![]() |
Brawo Panowie, czekamy!
|
Dawno nie byłem tak szczęśliwy jak wczoraj.
Od przyjmowania Socios dzieli nas tak na prawdę wyłącznie jedno spotkanie Zarządu. Chodzi o podjęcie uchwał o wysokości składek i wpisowego. Te uchwały muszą być ponieważ statut jasno mówi że członkiem zostaje się po zaplaceniu wpisowego więc po prostu musimy jasno określić wysokość tego wpisowego. Pewnie w trakcie posiedzenia Zarządu przyjmiemy jeszcze kilka regulacji które precyzować będą na przykład zasady przyjmowania członków tak by były jasne na przykład zasady honorowania przez nas deklaracji przesłanej w formie dokumwntowej co będzie podstawą przyjmowania członków nie mieszkających w Krakowie, chcących pomagać Wiśle. Tak czy siak. Zarząd odbędzie się bez zbędnej zwłoki :) |
Mam pytanie. Czy można zrobić z Socios organizację pożytku publicznego? Wtedy każdy mógłby 1%pofatku przesłać
|
Cytat:
|
|
Jak już wspominałem na sb, w klauzuli RODO jest błąd. Podstawą przetwarzania danych nie jest dobrowolna zgoda.
Jeśli mi nie wierzycie, spróbujcie sobie wyobrazić sytuację w której zostaję członkiem stowarzyszenia i cofam zgodę na przetwarzanie danych... ;) |
Takie pytanie techniczne. Nie przewidujecie kontaktu telefonicznego ?
|
Przy okazji poprosimy o jakieś dane konta/paypala/innej metody dla zagranicznych wpłat (wiem, że takie dane prędzej czy później się pojawią, ale im szybciej tym lepiej więc ponaglam;)).
|
Cytat:
Cytat:
Jeśli jednak wycofasz dobrowolną zgodę utracisz członkostwo. |
To wspaniałe uczucie widzieć już pierwsze deklaracje na poczcie
Że strony Zarządu obiecuję że będziemy szybko przyjmować... |
Cytat:
Polecem, możesz wysłać kasę bezpośrednio na polski rachunek bankowy (jeśli dobrze pamiętam to pierwszy raz za free) |
Cytat:
Po prostu przemyślcie sobie czy zgoda jest jedyną podstawą przetwarzania danych w stowarzyszeniu... ;) |
Byłaby możliwość umieścić jakiś szybki odnośnik do strony Socios na tym forum?
|
No to teraz 216 zadeklarowanych do konca miesiaca niech zrobi ten nastepny krok...$$$.
|
Cytat:
Tu trochę może być inaczej bo robienie z gęby cholewę trochę kompromituje osobę składającą deklarację (jeśli oczywiście pójdzie za tym oficjalna informacja kto z deklarujących z forum dotrzymał słowa - podając nicki tych forumowiczów). |
Mam krotkie dwa pytania.
1 - Czy oprocz tego Transferwise jest tez mozliwosc oplaty skladki przez PayPal? 2 - Czy macie dane konta bankowego do przelewow zza graniy? Osobiscie wolalbym sobie ustawic stale zlecenie. |
deklaracja wysłana
Czy możecie napisać ile deklaracji dostaliście w pierwszy dzień ? Pytam z ciekawości :P |
Cytat:
|
Cytat:
Zalozylem sobie konto na cinkciarzu, chce sprawdzic opcje zlecenia stalego i otrzymuje taki oto komunikat: "Uwaga! Utworzenie stałego zlecenia będzie możliwe po dodaniu polskiego konta walutowego i złotówkowego do naszego systemu." Nie mam i nigdy nie posiadalem konta w Polsce :/ |
Jak mieszkam za granicą ale mam też zameldowanie w Polsce to w deklaracji o miejscu zamieszkania wpisuję adres zagraniczny, tak?
|
Cytat:
|
As, zasil portfel walutowy i bedziesz mogl wysylac.
|
Cytat:
- Niech podadza swoj IBAN dla platnosci zagranicznych i po problemie. |
Cytat:
|
Mozesz dodac rachunek bankowy spoza Polski i potem uzyc go do zasilenia portfela walutowego, ktory z kolei posluzy do zlecen stalych.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam pytanie. Czy mogę dostarczyć deklaracje osobiście?
|
Czy mogę zadeklarować min. 50 zł? Różne są miesiące, 50zl zawsze przeleje ale może będzie okres że dam radę więcej.
|
Pochwale się.
Dziś Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej powołał mnie do eksperckiego Komitetu Rozwoje Ekonomii Społecznej, który mu doradza w kwestiach związanych z organizacjami społecznymi. Nie jest to komitet polityczny ale gremium apolitycznych ekspertów na co dzień związanych z organizacjami pozarządowymi. http://www.ekonomiaspoleczna.gov.pl/...nej.,4087.html |
Cytat:
|
Cytat:
|
Panowie skąd pobrać deklarację członkowską?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Planujecie wprowadzić jakiś licznik członków Socios? By nakręcić akcję i rozbudzić wyobraźnię kibiców.
|
Tak, licznik będzie.
|
Ponawiam pytanie o osobistym doręczeniu deklaracji. z góry dziękuje za odpowiedz
|
Cytat:
Jeśli natomiast chcesz w jakimś miejscu pozostawić deklarację ponieważ nie masz możliwości zeskanowania lub zrobienia zdjęcia to pewnie kwestią najbliższego czasu będzie możliwość zostawienia deklaracji w Strefie Kibica lub wypełnienie deklaracji przed meczem. Daj proszę znać do mnie na priv jak Ci mogę pomóc. Pozdrawiam. Witek Ekielski |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl