Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

ramon01 01.07.2009 08:40

Karlovic Ivo - Federer Roger 2 1.10
Murray Andrew - Ferrero Juan Carlos 1 1.11
Olimps - Liepajas Metalurgs 2 1.10
SK Blazma Rezekne - FC Skonto Riga 2 1.10


ako 1.48 chociaz to siadlo

El'kabat 01.07.2009 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ramon01 (Post 754311)
Karlovic Ivo - Federer Roger 2 1.10
Murray Andrew - Ferrero Juan Carlos 1 1.11
Olimps - Liepajas Metalurgs 2 1.10
SK Blazma Rezekne - FC Skonto Riga 2 1.10

ako 1.48

Gratulacje :)

p.s w lipcu zaczne znowu cos powazniej grac,to cos pokombinuje,pzdr

ramon01 02.07.2009 08:00

E. Dementieva - S. Williams 2 1.20
D. Safina - V. Williams 2 1.21
FC Dinamo Minsk - FK Renova 1 1.30

ako 1.89

rocco_1906 02.07.2009 09:43

Buducnost Podgorica - P.Warszawa

kurs: w zaleznosci od buka oscyluje w granicach 3,2 - 3,45

LuKaS TSW 02.07.2009 12:14

z nudów poszedłem do fortuny i mam takie coś:
Dinaburg-Kalju 1
Valletta-Keflavik 2
Lahti-Tirana1
Dynamo Minsk-Cepciste 1

jaro1985r 02.07.2009 16:09

Podgorica-Polonia 1x 1,67

za 169zł do wygrania 282,23zł !
Mam tez pewniaka w tenisa! Venus Villiams-Serena Williams 1 !!!! 100%

El'kabat 02.07.2009 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 755316)
Podgorica-Polonia 1x 1,67

za 169zł do wygrania 282,23zł !
Mam tez pewniaka w tenisa! Venus Villiams-Serena Williams 1 !!!! 100%

Wez jaro tez pod uwage fakt,ze Villiams sie moga ustawic wdg woli ojca,co juz kiedys wedlug wielu mialo miejsce.
Sportowo Venus powinna wygrac,ale wole na spokojnie zobaczyc co zaplanowaly:)

Svartis 02.07.2009 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 754981)
Buducnost Podgorica - P.Warszawa

kurs: w zaleznosci od buka oscyluje w granicach 3,2 - 3,45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 755316)
Podgorica-Polonia 1x 1,67

za 169zł do wygrania 282,23zł !

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 755394)
ja podobnie jak większość postawiłem na przeciwnika Polonii
plus dodatkowo Valur Reykjavik - FH Hafnarfjordur 2 1,75

Przyznam szczerze że te typy i inne na różnych forach i stronach z typami wywołały u mnie na twarzy uśmiech, nie zdziwienie a uśmiech.
Nie potrafię zrozumieć na jakiej podstawie stawialiście na "Przyszłość"... Przed sezonem w klubie z Podgoricy wymieniono pół zespołu w większości to młodzi niedoświadczeni gracze, jedyny konkretny a i jeden z najstarszych to 29-letni Nenad Brnović i tyle..W poprzednim sezonie odpadli w pierwszej rundzie kwal UEFA. Zespół ten jest złożony w zdecydowanej większości z Czarnogórców którzy są po prostu słabi, gdyż przed referendum to serbowie grali w reprezentacji itp. Ich liga stoi na poziomie ligi Luksemburgu czy też Malty, populacja zresztą również. Jedyny aspekt przemawiający za Buducnosc to publiczność..
Wydaje mi się ze to taka Polska mentalność po prostu z tym typem. Szanujcie każdą złotówke to podstawa w tej zabawie...

Żeby nie być gołosłownym oczywiście:http://img16.imageshack.us/img16/9421/beztytuuebi.png

jaro1985r 02.07.2009 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Svartis (Post 755573)
Przyznam szczerze że te typy i inne na różnych forach i stronach z typami wywołały u mnie na twarzy uśmiech, nie zdziwienie a uśmiech.
Nie potrafię zrozumieć na jakiej podstawie stawialiście na "Przyszłość"... Przed sezonem w klubie z Podgoricy wymieniono pół zespołu w większości to młodzi niedoświadczeni gracze, jedyny konkretny a i jeden z najstarszych to 29-letni Nenad Brnović i tyle..W poprzednim sezonie odpadli w pierwszej rundzie kwal UEFA. Zespół ten jest złożony w zdecydowanej większości z Czarnogórców którzy są po prostu słabi, gdyż przed referendum to serbowie grali w reprezentacji itp. Ich liga stoi na poziomie ligi Luksemburgu czy też Malty, populacja zresztą również. Jedyny aspekt przemawiający za Buducnosc to publiczność..
Wydaje mi się ze to taka Polska mentalność po prostu z tym typem. Szanujcie każdą złotówke to podstawa w tej zabawie...

Żeby nie być gołosłownym oczywiście:http://img16.imageshack.us/img16/9421/beztytuuebi.png

WIesz dzisiaj trafiles Ty, jutro my... taki urok zakladow! Ja kierowalem sie tym ze nasze slabsze druzyny w pucharach odpadaly juz z wiekszymi ogorkami (Polonia to wg mnie najslabszy polski zespol w pucharach).Do tego dochodzi to ze to pierwszy mecz po wakacjach i jeszcze przez ten mega dziwny klub zarzadzanym przez jeszcze mega bardziej dziwnego prezesika Wojciechowskiego. Kurs dla mnie 1,67 za wygrana lub remis gospodarzy wydawal sie bardzo zachecajacy. Aha i na przyszlosc podawaj swoje typy i stawki przed meczem bo po to każdy jest mądry a tak wcześniej możesz innym pomóc np.takim opisem jak zrobileś po tym meczu:) pozdrawiam i powodzenia wszystkim życze w "okradaniu" bukmacherow :)

LuKaS TSW 02.07.2009 22:43

macie za swoje,jak się stawia przeciwko polskim klubom:D ,ja też poległem:P


a oczywiście chciałem dać na Llanelli,Shkodar i Vallettte haha

ramon01 03.07.2009 07:21

E. Dementieva - S. Williams 2 1.20
D. Safina - V. Williams 2 1.21
FC Dinamo Minsk - FK Renova 1 1.30

ako 1.89 z lekkim bolem ale siadło

jak cos znajde na dzis to zapodam pozdro :)

ramon01 03.07.2009 08:07

na dzis

Van Breedam/Mouha - Talita/Antonelli 2 1.28
Roddick Andy - Murray Andrew 2 1.25
Finlandia - Brazylia 2 1.12

ako 1.79

plus

Roddick Andy - Murray Andrew powyżej 9.5 gemów w I secie 1.48

trudno dzis znowu trzeba walczyc :)

LuKaS TSW 03.07.2009 11:43

ja na dziś mam:
Murray-Roddick 1
Starace-Alves 1
Williams/Williams 1
Brisbane-Warriors 1
Kostaryka-Salwador 1-1

na jutro:
Libia-Francja 2
Vitebsk-Soligorsk 1

El'kabat 03.07.2009 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Svartis (Post 755573)
Przyznam szczerze że te typy i inne na różnych forach i stronach z typami wywołały u mnie na twarzy uśmiech, nie zdziwienie a uśmiech.
Nie potrafię zrozumieć na jakiej podstawie stawialiście na "Przyszłość"... Przed sezonem w klubie z Podgoricy wymieniono pół zespołu w większości to młodzi niedoświadczeni gracze, jedyny konkretny a i jeden z najstarszych to 29-letni Nenad Brnović i tyle..W poprzednim sezonie odpadli w pierwszej rundzie kwal UEFA. Zespół ten jest złożony w zdecydowanej większości z Czarnogórców którzy są po prostu słabi, gdyż przed referendum to serbowie grali w reprezentacji itp. Ich liga stoi na poziomie ligi Luksemburgu czy też Malty, populacja zresztą również. Jedyny aspekt przemawiający za Buducnosc to publiczność..
Wydaje mi się ze to taka Polska mentalność po prostu z tym typem. Szanujcie każdą złotówke to podstawa w tej zabawie...

Żeby nie być gołosłownym oczywiście:http://img16.imageshack.us/img16/9421/beztytuuebi.png

Svartis pisz takie rzeczy następnym razem PRZED meczem,pozdrawiam

Co nie zmienia faktu,gdyby Ci co stawiali przeciwko Poloni zrobili chociaz tak dobra analize jak Twoja to by sobie wybili z gry stawianie 1..

salek 03.07.2009 14:41

http://wisla.krakow.pl/pl/aktualnosc...ke_w_tallinie/

Coś dla miłośników zakładów:-)))

marcinugorek 03.07.2009 16:31

sory z off top ale ktos wie ile trzeba minimlanie wpłacic kasy na konto w bwin ?? moze być PW

rocco_1906 03.07.2009 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinugorek (Post 755925)
sory z off top ale ktos wie ile trzeba minimlanie wpłacic kasy na konto w bwin ?? moze być PW

40złotych :) chyba ze sie cos zmieniło

!!IRIVER!! 03.07.2009 17:22

hmm..
Tampere - JJK 1 (1.35)
BATE - Torpedo 1 (1.50)
Kostaryka - Salwador 1 (1.45)
Honduras - Haiti 1 (1.25)
USA - Grenada 1 (1.10)
Egipt - Ruanda 1 (1.20)
Libia - Francja 2 (1.30)
Polska - Wenezuela 1 (1.15)
ako; 7,24

boję się, bo dużo zdarzeń, ale.. :P

rocco_1906 03.07.2009 20:24

kamikaze wrzuć jakies typy na japonie !!! :)

marcinugorek 04.07.2009 07:48

kamikadze mam pytanie czy urawa wygrac dizs powinna i gombak??

jaro1985r 04.07.2009 09:14

Venus-Serena 1 1,58.... za całą wygraną z tego tygodnia ! 683,13zł do wyciągnięcia 1079,34zł... albo będę w tym tygodniu na zero albo na wielki plus

rocco_1906 04.07.2009 09:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 756157)
Venus-Serena 1 1,58.... za całą wygraną z tego tygodnia ! 683,13zł do wyciągnięcia 1079,34zł... albo będę w tym tygodniu na zero albo na wielki plus

sportowo Venus powinna leciutko wygrac.chyba ze papa Williams przy sniadaniu zdecyduje inaczej:-P

kamikaze dzieki za typy!! :) oby byly celne:P

ramon01 04.07.2009 11:41

Bate Borisov - Torpedo Zhodino 1 1.40
Chiny - Stany Zjednoczone 2 1.20
Finlandia - Brazylia Set handicap 2 (-1.5) 1.20
Portugalia - Białoruś Europejska Liga Siatkówki 1 1.30
Polska - Wenezuela 1 1.10

oprócz tego Venus :)

LuKaS TSW 04.07.2009 14:31

co myślicie na jutro o takim kuponie:
Marienhamn-Vaasa 10
Syrianska-Qviding 10
Kristiansand-stromsgodset 10
Egipt-Rwanda 1

jaro1985r 04.07.2009 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 756157)
Venus-Serena 1 1,58.... za całą wygraną z tego tygodnia ! 683,13zł do wyciągnięcia 1079,34zł... albo będę w tym tygodniu na zero albo na wielki plus

niestety cyborg numer 2 wygrał....szkoda bo byłaby piękna sumka

Maciejj 04.07.2009 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 756363)
niestety cyborg numer 2 wygrał....szkoda bo byłaby piękna sumka

a jaki był kurs na cyborga?

bula1010 04.07.2009 19:57

komu zjebała francja z libią ;/

El'kabat 05.07.2009 22:31

Na jutro polecam typ
Malmö FF - Kalmar FF x2 1.59

Analiza usera czabuko z forum.bukmacherskiec.com,wlasciwie nic dodawac nie trzeba :
W tym meczu Allsvenskan dojdzie do rywalizacji pomiędzy drużyną która z kolejki na kolejke leci na łeb na szyję w ligowych
rozgrywkach jak. Myślę tu o Malmo FF, które swój ostatni mecz wygrało pięc kolejek temu a więc 10 maja 2009 roku.
Ich bilans w ostatnich sześciu spotkaniach prezentuje się niezwykle mizernie bo mają na koncie tylko jedno zwycięstwo , 2 remisy i 3 porażki.
ich bilans bramek w wyżej wymienionych sześciu spotkaniach jest dokładnym odzwierciedleniem obecnej formy,zdobyli tylko cztery gole tracąc ich aż 7.
Natomiast Kalmar FF rośnie w siłę i regularnie punktuje , w minionych sześciu kolejkach Allsvenskan
wygrali 4 spotkania i zanotowali jedną porażkę. Kalmar FF pnie się do góry w ligowej drabince w ostatniech kolejce pokonując Helsingborg który to jest przedstawicielem
z 3 miejsca tabeli. Dla przypomnienia dodam że na chwile obecną Kalmar FF to 7 drużyna tabeli a Malmo FF jest na pozycji numer 9. W tabeli formy stworzonej z ostatnich sześciu kolejek Kalmar ustępuje tylko liderowi rozgrywek , legitymując się znakomitym
bilansem bramkowym ( 12 strzelonych 5 straconych ) , co daje nam + 7 bramki.

Osobiscie gram x2,bezpiecznie po dobrym kursie 1.59 w bahu :)

P.s Na jaki adres w BAHu moge wyslac screen przelewu,aby przyspieszyc wplate ? I co wpisac w tytule maila ?

bula1010 06.07.2009 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 757146)
Na jutro polecam typ
Malmö FF - Kalmar FF x2 1.59

Analiza usera czabuko z forum.bukmacherskiec.com,wlasciwie nic dodawac nie trzeba :
W tym meczu Allsvenskan dojdzie do rywalizacji pomiędzy drużyną która z kolejki na kolejke leci na łeb na szyję w ligowych
rozgrywkach jak. Myślę tu o Malmo FF, które swój ostatni mecz wygrało pięc kolejek temu a więc 10 maja 2009 roku.
Ich bilans w ostatnich sześciu spotkaniach prezentuje się niezwykle mizernie bo mają na koncie tylko jedno zwycięstwo , 2 remisy i 3 porażki.
ich bilans bramek w wyżej wymienionych sześciu spotkaniach jest dokładnym odzwierciedleniem obecnej formy,zdobyli tylko cztery gole tracąc ich aż 7.
Natomiast Kalmar FF rośnie w siłę i regularnie punktuje , w minionych sześciu kolejkach Allsvenskan
wygrali 4 spotkania i zanotowali jedną porażkę. Kalmar FF pnie się do góry w ligowej drabince w ostatniech kolejce pokonując Helsingborg który to jest przedstawicielem
z 3 miejsca tabeli. Dla przypomnienia dodam że na chwile obecną Kalmar FF to 7 drużyna tabeli a Malmo FF jest na pozycji numer 9. W tabeli formy stworzonej z ostatnich sześciu kolejek Kalmar ustępuje tylko liderowi rozgrywek , legitymując się znakomitym
bilansem bramkowym ( 12 strzelonych 5 straconych ) , co daje nam + 7 bramki.

Osobiscie gram x2,bezpiecznie po dobrym kursie 1.59 w bahu :)

P.s Na jaki adres w BAHu moge wyslac screen przelewu,aby przyspieszyc wplate ? I co wpisac w tytule maila ?

to tak ;p na adres [email protected] a w treści wpisz numer konta gracza: swój numer
a także załącznik ze zdjęciem kasa powinna być w ciągu 20 minut pozdro

LuKaS TSW 06.07.2009 12:12

mi wczoraj troszkę pieniędzy wpadło więc dziś zagram ten typ co mówił El'Kabat i do tego:
Brann Bergen-Fredericstad 1X
Chimki-Kazań x2
Jaroslaw-Nowotroick 1

Wiślak-1990 06.07.2009 18:49

Obstawia ktoś Tour de France? Ja na jutrzejszą jazdę drużynową na czas obstawiam na zespół Garmin 2,85:D

LuKaS TSW 06.07.2009 19:55

no to dziś pięknie weszło mimo że troszkę nerwów było :) na czwartek myślałem zagrać za bardzo duża kasę :
Polonia-Podgorica 1
Llanelli-Motherwell x2
Keflavik-Valetta 1
Yehuda-Simurk 1

co o tym sądzicie?

jaro1985r 06.07.2009 20:00

Lukas Polonia pierwszy mecz wygrala, drugiego juz nie musi.....Co jak co ale do tego klubu to nie jestem przekonany ani trochę! Za bardzo pokręcony właściciel

El'kabat 06.07.2009 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 757583)
no to dziś pięknie weszło mimo że troszkę nerwów było :) na czwartek myślałem zagrać za bardzo duża kasę :
Polonia-Podgorica 1
Llanelli-Motherwell x2
Keflavik-Valetta 1
Yehuda-Simurk 1

co o tym sądzicie?

Dzis Kalmar wszedl,a chcialem go grac 1000+,a skonczylo sie duzo mniej ;/
Ja czwartkiem sie zajme jutro,bo tez bede chcial cos puscic bardzo mocno,przegladne fora,kursy i jutro wieczorkiem napisze :)

Jak jaro napisal odpusc polonie,jakos czuje ze tam 1-1 bedzie,poza tym maja zaliczke,wiec jakby jednego dostali u siebie to moga spokojnie sobie na 1-1 grac bez spiny,wiec jak chcesz mocniej zagrac to pomin akurat ten mecz :)

LuKaS TSW 06.07.2009 20:05

ja dzisiaj zagrałem za 50 zł te mecze i nawet remis by mnie w tym meczu zadowolił:) na jutro też bym coś zagrał za dzisiejszą wygraną ale zupełnie nie mam pomysłu

Jaro to dam awans Polonii najwyżej:)

Overmars 06.07.2009 20:38

Mam tu pare typów (kurs z toto-mixa)

Piłka Cork City-St.Patricks 1 1.70
-||-Guarani SP-Brasiliense 1 1.80
-||-Jamajka-Kostaryka 2 1.90
Siatka Polska-Białoruś (2 mecz) 1 1.08
Tenis Santoro-Cipolla 1 1.25
Tenis Fish/Querrey-Ben.Becker/Brands 1 1.22
Tenis Petzschner/Peya-Ramirez Hidalgo/Ventura 1 1.22
Tenis Bondarenko/Bondarenko-Chakhnashvili/Kapshay 1 1.12

wszystkie typy są na jutro ;) i które mecze radzicie mi postawić;)

LuKaS TSW 06.07.2009 21:03

Ja już na Kostarykę nie gram:P a reszta nawet ,nawet:)

Robbie92 06.07.2009 21:42

widze ze wiekszosc chce konkretnie zarobic na el.LE, wiec nie chce byc gorszy ;p
Okzhetpes - Zimbru Kisz. (2:1) 1x 1.37
Inter Baku - Trnava (1:2) 1x 1.27
MTZ Ripo Minsk - Sutjeska (1:1) 1x 1.18
Nomme Kalju - Dinaburg (1:2) 1x 1.55
Dinamo Tirana - Lahti (1:4) x2 1.34
Irtysh Pawlodar - Haladas (0:1) 1x 1.40
Vllaznia - Sligo (2:1) 1x 1.16
TNS - Fram (1:2) 1x 1.34

za 50zl do wyciagniecia 417zl
co powiecie ?

Overmars 06.07.2009 21:46

a co CI kostaryka zawaliła?;]
w sumie Diaza nie będzie tam ;]

El'kabat 06.07.2009 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 757669)
widze ze wiekszosc chce konkretnie zarobic na el.LE, wiec nie chce byc gorszy ;p
Okzhetpes - Zimbru Kisz. (2:1) 1x 1.37
Inter Baku - Trnava (1:2) 1x 1.27
MTZ Ripo Minsk - Sutjeska (1:1) 1x 1.18
Nomme Kalju - Dinaburg (1:2) 1x 1.55
Dinamo Tirana - Lahti (1:4) x2 1.34
Irtysh Pawlodar - Haladas (0:1) 1x 1.40
Vllaznia - Sligo (2:1) 1x 1.16
TNS - Fram (1:2) 1x 1.34

za 50zl do wyciagniecia 417zl
co powiecie ?

Typy z podporkami ,dobra sprawa :) ALE nie jak masz 8 zdarzen na kuponie,duza szansa ze tu bedzie jedna niespodzianka i juz lecisz.Rozbij to na 3 kupony,zwieksz stawke i bedzie :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl