![]() |
1. TSWojtas
2. FraMat 3. Adrio 4. Siara 5. coglin 6. Dariook (D.K) 7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar) 8. Laszi 9. wiesniak842 |
1. TSWojtas
2. FraMat 3. Adrio 4. Siara 5. coglin 6. Dariook (D.K) 7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar) 8. Laszi 9. wiesniak842 10. Barti |
TSWojtas
2. FraMat 3. Adrio 4. Siara 5. coglin 6. Dariook (D.K) 7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar) 8. Laszi 9. wiesniak842 10. Barti 11. frg |
TSWojtas
2. FraMat 3. Adrio 4. Siara 5. coglin 6. Dariook (D.K) 7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar) 8. Laszi 9. wiesniak842 10. Barti 11. frg 12. Błaszczu_Wiślak |
1.TSWojtas
2. FraMat 3. Adrio 4. Siara 5. coglin 6. Dariook (D.K) 7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar) 8. Laszi 9. wiesniak842 10. Barti 11. frg 12. Błaszczu_Wiślak 13.Ronaldo |
1.TSWojtas
2. FraMat 3. Adrio 4. Siara 5. coglin 6. Dariook (D.K) 7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar) 8. Laszi 9. wiesniak842 10. Barti 11. frg 12. Błaszczu_Wiślak 13.Ronaldo 14. petred |
1.TSWojtas
2. FraMat 3. Adrio 4. Siara 5. coglin 6. Dariook (D.K) 7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar) 8. Laszi 9. wiesniak842 10. Barti 11. frg 12. Błaszczu_Wiślak 13.Ronaldo 14. petred 15. sndr |
1.TSWojtas
2. FraMat 3. Adrio 4. Siara 5. coglin 6. Dariook (D.K) 7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar) 8. Laszi 9. wiesniak842 10. Barti 11. frg 12. Błaszczu_Wiślak 13.Ronaldo 14. petred 15. sndr 16.SONNE |
1.TSWojtas
2. FraMat 3. Adrio 4. Siara 5. coglin 6. Dariook (D.K) 7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar) 8. Laszi 9. wiesniak842 10. Barti 11. frg 12. Błaszczu_Wiślak 13.Ronaldo 14. petred 15. sndr 16.SONNE 17.tomasz1988nh |
1.TSWojtas
2. FraMat 3. Adrio 4. Siara 5. coglin 6. Dariook (D.K) 7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar) 8. Laszi 9. wiesniak842 10. Barti 11. frg 12. Błaszczu_Wiślak 13.Ronaldo 14. petred 15. sndr 16.SONNE 17.tomasz1988nh 18.Preclarz |
19 funkykoval
|
20. JarooP
|
21. Hypocrite aka Dive Pirate
|
22. rokfor
|
do wykasowania
|
23. mitmichael
|
Nie wiem czy zauważyłeś ale tomasz1988nh jest 2 razy (195,216)
|
ArturBarlinek od początku w socios.
|
25. Opętany
Jako weryfikacja: data otrzymania emaila z decyzja o przyjęciu? |
Żeby nie było KOMINEK
|
W razie czego: sandomingo + 2 członków wspierających...
|
Ja również: 185. tumik
|
28. Manhunt
|
Do usunięcia
|
196 :) Kamil
|
214. wojti11795
|
35. Snow
Wlasnie wyslalem deklaracje oraz przelalem pierwsza skladke. Prosze tez oznaczyc na czerwono: 104. mkakol86 To moj kumpel, zapisal sie do Socios pod koniec pazdziernika. Pozdrawiam :) |
Cytat:
|
romano14 nr 140 zapisany, opłacony, przyjęty 24.10.
|
Witam,
Przepraszam, lecz przez kłopoty finansowe jestem zmuszony na jakiś czas wycofać się. Bez sensu żebym zapisywał się na miesiąc lub dwa. 67. BW.WISŁA |
105. Lemoniadowy Joe
|
79. szym_ek
deklaracja wysłana 15.10 w tym samym dniu wpłacone 50 zł Dostałem potwierdzenie 20.10 Inicjały S.S. PS. Szkoda, że nie zostały przydzielony numery każdemu członkowi - wpisałbym wam tutaj mój numer i nie trzeba było szukać ;) |
Nr są przydzielone ;)
Postaram się przesłać wieczorem każdemu członkowi maila z info na ten temat. |
btw. ode mnie poszła dziś 2 składka ;)
|
74 pawkow, zapisany, opłacony
|
31. Radwi
zapisany, opłacony PS. jaki jest cel tej listy? będziemy polować na czarownice? :) |
@Radwi zawisną na ogrodzeniu stadionu... trzeba dotrzymywać danego słowa, tak po prostu. tego wymaga się od osób, które zapisały się na tę listę, tym bardziej, że Wiśle też były przekazane pewne dane szacunkowe dotyczące ilości członków i pieniędzy z tytułu składek Socios.
|
135. wszl wniosek wysłany ,pieniądze wpłacone
|
6. Jakub92 - Przystąpie do końca miesiąca.
|
91. hufsa, Ja się zapiszę w styczniu - jestem po bardzo drogiej przeprowadzce na drugą stronę Europy i muszę trochę stanąć na nogi :(
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl