Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

banasik 14.10.2009 20:06

nie propaganda, tylko standardowe działanie. Jasnym jest że bardziej czułe będą mikrofony na meczu Odry Wodzisław niż u nas na przykład

Po prostu w tle nie może być ciszy

Kocur 14.10.2009 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 803569)
Pilki wogole nie widze :/

http://www.weszlo.com/news/3857

Cytat:

Polacy grają tak szybko, że aż nie widać piłki! Czujemy się trochę na hokeju - tam też nie wiadomo, o co chodzi, bo wszyscy jeżdżą za jakimś niewidzialnym przedmiotem.
:rotfl:

Kamson 14.10.2009 20:08

"Jurek Dudek Jurek" :lol:
Mariany to potrafią podgrzać atmosfere.

Luissss81 14.10.2009 20:09

Brakuje mi tutaj Jacka Krzynowka. Chociaz byloby konsekwetnie caly czas do przodu a tak?.

medyk 14.10.2009 20:16

Zmiany potrzebne w PZPN ale i w telewizji.. czy tylko mnie tak irytuje Szpak?? Nasi grają poprostu gówno a on tylko w kolko "moze teraz.. moze teraz.. moze teraz.. ajjjj była okazja.. moze teraz.." Mi juz poprostu niedobrze sie robi.. no i oczywiscie ten "Castrol..."

For_FuN_ 14.10.2009 20:18

A Cypr leje na wyjezdzie Wlochy...

lucekj 14.10.2009 20:21

dobre :]

"21.11
Jeleń wydaje 10 000 euro jednorazowo na ciuchy (jak sam przyznaje), a fryzurę ma wciąż jak ćwok z Sandomierza." by weszlo


trzeba jezdzimy lepiej na tym sniegu niz slowacy....

szkoda, ze tak latwo slowacy dostana 1 miejsce, ale coz, tylko nam takie akcje sie zdarzaja...

brylant17 14.10.2009 20:25

Jest Szczęsny mów prawdę chłopie ;D

Robek 14.10.2009 20:25

qrwa co ja pale ........chyba musze zmienic dila bo juz nawet piłki nie widze :)
u nas zima w pełni skoro śniegu nie mozna sie pozbyć albo żadki prąd mamy do podgrzania
aaaaaaaaaa, nie przecież na śląsku węgla brakuje bo kopalnie zlikwidowali

mitmichael 14.10.2009 20:34

Jednym słowem szkoda gadac. Marna reprezentacja, marni komentatorzy - a moze to przez nich tak źle gramy. Cudów nie ma, tłumaczen tez nie.

DevilMayCry 14.10.2009 20:34

"ja postaram się przypomnieć sobie jak się komentowało w radio. będę więcej opisywać co się dzieje na boisku" -Szpakowski. NIE, nie ,nie błagam :(

gigant 14.10.2009 20:45

Było już, że bramkę zawalił Głowacki. bo nie mam czasu sprawdzić poprzednich postów?

Kamson 14.10.2009 20:49

:lol:
Tym razem chyba nikt nie wysnuł takich teorii...

amauri1990 14.10.2009 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 803603)
Było już, że bramkę zawalił Głowacki. bo nie mam czasu sprawdzić poprzednich postów?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 803565)
Jedyne czego mi szkoda to że spory udział przy golu ma także Głowacki który zamiast wypierd.... piłke w aut to się bawił bawił a potem podał prosto do Słowaka...

A co jesli chodzi o murawe to zgadzam sie, że to jakies nieporozumienie...

a jednak:P

brylant17 14.10.2009 20:57

a najśmieszniejsze jest to, że na mundial jadą Słowacy i Słoweńcy wszyscy ich skreślali :P

Konrad. 14.10.2009 20:57

JELEEEEŃ!!! CO ZA PIĘKNA AKCJA!!!!

I KOLEJNA AKCJA!!! AAAAA!!!

jakież emocje...

Mateuusz 14.10.2009 20:58

po strzale Jelenia :najlepsza okazja zeby prowadzic w meczu 1-0 :D

JacaTS 14.10.2009 21:02

I goooooool. Nie maaaaaa. Zimoch mieknie w przedbiegach ;)

lucekj 14.10.2009 21:05

kwa... niechze strzela ta brame remis bedzie i słowacy przynajmniej nie wejda z pierwszego miejsca. a w barazach dosana oklep..


ed:
najgorszy obok cycusia oczywiscie Brozio:]

ed2:

ja pi..... nie do wiary co oni wyczyniaja w tym polu karnym

mitmichael 14.10.2009 21:17

Brozio to chyba siły na mecz z Lechem przygotowywuje. W sumie nie ma sie co dziwic - źle gramy, awansu juz brak wiec dobrze, ze własnie zszedł (zejdzie). Mecz z Lechem wazniejszy chociaz mamy przewage nad nimi. Przynajmniej niech zagraja na remis - chciałbym zobaczyc w barazach Portugalia - Słowacja :D

lucekj 14.10.2009 21:21

już lepsza wygrana w tym spotkaniu niż awans słowaków,

chłopaki zagrali z poświęceniem:]


ed/.

ewidentny karny...

sedzia i Gancarczyk dali awans słowakom,...

han_solo 14.10.2009 21:21

"Słoweńcy wygrali 3 do 0 w San Marino...z San Marino":D:D:D

medyk 14.10.2009 21:23

dla dobra polskiej piłki to powinno się skonczyc 4:0 a tak to entliczki pentliczki beda mowic ze gdyby nie samoboj to bysmy wygrali..
Szkoda ze Ci co poszli na mecz nie wyją Steeeeeeeeeeeeeeeeeefan było by przynajmniej smiesznie..

brylant17 14.10.2009 21:24

SŁowacja SŁowacja SŁowacja :d :d :d


22.24
Chociaż dodajmy, że jeśli chodzi o słowackich bohaterów tych eliminacji, to byli nimi:
- Sestak
- Hamsik
- Boruc


by weszło :lol:

South 14.10.2009 21:26

chuligani :foch:

gigant 14.10.2009 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 803637)
SŁowacja SŁowacja SŁowacja :d :d :d

Aleś ty ****a głupi, głupszy nawet od Majewskiego.

lucekj 14.10.2009 21:27

najgorsze uczucie to ta radosc obsranych słowaczków...

szkoda coz poludniowi sasiedzi, ktorzy powinni zostac zagrzebani w ich lepiankach jada do rpa

ToTylkoJa 14.10.2009 21:27

dobry mecz Jana Muchy.
Najlepsze spotkanie Polski od dawien dawna. Przy takiej grze nawet porażka aż tak bardzo nie boli. Najgorzej to przegrać bez stylu i woli walki.

For_FuN_ 14.10.2009 21:28

Co sie w tej Polsce dzieje...cieszyc sie z przegranego meczu...to oznacza, ze jest naprawde tragicznie.

Przegralismy ze slabiutka Slowacja, ktora dzisiaj nic soba nie prezentowala(za wyjatkiem Muchy).

Jeszcze pytanie do ludzi mieszkajacych na Slasku, a obecnych tutaj...czy w Chorzowie nie maja sprzetu do odsniezania murawy? Mamy XXI wiek, a snieg nie padal tak, ze zakryloby ja w ciagu 45 minut jednej polowy.

Fuks 14.10.2009 21:29

"uznanie dla chlopakow za to ze chcialo im sie grac w pilke" - Stefan Majewski.


hahahahaha cytat roku :D:D:D

Watts 14.10.2009 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 803642)
najgorsze uczucie to ta radosc obsranych słowaczków...

szkoda coz poludniowi sasiedzi, ktorzy powinni zostac zagrzebani w ich lepiankach jada do rpa

Nie wolno im się cieszyć? Jakbyśmy przykładowo my awansowali i odprawiali taniec Indian w Pradze to byłoby OK, nie?

Typowy, zakompleksiony Polaczek, "albo my albo nikt".

Krissu 14.10.2009 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 803647)
Typowy, zakompleksiony Polaczek, "albo my albo nikt".

Ja też bym wolał Słoweńców i Kirma.. :>

mitmichael 14.10.2009 21:30

To Panowie Słowacja podzieli nasz los z ME. 3 mecze i do domku :)

lucekj 14.10.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 803647)
Nie wolno im się cieszyć? Jakbyśmy przykładowo my awansowali i odprawiali taniec Indian w Pradze to byłoby OK, nie?

Typowy, zakompleksiony Polaczek, "albo my albo nikt".

nie gościu, rusz głową czasem zanim przypiszesz mi swój nick (zakomleksiony w dodatku polaczek) przed nazwiskiem--

po prostu wolalbym aby Słowenia bezposrednio awansowała

ed"

zasmakowałbyś życia, troche pojezdzil, poznał ludzi - wiedziałbys o co chodzi ze słowaczkami :]


ed2"

kolejna bzdura, nie chodzi o nas, ze oni naszym kosztem awansowali...., gdyż sami siebie pogrążyliśmy już jakiś czas temu

ed3''

zresztą jak mogę sprzeczać się o kompleksy, Sucha B i wszystko jasne :]

Watts 14.10.2009 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 803648)
Ja też bym wolał Słoweńców i Kirma.. :>

Wydaje mi się że jest mała różnica między trzymaniem kciuków za Andraža niż wyklinanie Słowaków tylko za to że byli czelni awansować zamiast nas i posłusznie nie zeszli z boiska po osiągnięciu historycznego sukcesu.

gigant 14.10.2009 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 803649)
To Panowie Słowacja podzieli nasz los z ME. 3 mecze i do domku :)

I **** z tego. Ja chciałbym żeby Wisła zagrała 3 mecze w LE i do domu, że o LM nie wspomnę.

Ciekawe co po dzisiejszym meczu powie Tarasiewicz, w sprawie bramkarza.

mb_1906 14.10.2009 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raztaman (Post 803585)

czekam na meczyk urugwaj-argentyna.... tam bedzie sie dzialo... jest szansa ze argentyna nei wjedzie do ms :))))

O ktorej godzinie jest ten mecz ??

Krissu 14.10.2009 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 803652)
Wydaje mi się że jest mała różnica między trzymaniem kciuków za Andraža niż wyklinanie Słowaków tylko za to że byli czelni awansować zamiast nas i posłusznie nie zeszli z boiska po osiągnięciu historycznego sukcesu.

Jedni nie lubią Irlandczyków inni Słowaków :>

Robek 14.10.2009 21:40

a ja jestem ciekawy co na lato,lato wszedzie na to
ze o entliczku nie wspomne?

Watts 14.10.2009 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 803659)
Jedni nie lubią Irlandczyków inni Słowaków :>

Słowacy to chociaż bracia Słowianie :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl