Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

spontants 05.08.2010 16:33

3-0 Wisła. Dziekuje! w lV r gramy z Borussią, Kuba bój sie :)

brylant17 05.08.2010 16:33

Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo!!!!

Zwitter 05.08.2010 16:34

Ja tam tego jakoś nie widzę, żeby Boguski który jest absolutnie bez formy grał w ataku z Żurawskim. Mam nadzieje, że Kasperczak wie co robi.

Czemu kur** w studio przedmeczowym przed meczem WISŁY gadają o wczorajszym meczu Lecha?

WislaOnly 05.08.2010 16:38

ale zeją z naszej obrony!!!!!

JrQ- 05.08.2010 16:40

Na Polsacie podają, że Boguski z Żurawiem.
Dziwne.

mitmichael 05.08.2010 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 952612)
Na Polsacie podają, że Boguski z Żurawiem.
Dziwne.

http://www.live.wisla.krakow.pl/

banasik 05.08.2010 16:45

http://2.nadajnik.net:8000/listen.pls <--- relacja radiowa z meczu od 17:55

WislaOnly 05.08.2010 16:46

Dla mnie ten układ to jest abstrakcja! Co to ma być! Gdzie jest Pi. Brożek, masakra, gdzie Pa. Brożek! Oni razem powinni grać! Ja wam mówię- bieda, bieda, BIEDA!!! A z Boguskim, tragedia:/ Dostaniemy w dupę!!!!

koyoot 05.08.2010 16:49

Wiem jedno, jesli nie bedzie dzisiaj zwyciestwa, Kasperczak tym skladem podpisal swoj wyrok na siebie.

julo 05.08.2010 16:52

Aż sie ciśnie na usta:
Wiiiiseeeeeełkoooooo wyyyyyyyyyyyyygraj meeeeecz. :D

pirat.z.karaibow 05.08.2010 16:54

A słyszeliście jakim żarcikiem przywalili w studio?

Dlaczego ludzie w Krakowie uciekają z przystanku? Bo jest łapanka na casting do Wisły. :lol:

rafalek 05.08.2010 16:54

Dobra, jedziemy z Turasami!! DOOO BOOOJU WISEŁKA!!

maciek5656 05.08.2010 16:56

Mecz leci tez na AzTv który jest FTA na Hotbird

4fan_player 05.08.2010 17:01

Rafał trochę mnie nie przekonuje. Oby mnie zaskoczył. Do boju Wisełko!

pirat.z.karaibow 05.08.2010 17:02

Kamera jak w Football Managerze.

ChG 05.08.2010 17:14

Wisła gra jak na razie o wiele lepiej niż w Krakowie. Trzeba to tylko udokumentować bramką...

arrosmay 05.08.2010 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 952648)
Wisła gra jak na razie o wiele lepiej niż w Krakowie. Trzeba to tylko udokumentować bramką...

Teraz dokładnie tak samo powiedział komentator :)

Krolik 05.08.2010 17:17

Mały po każdej akcji sie żegna do Boga..... oby był z nami dziś ..... bo w zeszłym tyg coś Allach namieszał :-)

WislaOnly 05.08.2010 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 952648)
Wisła gra jak na razie o wiele lepiej niż w Krakowie. Trzeba to tylko udokumentować bramką...

Na razie nic z tego nie wynika więc jest ŹLE!!!

WiślakMyślenice 05.08.2010 17:21

Żuraw ku**a mać...

Maciejj 05.08.2010 17:22

piekny strzał Żurawia:) przed chwilką ale ten z 8 minuty Cikosza czy jak mu na imie to dramat przed strzałem przyjęcie piłki i piłka mu się odbija na 4 metry:(

mic1992 05.08.2010 17:22

jeśli nie będziemy wykorzystywać sytuacji takich jak przed chwilą miał Żurawski to już teraz mogą zejść z boiska, dużo więcej ich mieć nie będziemy

zloto 05.08.2010 17:25

Myślę, że na Żurawiu ciąży ciężar psychiczny po tym karnym, nic nie ma do stracenia, jest ultimatum, awans albo nie.

Zwitter 05.08.2010 17:26

O kurde, myślałem, że zawału teraz dostane.
Jazda, Jazda, Jazda!

pirat.z.karaibow 05.08.2010 17:26

No, oto nasza defensywa.

mercury 05.08.2010 17:28

Nie chce nikogo krytykować ale po tym strzale Żurawskiego tak sobie myślę jakby taką sytuacje miał Brożek..

iq1000 05.08.2010 17:29

****A odpadnijmy bo ŻAL to oglądać.

mercury 05.08.2010 17:29

ehh.. czarno to widze..

pirat.z.karaibow 05.08.2010 17:29

No to chyba po wszystkim. Na chwilę obecną wracamy do Krakowa, niestety... Nic dobrego sytuacja nie wróży.

Generalnie nawet na dobre nam to może wyjść.

kpn 05.08.2010 17:29

no i juz......


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl