dopiero trenerki, radzę przeczytać wszystkie zwolennikom : )

fanTS1906 05.03.2010 23:21

Zeskanuj jesli mozesz :)

Mario Nh 07.03.2010 09:23

Koszmarny uraz Niedzielana:
http://www.niebiescy.pl/?id=6023

medyk 07.03.2010 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciekmiszcz (Post 863813)
Witam, dziś o 20:05 na nSport program eMeReS w którym będzie o powrocie Sypniewskiego do piłki itd.. Ma ktoś możliwość nagrania?

http://sport.onet.pl/wideo/historia-...5,2,klip.html#

eMTe 07.03.2010 16:21

Kmiecik i Jonczyk zdobyli bramki w wygranym meczu Sandecji z Motorem Lublin (4:1)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl