![]() |
A do tego podobno Junco robił waly na umowach i Pol odszedł przez iego waly
|
Po tym co ludzie piszą czy to tu czy gdzie indziej Stolarczyk może tylko wygrać, powodzenia.
|
jako trener Stolar prowadził Pogoń w 12 meczach na poziomie 1 ligi w sezonie 2010-11 . Cztery mecze wygrał,dwa zremisował,sześć przegrał
|
Jeżeli Stolarczyk zostanie naszym trenerem to czym się on różni od Kiko?
Dla mnie bez sensu ten wybór, ten sam poziom. Kiko = Stolarczyk |
zna nasz język ojczysty :P
|
Cytat:
A nawet Kiko > Stolarczyk, bo Kiko przynajmniej już trochę popracował w Eklapie... |
Nieźle, trafiłem :D
Cytat:
Nie wiem jakim trenerem jest Stolarczyk. Co więcej, chyba nie wie tego nikt. Ale ja popieram decyzję o jego zatrudnieniu. Moim zdaniem to dobry wybór, jeżeli nie zwolnią Stolarczyka po jednej rundzie, tylko dadzą mu czas (parę lat), żeby zbudował drużynę i samego siebie jako trenera. Jedynym wyjątkiem byłoby to, gdybyśmy byli poważnie zagrożeni spadkiem. Wtedy trzeba ratować jak się da. W innym wypadku krótkie zatrudnienie będzie bezsensowną decyzją. To rzeczywiście wtedy lepiej zatrudnić uznanego trenera na rundę, a najlepiej nie zwalniać Carrillo i tak żyć na trenerskiej karuzeli od sezonu do sezonu. Oczywiście z przychodzącymi i odchodzącymi zawodnikami pasującymi do wizji jednego trenera, a do drugiego już nie jak Stilic, czy Uryga. W końcu nie biorą jakichś wynalazków z zagranicy. Ludzie robią Bogów z Ojrzyńskich, czy Bartoszków - też uważam, że to są jedni z lepszych polskich trenerów - ale czy jest naprawdę jakaś duża różnica między losowo wybranym trenerem z Ekstraklasy, a dwoma wcześniej wymienionymi? Mandrysz, Urban, Podoliński, Kaczmarek... karuzela się kręci. Piłkarzy i tak będziemy mieli znacznie słabszych w tej rundzie niż rok, dwa, czy trzy temu. Wiadomo to przed otwarciem okienka transferowego. I nie jest to wina tego okienka, a właśnie krótkoterminowej wizji, którą mieliśmy wcześniej. Tak się skończyło mierzenie w puchary co rok, że teraz jesteśmy w kadrowo, może nie w dup.., ale w takiej średniej sytuacji. Jedyny plus, że mamy paru młodych, którzy mogą wystrzelić, jeżeli dostaną szansę. Niektórzy wciąż żyją tym, co było 7 lat temu. A 7 lat w piłce to wieczność. Teraz jesteśmy dziadami. Jeszcze raz... Ja liczę, że nie dadzą Stolarczykowi szansy - liczę, że dostanie ich z pięć. |
Cytat:
|
#NieDlaStolarczyka
|
Cytat:
Za to jest/byl nieudolnym dyrektorem sportowym Kibice Pogoni wlasnie grubo swietuja A ja wciac sie ludze to jest jakas prowokacja albo zart czy sam juz nie wiem co :help: |
Kibice Pogoni o Stolarczyku na swoim odpowiedniku naszego forum:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Ech, będzie "ciekawie"... |
Stolarczyk - jaki zarzad taki trener.
|
a Hiszpan - wg Migi - podał Wisłę do sądu - to co rozwiązali kontrakt czy jednak nie i będziemy płacić kolejnemu do końca ?
|
Serce się kraje, jak człowiek widzi , co się dzieje z jego ukochanym klubem.
Quo vadis Wisło... |
Cytat:
|
A ja sie ku.rwa wczoraj ucieszylem jak sie okazalo, ze Moskal objal LKS i nam nie grozi jego powrót
Przy tym co teraz sie dzieje to zatrudnienie Okuki bylo genianym pomyslem, powrót Henia dobrym, ba nawet Teddy Pawlowski sie broni |
prawde mowiac jakbym sie hibernował w hmm w 2007 i obudzil teraz,
kadra pt Stolar trener Sobol Jop - asystenci Głowa - dyrektor, była by dla mnie miazgą i w sumie na coś.takiego liczyłem, czyli na wiślacki kręgoslup pełen pracownikow pelnych pasji i umiejetnosci, pracujacych dla Wisły, dla idei, nie dla pieniędzy |
Umiejętności? Serio? :D
|
Cytat:
|
Taki będzie sztab
Stolarczyk trenerem Wisły w sztabie Soblewski i Jop i derektorem Głowacki, Sobol nie podjął się bo chce najpierw skończyc kurs UEFA pro a to może powodem absencji w niektóre dni |
Stolarczyk?
Boże, czy my jesteśmy już tak biedni? To chyba jakiś żart. Szacunek dla niego bo godnie reprezentował barwy Wisły, ale... ręce opadają. Po wielu latach czas sie zastanowić czy jest sens przedłużać karnet i wydawać pieniądze na kolejne odprawy trenerów. Głowacki dyrektorem? Ma jakieś kontakty, wejścia itp.. Z wielkiej Wisły moich marzeń pozostała tylko nazwa, i historia. |
Cytat:
Nie wiem czy będzie Stolarczyk, czy ktoś tam inny ale czy przystoi kibicowi Wisły pisać " czas sie zastanowić czy jest sens przedłużać karnet ". Jakbyśmy grali w IV lidze na co się zanosiło za czasów Meresińskiego to przestałbyś chodzić na mecze? |
Nie chodzi o brak wyników stricte sportowych, ale seryjne marnotrawienie pieniędzy.
Miało być skromnie, ale schludnie. A jest to samo co za Cupiała w ostatnim okresie. Syf. Karnet... i tak kupię. Wisła jak nałóg. Orientuje się ktoś jaki "styl" preferuje Stolarczyk? Defensywny, równowaga, ofensywny? Pewnie naopowiadał jakichś bajek o krakowskiej piłce i zarząd już jest w nim zakochany. Tak jak to miało miejsce półtora roku temu gdy Carillo rozmawiał z Sarapatą. |
Cytat:
|
Stolarczyk ma w ogóle jakiekolwiek doświadczenie w trenerce seniorskiego zespołu, czy tylko 14 meczy w Pogoni?
Dlaczego wyciągamy ogóra, który pracuje jako dyrektor sportowy, a na Wiśle Kraków ma się uczyć trenerki w seniorskiej piłce ? To może chce zacząć trzecie stanowisko w karierze, po byciu trenerem i dyr. sportowym. Np. skauta na bałkanach? Komuś sufit na łeb spadł. |
Dlatego, że nikt inny nie chce trenować Wisły.
Co możemy zaoferować trenerowi oprócz charytatywnej pracy? |
Wczesniej tez niby nie chcial a przyszedl Carrillo ktory prowadzil Videoton i Hajduk Split
Kazdy tylko czeka na telefon od Wisly ale widocznie postawiono na nowy projekt, bo Stolarczyka zaklepal tez Glowacki wiec idzie nowe : Glowacki , Sobolewski , Stolarczyk, Jop, wislacki projekt Zobaczymy co z tego wyjdzie |
Cytat:
Maciej w dodatku proponuję się douczyć a nie wygłupiać takimi tekstami |
Oby ten projekt trwał dłużej niż projekt hiszpański.
|
Jedyne co mnie trzymie przy życiu to to, że co się mówi o Wisełce, że będzie fatalnie itd. to okazuje się, że wcale tak źle nie jest ;)
Przykłady: przychodził Kiko - wielki lament a nie było tak źle jak miało być. Odchodził Brlek i Mąka - zaraz spadniemy... Przychodził Carlitos - co to za odpad... Więc jakoś to będzie :) |
Cytat:
|
Był holenderski, hiszpański, teraz jest wiślacki. Jaki kraj następny? Przypominam, że przepisy ograniczają nas do UE. Może dla odmiany projekt grecki lub brytyjski?
|
Rzygać się chce od tego malkontenctwa. Grupa ludzi z tego forum wyspecjalizowała się w jechaniu po swoich. Przyjęliście z radością jakiegoś Kiko z dupy świata, a ludziom, którzy Wiśle oddali najlepsze lata kariery i NIGDY nie zawiedli (Głowa, Sobol) odmawiacie nawet kredytu zaufania. Co bardziej jebnięci nawet na Wisłę nie chcą chodzić, bo nie taki trener będzie. :lol:
Z całego serca życzę powodzenia nowemu sztabowi i na pewno będę Ich wspierał z trybun. To jest minimum na co zasłużyli swoją wieloletnią grą dla Wisły. |
Cytat:
Wychodzi właśnie w takich momentach Kibic sukcesu... A z nazwy nicka pozostało puste hasło... |
w sumie wygląda to tak koszmarnie źle, że - jak to w ekstraklasie bywa - może się okazać, że jest całkiem nieźle.
A w każdym razie, jak będzie faktycznie źle, jak każdy prorokuje, to przynajmniej nikt się nie rozczaruje... |
Regan, kolego.
Ten kibic sukcesu opuścił w ostatniej dekadzie tyle meczów na R22, że na palcach jednej ręki można by je zliczyć. A Ty? Powtórzę, brak stabilizacji, kolejne odprawy na trenerów zniechęcają do wydawania ciężko zarobionych pieniędzy. Nie brak sukcesu sam w sobie. Ja wydam, ale szczerze nie dziwie się ludziom. To trzeba być chyba fanatykiem. W sumie... ten projekt "Wislacki" jak go nazywacie... lepszy taki na szczeblu ekstraklasy niż w IV lidze, która była o krok. |
Moskal brzmi z perspektywy jak marzenie.
Trzymam kciuki mimo znacznej odległości. Pozostaje nam tylko WIARA i NADZIEJA MIŁOŚĆ jest jedna i niezmienna. AVE. |
Najbardziej jestem zdziwiony zachowaniem Sobola...
Mógł chłop być pierwszym trenerem, pokazać się... wybić, nakręcić swoją trenerską karierę,... tymczasem wybrał wykonywanie poleceń faceta zza biurka z drugiej części Polski którego doświadczenie w trenerce jest znikome tak samo jak jego, wybrał bycie w cieniu faceta który o jego drużynie ma pojęcie znikome, który nie zna tych zawodników który nie będzie potrafił pogadać z nimi po hiszpańsku. Strasznie dziwna decyzja Radka bo facet startujący z niższego pułapu niż on chwyta jego szanse. |
Cytat:
|
Przy Stolarczyku takie nazwiska jak Wdowczyk,Bartoszek nawet Kiko Ramirez brzmią dumnie.
Quo vadis Wisło? czy jest tak zle ze bierzemy woźnego z Pogoni? Panie jakich to czasów dożyłem... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl