![]() |
Tymczasem Legia klepie Koronę, 2 bramki Mięciela. I co najlepsze dla nas w kontekście przyszłego tygodnia: Vuković i Gajtkowski kończą z czerwonymi kartkami i nie będzie ich w meczu z Wisłą.
|
łohohohoho Legia się rozstrzelała
|
Gajtkowski dostał czerwoną po dwóch żółtych , to raczej jest liczone jako dwa żółka i bez natychmiastowej konsekwencji wylotu ze składu w następnym meczu.
No, chyba , że już sobie wystarczająco dużo żółtych zakolekcjonował (7?). O, już piątka jest. Dobito grający w 9 scyzorów bez litości. W sumie tak trzeba, to odpuszczanie po jednej, dwóch bramach i bronienie cienkiego wyniku wnerwia mnie strasznie. |
Cytat:
:) |
Jak nasi się nie sprężą to w Legii może sobie pauzować nawet Urban i Walter, a i tak dostaniemy w dupę. Mam nadzieję, że Wisełka wykaże się wolą walki, to wtedy powinno być ok :-P
|
Śląsk strzela na 2:0. Nareszcie zanosi sie na 3 punkty dla WKSu :)
|
Brawo Wisła brawo Sląsk. Trzeba poprawic gre bo nie wyglada to za dobrze. Legia w sumie gdyby nie wylecieli Vuko i Gajtkowski nie musiałaby wygrac. 3-2 dwie czerwone i sie konczy 5-2. Teraz my gramy z Koroną tak wiec chłopaki musza sie zmobilizowac. Dzisiaj znowu sedzia nam mógł zaszkodzic. Ja nie rozumiem kto daje sedziego z Warszawy na mecz Wisły - i chyba tego nie zrozumiem.
|
napinkaMode=true;
Czy mi się wydawało, czy Smoliński po strzeleniu bramki całował niebieskiego bąbelka na koszulce? napinkaMode=false; Tak po cichu GKS odpalił- cztery zwycięstwa z rzędu, siedem spotkań bez porażki. Ciekaw jestem czy to już do końca rundy taka wysoka forma, czy przyjdzie jeszcze dołek. Jeśli Lech i Legia dalej gubiłyby punkty jak dotychczas, to tak grający Bełchatów ma szanse wmiezać się w czołówke tabeli. Tym bardziej, że Ruch ma trudny kalendarz, a Polonia Bytom nie jest aż tak solidna żeby wygrywać mecz za meczem. |
Cytat:
ps: jak dostawali kartki to było 3-1 ;p |
a co się dzieje z Glikiewiczem bo tak nagle go nie ma jagielloni...
|
Cytat:
|
Jaga to jest w ogóle dowód na to że można niemal po kosztach mieć trzech konkretnych jak na naszą ligę bramkarzy nie szukając ich po całym świecie
|
No proszę, są równi i równiejsi?
http://www.sport.pl/sport/10,67450,7..._dalby_mi.html Teraz dla "równowag"i wykartkują nam Głowackiego i Diaza i może jeszcze Wieszczycki kolejną aferę wykręci jak z Boguskim rok temu tak żeby Legia mogła wygrać:) |
O kurde, no to Vuko pojechał trochę po bandzie. Ciekaw jestem, które nożyce się teraz odezwą :)
|
śrutu drutu, że tak powiem. Nie wznawiał gry tylko puścił kilkudziesięciosekundową wiązankę sędziemu (przyznał się później) przy innych zawodnikach. I tak sędzia długo wytrzymał, a propos bardzo dobre sędziowanie, zwłaszcza liniowych, było wczoraj na Łazienkowskiej.
|
W meczu dwóch pastewnych klubów, lepszy ten z Wodzisławia. Wygrana Odry 1:0. Parchy zmierzają pewnie do I ligi !
|
W taki oto sposób nasi "przyjaciele" zza Błoń udowadniają jak bardzo należało im się utrzymanie w extraklasie. Rzeczywiście , klasowa drużyna , nie grają na remis...:D Prawdziwi zawodowcy.
W taki oto sposób (dzięki walecznej Craxie) ekipy bez celów sportowych , od wieków NIC nie grające utrzymują się w extraklasie , "podnosząc" poziom sportowy rozgrywek. Czy Orest ( z RadoMatu) nie miał czasem być zbawcą i reformatorem ? Oj , będzie zimą w Pasach gorąco. |
Linka do meczu Lechii, żeby obejrzeć w necie ??
|
Mam nadzieje ze Naród Wybrany spadnie ,bo juz nie moge na nich patrzeć
|
|
http://www.myp2p.eu/broadcast.php?ma...25&part=sports smakuj sznurka :)
|
A ja dziś kibicowałem Cracovii, bo nic nie działa mi na nerwy mocniej niż Odra w Ekstraklasie... Oby choć Lechia urwałą punkty Lechowi...
|
Przyznam subiektywnie, ze ja też Odry nie lubię.
Ale oni nie utrzymują się w ekstraklasie dlatego, że ktoś licencji nie dostał, nie kupują jakiejś dzikiej karty tylko sumienną pracą i zdobyciem odpowiedniej ilości punktów. To, że dostawaliśmy tam regularny łomot nie znaczy, że mamy się ich pozbywac z ekstraklasy bo drżemy o mistrza. Stadionu pięknego nie mają, ale takie w Polsce można liczyć na palcach jednej dłoni. Nie wiem ilu kibiców chodzi na mecze wodzisławskiego klubu, ale jestem przekonany, ze więcej niż na nasze do Sosnowca. I napewno nie mniej niz na Cracovie na Kaluży, Piasta, Polonie Warszawa, czy Polonie Bytom. Oosby, ktore otwarcie tutaj przyznaja, ze "kibicowaly Pasom" zapraszam na druga strone Blon. Starozakonni powoli odzyskuja nalezne im miejsce. |
Odra jest najfajniejszą drużyną w naszej e-klasie. serio.
Bo przecież, z którą inną drużyną mamy ZAWSZE ciekawe mecze? nerwowe, dobre mecze, pełne napięcia i kontrowersji? Niech ta Odra zostaje w lidze. Ku chwale Ojczyzny. |
Wasiu z tą Polonią Bytom to przesadziłes, bo akurat teraz chodzi tam sporo kibiców na mecze
|
Lechia już powinna prowadzić kilkoma bramkami..
|
Cytat:
Oni wogole nie powinni grac w Esktraklasie -zacznijmy od tego. Pilkarsko tez słabo,nie ma tam zadnej energi i checi .Po co ten Lenczyk sie pakowal w takie bagienko. Odra grala tragicznie zrobila jedna akcje .-wygrala mecz. Medal dla tego kto zdecyduje sie objerzec jego powtorke bez picia kawy lub tez innych uzywek :D ,i nie zaśnie :) |
Ktoś tydzień temu napisał prorocze słowa: co z tego, że Lech wygrał z nami i odrobił trzy punkty, jak od następnej kolejki wszystko wroci do normy i Leszek bedzie znow remisowac i przegrywac:) No i sie spełnilo:)
|
Dobry i remis dla Lechii, choć powinni wygrać.
A Amica jak gubi tak gubi, oby tak dalej :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl