![]() |
zapewne pisala to osoba z poludnia krakowa dlatego nie liczy wyjazdu z miasta
fotki z dzis: http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...iana_stadionu/ |
No budowa nareszcie idzie w bardzo szybkim tempie,a do tego dziś można sobie oglądnąć na kamerce trening Wiślaków.:-D
|
Montuja belki poprzeczne :) z dnia na dzień gołym okiem widać postęp,wlasnie mialem isc robic fotki ale sie rozlało :/
|
Dziś kolega mówił, że kiedy wracał od kolegi z Akademika ( koło 1 w nocy ) to na stadionie coś dłubali. Jednak coraz więcej tych belek poprzecznych:) Ciekawe czy w sobotę wyłączą tą kamerę na te 2 godziny co mecz będzie leciał czy też wcisną znowu to logo.
|
zostawią tak jak jest przeciez bedzie komplet na Ślasku to im nie bedzie przeszkadzac jak ktos zobaczy kawalek murawy
|
Może komuś się spodoba filmik z postępu prac przy nowej trybunie wschodniej(montowany przeze mnie)
http://wyslijto.pl/files/download/fi2jqodqq4 |
Wilu, filmik zajebisty! Rób screeny dalej to w końcowej wersji będzie miazga. Mógłbyś jeszcze przyspieszyć trochę nawet... :) pzdr
|
Postaram sie,gdyż nie zawsze jestem w domu...sprawę załatwiłby taki program do zgrywania obrazu z kamerki ale nie słyszałem o takim.
A co do tempa to specjalnie dalem po 1sek na 1 klatke ;) ale przyśpiesze ;) |
http://www.2012.org.pl/images/krakow_aktualny_1024.jpg
Ponownie włączyli kamerkę przed klubem |
Na stronce 2012.org.pl w części poświęconej Krakowowi jest dział pokaz slajdów, oraz film;-)
|
Czyli moja praca poszla na marne :( ;)
|
Czyli moja praca poszla na marne :( ;)
Wilu skleiłeś zajebiście.
|
A jak niby włączyć tą kamerę z trybuny zachodniej???ja tego na stronce nie mogę znaleźć....może dać ktoś linka do kamery a nie do zdjęcia z tej kamery????
|
|
ale mi nie chodzi o zdjecie, tylko o link do kamerki tak jak to jest z trybuna wschodnia, ktora sie uaktualnia co pare minut....chyba ze to zdjecie do ktorego dałes link uaktualnia sie w tym linku co chwile...
|
|
od rana nie chodzi mi kamerka z oficjalnej strony urzędu miasta. tez macie ten problem? czy tylko u mnie coś nawaliło :|
|
Orientuje się któryś z Was, kiedy zakończy się etap stawiania tych pionowych prefabrykatów?Dużo zostało jeszcze do postawienia tych betonowych pali?
|
http://s1.zapodaj.net/images/42264741.jpg
Patrząc na ten przekrój mają być 3 rzędy słupów,wystarczy policzyć(co ze względu na perspektywę nie jest takie proste) :D |
Wychodzi na to, że z perpektywy kamerki na www.krakow.pl. ostatnie rzedy górnej trybuny będa się mniej więcej konczyć przy koronie drzew
|
młyn na 100% na stałe zostanie na D, bo kumpel ma zastrzeżenia ?
|
Cytat:
Do czego ma te zastrzezenia? bo nie wiem o co Ci kaman |
Cytat:
|
Lepiej by było jednak jakby młyn był na nowym C
|
Tyle że D już nie będzie się nazywało D ;) a C , C
|
Ogladajac dzisiejsze zdiecia az sie serce raduje jak sie widzi postep na budowie
|
Cytat:
pincet znakow |
A nie Dż?? Jezus Maria...
A ja mam jeszcze takie pytanie. Kiedy będą otwarte pomieszczenia pod trybuną D?? Jak już zbudują stadion to będą?? |
Cytat:
A tak na poważnie, to słyszałem dwie wersje: 1. Że nie było rozpisanego przetargu na zaplecze trybuny północnej i dopiero musi zostać wyłoniony wykonawca. 2. Że Budimex-Dromex ( czyli generalny wykonawca trybuny północnej) ma jeszcze czas na wykończenie tego zaplecza. Niepotrzebne skreślić/właściwe dopisać :) |
A dokładna data ukończenia budowy ?????????
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl