Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

cuba libre 07.05.2009 15:36

A ja na dzisiaj tak sobie zagrałem;

Werder B. strzeli w 1 połowie 1.80

Fredrikstad - Tromso 2 3.00

ABG NH 07.05.2009 15:57

dostałem 100 darmowych spinów w wersji downloaded czyli 1zł 10zł 100zł ? Jak to jest ? 1 spin odpowiada ilu polskich złotych ? betway

goly78 07.05.2009 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABG NH (Post 722743)
Panowie Cracovia 2 w sobote kurs 3,70 co o tym myślicie ?

PO 1 .Życze im zawsze jaknajgorzej . Więc 1 :)
PO 2 .Na poważnie . Odra jeszcze niama pewnego bytu w ekstraklasie Ma tylko 4 pkt przewagi nad miejscem spadkowym . Gra z Cracovia ktura jest najsłabszą druzyną grającą na wyjazdach w tym sezonie .Niemoże tego przegrac bo moze sie okazac ze zamienią sie na koniec miejscami i poleci Odra a nie Cracovia . Dla mnie 1x.

nbns 07.05.2009 18:21

To ja też się czymś pochwale :)
1. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...1effa95be048ca
2. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...87f2eec46f2b59
3. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...79a589b243f2bc
4. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...72f11f9184d6a2
5. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...5cc16a8d841a66
6. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...67446aa03b2b5d
7. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...2142cafcc37852

zobaczymy co z tego wyjdzie... bede szczesliwy nawet z 2 kuponów ;)

Donki 07.05.2009 18:29

Na razie nie ma sie czym chwalić:P Jak Ci coś wejdzie to wtedy sie pochwalisz:D

nbns 07.05.2009 18:35

hehe wiadomka :) ale wolałem dać przed faktem niż po.... a Ty sie tu nie ciesz tylko pokaż co Ty postawiłes :P:P:P

Donki 07.05.2009 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbns (Post 722996)
hehe wiadomka :) ale wolałem dać przed faktem niż po.... a Ty sie tu nie ciesz tylko pokaż co Ty postawiłes :P:P:P

Zobacz na post 7585 tam jest mój kupon:p

jaro1985r 07.05.2009 19:04

Panowie sprawa jest prosta... na weekend 2z3 za 300 zł do wygrania około 800zł
Wisła-Legia-1 2,00
i tutaj 2 typy po 1,45.... macie jakies PEWNIAKI? :) czekam na dobre propozycje na piatek i sobote

nbns 07.05.2009 19:09

Leverkusen-Bielefeld 1.55zł

Donki 07.05.2009 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 723012)
Panowie sprawa jest prosta... na weekend 2z3 za 300 zł do wygrania około 800zł
Wisła-Legia-1 2,00
i tutaj 2 typy po 1,45.... macie jakies PEWNIAKI? :) czekam na dobre propozycje na piatek i sobote

Liverpool,Herta ewentualnie Milan

jaro1985r 07.05.2009 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 723012)
Panowie sprawa jest prosta... na weekend 2z3 za 300 zł do wygrania około 800zł
Wisła-Legia-1 2,00
i tutaj 2 typy po 1,45.... macie jakies PEWNIAKI? :) czekam na dobre propozycje na piatek i sobote

zastanawiam się właśnie nad Cottbus-Bayern 2 1,45 i West Ham-Liverpool 2 1,55

Mario Nh 07.05.2009 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 723012)
Panowie sprawa jest prosta... na weekend 2z3 za 300 zł do wygrania około 800zł
Wisła-Legia-1 2,00
i tutaj 2 typy po 1,45.... macie jakies PEWNIAKI? :) czekam na dobre propozycje na piatek i sobote

Postaw na Koronę z podpórką lub Livorno z Triestiną

LuKaS TSW 07.05.2009 20:38

Jaro daj sobie Sandecje i Pogoń w Policach :) albo Lubin w Opolu lub Znicz w malych derbach

WiślakNH 07.05.2009 20:43

Według mnie Liverpool całkiem fajny typ,nad Bayernem też sie zastanawiałem ale w końcu zrezygnowałem.
Milan ma kurs koło 1,9,ewentualnie z podpórką.

P.S
ja na Polską ligę bałbym sie grać,oczywiście oprócz Wisły i niektórych meczy ekstraklasy

bula1010 07.05.2009 21:35

leverkusen-arminia 02 leverkusen jest w finale pucharu niemiec i na tym sie koncetrują a w lidze puchary albo spadek im nie grozi co innego arminia przyjedzie pełna agresi i będzie gryzła trawe żeby jakies punkty wywieść z leverkusen
LECHIA-Jagiellonia 10

LuKaS TSW 07.05.2009 21:42

no to 2 kupony dziś pięknie siadły:d a trzeci zawalił Chinyama.
Przynajmniej będzie za co grać przez weekend
Na jutro:
Venlo
Oberhausen
Rosja(hokej)
za 50 zł do wygrania 140

"na dziś sobie zagrałem tak trochę dla przekory para finałowa w Uefa Szachtar-Werder kurs 5,2 za 10 zł
i normalny kupon:
Friedrischafen 1 (siatkówka Niemcy)
Karlovic 1 (tenis Zagrzeb)
Sparta 1-1 (podwojna szansa Puchar Czech)
Safina 1 (tenis Rzym)
za 50 zł 128 do wygrania "

Donki 08.05.2009 07:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 722782)
Nikt Ci nie odpowiada więc ja ci odpowiem, Tak jeli Ruch awansuje a lech bedzie w pierwszej trójce to zagra w pucharach.

Co powiecie na taki kuponik:
System 2/3
Ruch Chorzów - Legia Warszawa handicap typ:1 (+1.0)
FC Shakhtar Donetsk - FC Dynamo Kyiv typ:1
Hamburger SV - Werder Bremen typ:2

Kurs: 9.58

Wczorajszy dzień bardzo na plus :D

Panie Dudi oczywiście że jesli Lech nie zajmie miejsca w pierwszej trójce to Ruch nie zagra w pucharach ;-)

pan Dudi 08.05.2009 08:35

Skoro przy okazji zawarłeś odpowiedź na pytanie o to, czy Ruch zagra w lidze europejskiej kiedy Lech będzie w pierwszej trójce, to radzę sprawdzić ile Polska ma miejsc w tych pucharach. Jeśli Lech nie będzie w pierwszej dwójce, to Ruchowi sam awans do finału PP nie wystarczy wg moich skomplikowanych obliczeń.

A w temacie, to w nocy postawiłem na over 95,5 punktu dla Cavs po kursie... 1,9. Sam byłem w szoku, że tak wysoki kurs dla tak niskiego overa był. Radzę sprawdzać tego typu zdarzenia, bo często ładnie wchodzą.

galos2 08.05.2009 09:35

Co myślicie o takim kuponie?? Proszę o opinie.:)

http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...e6dceb93748795

rocco_1906 08.05.2009 09:37

poza Numancią wydaje sie OK :)

concedi 08.05.2009 10:28

ja natomiast uważał bym na Barcelonę, wiadomo LM nie dawno, ale swoją grą też nie zachwycali plus to że mają już sporą przewagę w lidze. dla mnie no bet.

Mathieu P.-H. - Youzhny M. 1
Vliegen K. - Kubot L. 1
Kuznetsova S. - Azarenka V 1
AKO: 3,23

regis 08.05.2009 11:05

Cytat:

Skoro przy okazji zawarłeś odpowiedź na pytanie o to, czy Ruch zagra w lidze europejskiej kiedy Lech będzie w pierwszej trójce, to radzę sprawdzić ile Polska ma miejsc w tych pucharach. Jeśli Lech nie będzie w pierwszej dwójce, to Ruchowi sam awans do finału PP nie wystarczy wg moich skomplikowanych obliczeń.
Jeśli Ruch przegra w finale, to zagra w pucharach tylko jeśli Lech zdobędzie mistrza, co się oczywiście nie stanie.

Z takich niskich kursów do podbicia można spróbować porażki Sevilli Atletico, bodajże z Castellonem (Sevilla jest już zdegradowana, ostatnio wygrali i nie wierzę, żeby udało się im drugi raz z rzędu). Kusi też Teneryfa z Murcią, kurs koło 1,50.

A na dziś sobie puściłem zwycięstwa Lechii i Bytomia.

pan Dudi 08.05.2009 11:37

Dlaczego tylko jeśli Lech zdobędzie MP? Przecież drugie miejsce też daje awans do p. uefa, więc teoretycznie jeśli Lech zdobędzie miejsce 1-2, to Ruch na pewno zagra w Europie. Jeśli Lech zajmie miejsce niższe niż 2, to tak samo jak Ruch będą walczyć w finale PP o prawo startu w p. uefa.


A co do tematu, to mam kupon podobny do cocnediego tylko zamiast Mathieu mam Karlovica.

hunter 08.05.2009 11:40

Cilic M. - Chardy J. (Typ) 1 1,50
Simon G. - Montanes A. (Typ) 1 1,45

ako 2.18

Waldus88 08.05.2009 15:23

Strasbourg - Amiens 1 @ 1,55
Zwolle - Haarlem 1 @ 1,60
Livorno - Triestina 1 @ 1,50
Excelsior - Helmon 1 @ 1,70
Kaiserslautern - Augsburg 1 @ 1,57

Kurs ogólny: 9,93
Stawka: 5
Zakładana wygrana: 44,70

regis 08.05.2009 15:43

Panie Dudi, nie chce mi się teraz szukać w regulaminie, ale jest tak:
- Lech zdobywa i mistrza i puchar - do UEFA czy jak to się tam będzie nazywało idzie Ruch
- Lech zdobywa puchar i zajmuje miejsca 2-3 - do pucharów idzie czwarta drużyna z ligi
Lech zajmuje niższe miejsce albo wygrywa Ruch to wiadomo.

Pzdr

pan Dudi 08.05.2009 15:53

O proszę. Człowiek codziennie się czegoś uczy. Dzięki w takim razie.


A w temacie, to oszukał mnie Kubot, który miał przegrać swój mecz z Vliegenem. :[ Będzie nauczka na przyszłość, żeby nie grać przeciw rodakom.

MCX 08.05.2009 16:35

W Barcelonie trochę kontuzji + zmęczenie meczem pucharowym.
W niedziele mecz z Villareal na Camp Nou.
Kursy na gości są bardzo zachęcające, zupełnie nie proporcjonalne do ich klasy.

bula1010 08.05.2009 16:43

LECHIA-Jaga 1
leverkusen-arminia handicap 0:1 02
livorno-terestina 1

MatiBKS 08.05.2009 17:15

Rangers- Celtic 2
Polonia W - PGE GKS x2
Valencia - Real 2
Jastrzębie - Widzew 2

za 10 do wygrania 210 zł

Wisła - Legia 1
Hoffenheim - Koln 1
Milan - Juve 1
Man Utd - Man City 1
Rennes - Cean 1

za 10 do wygrania 150 zł

co sądzicie??:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl