![]() |
nie propaganda, tylko standardowe działanie. Jasnym jest że bardziej czułe będą mikrofony na meczu Odry Wodzisław niż u nas na przykład
Po prostu w tle nie może być ciszy |
Cytat:
Cytat:
|
"Jurek Dudek Jurek" :lol:
Mariany to potrafią podgrzać atmosfere. |
Brakuje mi tutaj Jacka Krzynowka. Chociaz byloby konsekwetnie caly czas do przodu a tak?.
|
Zmiany potrzebne w PZPN ale i w telewizji.. czy tylko mnie tak irytuje Szpak?? Nasi grają poprostu gówno a on tylko w kolko "moze teraz.. moze teraz.. moze teraz.. ajjjj była okazja.. moze teraz.." Mi juz poprostu niedobrze sie robi.. no i oczywiscie ten "Castrol..."
|
A Cypr leje na wyjezdzie Wlochy...
|
dobre :]
"21.11 Jeleń wydaje 10 000 euro jednorazowo na ciuchy (jak sam przyznaje), a fryzurę ma wciąż jak ćwok z Sandomierza." by weszlo trzeba jezdzimy lepiej na tym sniegu niz slowacy.... szkoda, ze tak latwo slowacy dostana 1 miejsce, ale coz, tylko nam takie akcje sie zdarzaja... |
Jest Szczęsny mów prawdę chłopie ;D
|
qrwa co ja pale ........chyba musze zmienic dila bo juz nawet piłki nie widze :)
u nas zima w pełni skoro śniegu nie mozna sie pozbyć albo żadki prąd mamy do podgrzania aaaaaaaaaa, nie przecież na śląsku węgla brakuje bo kopalnie zlikwidowali |
Jednym słowem szkoda gadac. Marna reprezentacja, marni komentatorzy - a moze to przez nich tak źle gramy. Cudów nie ma, tłumaczen tez nie.
|
"ja postaram się przypomnieć sobie jak się komentowało w radio. będę więcej opisywać co się dzieje na boisku" -Szpakowski. NIE, nie ,nie błagam :(
|
Było już, że bramkę zawalił Głowacki. bo nie mam czasu sprawdzić poprzednich postów?
|
:lol:
Tym razem chyba nikt nie wysnuł takich teorii... |
Cytat:
Cytat:
|
a najśmieszniejsze jest to, że na mundial jadą Słowacy i Słoweńcy wszyscy ich skreślali :P
|
JELEEEEŃ!!! CO ZA PIĘKNA AKCJA!!!!
I KOLEJNA AKCJA!!! AAAAA!!! jakież emocje... |
po strzale Jelenia :najlepsza okazja zeby prowadzic w meczu 1-0 :D
|
I goooooool. Nie maaaaaa. Zimoch mieknie w przedbiegach ;)
|
kwa... niechze strzela ta brame remis bedzie i słowacy przynajmniej nie wejda z pierwszego miejsca. a w barazach dosana oklep..
ed: najgorszy obok cycusia oczywiscie Brozio:] ed2: ja pi..... nie do wiary co oni wyczyniaja w tym polu karnym |
Brozio to chyba siły na mecz z Lechem przygotowywuje. W sumie nie ma sie co dziwic - źle gramy, awansu juz brak wiec dobrze, ze własnie zszedł (zejdzie). Mecz z Lechem wazniejszy chociaz mamy przewage nad nimi. Przynajmniej niech zagraja na remis - chciałbym zobaczyc w barazach Portugalia - Słowacja :D
|
już lepsza wygrana w tym spotkaniu niż awans słowaków,
chłopaki zagrali z poświęceniem:] ed/. ewidentny karny... sedzia i Gancarczyk dali awans słowakom,... |
"Słoweńcy wygrali 3 do 0 w San Marino...z San Marino":D:D:D
|
dla dobra polskiej piłki to powinno się skonczyc 4:0 a tak to entliczki pentliczki beda mowic ze gdyby nie samoboj to bysmy wygrali..
Szkoda ze Ci co poszli na mecz nie wyją Steeeeeeeeeeeeeeeeeefan było by przynajmniej smiesznie.. |
SŁowacja SŁowacja SŁowacja :d :d :d
22.24 Chociaż dodajmy, że jeśli chodzi o słowackich bohaterów tych eliminacji, to byli nimi: - Sestak - Hamsik - Boruc by weszło :lol: |
chuligani :foch:
|
Cytat:
|
najgorsze uczucie to ta radosc obsranych słowaczków...
szkoda coz poludniowi sasiedzi, ktorzy powinni zostac zagrzebani w ich lepiankach jada do rpa |
dobry mecz Jana Muchy.
Najlepsze spotkanie Polski od dawien dawna. Przy takiej grze nawet porażka aż tak bardzo nie boli. Najgorzej to przegrać bez stylu i woli walki. |
Co sie w tej Polsce dzieje...cieszyc sie z przegranego meczu...to oznacza, ze jest naprawde tragicznie.
Przegralismy ze slabiutka Slowacja, ktora dzisiaj nic soba nie prezentowala(za wyjatkiem Muchy). Jeszcze pytanie do ludzi mieszkajacych na Slasku, a obecnych tutaj...czy w Chorzowie nie maja sprzetu do odsniezania murawy? Mamy XXI wiek, a snieg nie padal tak, ze zakryloby ja w ciagu 45 minut jednej polowy. |
"uznanie dla chlopakow za to ze chcialo im sie grac w pilke" - Stefan Majewski.
hahahahaha cytat roku :D:D:D |
Cytat:
Typowy, zakompleksiony Polaczek, "albo my albo nikt". |
Cytat:
|
To Panowie Słowacja podzieli nasz los z ME. 3 mecze i do domku :)
|
Cytat:
po prostu wolalbym aby Słowenia bezposrednio awansowała ed" zasmakowałbyś życia, troche pojezdzil, poznał ludzi - wiedziałbys o co chodzi ze słowaczkami :] ed2" kolejna bzdura, nie chodzi o nas, ze oni naszym kosztem awansowali...., gdyż sami siebie pogrążyliśmy już jakiś czas temu ed3'' zresztą jak mogę sprzeczać się o kompleksy, Sucha B i wszystko jasne :] |
Cytat:
|
Cytat:
Ciekawe co po dzisiejszym meczu powie Tarasiewicz, w sprawie bramkarza. |
Cytat:
|
Cytat:
|
a ja jestem ciekawy co na lato,lato wszedzie na to
ze o entliczku nie wspomne? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl