Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto nowym trenerem po Carrillo ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9965)

bkl1988 14.06.2018 16:49

A do tego podobno Junco robił waly na umowach i Pol odszedł przez iego waly

fansorina 14.06.2018 17:12

Po tym co ludzie piszą czy to tu czy gdzie indziej Stolarczyk może tylko wygrać, powodzenia.

AYALA 14.06.2018 17:20

jako trener Stolar prowadził Pogoń w 12 meczach na poziomie 1 ligi w sezonie 2010-11 . Cztery mecze wygrał,dwa zremisował,sześć przegrał

heoij 14.06.2018 17:21

Jeżeli Stolarczyk zostanie naszym trenerem to czym się on różni od Kiko?

Dla mnie bez sensu ten wybór, ten sam poziom.

Kiko = Stolarczyk

Arkadiusz.Czerepach 14.06.2018 17:24

zna nasz język ojczysty :P

Hives4 14.06.2018 17:26

Cytat:

Kiko = Stolarczyk

A nawet Kiko > Stolarczyk, bo Kiko przynajmniej już trochę popracował w Eklapie...

Virusman 14.06.2018 17:31

Nieźle, trafiłem :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Virusman (Post 1504251)

Moi przykładowi kandydaci bez jakiejś większej analizy:
- Radosław Sobolewski
- Kazimierz Moskal
- Mariusz Jop
- Marek Zieńczuk
- Bogdan Zając
- Krzysztof Bukalski
- Jacek Paszulewicz
- Maciej Stolarczyk

Pozostaje mi życzyć powodzenia. Po reakcjach tutaj i na Twitterze widać, że zarząd podjął spore ryzyko, bo rozmiar krytyki jest zaskakujący duży.

Nie wiem jakim trenerem jest Stolarczyk. Co więcej, chyba nie wie tego nikt. Ale ja popieram decyzję o jego zatrudnieniu. Moim zdaniem to dobry wybór, jeżeli nie zwolnią Stolarczyka po jednej rundzie, tylko dadzą mu czas (parę lat), żeby zbudował drużynę i samego siebie jako trenera. Jedynym wyjątkiem byłoby to, gdybyśmy byli poważnie zagrożeni spadkiem. Wtedy trzeba ratować jak się da. W innym wypadku krótkie zatrudnienie będzie bezsensowną decyzją. To rzeczywiście wtedy lepiej zatrudnić uznanego trenera na rundę, a najlepiej nie zwalniać Carrillo i tak żyć na trenerskiej karuzeli od sezonu do sezonu. Oczywiście z przychodzącymi i odchodzącymi zawodnikami pasującymi do wizji jednego trenera, a do drugiego już nie jak Stilic, czy Uryga.

W końcu nie biorą jakichś wynalazków z zagranicy. Ludzie robią Bogów z Ojrzyńskich, czy Bartoszków - też uważam, że to są jedni z lepszych polskich trenerów - ale czy jest naprawdę jakaś duża różnica między losowo wybranym trenerem z Ekstraklasy, a dwoma wcześniej wymienionymi? Mandrysz, Urban, Podoliński, Kaczmarek... karuzela się kręci.

Piłkarzy i tak będziemy mieli znacznie słabszych w tej rundzie niż rok, dwa, czy trzy temu. Wiadomo to przed otwarciem okienka transferowego. I nie jest to wina tego okienka, a właśnie krótkoterminowej wizji, którą mieliśmy wcześniej. Tak się skończyło mierzenie w puchary co rok, że teraz jesteśmy w kadrowo, może nie w dup.., ale w takiej średniej sytuacji. Jedyny plus, że mamy paru młodych, którzy mogą wystrzelić, jeżeli dostaną szansę.

Niektórzy wciąż żyją tym, co było 7 lat temu. A 7 lat w piłce to wieczność. Teraz jesteśmy dziadami.

Jeszcze raz... Ja liczę, że nie dadzą Stolarczykowi szansy - liczę, że dostanie ich z pięć.

Martinus 14.06.2018 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1504731)
Jeżeli Stolarczyk zostanie naszym trenerem to czym się on różni od Kiko?

Dla mnie bez sensu ten wybór, ten sam poziom.

Kiko = Stolarczyk

Jaki ten sam poziom? Kiko to przynajmniej na hiszpańskim zadupiu kilka zespołów prowadził. A Stolar może się 3-miesięcznym doświadczeniem pochwalić, po którym mu grzecznie podziękowali.

sedonh 14.06.2018 17:44

#NieDlaStolarczyka

bridgeburner 14.06.2018 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Virusman (Post 1504735)
...

Nie wiem jakim trenerem jest Stolarczyk. ..

To ci podpowiem -zadnym, poza epizodem x lat temu w 1 lidze nigdy trenerem nie byl
Za to jest/byl nieudolnym dyrektorem sportowym
Kibice Pogoni wlasnie grubo swietuja
A ja wciac sie ludze to jest jakas prowokacja albo zart czy sam juz nie wiem co :help:

Hives4 14.06.2018 17:49

Kibice Pogoni o Stolarczyku na swoim odpowiedniku naszego forum:


Cytat:

Panowie,gdzie mu bedzie indziej tak dobrze jak przy Mroczku w Pogoni ? Tu moze robic gafy itd ale posade nigdy nie straci...Ten ktos w Wisle ktory wytypowal Stolarczyka na trenera Wisly musi miec niezle zryty beret,to pewnie ta sama osoba co zwolnila juz dwoch hiszpanow i nie umiala zatrzymac u siebie najlepszego strzelca Ligi Carlitosa...Idz Idz Stolarczyk do Wisly pokaz wszystkim ze Twoj niewypal jako trener Pogoni byl tylko pechem...

Cytat:

Dzisas to było by piękne okno transferowe: Zwołak out, Kort out, Stolarz out .. pięknie, aaa i jeszcze bierz ze sobą tego speca, fachowca od bramkarzy !

Cytat:

Gdyby to się udało to by było na miarę zdobycia mistrzostwa przez Pogoń . Czyli w zasadzie cud . Tylko że jeśli to nawet nie jest fejk to Maciejo nie ma na tyle odwagi by wziąć sprawy wreszcie w swoje ręce . Już widzę te konferencje prasowe po porażkach jak by udowadniał że strata trzech bramek na własnym stadionie i porażka spełniła swoją role .

Cytat:

Ha,ha,ha....to dopiero hit !! To byłby transfer sezonu.Upchnąć taki antytalent to większa bomba niż upchnięcie Zwolaka.Co za zmiany nam się szykują w klubie,jeszcze tylko Peskovicia komuś wcisnąć.Dyrektorze...trzymam za Pana kciuki jak nigdy.

Cytat:

Rano gdy czytałem o pomyśle zatrudnienia Stolara w Wiśle byłem w autentycznym szoku i mimo że minęło już kilkanaście godzin nie mogę się z niego otrząsnąć . Do zwykłego przekonania że ten co to wymyślił to szaleniec dotarło do mnie jeszcze to w jakim stanie jest nasza piłka . Kolesiostwo jest u nas tak rozrośnięte że człowiek który może się kompromitować setki nawet razy a ma "przyjaciół" , znajomości to zawsze znajdzie się dla takowego jakieś stanowisko dość eksponowane . Tak u nas zatrudniono Moskala . Teraz Wisła chce Stolarczyka . Niech idzie . Na szczęście dla nas ....dla Polskiej piłki to jednak nic dobrego .

Cytat:

Tak, jak bardzo cieszę się z tej wiadomości choć czekam jeszcze na nazwisko następcy, tak podobnie jak Zwolińskiemu, na którego nie mogłem już patrzeć, życzę powodzenia

Cytat:

No to rzeczywiście mamy duże zmiany w klubie! Jeszcze poproszę wiadomość, że Peskovic odchodzi i będzie wspaniale :D

Cytat:

O to jest dzień !!! O to jest dzień !!! :)

Czuje jakbym miał urodziny drugie w tym roku :)

Cytat:

Miałem dzisiaj nie spożywać, ale w związku z tą jakże radosną informacją pobiegłem po 4-paka ;)

Cytat:

No cieszy mi się gęba niesamowicie . Jeszcze chciałbym zobaczyć te miny wiślaków jak już Maciejo tam swoją filozofię przedstawiać . Kibice też się zdziwią .
Maćku nic się nie powstrzymuj . Pokaż tam się w pełnej krasie . Będę z zaciekawieniem twoje konferencje po tych paru meczach oglądał . Będzie mega ciekawie .

Cytat:

Ten, co nam najczarniejszy okres Pogoni zafundowal..... wreszcie sie od nas i od klubu odkleil na dobre. Uffffffff, jednak marzenia czasami sie spelniaja.

Ech, będzie "ciekawie"...

AgresywnyChomik 14.06.2018 17:51

Stolarczyk - jaki zarzad taki trener.

tomaso 14.06.2018 17:56

a Hiszpan - wg Migi - podał Wisłę do sądu - to co rozwiązali kontrakt czy jednak nie i będziemy płacić kolejnemu do końca ?

w0lno. 14.06.2018 18:01

Serce się kraje, jak człowiek widzi , co się dzieje z jego ukochanym klubem.

Quo vadis Wisło...

szprotson 14.06.2018 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomaso (Post 1504749)
a Hiszpan - wg Migi - podał Wisłę do sądu - to co rozwiązali kontrakt czy jednak nie i będziemy płacić kolejnemu do końca ?

widac ze Nasz Zarząd zna tylko jedno forme zakonczenia wspolpracy

bridgeburner 14.06.2018 18:06

A ja sie ku.rwa wczoraj ucieszylem jak sie okazalo, ze Moskal objal LKS i nam nie grozi jego powrót
Przy tym co teraz sie dzieje to zatrudnienie Okuki bylo genianym pomyslem, powrót Henia dobrym, ba nawet Teddy Pawlowski sie broni

szprotson 14.06.2018 18:10

prawde mowiac jakbym sie hibernował w hmm w 2007 i obudzil teraz,
kadra pt Stolar trener Sobol Jop - asystenci Głowa - dyrektor, była by dla mnie miazgą i w sumie na coś.takiego liczyłem, czyli na wiślacki kręgoslup pełen pracownikow pelnych pasji i umiejetnosci, pracujacych dla Wisły, dla idei, nie dla pieniędzy

silver03 14.06.2018 18:11

Umiejętności? Serio? :D

bridgeburner 14.06.2018 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1504753)
prawde mowiac jakbys sie hibernował w hmm w 2007 i obudzil teraz,
kadra pt Stolar trener Sobol Jop - asystenci Głowa - dyrektor, była by dla mnie miazgą i w sumie na coś.takiego liczyłem, czyli na wiślacki kręgoslup pełen pracownikow pelnych pasji i umiejetnosci, pracujacych dla Wisły, dla idei, nie dla pieniędzy

Myslisz, ze tak od razu, na dzien dobry powiedzieli Stolarowi, ze poki co na wyplaty nie ma co liczyc bo trzeba najpierw splacic Kiko, Carrillo i zapewne Sprzedawczyka? :rotfl:

bkl1988 14.06.2018 18:37

Taki będzie sztab
Stolarczyk trenerem Wisły w sztabie Soblewski i Jop i derektorem Głowacki, Sobol nie podjął się bo chce najpierw skończyc kurs UEFA pro a to może powodem absencji w niektóre dni

Bene Nati 14.06.2018 18:42

Stolarczyk?

Boże, czy my jesteśmy już tak biedni?

To chyba jakiś żart.

Szacunek dla niego bo godnie reprezentował barwy Wisły, ale... ręce opadają.



Po wielu latach czas sie zastanowić czy jest sens przedłużać karnet i wydawać pieniądze na kolejne odprawy trenerów.



Głowacki dyrektorem? Ma jakieś kontakty, wejścia itp..


Z wielkiej Wisły moich marzeń pozostała tylko nazwa, i historia.

Ogryzek 14.06.2018 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bene Nati (Post 1504757)
Stolarczyk?

Boże, czy my jesteśmy już tak biedni?

To chyba jakiś żart.

Szacunek dla niego bo godnie reprezentował barwy Wisły, ale... ręce opadają.



Po wielu latach czas sie zastanowić czy jest sens przedłużać karnet i wydawać pieniądze na kolejne odprawy trenerów.



Głowacki dyrektorem? Ma jakieś kontakty, wejścia itp..


Z wielkiej Wisły moich marzeń pozostała tylko nazwa, i historia.

Przecież tak jest od 7 lat. Wiec skąd to nagłe dzisiejsze odkrycie?

Nie wiem czy będzie Stolarczyk, czy ktoś tam inny ale czy przystoi kibicowi Wisły pisać " czas sie zastanowić czy jest sens przedłużać karnet ". Jakbyśmy grali w IV lidze na co się zanosiło za czasów Meresińskiego to przestałbyś chodzić na mecze?

Bene Nati 14.06.2018 18:54

Nie chodzi o brak wyników stricte sportowych, ale seryjne marnotrawienie pieniędzy.



Miało być skromnie, ale schludnie.

A jest to samo co za Cupiała w ostatnim okresie.
Syf.



Karnet... i tak kupię. Wisła jak nałóg.



Orientuje się ktoś jaki "styl" preferuje Stolarczyk?

Defensywny, równowaga, ofensywny?

Pewnie naopowiadał jakichś bajek o krakowskiej piłce i zarząd już jest w nim zakochany.

Tak jak to miało miejsce półtora roku temu gdy Carillo rozmawiał z Sarapatą.

brylant17 14.06.2018 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomaso (Post 1504749)
a Hiszpan - wg Migi - podał Wisłę do sądu - to co rozwiązali kontrakt czy jednak nie i będziemy płacić kolejnemu do końca ?

Kto bogatemu zabroni widać,że kontrola klubu wymknęła się z pod kontroli....

El'kabat 14.06.2018 19:21

Stolarczyk ma w ogóle jakiekolwiek doświadczenie w trenerce seniorskiego zespołu, czy tylko 14 meczy w Pogoni?

Dlaczego wyciągamy ogóra, który pracuje jako dyrektor sportowy, a na Wiśle Kraków ma się uczyć trenerki w seniorskiej piłce ?
To może chce zacząć trzecie stanowisko w karierze, po byciu trenerem i dyr. sportowym. Np. skauta na bałkanach?


Komuś sufit na łeb spadł.

Coglin 14.06.2018 19:27

Dlatego, że nikt inny nie chce trenować Wisły.

Co możemy zaoferować trenerowi oprócz charytatywnej pracy?

aNouc 14.06.2018 19:31

Wczesniej tez niby nie chcial a przyszedl Carrillo ktory prowadzil Videoton i Hajduk Split

Kazdy tylko czeka na telefon od Wisly ale widocznie postawiono na nowy projekt, bo Stolarczyka zaklepal tez Glowacki wiec idzie nowe : Glowacki , Sobolewski , Stolarczyk, Jop, wislacki projekt

Zobaczymy co z tego wyjdzie

emjot 14.06.2018 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1504763)
Stolarski ma w ogóle jakiekolwiek doświadczenie w trenerce seniorskiego zespołu, czy tylko 14 meczy w Pogoni?

Dlaczego wyciągamy ogóra, który pracuje jako dyrektor sportowy, a na Wiśle Kraków ma się uczyć trenerki w seniorskiej piłce ?
To może chce zacząć trzecie stanowisko w karierze, po byciu trenerem i dyr. sportowym. Np. skauta na bałkanach?


Komuś sufit na łeb spadł.

ten pan nazywa się STO LAR CZYK

Maciej w dodatku
proponuję się douczyć a nie wygłupiać takimi tekstami

TIR_DO_SŁUBIC 14.06.2018 19:33

Oby ten projekt trwał dłużej niż projekt hiszpański.

maciekkk 14.06.2018 19:33

Jedyne co mnie trzymie przy życiu to to, że co się mówi o Wisełce, że będzie fatalnie itd. to okazuje się, że wcale tak źle nie jest ;)

Przykłady: przychodził Kiko - wielki lament a nie było tak źle jak miało być.

Odchodził Brlek i Mąka - zaraz spadniemy...

Przychodził Carlitos - co to za odpad...

Więc jakoś to będzie :)

brylant17 14.06.2018 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1504768)
Oby ten projekt trwał dłużej niż projekt hiszpański.

W zimie kolejna zmiana

Hives4 14.06.2018 19:39

Był holenderski, hiszpański, teraz jest wiślacki. Jaki kraj następny? Przypominam, że przepisy ograniczają nas do UE. Może dla odmiany projekt grecki lub brytyjski?

wściekłe pięści węża 14.06.2018 19:41

Rzygać się chce od tego malkontenctwa. Grupa ludzi z tego forum wyspecjalizowała się w jechaniu po swoich. Przyjęliście z radością jakiegoś Kiko z dupy świata, a ludziom, którzy Wiśle oddali najlepsze lata kariery i NIGDY nie zawiedli (Głowa, Sobol) odmawiacie nawet kredytu zaufania. Co bardziej jebnięci nawet na Wisłę nie chcą chodzić, bo nie taki trener będzie. :lol:


Z całego serca życzę powodzenia nowemu sztabowi i na pewno będę Ich wspierał z trybun. To jest minimum na co zasłużyli swoją wieloletnią grą dla Wisły.

regan 14.06.2018 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bene Nati (Post 1504757)
Stolarczyk?

Boże, czy my jesteśmy już tak biedni?

To chyba jakiś żart.

Szacunek dla niego bo godnie reprezentował barwy Wisły, ale... ręce opadają.



Po wielu latach czas sie zastanowić czy jest sens przedłużać karnet i wydawać pieniądze na kolejne odprawy trenerów.



Głowacki dyrektorem? Ma jakieś kontakty, wejścia itp..


Z wielkiej Wisły moich marzeń pozostała tylko nazwa, i historia.


Wychodzi właśnie w takich momentach

Kibic sukcesu...

A z nazwy nicka pozostało puste hasło...

Elendil 14.06.2018 19:48

w sumie wygląda to tak koszmarnie źle, że - jak to w ekstraklasie bywa - może się okazać, że jest całkiem nieźle.


A w każdym razie, jak będzie faktycznie źle, jak każdy prorokuje, to przynajmniej nikt się nie rozczaruje...

Bene Nati 14.06.2018 20:01

Regan, kolego.



Ten kibic sukcesu opuścił w ostatniej dekadzie tyle meczów na R22, że na palcach jednej ręki można by je zliczyć.

A Ty?
Powtórzę, brak stabilizacji, kolejne odprawy na trenerów zniechęcają do wydawania ciężko zarobionych pieniędzy. Nie brak sukcesu sam w sobie.

Ja wydam, ale szczerze nie dziwie się ludziom.

To trzeba być chyba fanatykiem.



W sumie... ten projekt "Wislacki" jak go nazywacie... lepszy taki na szczeblu ekstraklasy niż w IV lidze, która była o krok.

szczepans21 14.06.2018 20:11

Moskal brzmi z perspektywy jak marzenie.

Trzymam kciuki mimo znacznej odległości.

Pozostaje nam tylko WIARA i NADZIEJA

MIŁOŚĆ jest jedna i niezmienna.

AVE.

wester 14.06.2018 20:18

Najbardziej jestem zdziwiony zachowaniem Sobola...
Mógł chłop być pierwszym trenerem, pokazać się... wybić, nakręcić swoją trenerską karierę,... tymczasem wybrał wykonywanie poleceń faceta zza biurka z drugiej części Polski którego doświadczenie w trenerce jest znikome tak samo jak jego, wybrał bycie w cieniu faceta który o jego drużynie ma pojęcie znikome, który nie zna tych zawodników który nie będzie potrafił pogadać z nimi po hiszpańsku. Strasznie dziwna decyzja Radka bo facet startujący z niższego pułapu niż on chwyta jego szanse.

Vinci 14.06.2018 20:20

Cytat:

Jego asystentami mają zostać Radosław Sobolewski i Mariusz Jop. I tutaj ważna uwaga. Zanim Wisła rozpoczęła rozmowy ze Stolarczykiem, zaproponowała przejęcie zespołu na stałe Sobolewskiemu. Ten jednak odmówił. Jako główny powód podał fakt, że jest na kursie UEFA Pro, co powodować będzie kilkudniowe absencje w Krakowie, gdy odbywać się będą zjazdy w Szkole Trenerów PZPN. Sobolewski uznał, że nie może sobie pozwolić na wzięcie pełnej odpowiedzialności za zespół w takiej sytuacji. I wtedy zrodził się pomysł z zatrudnieniem Macieja Stolarczyka, któremu „Sobol” miałby asystować. Jeśli chodzi o Mariusza Jopa, to opuści on zespół juniorów i na dobre przejmie obowiązki w pierwszej drużynie. Do ekipy, która będzie grała w Centralnej Lidze Juniorów, zatrudniony ma być nowy szkoleniowiec, choć w Wiśle chcieliby, żeby był to trener również mocno związany z klubem.

/
Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ztabu,13259877

Wojtas 14.06.2018 20:36

Przy Stolarczyku takie nazwiska jak Wdowczyk,Bartoszek nawet Kiko Ramirez brzmią dumnie.

Quo vadis Wisło? czy jest tak zle ze bierzemy woźnego z Pogoni? Panie jakich to czasów dożyłem...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl