![]() |
Spodziewam sie dwoch remisow - Lech na trudnym terenie zagra na 0:0. Legia na wlasnych smiesiach stac na 1:1.
|
Cytat:
Ja po ostatnich kilku latach jestem bardzo umiarkowanym optymistą. Na papierze polskie drużyny to faworyci, ale nie z takimi kelnerami nasi już przegrywali. Wisełka dwukrotnie zaliczyła wtopy ze spadkowiczami(Valerenga i Vittoria), Legia z będącą wówczas na ostatnim bodaj miejscu Austrią Wiedeń, o pucharowych zdobyczach Lecha to żal nawet pisać... |
Więc prośmy Boga by ten rok dał nam więcej urodzaju niż poprzednie, bo dłużej tak żyć nie można. Ile lat z rzędu jesteśmy już głodni jakichś sukceców?
|
Cytat:
|
Majstry na 0:0 lub 1:1
Legia 1:0. |
widzę że jakieś brazylijskie nazwiska w tej Chelsea, sędzia z Anglii, także już majstry pograły. :D
co do wyników, 0:0 Lecha, Legia 2:1. |
Lech przegra, Legia zremisuje.
|
nieźle, ok 25 tyś ludzi na meczu Xazar-Lech. Ok 80 osób z Poznania
|
Cytat:
|
Odbiegając trochę od tematu to zszokowały mnie wyniki zespołów z Kazachstanu. Co prawda wszystkie osiągnięte na ich boiskach, a wiadomo jak się tam gra po takiej podróży, ale jednak to też jest coś.
LM: Aktobe - Sherif Tiraspol 1-0 UEFA: Shaktar Karagandy - Debrecen 1-1 Tobol Kostanaj - Austria Wiedeń 1-0 |
Moj sasiad polecial wczoraj do Rygi na mecz Saint Pats z Olimpsem.
8 ich polecialo. Caly "MLYN" :lol: |
Wlasnie sobie patrze na meczyk Majstrow i narazie bez niespodzianki, czyli padaka... Mam nadzieje ze uda im sie wcisnac jakiegos farfocla, bo odpasc z tymi kolesiami to byloby juz troszke przegiecie ;]
|
Tylko pomarzyc zeby polskie zespoly takie wyniki osiagaly choc Lech narazie calkiem niezle - myslalem, ze bedzie barziej obrona Czestochowy.
|
jest dobrze, ale niestety jak będzie remis Lech przejdzie dalej, bo u siebie na pewno wygrają.
Dobrze by było jakby Xazar coś strzelił nie tracąc nic, choć będzie to trudne bo graja taką padakę że ja z chłopakami z osiedla zagrałbym lepiej |
Lex gra tak jak Polska w drugiej połowie z Austrią. Niby więcej przy piłce, niby jakieś akcjie, ale to i tak o kanty dupy rozbić. A najlepszy na boisku jest Jakoba Bamba :D
p.s. ale ten komentaror pierdzieli od rzeczy. p.s.2 ładnie się prezentuje reklama Amiki. |
jak na początek sezonu niezły mecz Lecha , ten Rengifo jakis cieniutki, ale trzeba przyznac ze Azerowie zostawiają miejsca a miejsca
|
Dla mnie to jest trochę śmieszne, jedzie polska drużyna do Azerbejdżanu i gra asekuracyjnie wystawiając jednego napastnika. Przecież widać, że przeciwnik Lecha o obronie pojęcie ma marne, przyciśnięci się gubią. Zamiast postawić na ofensywę, włożyć ogórkom 2 bramki i mieć spokój my wolimy się bronić i czekać na kontry.
|
Nie podoba mi ten nowy nabytek Lecha Stilić. Nie chcę faceta oceniać bo jednym w dodatku nie pełnym meczu ale koleś wstrzymuje zbyt dużo akcji, piłką plącze mu się pod nogami i wdaję się w nie potrzebne dryblingi. Nie dopatrzyłem się jakiegoś dobrego zagrania tego zawodnika w pierwszej części spotkania. Koleś jest młody, a więc wszystko przednim, jednak ja nie mam nic przeciwko temu aby w lidze grał tak jak teraz.
|
A mi się podoba.
Najlepiej jakby cała ich 11 wyglądała jak ten Stilic. |
Cytat:
|
No i 1-0 Lewandowski szaleje :D
|
Szaleje.. cóż to była za akcja, cóż za strzał, cóż za gol, coś niesamowitego!
|
Ładna bramka. Koleś wie co zrobić w polu karnym. Szkoda że nie trafił do nas bo jako zmiennik by się przydał.
Arboleda jak zwykle fajnie gra, a Stilic faktycznie trochę słąbą ma technikę użytkową i gdzie ta szybkość?:) Ale jednak napastników mamy lepszych od Lecha. Przynajmniej na razie. |
Cytat:
|
Grunt to zwyciestwo.. a w jakim stylu? Kto bedzie na to pozniej zwracal uwage :]
|
Cytat:
|
Dobrze, że Lech gra już praktycznie dalej. Są nam potrzebne wyniki.
Mam nadzieję że na trudnego rywala dopiero trafią w 1 rundzie PS. Legii też życzę szczęścia. |
Cytat:
|
No, no jestem podn wrazeniem. Lex potwierdzil, ze ma podstawy zeby walczyc o tytul - nie pamietam kiedy polska druzyna stworzyla sobie tyle sytuacji w jakims meczu pucharowym. Nowi zawodnicy calkiem spoko sie pokazali: mi sie Stilic podobal, Lewandowski potwierdzil umiejetnosci snajperskie ale dla nas byl za krotki, a Arboleda to uznana firma.
|
Lech musiał wygrać i wygrał - tylko pogratulować. Natomiast styl pozostawia wiele do życzenia. Choć jak się zastanowić, to z takim przeciwnikiem trudno grać z wielkim polotem.
|
Lech znacznie lepszy i zasłużenie wygrywa, choc mógł wyżej. Ten Chazar to bardzo słabiutka drużyna nawet groźnej sytuacji nie mieli. Nowi w Lechu pokazali sie solidnie i ja widze potencjał w tym Stiliciu choc troche samolubnie grał. Teraz czas na Legie.
|
Ja myślę, że dzisiejszy rywal Lecha miałby problem z utrzymaniem się w naszej nowej 1. lidze. Przepraszam- w nowej to może z awansem. Ogólnie poziom meczu nienadzwyczajny, Silić, czy jak mu tam raczej najlepszym piłkarzem ligi nie będzie, a Lewandowski - ten ma szansę stać się odkryciem sezonu.
Oczywiście wszystko zweryfikuje liga, bo mecz z takim rywalem to nic innego jak zwykły sparing, co było widać po grze Lecha. Z jednej strony możecie pisać jaki to Lech nieudolny, z drugiej bić konia z rozkoszy nad jego grą - tak, niestety, na tym forum tacy też są - myślą, że innych tym zdenerwują, albo se popuszczą ciśnienie - ich wybór. Ja jednak o taką ocenę się nie pokuszę, gdyż mecz był absolutnie niemiarodajny. To tak, jakby powiedzieć, że Legia spadnie z ligi bo z Basel 1-6 przegrała... |
Punkciki na slabeuszach trzeba zdobywać,teraz czas na Legię.
Wreszcie Trzeba zaczac zdobywac jakies punkciki do rankingu Uefa,abyśmy w przyszłosci nie musieli grac od 1 rundy. |
I który tu znawca dalej bedzie mówił,ze Lewandowski dla Wisły był za cienki??
Przepraszam nie tu ,tylko w temacie "Polityka transferowa...." |
no i Leszek całkiem przyzwoicie zagrał. patrząc na nasze ostatnie mecze klubowe na tamtych terenach, to należy się im szacunek za zwycięstwo i kilka niezłych akcji. powinni dalej awansować.
dobry ten Stilic, będą z niego ludzie. ps. komentator padaka, reklama Amici ładna. ;) |
Oczywiście, takiego rywala też trzeba umieć pokonać. A można i przegrać jak Austria Wiedeń z Toboł Kostanaj. Kazachowie pokonali przed własną publicznością zespół Jacka Bąka 1:0
Mnie osobiście zdziwiła wysoka frekwencja w stolicy, która przyszła obejrzeć drużynę co by się nie oszukiwać z niskiej półki i z niewielkimi szansami na grę dalej...:shock: teraz jeszcze Legia |
Zazdroszczę Lechowi tego Lewandowskiego.Jest chłop, co nie miara.
|
Tak jak pisajem juz od samego jego transferu do nas - Stilić o ile nei zostanie zmarnowany bedzie anjwieksza gwiazda jaka śmigala po naszych boiskach od wprowadzenia możliwości transferów w Polskiej piłce. Grał troche samolubnie i chaotycznie, ale już widać że za rok czasu technika bedzie wyprzedzał najlepszych a i strzał i warunki ma dobre.
|
Nieźle się Lech zaprezentował. Podobali mi się zarówno Stilić jak i Lewandowski. Biorąc pod uwagę, że Lech nie jest raczej jeszcze w szczytowej formie można stwierdzić, że drużyna ta jest mocniejsza niż w poprzednim sezonie.
Zobaczymy co pokaże Legia. Uważam, że powinni bez problemów wygrać. |
Dobry mecz Lecha,troche żal niewykrzystanych sytuacji.Sądze że kolejorz w tej edycji PUEFA może się zaprezentować podobnie jak Groclin rok temu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl