![]() |
Cytat:
:lol::lol: nooo, piłkarze na pewno odliczają dni, kiedy założą nowe stroje...to dla nich strasznie ważne :-/ W ogóle nie rozumiem czemu wszyscy tak przeżywają te nowe stroje. Ok, adidas jak powszechnie wiadomo, dał trochę dupy, no ale błagam...co to za różnica, czy grają w aktualnych strojach, czy będą grać w jakimś nowym modelu?! Zasadniczo nic się nie zmieni, będą czerwone koszulki, trzy paski na rękawach, logo Spółki Akcyjnej i pedziologo T-Mobile. Gdy była dyskusja o Białej Gwieździe na trykotach, to jeszcze rozumiem, ale nerwowe oczekiwanie na jakiś nowy fason koszulek... :lol: Oni mają zapierdalać, strzelać gole, wygrywać, rozpierdalać wszystkich rywali, a to, czy będą to robić w koszulce z kołnierzykiem czy bez, z białą wypustką pod pachą czy z białym paskiem na rękawie to jednak jest sprawa drugorzędna. Wyluzujcie. |
Racja Czester
|
poki czekamy , to chcialbym nadmienic , ze jesli w 2010 dostalismy model realu madryt z 2009 , to jakbysmy tak teraz dostali model realu z 2010 , nie byloby zle to ze wspolczesnych modeli chyba najladniejszy wzor , a te promienie wychodzace naokolo z herbu wygladaja super
http://i312.photobucket.com/albums/l...Realbetter.png gdzies w temacie pojawiala sie wizualizacja wersji wislackiej |
Chyba ci się coś pomyliło bo nigdy nie mieliśmy wzoru Realu Madrid :)
|
A tu takie moje projekty:
http://images41.fotosik.pl/1008/c75960ce0d6b5675.jpghttp://images49.fotosik.pl/1014/5b7cb2b588e2ba46.jpg |
Bardzo fajne z Coca-Colą ,tylko trochę mniejsze odpryski od Gwiazdy- taką bym chętnie kupił.
|
Ta koszulka Realu całkiem fajnie wygląda i pewnie w wersji wiślackiej też by się nieźle prezentowała. Tak samo jak krój koszulki interesuje mnie logo jakiego sponsora pojawi się na naszej koszulce ;)
|
Kapcok7 a z logiem Wisła at home albo z logiem Telefoniki dało by rady???
|
Wisła-at-home? Nowa firma bukmacherska czy ... ?
|
WiślakMyślenice Sprostowanie chodzi o poprzedniego sponsora(dobrze znana firma bukmacherska która już raz zawitała do Wisły) a Wisła at home dlatego że podobno jest zakaz reklamy firrm bukmacherskich na koszulkach a w ten sposób można by było obejść zakaz
|
Cytat:
|
|
Cytat:
chyba ty slabo ogarniasz ten temat juz rok temu gdy padl oficjalny komunikat , ze zagramy w koszulkach realu ale z zeslzego seoznu , wielu forumowiczow robilo projekty z tym projektem 2010/2011 bo mysleli ze chodzi o niego a chodzilo o 2009/2010 o to sa projekty naszych forumowiczow z przed roku http://img218.imageshack.us/img218/2361/homewl.png http://img202.imageshack.us/img202/7572/awayw.png i wlasnie dlatego chodzi mi o to ze przez analogie , jakbysmy teraaz dostali te to by bylo spoko , bo to imho bardzo udany wzor |
Tylko po co nam takie sponsor co nam daje dawne modele? Aż tak zacofanym krajem jest Polska? Dla mnie Wisła powinna mieć taki sam model jak obecnie Real, Chelsea, Bayern czy inne kluby związane z Adidasem.
Już bardziej wolałem Umbro który nam zaprojektował stroje specjalnie dla Wisły, z Białą Gwiazdą. Traktowali nas poważnie a nie po macoszemu. |
Cytat:
http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/4...vocamiseta.jpghttp://images.okazje.info.pl/p/sport...lka-adidas.jpg Widzisz jakieś podobieństwo? Bo ja nie.:-/ |
Na innym forum napisał ktoś, że koszulka będzie wyglądał jak ta z kolekcji adidas tiro 11 tylko z kołnierzykiem. Tu moja wizualizacja
http://img155.imageshack.us/img155/7602/96359115.jpg |
Cytat:
|
Niech będą jakie chcą, BG nie będzie. Sponsor może cudem się ugnie i podpisze (jeżeli info Bońka ma jakieś podstawy).
Domowe czerwone, wyjazdowe białe, alternatywne niebieskie... Herb Wisła Kraków SA na lewym cycku, na prawym Adidas. Numer z tyłu, trzy paski na rękawach... Bleee... niech ruszą z marketingiem, bo na stadion tylko fanatycy będą przychodzić i emo chłopcy z kolczykiem w dupie zrobić sobie fotkę na tle industrialnego obiektu na R22. |
tsw biała gwiazda genialne.A tak przy okazji wiadomo kiedy prezentacja nowych strojów???
|
- Z tego co wiem, nowy model będzie gotowy do końca sierpnia, czyli w fazie grupowej pucharów, drużyna będzie grała już w nowych trykotach – stwierdził Basałaj.
źródło: http://www.sportmarketing.pl/newsroo...roje-dla-wisly |
data tego artykułu : 10 sierpnia
3 strony temu Jose pisałeś sam ze w rozgrywkach grupowych gramy w nowych strojach, co zresztą było wcześniej(np.w/w artykuł) ogłoszone przez Basałaja, a tutaj widze dalej pytasz kiedy prezentacja ? |
Basałaj mówił jednym z wywiadów, że do końca sierpnia będą zaprezentowane...
|
No to jeszcze niecałe 14 godzin :)
|
Cytat:
Miejmy nadzieje że z koszulkami dotrzymają daty .:) |
Z tego wynika, że nowe koszulki mogą zaprezentować dziś, ale nie muszą. Na 99% Wisła w nowych strojach zagra z Lechem. |
Cytat:
|
A wiadomo już co z tą inicjatywą wieszania pod dachem przed każdym meczem ligowym koszulek z nazwiskami zasłużonych Wiślaków? To tak ramach Basałajowych obietnic...
|
Najpierw muszą wrócić kadrowicze z reprezentacji, porobić zdjęcia piłkarzom, zdjęcie grupowe na główną. Tak jeszcze z tydzień trzeba będzie poczekać, nikomu się nie śpieszy... może jednak się uda podpisać...
|
Orientuje się ktoś czy są dostępne jeszcze w Fanatyku repliki meczowe adidasa w poziome pasy z Białą Gwiazdą ?
|
@up jak byłem w poniedziałek to były.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl