Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

chester 25.08.2011 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1155060)
Niech pokażą że zasługują na nowe dedykowane stroje.


:lol::lol: nooo, piłkarze na pewno odliczają dni, kiedy założą nowe stroje...to dla nich strasznie ważne :-/


W ogóle nie rozumiem czemu wszyscy tak przeżywają te nowe stroje. Ok, adidas jak powszechnie wiadomo, dał trochę dupy, no ale błagam...co to za różnica, czy grają w aktualnych strojach, czy będą grać w jakimś nowym modelu?!

Zasadniczo nic się nie zmieni, będą czerwone koszulki, trzy paski na rękawach, logo Spółki Akcyjnej i pedziologo T-Mobile. Gdy była dyskusja o Białej Gwieździe na trykotach, to jeszcze rozumiem, ale nerwowe oczekiwanie na jakiś nowy fason koszulek... :lol:

Oni mają zapierdalać, strzelać gole, wygrywać, rozpierdalać wszystkich rywali, a to, czy będą to robić w koszulce z kołnierzykiem czy bez, z białą wypustką pod pachą czy z białym paskiem na rękawie to jednak jest sprawa drugorzędna. Wyluzujcie.

Wi$l@1906 25.08.2011 22:45

Racja Czester

Mocny 27.08.2011 08:44

poki czekamy , to chcialbym nadmienic , ze jesli w 2010 dostalismy model realu madryt z 2009 , to jakbysmy tak teraz dostali model realu z 2010 , nie byloby zle to ze wspolczesnych modeli chyba najladniejszy wzor , a te promienie wychodzace naokolo z herbu wygladaja super

http://i312.photobucket.com/albums/l...Realbetter.png

gdzies w temacie pojawiala sie wizualizacja wersji wislackiej

Kapcok7 27.08.2011 10:56

Chyba ci się coś pomyliło bo nigdy nie mieliśmy wzoru Realu Madrid :)

Kapcok7 27.08.2011 10:59

A tu takie moje projekty:
http://images41.fotosik.pl/1008/c75960ce0d6b5675.jpghttp://images49.fotosik.pl/1014/5b7cb2b588e2ba46.jpg

kornd 27.08.2011 11:05

Bardzo fajne z Coca-Colą ,tylko trochę mniejsze odpryski od Gwiazdy- taką bym chętnie kupił.

gypsy 27.08.2011 11:55

Ta koszulka Realu całkiem fajnie wygląda i pewnie w wersji wiślackiej też by się nieźle prezentowała. Tak samo jak krój koszulki interesuje mnie logo jakiego sponsora pojawi się na naszej koszulce ;)

JOSE 841 27.08.2011 12:07

Kapcok7 a z logiem Wisła at home albo z logiem Telefoniki dało by rady???

WiślakMyślenice 27.08.2011 16:44

Wisła-at-home? Nowa firma bukmacherska czy ... ?

JOSE 841 27.08.2011 16:58

WiślakMyślenice Sprostowanie chodzi o poprzedniego sponsora(dobrze znana firma bukmacherska która już raz zawitała do Wisły) a Wisła at home dlatego że podobno jest zakaz reklamy firrm bukmacherskich na koszulkach a w ten sposób można by było obejść zakaz

Luk_Biala_Gwiazda 27.08.2011 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1156521)
WiślakMyślenice Sprostowanie chodzi o poprzedniego sponsora(dobrze znana firma bukmacherska która już raz zawitała do Wisły) a Wisła at home dlatego że podobno jest zakaz reklamy firrm bukmacherskich na kosulkach a w ten sposób można by było obejść zakaz

Dokładnie wzięło się to od Bońka, który napisał na swoim blogu, że Wisła prowadziła zaawansowane rozmowy z Bet-at-home w sprawie reklamy na koszulkach. Na wyjazdach w Lidze Mistrzów Wisła miała grać w koszulkach z napisem "Bet-at-home", natomiast u siebie "Wisła-at-home", co miało być sprytnym ominięciem chorego prawa.

tsw biała gwiazda 27.08.2011 19:10

http://img40.imageshack.us/img40/387...ssleevemod.jpg

Mocny 27.08.2011 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1156333)
Chyba ci się coś pomyliło bo nigdy nie mieliśmy wzoru Realu Madrid :)


chyba ty slabo ogarniasz ten temat


juz rok temu gdy padl oficjalny komunikat , ze zagramy w koszulkach realu ale z zeslzego seoznu , wielu forumowiczow robilo projekty z tym projektem 2010/2011 bo mysleli ze chodzi o niego a chodzilo o 2009/2010


o to sa projekty naszych forumowiczow z przed roku


http://img218.imageshack.us/img218/2361/homewl.png

http://img202.imageshack.us/img202/7572/awayw.png

i wlasnie dlatego chodzi mi o to ze przez analogie , jakbysmy teraaz dostali te to by bylo spoko , bo to imho bardzo udany wzor

Mistel 28.08.2011 13:28

Tylko po co nam takie sponsor co nam daje dawne modele? Aż tak zacofanym krajem jest Polska? Dla mnie Wisła powinna mieć taki sam model jak obecnie Real, Chelsea, Bayern czy inne kluby związane z Adidasem.


Już bardziej wolałem Umbro który nam zaprojektował stroje specjalnie dla Wisły, z Białą Gwiazdą. Traktowali nas poważnie a nie po macoszemu.

Kapcok7 28.08.2011 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mocny (Post 1156724)
chyba ty slabo ogarniasz ten temat


juz rok temu gdy padl oficjalny komunikat , ze zagramy w koszulkach realu ale z zeslzego seoznu , wielu forumowiczow robilo projekty z tym projektem 2010/2011 bo mysleli ze chodzi o niego a chodzilo o 2009/2010


Ogarniam ten temat, i stroje Realu, i co powtarzam że nigdy wisła nie grała w strojach Realu, a to była błędna informacja.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/4...vocamiseta.jpghttp://images.okazje.info.pl/p/sport...lka-adidas.jpg
Widzisz jakieś podobieństwo? Bo ja nie.:-/

tsw biała gwiazda 28.08.2011 21:27

Na innym forum napisał ktoś, że koszulka będzie wyglądał jak ta z kolekcji adidas tiro 11 tylko z kołnierzykiem. Tu moja wizualizacja
http://img155.imageshack.us/img155/7602/96359115.jpg

Św. Mikołaj 29.08.2011 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1157183)
Ogarniam ten temat, i stroje Realu, i co powtarzam że nigdy wisła nie grała w strojach Realu, a to była błędna informacja.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/4...vocamiseta.jpghttp://images.okazje.info.pl/p/sport...lka-adidas.jpg
Widzisz jakieś podobieństwo? Bo ja nie.:-/

Trzy paski :D

wonski_eNHa 29.08.2011 11:43

Niech będą jakie chcą, BG nie będzie. Sponsor może cudem się ugnie i podpisze (jeżeli info Bońka ma jakieś podstawy).
Domowe czerwone, wyjazdowe białe, alternatywne niebieskie... Herb Wisła Kraków SA na lewym cycku, na prawym Adidas. Numer z tyłu, trzy paski na rękawach... Bleee... niech ruszą z marketingiem, bo na stadion tylko fanatycy będą przychodzić i emo chłopcy z kolczykiem w dupie zrobić sobie fotkę na tle industrialnego obiektu na R22.

JOSE 841 29.08.2011 13:03

tsw biała gwiazda genialne.A tak przy okazji wiadomo kiedy prezentacja nowych strojów???

śledziu 29.08.2011 17:09

- Z tego co wiem, nowy model będzie gotowy do końca sierpnia, czyli w fazie grupowej pucharów, drużyna będzie grała już w nowych trykotach – stwierdził Basałaj.
źródło: http://www.sportmarketing.pl/newsroo...roje-dla-wisly

szprotson 29.08.2011 17:15

data tego artykułu : 10 sierpnia
3 strony temu Jose pisałeś sam ze w rozgrywkach grupowych gramy w nowych strojach, co zresztą było wcześniej(np.w/w artykuł) ogłoszone przez Basałaja, a tutaj widze dalej pytasz kiedy prezentacja ?

skeba 31.08.2011 08:24

Basałaj mówił jednym z wywiadów, że do końca sierpnia będą zaprezentowane...

EvilMonkey 31.08.2011 09:44

No to jeszcze niecałe 14 godzin :)

didzej132 31.08.2011 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez EvilMonkey (Post 1158607)
No to jeszcze niecałe 14 godzin :)

Nie był bym taki pewien tego , sprzedaż biletów przez internet miała być uruchomiona od meczu z jagiellonią czyli 2011-04-03 i nie ma do dziś ...
Miejmy nadzieje że z koszulkami dotrzymają daty .:)

tsw biała gwiazda 31.08.2011 11:38

Cytat:

- Z tego co wiem, nowy model będzie gotowy do końca sierpnia, czyli w fazie grupowej pucharów, drużyna będzie grała już w nowych trykotach - stwierdził szef piłkarskiej Wisły.
Z tego wynika, że nowe koszulki mogą zaprezentować dziś, ale nie muszą. Na 99% Wisła w nowych strojach zagra z Lechem.

serek.c2 31.08.2011 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1158595)
Basałaj mówił jednym z wywiadów, że do końca sierpnia będą zaprezentowane...

Basałaj dużo gada, na różne tematy...

miodzio 31.08.2011 12:20

A wiadomo już co z tą inicjatywą wieszania pod dachem przed każdym meczem ligowym koszulek z nazwiskami zasłużonych Wiślaków? To tak ramach Basałajowych obietnic...

wonski_eNHa 31.08.2011 12:34

Najpierw muszą wrócić kadrowicze z reprezentacji, porobić zdjęcia piłkarzom, zdjęcie grupowe na główną. Tak jeszcze z tydzień trzeba będzie poczekać, nikomu się nie śpieszy... może jednak się uda podpisać...

PauL 31.08.2011 19:04

Orientuje się ktoś czy są dostępne jeszcze w Fanatyku repliki meczowe adidasa w poziome pasy z Białą Gwiazdą ?

Kon®ado 31.08.2011 19:28

@up jak byłem w poniedziałek to były.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl