Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Akces do Socios Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9984)

wiesniak842 10.11.2018 08:57

1. TSWojtas
2. FraMat
3. Adrio
4. Siara
5. coglin
6. Dariook (D.K)
7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar)
8. Laszi
9. wiesniak842

Barti 10.11.2018 08:58

1. TSWojtas
2. FraMat
3. Adrio
4. Siara
5. coglin
6. Dariook (D.K)
7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar)
8. Laszi
9. wiesniak842
10. Barti

frg 10.11.2018 09:05

TSWojtas
2. FraMat
3. Adrio
4. Siara
5. coglin
6. Dariook (D.K)
7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar)
8. Laszi
9. wiesniak842
10. Barti
11. frg

Błaszczu_WIŚLAK 10.11.2018 09:32

TSWojtas
2. FraMat
3. Adrio
4. Siara
5. coglin
6. Dariook (D.K)
7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar)
8. Laszi
9. wiesniak842
10. Barti
11. frg
12. Błaszczu_Wiślak

Ronaldo 10.11.2018 09:53

1.TSWojtas
2. FraMat
3. Adrio
4. Siara
5. coglin
6. Dariook (D.K)
7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar)
8. Laszi
9. wiesniak842
10. Barti
11. frg
12. Błaszczu_Wiślak
13.Ronaldo

petred 10.11.2018 12:16

1.TSWojtas
2. FraMat
3. Adrio
4. Siara
5. coglin
6. Dariook (D.K)
7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar)
8. Laszi
9. wiesniak842
10. Barti
11. frg
12. Błaszczu_Wiślak
13.Ronaldo
14. petred

sndr 10.11.2018 12:38

1.TSWojtas
2. FraMat
3. Adrio
4. Siara
5. coglin
6. Dariook (D.K)
7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar)
8. Laszi
9. wiesniak842
10. Barti
11. frg
12. Błaszczu_Wiślak
13.Ronaldo
14. petred
15. sndr

SONNE 10.11.2018 12:58

1.TSWojtas
2. FraMat
3. Adrio
4. Siara
5. coglin
6. Dariook (D.K)
7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar)
8. Laszi
9. wiesniak842
10. Barti
11. frg
12. Błaszczu_Wiślak
13.Ronaldo
14. petred
15. sndr
16.SONNE

tomasz1988nh 10.11.2018 13:17

1.TSWojtas
2. FraMat
3. Adrio
4. Siara
5. coglin
6. Dariook (D.K)
7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar)
8. Laszi
9. wiesniak842
10. Barti
11. frg
12. Błaszczu_Wiślak
13.Ronaldo
14. petred
15. sndr
16.SONNE
17.tomasz1988nh

Preclarz 10.11.2018 21:40

1.TSWojtas
2. FraMat
3. Adrio
4. Siara
5. coglin
6. Dariook (D.K)
7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar)
8. Laszi
9. wiesniak842
10. Barti
11. frg
12. Błaszczu_Wiślak
13.Ronaldo
14. petred
15. sndr
16.SONNE
17.tomasz1988nh
18.Preclarz

funkykoval 10.11.2018 23:19

19 funkykoval

JarooP 11.11.2018 00:18

20. JarooP

Dive Pirate 11.11.2018 01:49

21. Hypocrite aka Dive Pirate

rokfor 11.11.2018 08:36

22. rokfor

krakus76_ 11.11.2018 09:20

do wykasowania

mitmichael 11.11.2018 09:59

23. mitmichael

lopez71 11.11.2018 10:17

Nie wiem czy zauważyłeś ale tomasz1988nh jest 2 razy (195,216)

ArturBarlinek 11.11.2018 10:31

ArturBarlinek od początku w socios.

Opętany 11.11.2018 11:50

25. Opętany

Jako weryfikacja: data otrzymania emaila z decyzja o przyjęciu?

KOMINEK 11.11.2018 13:42

Żeby nie było KOMINEK

sandomingo 11.11.2018 20:37

W razie czego: sandomingo + 2 członków wspierających...

tumik 11.11.2018 23:33

Ja również: 185. tumik

Manhunt. 12.11.2018 00:29

28. Manhunt

krakus76_ 12.11.2018 00:36

Do usunięcia

Kamil 12.11.2018 11:35

196 :) Kamil

wojti11795 12.11.2018 11:53

214. wojti11795

Snow 12.11.2018 12:21

35. Snow



Wlasnie wyslalem deklaracje oraz przelalem pierwsza skladke.
Prosze tez oznaczyc na czerwono:


104. mkakol86


To moj kumpel, zapisal sie do Socios pod koniec pazdziernika.


Pozdrawiam :)

Laszi 12.11.2018 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snow (Post 1517943)



Wlasnie wyslalem deklaracje oraz przelalem pierwsza skladke.

Brawo!!!!!

romano14 12.11.2018 19:14

romano14 nr 140 zapisany, opłacony, przyjęty 24.10.

BW.WISŁA 13.11.2018 08:43

Witam,
Przepraszam, lecz przez kłopoty finansowe jestem zmuszony na jakiś czas wycofać się.
Bez sensu żebym zapisywał się na miesiąc lub dwa.

67. BW.WISŁA

Lemoniadowy Joe 13.11.2018 09:34

105. Lemoniadowy Joe

szym_ek 13.11.2018 10:36

79. szym_ek

deklaracja wysłana 15.10
w tym samym dniu wpłacone 50 zł
Dostałem potwierdzenie 20.10
Inicjały S.S.

PS. Szkoda, że nie zostały przydzielony numery każdemu członkowi - wpisałbym wam tutaj mój numer i nie trzeba było szukać ;)

serek.c2 13.11.2018 10:46

Nr są przydzielone ;)

Postaram się przesłać wieczorem każdemu członkowi maila z info na ten temat.

ArturBarlinek 13.11.2018 10:51

btw. ode mnie poszła dziś 2 składka ;)

pawkow 13.11.2018 13:34

74 pawkow, zapisany, opłacony

Radwi 13.11.2018 13:35

31. Radwi

zapisany, opłacony

PS. jaki jest cel tej listy? będziemy polować na czarownice? :)

PSYCHOLTSW 13.11.2018 13:39

@Radwi zawisną na ogrodzeniu stadionu... trzeba dotrzymywać danego słowa, tak po prostu. tego wymaga się od osób, które zapisały się na tę listę, tym bardziej, że Wiśle też były przekazane pewne dane szacunkowe dotyczące ilości członków i pieniędzy z tytułu składek Socios.

wszl 13.11.2018 19:06

135. wszl wniosek wysłany ,pieniądze wpłacone

Jakub92 13.11.2018 19:32

6. Jakub92 - Przystąpie do końca miesiąca.

Hufsa 13.11.2018 19:32

91. hufsa, Ja się zapiszę w styczniu - jestem po bardzo drogiej przeprowadzce na drugą stronę Europy i muszę trochę stanąć na nogi :(


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl