Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

For_FuN_ 09.09.2009 18:22

Gdzie jest Robert Lewandowski? Znowu asekuranctwo... z 1 napastnikiem z przodku nic nie zdzialamy, nawet jesli mamy 4 ofensywnie usposobionych pomocnikow(ktorzy nie sa egzekutorami). Leo sabotuje nasza kadre :(.

IncognitoTSW 09.09.2009 18:53

Gorzej jak Paweł się zacznie chować i Ci "ofensywni" nie będą mieli komu podawać.

Kamson 09.09.2009 19:42

Obraniak i Perejro ruszają ustami podczas hymnu. Obraniak chyba rzeczywiście śpiewał ale co nucił Roger to pojęcia nie mam... :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emdzej (Post 790868)
jakiś Wiślak wyjdzie zwycięsko z tego meczu :)

A remisu nie może być? :D

emdzej 09.09.2009 19:44

jakiś Wiślak wyjdzie zwycięsko z tego meczu :)

ktulu 09.09.2009 19:45

A Szpaku już swoje, "Kirim" :D

Kamson 09.09.2009 19:55

No i znów doje**li z transmisją... najpierw słychać, potem widać...

leyzer87 09.09.2009 19:56

Czy wy też macie komentarz szybszy od wizji? Zawsze mnie takie rzeczy denerwowały.

A Kirim to dobry zawodnik. :-)

Eustachy 09.09.2009 19:59

Burger tzn. Boruc to jest pomylka grubego kalibru

dj_ibutti 09.09.2009 19:59

Chłopaki chyba ostro imprezowali wczoraj, zero dokładności, Boruc wypuszcza piłkę z rąk do bramki itp...

Powodzenia...

BiałaGwiazda 09.09.2009 20:02

Jak narazie to tragedia.1-0 w plecy i ani jednej składnej akcji,ba nawet wymiany kilku dokładnych podań.I dalej gramy jednym napastnikiem:/

Jaroo1 09.09.2009 20:08

Kufa wylaczyłem komputer zeby moc sie skupic tylko i wylacznie na ogladaniu meczu, poziom widowiska zenujacy do tego tracimy gola po ch.u. Tego sie nie da ogladac bo predzej to mozna zasnac przy takim meczu wiec przyszedłem sie Wam wyzalic :D
O Gancarczyku mam jedna mysl. Po co go Leło teraz wpuscił!? Po co pernamentnie pomija goscia przez kilkanascie meczow a nagle jak gramy o wszystko, jest zajebista presja i stres jak skur.... to wpuszcza goscia ktory nie jest zgrany z kadra ;/ Czemu takiemu zawodnikowi nie da sie ograc w meczach z San Marino czy u siebie z Irlandiami Pln. Wiadomo teraz jak Gancarczyk by zawalil mecz to przeciez Leo najmadrzejszy człowiek na swiecie Benhakker powie ze mial racje ze go wczesniej nie wystawial bo dzis dal ciała, ot cała filozofia Holendra. Oby tylko udowodnic ze on najmadrzejszy i postawic na swoim. Juz mnie to wszystko ostro wku...a, oysmy dzisiaj pozegnali sie z myslami o RPA, wywalmy tego dziada i zacnzimy to wsyztsko od nowa. Myslałem ze Janas był zły- cyrk z tym chowaniem sie na Mundialu 2006 - ale to co robi ten siwy dziadek z Holandii calkowicie mnie powala :(
A co do gry naszej w tym meczu to zenada, zero ambicji, zaangazowania, agresji, czy przy 0:0 czy 1:0 dalej gramy sobie tak samo, a co tam :)



EDIT
Aaaa i najwazniejszego zaponiałem :D O Borubarze, teraz widzimy czemu bylismy na MS06 czy ME08, jak Artur bronił na swiatowym poziomie to bylo zajebiscie ale jak sie dostosowal poziomem do reszty kopaczy to mamy co mamy. Co z tego ze rpzy tej bramce sie Artur nie popisal skoro i tak nic nie strzelimy ;/ Kiedys te mecze z Austriami co wygrywalismy 3:2 itp to tylko dizeki Borubarowi bo powyjmowal takie pily ze szok, jesli by nie wyjał to bysmy juz wtedy baty dostawali. Po prostu mielismy słaby atak i swiatowej klasy bramkarza wiec dawało rade wygrywac jedna bramka, teraz słaby atak i sredni bramkarz i a to 2 babole ze Słowacja, a to wpuszczona bramka z Irlandia, a to teraz ze Słowenia i jestesy w kazdym meczu w plecy. Ba teraz mi sie rpzypomina mecz z Armenia na wyjezdzie, przegrany 1:0 i wtedy blad popełnił Artur, i co? I od razu w plecy mecz hehehe porazka, nie ma super Boruca to od razu baty

Tylko_Wisła! 09.09.2009 20:12

Przecież tego sie da oglądać. Jest jeszcze gorzej niż z Irlandią Płn.

Illargui 09.09.2009 20:13

Mam wrażenie, że nawet Obraniak będący od niedawna pod czyjnym okiem polskiej ekipy szkoleniowej jest już znacznie słabszym zaowdnikiem niż w pierwszym meczu....

Ale żenada, co za poziom - ciekawe kiedy się obudzimy - 70 minuta? O co tu chodzi?

_ukoL 09.09.2009 20:18

Cytat:

O co tu chodzi?
Jak to o co, słabi jesteśmy. Moglibyśmy nawet grać tym 4-5-1 gdyby byli dobrzy wykonawcy, a jak tu środek mimo że w przewadze przegrywa walkę w środku, skrzydła nie istnieją to z czym do ludzi. Obrona z Dudką i Bosackim na środku doskonale świadczy jakich piłkarzy mamy w tej chwili w Polsce.

Maciuś 09.09.2009 20:21

Chyba nie doczekam drugiej polowy i pojde spac.

dj_ibutti 09.09.2009 20:21

Dajcie jeszcze kilka rac, moze dostaniemy walk-overa :D

iiYama 09.09.2009 20:25

Przerażające jak nam Europa odjechała...

Mariusz Lewandowski wygląda jak dziecko we mgle w środku polu. Rożer Perejro jest chyba liderem w Europie wśród pomocników jak chodzi o straty. Widać że gra w polskiej lidze, jak tylko coś szybciej chce zagrać od razu babole nie wiadomo do kogo.

amauri1990 09.09.2009 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 790887)
Dajcie jeszcze kilka rac, moze dostaniemy walk-overa :D

"gry Słoweńcy wstydzić się nie muszą, ale kibiców... w zasadzie jakich to kibiców?!" powiedział oburzony komentator :rotfl: koniec świata... po ewentualnym walkowerze nikt (może weszło.com i paru innych kumatych redaktorów) by w mediach oczywiście nie wspomniał o BEZNADZIEJNEJ grze Polaków :foch:

Jaroo1 09.09.2009 20:25

Cytat:

Jak to o co, słabi jesteśmy. Moglibyśmy nawet grać tym 4-5-1 gdyby byli dobrzy wykonawcy, a jak tu środek mimo że w przewadze przegrywa walkę w środku, skrzydła nie istnieją to z czym do ludzi. Obrona z Dudką i Bosackim na środku doskonale świadczy jakich piłkarzy mamy w tej chwili w Polsce.
Ta to chyba swiadczy o tym jakich powoluje pilkarzy jakis dziad z Holandii. Teraz Kuba jest zuuupelnie bez formy wiec czemu na jego miejsce nie ma Peszki ktory jest w formie wysmienitej? Nawet nie ma Peszki na ławce!! Toz to paranoja, wstyd, blamaz, jakis cyrk z powolaniami i tyle. Jak Ci ktorzy graja w tej podstawowej 11 maja grac skoro na rezerwie siedzi taki Łobo czy Komorowski, przeciez oni sami musza sie czuc zazenowani tym co robi Leło...
A co do wczorajszej dyskusji o racach to kolego ktory ze mna wczoraj tak dyskutowales zobacz do czego moze sluzyc raca

brylant17 09.09.2009 20:25

Panowie najważniejsze,że jedziemy do RPA....palcem po mapie!

Galileo 09.09.2009 20:26

Mizeria, mizeria i jeszcze raz mizeria! na trzeźwo nie da się tego oglądać.

iiYama 09.09.2009 20:28

A w przerwie za Obraniaka wejdzie Smolarek i nasi zaczną zapie....lać...

brylant17 09.09.2009 20:29

hahhaaha 2-0 Kirm asysta xD

leyzer87 09.09.2009 20:30

Kirm zalicza asystę. :-)

2-0!

EDIT:

A Łobo się rozgrzewa.

diablo885 09.09.2009 20:30

jedyny pozytyw tego meczu to asysta Kirma

Kamson 09.09.2009 20:31

Spokojnie, wejdzie Łobo :)

Dziś świętujemy zwolnienie tej holenderskiej pierdoły! :)

Achmed 09.09.2009 20:31

brawo Kirm! ^^

hahahaha.
niech sie nasi lepiej schowaja... ;d

iiYama 09.09.2009 20:31

Brawo Andraz ... a co mi tam...

Podobno Wojtek rozgrzewa mięśnia, strach ...

Jaroo1 09.09.2009 20:32

Pierwszy raz w zyciu mam ochote z powodu slabej gry Polakow pierdo...c ten telewizor i juz nie musiec tego dziadostwa ogladac.

Chyba nie lubia Wasyla skoro mieli grac dla niego (chociaz pewnie dla niego tylko mieli grac z Irlandia) :P hehe


Cytat:

Dziś świętujemy zwolnienie tej holenderskiej pierdoły! :)
dzieki ze uswiadomiles mi pozytyw wynikajacy z tej sytuacji :)
Alez jestem wkur...y


PS Jak sie musza teraz czuc Polacy, Ci pilkarze. To musi byc okropne tak zblaznic sie na oczach calej Polski, gdzie wiedza ze wszyscy na nich liczyli a tu nic nie wychodzi w meczu! Pilkarz musi miec mocna psyche, ja bym na ich miejscu sie chyba dizsiaj powiesil hehe wiadomo sa tacy co i w dupie maja wynik tego meczu (tacy pilkarze) ale mysle ze sa tacy ktorzy czuja swoja niemoc i bardzo tego zaluja ze tak jest, np Kuba, Zewlakow

Tylko_Wisła! 09.09.2009 20:33

LLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! Oby tak dalej. Żegnamy Cię Panie Benhaker


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl