![]() |
Luis będzie chciał złapać żółtą a dostanie czerwoną, tak się mogą skończyć kombinacje. Zresztą bez niego też damy radę. Nawet z ŁKS, siłą jest zespół wiara i chęci.
|
Wraca La 1 liga a wraz z nią już dziś mecz TBB - Ruch
Po dzisiejszym meczu może się okazać że poznamy nowego rywala w walce o 2 miejsce. Nie trudno sobie wyobrazić za 3 kolejki Ruch na 4 miejscu w tabeli. |
Cytat:
Ruch może szybk spaść na 4 a później się obudzić i wskoczyć na 1 :P Także żadnego rywala raczej do praktycznie końca sezonu nie poznamy. Będzie się pewnie trzeba bić z Ruchem, ŁKSem i Niecieczą o miejsca 1-4 |
Oficjalnie w grze o awans do ekstraklasy mamy wszystko w swoich rękach. Matematycznie wygrywając wszystko mamy ekstraklasę.
I sprawdza się scenariusz o którym wspominałem, czyli na rywala nr 2 do awansu wyrasta BBT. Ruch leci w dół. |
Cytat:
bo ten Ruch tak naprawde jest cieniutki,(o awans ŁKS jest duzo lepszy) ogladam czasem kawałki ich meczów i to ze sa na takim miejscu w tabeli to naprawde i tak na wyrost,a raczej pokazuje miernosc poziomu 1 ligi (jakby jakis był ....) |
Też mam wrażenie, że Ruch spuchnie. Moim zdaniem napędzani są entuzjazmem i świeżością tych młodych chłopaków, ale w ostatecznym rozrachunku przegonimy ich jakościąi doświadczeniem naszej kadry. Termalica też może ich przeskoczyć.
|
Na razie nadal mają kontrolę i wszystko w swoich rękach
|
zdecydowanie za wcześnie na jakieś cieszynki, jak wygramy wszystko w kwietniu, to pogadamy... Jeszcze gdyby Ruch przegrał w ekipą z dołu, to rozumiem, ale oni przegrali i tak z naszym bezpośrednim rywalem, który na dodatek ma zaległy mecz do rozegrania.
|
Wygrany 7 mecz z 16. Jeszcze 9 do końca. Teoria mówi że trzeba wygrać minimum 6 z 9, równe 2/3 spotkań.
Przy okazji korzystny wynik w Gdyni i Arka się raczej wypisuje z walki o top2. Nie przy takiej formie. Jutro przekonamy się też w jakiej formie jest naprawdę Puszcza, bo wcale nie tak mocny Sosnowiec może ją zaskoczyć. |
Mecz, który miał być łatwo wygrany został łatwo wygrany.
Staty po meczu. Na pewno zachowamy 3 miejsce! Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Cytat:
ŁKS , RUCH, TERMALICA ,MY |
Moment prawdy nadchodzi. W najgorszym wypadku za ch**a nie mozemy oddać trzeciego miejsca.
|
a to ma jakieś znaczenie 3 czy 6 ?
|
Cytat:
|
ok , nie wiedzialem
|
Cytat:
Cytat:
To co jeszcze niedawno było naszym maxem, dziś się wydaje minimum (4 miejsce). Co pewne, wyścig po awans będzie pasjonujący. Liczę że z Puszcza nie pękniemy, zresztą jak ktoś ma pękać to rywale przed meczami z nami a nie odwrotnie. |
Baraże coraz bliżej, to fakt!
3 najbliższe mecze wyznaczą realne cele. Żeby marzenia o bezpośrednim awansie mialy swój ciąg dalszy to potrzeba w nich minimum 7 pkt. Mimo wszystko nadal potrzebujemy ok 20 pkt, moze nawet 22 do 2 miejsca. Czyli bilans 7-1-1 do konca sezonu. Dla mnie to jest scenariusz SF |
Tak na chłodno rzuciłem okiem na tabelę wiosny.Właściwie to czego my się obawiamy?Puszcza wiosną jest cieniem drużyny która tak solidnie punktowała jesienią.Skra,Odra Czy Sandecja lepiej punktują od nich nie wspominając o Resovii.Jak sami sobie nie zrobimy krzywdy to Puszcza może nam skoczyć.
|
Cytat:
Cytat:
|
.
Cytat:
|
Cytat:
Inna sprawa, że mecze z czołówką dopiero przed nami |
Cytat:
Obecnie zdobyliśmy 21/21 pkt, obstawiam że 20/27 jest do osiągnięcia w pozostałej części sezonu i da to awans. |
Jeżeli przed meczem w Niepołomicach nie wypuszczą na boisko kultywatora to nie mają z nami szans. Przed pierwszym meczem pisałem, że celem powinien być bezpośredni awans. Wiele wskazuje na to, że tak właśnie było, stąd seria której jesteśmy świadkami. Teraz zaczyna się poważniejsze granie z drużynami które też mają jakieś ambicje, co wcale nie musi znaczyć, że będzie trudniej bo dotąd łatwo nie było. Stawiam, że wygrywając w Łodzi wygramy całą ligę. A celem powinno być teraz wygrać wszystko i nie jest to S-f.
|
Cytat:
|
Teraz nastepne druzyny beda chcialy nas atakowac. Obrona dalej u nas elektryczna. Otworzy sie miejsce w ataku. Sam jestem ciekawy jak to bedzie wygladac. Najbardziej obawiam sie jednak brukbetu. Ruch to jednak beniaminek i brakuje mu juz umiejetnosci technicznych, LKS to twor Kazia wiec bronic tez nie bedzie umial. A brukbet swiezo spadl z ekstraklasy i maja po nas najlepsza kadre.
|
Wisła pokazała, że meczów u siebie czy to na wyjeździe z dołem i środkiem tabeli nie ma się co obawiać bo po prostu rozjeżdżamy w nich rywali, także można być "pewnym" punktów z CHojniczanką itp
Ale teraz wchodzimy szczebel wyżej i praktyczne co tydzień gramy z kimś z czołówki i to często na wyjeździe. I tu będzie trzeba pokazać swoją wyższość, okaże się czy stać też klub na regularne wygrywanie takich meczów. Jeśli tak, jeśli dobrze zapunktujemy z taką Puszczą czy później Ruchem, to dalej nawet może być wpadka z ŁKSem itd i tu już nie tyle rywale, brak farta itp ale własna nieporadność mogłaby nas pozbawić braku awansu bezpośredniego, bo ta druzyna ma wszystko aby ogolić średnie zespoły bez większego wysiłku, jeśli dołoży jeszcze tę cegiełkę w tych pierwszych meczach z bezpośrednimi rywalami do awansu, to już później tylko cud by sprawił, że to zepsujemy. |
Cytat:
Co ciekawe zresztą bukmacherzy na starcie ligi tak właśnie typowali zespoły do awansu. Wszyscy mówią że najbliższe 2-3 kolejki coś rozstrzygną, a wg mnie kluczowe będą kolejki 30-32 czyli ŁKS, BBT i PBB Najbliższe 4 mecze to rywale którzy bardzo odstają od nas poziomem gry i technicznym i taktycznym. Nadrabiają fizycznością, zaangażowaniem i stanem murawy (Niepołomice oraz Gliwice). A jak sobie radzimy z takimi rywalami pokazało ostatnie 7 spotkań. |
Zostało 14 meczów pomiędzy top7:
K26 Ruch-Podbeskidzie K26 Puszcza-Wisła K23 Bruk Bet-Puszcza (12 kwietnia) K27 Bruk Bet-ŁKS (16 kwietnia) K28 ŁKS-Podbeskidzie K28 Ruch-Wisła K29 Podbeskidzie-Bruk Bet K29 Arka-Puszcza K30 ŁKS-Wisła K31 Arka-Ruch K31 Wisła-Bruk Bet K32 Podbeskidzie-Wisła K33 Arka-ŁKS K34 Bruk Bet-Arka A nasz kalendarz to: w Puszcza d Stal w Ruch d Chojniczanka w ŁKS d Bruk-Bet w Podbeskidzie d Zagłębie w Górnik Ł Jeszcze się dużo może zdarzyć. |
Łęczna ma u siebie na rozkładzie LKS, Brukbet i nas. Od kąd Mamrot tam przyszedł to grają nieźle i punktują regularnie. Tutaj po cichu liczę, że ŁKS i Brubet polegną. My jestesmy w ostaniej kolejce wiec moze juz bedzie coś wiadomo XD
|
7 zwycięstw pod rząd, czy może nam już odjebać i możemy zacząć liczyć ile kolejek przed końcem sezonu zapewnimy sobie awans? :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl