Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

wisl@k_TS 24.10.2009 16:56

Tymczasem Legia klepie Koronę, 2 bramki Mięciela. I co najlepsze dla nas w kontekście przyszłego tygodnia: Vuković i Gajtkowski kończą z czerwonymi kartkami i nie będzie ich w meczu z Wisłą.

brylant17 24.10.2009 16:56

łohohohoho Legia się rozstrzelała

harthausen 24.10.2009 17:06

Gajtkowski dostał czerwoną po dwóch żółtych , to raczej jest liczone jako dwa żółka i bez natychmiastowej konsekwencji wylotu ze składu w następnym meczu.
No, chyba , że już sobie wystarczająco dużo żółtych zakolekcjonował (7?).

O, już piątka jest. Dobito grający w 9 scyzorów bez litości. W sumie tak trzeba, to odpuszczanie po jednej, dwóch bramach i bronienie cienkiego wyniku wnerwia mnie strasznie.

sandbender 24.10.2009 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 807296)
Gajtkowski dostał czerwoną po dwóch żółtych , to raczej jest liczone jako dwa żółka i bez natychmiastowej konsekwencji wylotu ze składu w następnym meczu.
No, chyba , że już sobie wystarczająco dużo żółtych zakolekcjonował (7?).

Gajtkowski miał 2. Plus dwie dzisiaj - nie gra z nami. Vukovic czerwien - nie gra z nami.Wilk miał 3 dzisiaj czwarta - nie zagra z nami. Panksys chyba jeszcze bedzie pauzował.

:)

Ar222 24.10.2009 17:20

Jak nasi się nie sprężą to w Legii może sobie pauzować nawet Urban i Walter, a i tak dostaniemy w dupę. Mam nadzieję, że Wisełka wykaże się wolą walki, to wtedy powinno być ok :-P

Kamson 24.10.2009 19:55

Śląsk strzela na 2:0. Nareszcie zanosi sie na 3 punkty dla WKSu :)

mitmichael 24.10.2009 21:19

Brawo Wisła brawo Sląsk. Trzeba poprawic gre bo nie wyglada to za dobrze. Legia w sumie gdyby nie wylecieli Vuko i Gajtkowski nie musiałaby wygrac. 3-2 dwie czerwone i sie konczy 5-2. Teraz my gramy z Koroną tak wiec chłopaki musza sie zmobilizowac. Dzisiaj znowu sedzia nam mógł zaszkodzic. Ja nie rozumiem kto daje sedziego z Warszawy na mecz Wisły - i chyba tego nie zrozumiem.

Uran235 24.10.2009 22:55

napinkaMode=true;
Czy mi się wydawało, czy Smoliński po strzeleniu bramki całował niebieskiego bąbelka na koszulce?
napinkaMode=false;

Tak po cichu GKS odpalił- cztery zwycięstwa z rzędu, siedem spotkań bez porażki. Ciekaw jestem czy to już do końca rundy taka wysoka forma, czy przyjdzie jeszcze dołek. Jeśli Lech i Legia dalej gubiłyby punkty jak dotychczas, to tak grający Bełchatów ma szanse wmiezać się w czołówke tabeli. Tym bardziej, że Ruch ma trudny kalendarz, a Polonia Bytom nie jest aż tak solidna żeby wygrywać mecz za meczem.

GemHZR 25.10.2009 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 807513)
Brawo Wisła brawo Sląsk. Trzeba poprawic gre bo nie wyglada to za dobrze. Legia w sumie gdyby nie wylecieli Vuko i Gajtkowski nie musiałaby wygrac. 3-2 dwie czerwone i sie konczy 5-2. Teraz my gramy z Koroną tak wiec chłopaki musza sie zmobilizowac. Dzisiaj znowu sedzia nam mógł zaszkodzic. Ja nie rozumiem kto daje sedziego z Warszawy na mecz Wisły - i chyba tego nie zrozumiem.

To może wolisz ze ślunska albo wielkopolski? Z pomorza też pewnie będzie zły bo podejdzie pod Arkę albo Pogoń.
ps: jak dostawali kartki to było 3-1 ;p

www.wroclawianie.info 25.10.2009 00:41

http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_01.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_02.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_03.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_04.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_05.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_06.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_07.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_08.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_09.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_10.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_11.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_12.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_13.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_14.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_15.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_16.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_17.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_18.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_19.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_20.jpg

xdarek 25.10.2009 10:22

a co się dzieje z Glikiewiczem bo tak nagle go nie ma jagielloni...

Proud 25.10.2009 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xdarek (Post 807684)
a co się dzieje z Glikiewiczem bo tak nagle go nie ma jagielloni...

zawalił kilka bramek i broni jakiś młody. Swoją drogą dobrze się spisuje.

wtf 25.10.2009 10:45

Jaga to jest w ogóle dowód na to że można niemal po kosztach mieć trzech konkretnych jak na naszą ligę bramkarzy nie szukając ich po całym świecie

Ogryzek 25.10.2009 12:10

No proszę, są równi i równiejsi?

http://www.sport.pl/sport/10,67450,7..._dalby_mi.html

Teraz dla "równowag"i wykartkują nam Głowackiego i Diaza i może jeszcze Wieszczycki kolejną aferę wykręci jak z Boguskim rok temu tak żeby Legia mogła wygrać:)

Ar222 25.10.2009 12:28

O kurde, no to Vuko pojechał trochę po bandzie. Ciekaw jestem, które nożyce się teraz odezwą :)

GemHZR 25.10.2009 14:09

śrutu drutu, że tak powiem. Nie wznawiał gry tylko puścił kilkudziesięciosekundową wiązankę sędziemu (przyznał się później) przy innych zawodnikach. I tak sędzia długo wytrzymał, a propos bardzo dobre sędziowanie, zwłaszcza liniowych, było wczoraj na Łazienkowskiej.

Gwiaździsty 25.10.2009 16:43

W meczu dwóch pastewnych klubów, lepszy ten z Wodzisławia. Wygrana Odry 1:0. Parchy zmierzają pewnie do I ligi !

darotsok73 25.10.2009 17:05

W taki oto sposób nasi "przyjaciele" zza Błoń udowadniają jak bardzo należało im się utrzymanie w extraklasie. Rzeczywiście , klasowa drużyna , nie grają na remis...:D Prawdziwi zawodowcy.
W taki oto sposób (dzięki walecznej Craxie) ekipy bez celów sportowych , od wieków NIC nie grające utrzymują się w extraklasie , "podnosząc" poziom sportowy rozgrywek.

Czy Orest ( z RadoMatu) nie miał czasem być zbawcą i reformatorem ? Oj , będzie zimą w Pasach gorąco.

kosaTS 25.10.2009 17:22

Linka do meczu Lechii, żeby obejrzeć w necie ??

AS82 25.10.2009 17:27

Mam nadzieje ze Naród Wybrany spadnie ,bo juz nie moge na nich patrzeć

Mateuusz 25.10.2009 17:29

http://www.freedocast.com/forms/PopO...7A31D42143109A

vote-for-mikey 25.10.2009 17:32

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?ma...25&part=sports smakuj sznurka :)

felipe 25.10.2009 17:32

A ja dziś kibicowałem Cracovii, bo nic nie działa mi na nerwy mocniej niż Odra w Ekstraklasie... Oby choć Lechia urwałą punkty Lechowi...

Wasiu 25.10.2009 17:53

Przyznam subiektywnie, ze ja też Odry nie lubię.
Ale oni nie utrzymują się w ekstraklasie dlatego, że ktoś licencji nie dostał, nie kupują jakiejś dzikiej karty tylko sumienną pracą i zdobyciem odpowiedniej ilości punktów. To, że dostawaliśmy tam regularny łomot nie znaczy, że mamy się ich pozbywac z ekstraklasy bo drżemy o mistrza. Stadionu pięknego nie mają, ale takie w Polsce można liczyć na palcach jednej dłoni. Nie wiem ilu kibiców chodzi na mecze wodzisławskiego klubu, ale jestem przekonany, ze więcej niż na nasze do Sosnowca. I napewno nie mniej niz na Cracovie na Kaluży, Piasta, Polonie Warszawa, czy Polonie Bytom.
Oosby, ktore otwarcie tutaj przyznaja, ze "kibicowaly Pasom" zapraszam na druga strone Blon. Starozakonni powoli odzyskuja nalezne im miejsce.

vote-for-mikey 25.10.2009 18:00

Odra jest najfajniejszą drużyną w naszej e-klasie. serio.

Bo przecież, z którą inną drużyną mamy ZAWSZE ciekawe mecze? nerwowe, dobre mecze, pełne napięcia i kontrowersji?

Niech ta Odra zostaje w lidze. Ku chwale Ojczyzny.

iwan 25.10.2009 18:18

Wasiu z tą Polonią Bytom to przesadziłes, bo akurat teraz chodzi tam sporo kibiców na mecze

KuLwIk 25.10.2009 18:43

Lechia już powinna prowadzić kilkoma bramkami..

Wojtas 25.10.2009 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 807869)
Mam nadzieje ze Naród Wybrany spadnie ,bo juz nie moge na nich patrzeć






Oni wogole nie powinni grac w Esktraklasie -zacznijmy od tego.
Pilkarsko tez słabo,nie ma tam zadnej energi i checi .Po co ten Lenczyk sie pakowal w takie bagienko.

Odra grala tragicznie zrobila jedna akcje .-wygrala mecz.

Medal dla tego kto zdecyduje sie objerzec jego powtorke bez picia kawy lub tez innych uzywek :D ,i nie zaśnie :)

Grisza1 25.10.2009 19:17

Ktoś tydzień temu napisał prorocze słowa: co z tego, że Lech wygrał z nami i odrobił trzy punkty, jak od następnej kolejki wszystko wroci do normy i Leszek bedzie znow remisowac i przegrywac:) No i sie spełnilo:)

KuLwIk 25.10.2009 19:20

Dobry i remis dla Lechii, choć powinni wygrać.

A Amica jak gubi tak gubi, oby tak dalej :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl