![]() |
A ja na dzisiaj tak sobie zagrałem;
Werder B. strzeli w 1 połowie 1.80 Fredrikstad - Tromso 2 3.00 |
dostałem 100 darmowych spinów w wersji downloaded czyli 1zł 10zł 100zł ? Jak to jest ? 1 spin odpowiada ilu polskich złotych ? betway
|
Cytat:
PO 2 .Na poważnie . Odra jeszcze niama pewnego bytu w ekstraklasie Ma tylko 4 pkt przewagi nad miejscem spadkowym . Gra z Cracovia ktura jest najsłabszą druzyną grającą na wyjazdach w tym sezonie .Niemoże tego przegrac bo moze sie okazac ze zamienią sie na koniec miejscami i poleci Odra a nie Cracovia . Dla mnie 1x. |
To ja też się czymś pochwale :)
1. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...1effa95be048ca 2. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...87f2eec46f2b59 3. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...79a589b243f2bc 4. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...72f11f9184d6a2 5. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...5cc16a8d841a66 6. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...67446aa03b2b5d 7. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...2142cafcc37852 zobaczymy co z tego wyjdzie... bede szczesliwy nawet z 2 kuponów ;) |
Cytat:
|
hehe wiadomka :) ale wolałem dać przed faktem niż po.... a Ty sie tu nie ciesz tylko pokaż co Ty postawiłes :P:P:P
|
Cytat:
|
Panowie sprawa jest prosta... na weekend 2z3 za 300 zł do wygrania około 800zł
Wisła-Legia-1 2,00 i tutaj 2 typy po 1,45.... macie jakies PEWNIAKI? :) czekam na dobre propozycje na piatek i sobote |
Leverkusen-Bielefeld 1.55zł
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jaro daj sobie Sandecje i Pogoń w Policach :) albo Lubin w Opolu lub Znicz w malych derbach
|
Według mnie Liverpool całkiem fajny typ,nad Bayernem też sie zastanawiałem ale w końcu zrezygnowałem.
Milan ma kurs koło 1,9,ewentualnie z podpórką. P.S ja na Polską ligę bałbym sie grać,oczywiście oprócz Wisły i niektórych meczy ekstraklasy |
leverkusen-arminia 02 leverkusen jest w finale pucharu niemiec i na tym sie koncetrują a w lidze puchary albo spadek im nie grozi co innego arminia przyjedzie pełna agresi i będzie gryzła trawe żeby jakies punkty wywieść z leverkusen
LECHIA-Jagiellonia 10 |
no to 2 kupony dziś pięknie siadły:d a trzeci zawalił Chinyama.
Przynajmniej będzie za co grać przez weekend Na jutro: Venlo Oberhausen Rosja(hokej) za 50 zł do wygrania 140 "na dziś sobie zagrałem tak trochę dla przekory para finałowa w Uefa Szachtar-Werder kurs 5,2 za 10 zł i normalny kupon: Friedrischafen 1 (siatkówka Niemcy) Karlovic 1 (tenis Zagrzeb) Sparta 1-1 (podwojna szansa Puchar Czech) Safina 1 (tenis Rzym) za 50 zł 128 do wygrania " |
Cytat:
Panie Dudi oczywiście że jesli Lech nie zajmie miejsca w pierwszej trójce to Ruch nie zagra w pucharach ;-) |
Skoro przy okazji zawarłeś odpowiedź na pytanie o to, czy Ruch zagra w lidze europejskiej kiedy Lech będzie w pierwszej trójce, to radzę sprawdzić ile Polska ma miejsc w tych pucharach. Jeśli Lech nie będzie w pierwszej dwójce, to Ruchowi sam awans do finału PP nie wystarczy wg moich skomplikowanych obliczeń.
A w temacie, to w nocy postawiłem na over 95,5 punktu dla Cavs po kursie... 1,9. Sam byłem w szoku, że tak wysoki kurs dla tak niskiego overa był. Radzę sprawdzać tego typu zdarzenia, bo często ładnie wchodzą. |
Co myślicie o takim kuponie?? Proszę o opinie.:)
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...e6dceb93748795 |
poza Numancią wydaje sie OK :)
|
ja natomiast uważał bym na Barcelonę, wiadomo LM nie dawno, ale swoją grą też nie zachwycali plus to że mają już sporą przewagę w lidze. dla mnie no bet.
Mathieu P.-H. - Youzhny M. 1 Vliegen K. - Kubot L. 1 Kuznetsova S. - Azarenka V 1 AKO: 3,23 |
Cytat:
Z takich niskich kursów do podbicia można spróbować porażki Sevilli Atletico, bodajże z Castellonem (Sevilla jest już zdegradowana, ostatnio wygrali i nie wierzę, żeby udało się im drugi raz z rzędu). Kusi też Teneryfa z Murcią, kurs koło 1,50. A na dziś sobie puściłem zwycięstwa Lechii i Bytomia. |
Dlaczego tylko jeśli Lech zdobędzie MP? Przecież drugie miejsce też daje awans do p. uefa, więc teoretycznie jeśli Lech zdobędzie miejsce 1-2, to Ruch na pewno zagra w Europie. Jeśli Lech zajmie miejsce niższe niż 2, to tak samo jak Ruch będą walczyć w finale PP o prawo startu w p. uefa.
A co do tematu, to mam kupon podobny do cocnediego tylko zamiast Mathieu mam Karlovica. |
Cilic M. - Chardy J. (Typ) 1 1,50
Simon G. - Montanes A. (Typ) 1 1,45 ako 2.18 |
Strasbourg - Amiens 1 @ 1,55
Zwolle - Haarlem 1 @ 1,60 Livorno - Triestina 1 @ 1,50 Excelsior - Helmon 1 @ 1,70 Kaiserslautern - Augsburg 1 @ 1,57 Kurs ogólny: 9,93 Stawka: 5 Zakładana wygrana: 44,70 |
Panie Dudi, nie chce mi się teraz szukać w regulaminie, ale jest tak:
- Lech zdobywa i mistrza i puchar - do UEFA czy jak to się tam będzie nazywało idzie Ruch - Lech zdobywa puchar i zajmuje miejsca 2-3 - do pucharów idzie czwarta drużyna z ligi Lech zajmuje niższe miejsce albo wygrywa Ruch to wiadomo. Pzdr |
O proszę. Człowiek codziennie się czegoś uczy. Dzięki w takim razie.
A w temacie, to oszukał mnie Kubot, który miał przegrać swój mecz z Vliegenem. :[ Będzie nauczka na przyszłość, żeby nie grać przeciw rodakom. |
W Barcelonie trochę kontuzji + zmęczenie meczem pucharowym.
W niedziele mecz z Villareal na Camp Nou. Kursy na gości są bardzo zachęcające, zupełnie nie proporcjonalne do ich klasy. |
LECHIA-Jaga 1
leverkusen-arminia handicap 0:1 02 livorno-terestina 1 |
Rangers- Celtic 2
Polonia W - PGE GKS x2 Valencia - Real 2 Jastrzębie - Widzew 2 za 10 do wygrania 210 zł Wisła - Legia 1 Hoffenheim - Koln 1 Milan - Juve 1 Man Utd - Man City 1 Rennes - Cean 1 za 10 do wygrania 150 zł co sądzicie??:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl