Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

matern 26.05.2009 19:02

zapewne pisala to osoba z poludnia krakowa dlatego nie liczy wyjazdu z miasta
fotki z dzis:
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...iana_stadionu/

zawiślak23 27.05.2009 10:02

No budowa nareszcie idzie w bardzo szybkim tempie,a do tego dziś można sobie oglądnąć na kamerce trening Wiślaków.:-D

WILU TS 27.05.2009 10:13

Montuja belki poprzeczne :) z dnia na dzień gołym okiem widać postęp,wlasnie mialem isc robic fotki ale sie rozlało :/

PhantomRanger 27.05.2009 11:45

Dziś kolega mówił, że kiedy wracał od kolegi z Akademika ( koło 1 w nocy ) to na stadionie coś dłubali. Jednak coraz więcej tych belek poprzecznych:) Ciekawe czy w sobotę wyłączą tą kamerę na te 2 godziny co mecz będzie leciał czy też wcisną znowu to logo.

sawko 27.05.2009 11:59

zostawią tak jak jest przeciez bedzie komplet na Ślasku to im nie bedzie przeszkadzac jak ktos zobaczy kawalek murawy

WILU TS 27.05.2009 12:33

Może komuś się spodoba filmik z postępu prac przy nowej trybunie wschodniej(montowany przeze mnie)
http://wyslijto.pl/files/download/fi2jqodqq4

M89 27.05.2009 12:56

Wilu, filmik zajebisty! Rób screeny dalej to w końcowej wersji będzie miazga. Mógłbyś jeszcze przyspieszyć trochę nawet... :) pzdr

WILU TS 27.05.2009 13:01

Postaram sie,gdyż nie zawsze jestem w domu...sprawę załatwiłby taki program do zgrywania obrazu z kamerki ale nie słyszałem o takim.
A co do tempa to specjalnie dalem po 1sek na 1 klatke ;) ale przyśpiesze ;)

kryzek 27.05.2009 13:39

http://www.2012.org.pl/images/krakow_aktualny_1024.jpg
Ponownie włączyli kamerkę przed klubem

Wicked 27.05.2009 13:53

Na stronce 2012.org.pl w części poświęconej Krakowowi jest dział pokaz slajdów, oraz film;-)

WILU TS 27.05.2009 14:49

Czyli moja praca poszla na marne :( ;)

sito 27.05.2009 15:10

Czyli moja praca poszla na marne :( ;)
 
Wilu skleiłeś zajebiście.

bravelukas 27.05.2009 15:25

A jak niby włączyć tą kamerę z trybuny zachodniej???ja tego na stronce nie mogę znaleźć....może dać ktoś linka do kamery a nie do zdjęcia z tej kamery????

WILU TS 27.05.2009 15:32

http://www.2012.org.pl/images/krakow_aktualny_1024.jpg

bravelukas 27.05.2009 16:39

ale mi nie chodzi o zdjecie, tylko o link do kamerki tak jak to jest z trybuna wschodnia, ktora sie uaktualnia co pare minut....chyba ze to zdjecie do ktorego dałes link uaktualnia sie w tym linku co chwile...

Zwierze 27.05.2009 16:41

http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html

buczo1985 27.05.2009 16:53

od rana nie chodzi mi kamerka z oficjalnej strony urzędu miasta. tez macie ten problem? czy tylko u mnie coś nawaliło :|

Pablo84 28.05.2009 13:43

Orientuje się któryś z Was, kiedy zakończy się etap stawiania tych pionowych prefabrykatów?Dużo zostało jeszcze do postawienia tych betonowych pali?

WILU TS 28.05.2009 13:59

http://s1.zapodaj.net/images/42264741.jpg
Patrząc na ten przekrój mają być 3 rzędy słupów,wystarczy policzyć(co ze względu na perspektywę nie jest takie proste) :D

Pablo84 28.05.2009 14:10

Wychodzi na to, że z perpektywy kamerki na www.krakow.pl. ostatnie rzedy górnej trybuny będa się mniej więcej konczyć przy koronie drzew

jurukuru 28.05.2009 14:30

młyn na 100% na stałe zostanie na D, bo kumpel ma zastrzeżenia ?

saklak1906 28.05.2009 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 736471)
młyn na 100% na stałe zostanie na D, bo kumpel ma zastrzeżenia ?


Do czego ma te zastrzezenia? bo nie wiem o co Ci kaman

UH f B 28.05.2009 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 736471)
młyn na 100% na stałe zostanie na D, bo kumpel ma zastrzeżenia ?

jakie?? młyn na 100% zostaje na D, takie było założenie od samego początku i tak pozostanie

Sliver12 28.05.2009 14:42

Lepiej by było jednak jakby młyn był na nowym C

WILU TS 28.05.2009 14:43

Tyle że D już nie będzie się nazywało D ;) a C , C

saklak1906 28.05.2009 14:58

Ogladajac dzisiejsze zdiecia az sie serce raduje jak sie widzi postep na budowie

FajQ 28.05.2009 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 736483)
Tyle że D już nie będzie się nazywało D ;) a C , C

A nie H ?
pincet znakow

Proximus 28.05.2009 15:20

A nie Dż?? Jezus Maria...

A ja mam jeszcze takie pytanie. Kiedy będą otwarte pomieszczenia pod trybuną D?? Jak już zbudują stadion to będą??

Sinoos 28.05.2009 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 736515)
A nie Dż?? Jezus Maria...

A ja mam jeszcze takie pytanie. Kiedy będą otwarte pomieszczenia pod trybuną D?? Jak już zbudują stadion to będą??

Z tym zapleczem to są takie jaja, jakie się największym fizjonomom nie śniły ;]

A tak na poważnie, to słyszałem dwie wersje:
1. Że nie było rozpisanego przetargu na zaplecze trybuny północnej i dopiero musi zostać wyłoniony wykonawca.
2. Że Budimex-Dromex ( czyli generalny wykonawca trybuny północnej) ma jeszcze czas na wykończenie tego zaplecza.

Niepotrzebne skreślić/właściwe dopisać :)

abbagrzegorz 28.05.2009 15:33

A dokładna data ukończenia budowy ?????????


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl