![]() |
Gdzie jest Robert Lewandowski? Znowu asekuranctwo... z 1 napastnikiem z przodku nic nie zdzialamy, nawet jesli mamy 4 ofensywnie usposobionych pomocnikow(ktorzy nie sa egzekutorami). Leo sabotuje nasza kadre :(.
|
Gorzej jak Paweł się zacznie chować i Ci "ofensywni" nie będą mieli komu podawać.
|
Obraniak i Perejro ruszają ustami podczas hymnu. Obraniak chyba rzeczywiście śpiewał ale co nucił Roger to pojęcia nie mam... :D
Cytat:
|
jakiś Wiślak wyjdzie zwycięsko z tego meczu :)
|
A Szpaku już swoje, "Kirim" :D
|
No i znów doje**li z transmisją... najpierw słychać, potem widać...
|
Czy wy też macie komentarz szybszy od wizji? Zawsze mnie takie rzeczy denerwowały.
A Kirim to dobry zawodnik. :-) |
Burger tzn. Boruc to jest pomylka grubego kalibru
|
Chłopaki chyba ostro imprezowali wczoraj, zero dokładności, Boruc wypuszcza piłkę z rąk do bramki itp...
Powodzenia... |
Jak narazie to tragedia.1-0 w plecy i ani jednej składnej akcji,ba nawet wymiany kilku dokładnych podań.I dalej gramy jednym napastnikiem:/
|
Kufa wylaczyłem komputer zeby moc sie skupic tylko i wylacznie na ogladaniu meczu, poziom widowiska zenujacy do tego tracimy gola po ch.u. Tego sie nie da ogladac bo predzej to mozna zasnac przy takim meczu wiec przyszedłem sie Wam wyzalic :D
O Gancarczyku mam jedna mysl. Po co go Leło teraz wpuscił!? Po co pernamentnie pomija goscia przez kilkanascie meczow a nagle jak gramy o wszystko, jest zajebista presja i stres jak skur.... to wpuszcza goscia ktory nie jest zgrany z kadra ;/ Czemu takiemu zawodnikowi nie da sie ograc w meczach z San Marino czy u siebie z Irlandiami Pln. Wiadomo teraz jak Gancarczyk by zawalil mecz to przeciez Leo najmadrzejszy człowiek na swiecie Benhakker powie ze mial racje ze go wczesniej nie wystawial bo dzis dal ciała, ot cała filozofia Holendra. Oby tylko udowodnic ze on najmadrzejszy i postawic na swoim. Juz mnie to wszystko ostro wku...a, oysmy dzisiaj pozegnali sie z myslami o RPA, wywalmy tego dziada i zacnzimy to wsyztsko od nowa. Myslałem ze Janas był zły- cyrk z tym chowaniem sie na Mundialu 2006 - ale to co robi ten siwy dziadek z Holandii calkowicie mnie powala :( A co do gry naszej w tym meczu to zenada, zero ambicji, zaangazowania, agresji, czy przy 0:0 czy 1:0 dalej gramy sobie tak samo, a co tam :) EDIT Aaaa i najwazniejszego zaponiałem :D O Borubarze, teraz widzimy czemu bylismy na MS06 czy ME08, jak Artur bronił na swiatowym poziomie to bylo zajebiscie ale jak sie dostosowal poziomem do reszty kopaczy to mamy co mamy. Co z tego ze rpzy tej bramce sie Artur nie popisal skoro i tak nic nie strzelimy ;/ Kiedys te mecze z Austriami co wygrywalismy 3:2 itp to tylko dizeki Borubarowi bo powyjmowal takie pily ze szok, jesli by nie wyjał to bysmy juz wtedy baty dostawali. Po prostu mielismy słaby atak i swiatowej klasy bramkarza wiec dawało rade wygrywac jedna bramka, teraz słaby atak i sredni bramkarz i a to 2 babole ze Słowacja, a to wpuszczona bramka z Irlandia, a to teraz ze Słowenia i jestesy w kazdym meczu w plecy. Ba teraz mi sie rpzypomina mecz z Armenia na wyjezdzie, przegrany 1:0 i wtedy blad popełnił Artur, i co? I od razu w plecy mecz hehehe porazka, nie ma super Boruca to od razu baty |
Przecież tego sie da oglądać. Jest jeszcze gorzej niż z Irlandią Płn.
|
Mam wrażenie, że nawet Obraniak będący od niedawna pod czyjnym okiem polskiej ekipy szkoleniowej jest już znacznie słabszym zaowdnikiem niż w pierwszym meczu....
Ale żenada, co za poziom - ciekawe kiedy się obudzimy - 70 minuta? O co tu chodzi? |
Cytat:
|
Chyba nie doczekam drugiej polowy i pojde spac.
|
Dajcie jeszcze kilka rac, moze dostaniemy walk-overa :D
|
Przerażające jak nam Europa odjechała...
Mariusz Lewandowski wygląda jak dziecko we mgle w środku polu. Rożer Perejro jest chyba liderem w Europie wśród pomocników jak chodzi o straty. Widać że gra w polskiej lidze, jak tylko coś szybciej chce zagrać od razu babole nie wiadomo do kogo. |
Cytat:
|
Cytat:
A co do wczorajszej dyskusji o racach to kolego ktory ze mna wczoraj tak dyskutowales zobacz do czego moze sluzyc raca |
Panowie najważniejsze,że jedziemy do RPA....palcem po mapie!
|
Mizeria, mizeria i jeszcze raz mizeria! na trzeźwo nie da się tego oglądać.
|
A w przerwie za Obraniaka wejdzie Smolarek i nasi zaczną zapie....lać...
|
hahhaaha 2-0 Kirm asysta xD
|
Kirm zalicza asystę. :-)
2-0! EDIT: A Łobo się rozgrzewa. |
jedyny pozytyw tego meczu to asysta Kirma
|
Spokojnie, wejdzie Łobo :)
Dziś świętujemy zwolnienie tej holenderskiej pierdoły! :) |
brawo Kirm! ^^
hahahaha. niech sie nasi lepiej schowaja... ;d |
Brawo Andraz ... a co mi tam...
Podobno Wojtek rozgrzewa mięśnia, strach ... |
Pierwszy raz w zyciu mam ochote z powodu slabej gry Polakow pierdo...c ten telewizor i juz nie musiec tego dziadostwa ogladac.
Chyba nie lubia Wasyla skoro mieli grac dla niego (chociaz pewnie dla niego tylko mieli grac z Irlandia) :P hehe Cytat:
Alez jestem wkur...y PS Jak sie musza teraz czuc Polacy, Ci pilkarze. To musi byc okropne tak zblaznic sie na oczach calej Polski, gdzie wiedza ze wszyscy na nich liczyli a tu nic nie wychodzi w meczu! Pilkarz musi miec mocna psyche, ja bym na ich miejscu sie chyba dizsiaj powiesil hehe wiadomo sa tacy co i w dupie maja wynik tego meczu (tacy pilkarze) ale mysle ze sa tacy ktorzy czuja swoja niemoc i bardzo tego zaluja ze tak jest, np Kuba, Zewlakow |
LLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! Oby tak dalej. Żegnamy Cię Panie Benhaker
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl