Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

dynek.pl 17.07.2008 15:51

Spodziewam sie dwoch remisow - Lech na trudnym terenie zagra na 0:0. Legia na wlasnych smiesiach stac na 1:1.

wolfy 17.07.2008 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Amfre (Post 569138)
W sumie nie spodziewam sie dziś porażki. Na tym etapie eliminacji Lech i Legia nie powinni mieć problemów. Obie drużyny maja doś silny skład i potencjał, dokonały kilku wzmocnień. Będą za to bardzo silnymi rywalami dla nas w walce o MP.

Będę oglądał Legię z Białorusinami i życzę im powodzenia.

Ech, ta młodość:D

Ja po ostatnich kilku latach jestem bardzo umiarkowanym optymistą. Na papierze polskie drużyny to faworyci, ale nie z takimi kelnerami nasi już przegrywali. Wisełka dwukrotnie zaliczyła wtopy ze spadkowiczami(Valerenga i Vittoria), Legia z będącą wówczas na ostatnim bodaj miejscu Austrią Wiedeń, o pucharowych zdobyczach Lecha to żal nawet pisać...

Amfre 17.07.2008 16:06

Więc prośmy Boga by ten rok dał nam więcej urodzaju niż poprzednie, bo dłużej tak żyć nie można. Ile lat z rzędu jesteśmy już głodni jakichś sukceców?

Wojtas 17.07.2008 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 569162)
Spodziewam sie dwoch remisow - Lech na trudnym terenie zagra na 0:0. Legia na wlasnych smiesiach stac na 1:1.

Jak mam juz obstawiac,to Legia jednak powinna u siebie wygrac,pewnie po jakis farfoclach ale jednak powinna dac rade,natomiast Lech moze miec ciezko z tymi Azerami ,biegają jak dzicy w dzungli,w dodatku tam sa jakies upaly i,nigdy nic nie wiadomo.Pozatym niech ktos wskaze wyzszosc futbolu w Polsce od tego w Azerbejdzanie,oprocz tego ze ci drudzy sa 5x bardziej wybiegani:)

Maćko 17.07.2008 16:11

Majstry na 0:0 lub 1:1
Legia 1:0.

Gucio25 17.07.2008 16:40

widzę że jakieś brazylijskie nazwiska w tej Chelsea, sędzia z Anglii, także już majstry pograły. :D
co do wyników, 0:0 Lecha, Legia 2:1.

MCX 17.07.2008 16:50

Lech przegra, Legia zremisuje.

ToTylkoJa 17.07.2008 16:52

nieźle, ok 25 tyś ludzi na meczu Xazar-Lech. Ok 80 osób z Poznania

saklak1906 17.07.2008 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 569225)
Lech przegra, Legia zremisuje.

dolanczam sie Legia wymeczy remis a Leszki polegna

nce 17.07.2008 16:58

Odbiegając trochę od tematu to zszokowały mnie wyniki zespołów z Kazachstanu. Co prawda wszystkie osiągnięte na ich boiskach, a wiadomo jak się tam gra po takiej podróży, ale jednak to też jest coś.

LM:

Aktobe - Sherif Tiraspol 1-0

UEFA:

Shaktar Karagandy - Debrecen 1-1

Tobol Kostanaj - Austria Wiedeń 1-0

7 kotów 17.07.2008 17:37

Moj sasiad polecial wczoraj do Rygi na mecz Saint Pats z Olimpsem.
8 ich polecialo. Caly "MLYN" :lol:

Crusi 17.07.2008 17:42

Wlasnie sobie patrze na meczyk Majstrow i narazie bez niespodzianki, czyli padaka... Mam nadzieje ze uda im sie wcisnac jakiegos farfocla, bo odpasc z tymi kolesiami to byloby juz troszke przegiecie ;]

dynek.pl 17.07.2008 17:43

Tylko pomarzyc zeby polskie zespoly takie wyniki osiagaly choc Lech narazie calkiem niezle - myslalem, ze bedzie barziej obrona Czestochowy.

e 17.07.2008 17:46

jest dobrze, ale niestety jak będzie remis Lech przejdzie dalej, bo u siebie na pewno wygrają.
Dobrze by było jakby Xazar coś strzelił nie tracąc nic, choć będzie to trudne bo graja taką padakę że ja z chłopakami z osiedla zagrałbym lepiej

Elendil 17.07.2008 17:47

Lex gra tak jak Polska w drugiej połowie z Austrią. Niby więcej przy piłce, niby jakieś akcjie, ale to i tak o kanty dupy rozbić. A najlepszy na boisku jest Jakoba Bamba :D

p.s. ale ten komentaror pierdzieli od rzeczy.
p.s.2 ładnie się prezentuje reklama Amiki.

pan_premier 17.07.2008 17:47

jak na początek sezonu niezły mecz Lecha , ten Rengifo jakis cieniutki, ale trzeba przyznac ze Azerowie zostawiają miejsca a miejsca

ktulu 17.07.2008 17:52

Dla mnie to jest trochę śmieszne, jedzie polska drużyna do Azerbejdżanu i gra asekuracyjnie wystawiając jednego napastnika. Przecież widać, że przeciwnik Lecha o obronie pojęcie ma marne, przyciśnięci się gubią. Zamiast postawić na ofensywę, włożyć ogórkom 2 bramki i mieć spokój my wolimy się bronić i czekać na kontry.

westersyl 17.07.2008 17:57

Nie podoba mi ten nowy nabytek Lecha Stilić. Nie chcę faceta oceniać bo jednym w dodatku nie pełnym meczu ale koleś wstrzymuje zbyt dużo akcji, piłką plącze mu się pod nogami i wdaję się w nie potrzebne dryblingi. Nie dopatrzyłem się jakiegoś dobrego zagrania tego zawodnika w pierwszej części spotkania. Koleś jest młody, a więc wszystko przednim, jednak ja nie mam nic przeciwko temu aby w lidze grał tak jak teraz.

e 17.07.2008 17:59

A mi się podoba.
Najlepiej jakby cała ich 11 wyglądała jak ten Stilic.

mr_kwolf 17.07.2008 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 569273)
Nie podoba mi ten nowy nabytek Lecha Stilić. Nie chcę faceta oceniać bo jednym w dodatku nie pełnym meczu ale koleś wstrzymuje zbyt dużo akcji, piłką plącze mu się pod nogami i wdaję się w nie potrzebne dryblingi. Nie dopatrzyłem się jakiegoś dobrego zagrania tego zawodnika w pierwszej części spotkania. Koleś jest młody, a więc wszystko przednim, jednak ja nie mam nic przeciwko temu aby w lidze grał tak jak teraz.

a Smuda twierdzi że chciał go Arsenal :D ja patrząc na niego odnosze wrażenie że ma się za gwiazde i wszystko sam chce robić

Bobic 17.07.2008 18:32

No i 1-0 Lewandowski szaleje :D

e 17.07.2008 18:34

Szaleje.. cóż to była za akcja, cóż za strzał, cóż za gol, coś niesamowitego!

Daniel Alves 17.07.2008 18:38

Ładna bramka. Koleś wie co zrobić w polu karnym. Szkoda że nie trafił do nas bo jako zmiennik by się przydał.
Arboleda jak zwykle fajnie gra, a Stilic faktycznie trochę słąbą ma technikę użytkową i gdzie ta szybkość?:)

Ale jednak napastników mamy lepszych od Lecha. Przynajmniej na razie.

westersyl 17.07.2008 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 569288)
Szaleje.. cóż to była za akcja, cóż za strzał, cóż za gol, coś niesamowitego!

Ta ironia to z zazdrości ? Czy piszesz tak żeby się popisać ? Koleś ładnie strzelił z pierwszej piłki, widać że tak chciał i mu wyszło. Niby nic trudnego ale wielu polskich pierwszoligowych napastników tak nie potrafi.

arjen81 17.07.2008 18:38

Grunt to zwyciestwo.. a w jakim stylu? Kto bedzie na to pozniej zwracal uwage :]

saklak1906 17.07.2008 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 569288)
Szaleje.. cóż to była za akcja, cóż za strzał, cóż za gol, coś niesamowitego!

Troche mnie irytuje ten Pan komentujacy,smiem twierdzic ze nawet jak by szachy kometowal to by sie tak ekscytowal.

Daniel Alves 17.07.2008 18:41

Dobrze, że Lech gra już praktycznie dalej. Są nam potrzebne wyniki.
Mam nadzieję że na trudnego rywala dopiero trafią w 1 rundzie

PS. Legii też życzę szczęścia.

mic 17.07.2008 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 569293)
Troche mnie irytuje ten Pan komentujacy,smiem twierdzic ze nawet jak by szachy kometowal to by sie tak ekscytowal.

"wygrywajac mecz Lech pokazal ze chce w tym pucharze cos zdzialac" :lol:

dynek.pl 17.07.2008 18:51

No, no jestem podn wrazeniem. Lex potwierdzil, ze ma podstawy zeby walczyc o tytul - nie pamietam kiedy polska druzyna stworzyla sobie tyle sytuacji w jakims meczu pucharowym. Nowi zawodnicy calkiem spoko sie pokazali: mi sie Stilic podobal, Lewandowski potwierdzil umiejetnosci snajperskie ale dla nas byl za krotki, a Arboleda to uznana firma.

Illargui 17.07.2008 18:51

Lech musiał wygrać i wygrał - tylko pogratulować. Natomiast styl pozostawia wiele do życzenia. Choć jak się zastanowić, to z takim przeciwnikiem trudno grać z wielkim polotem.

Baala 17.07.2008 18:58

Lech znacznie lepszy i zasłużenie wygrywa, choc mógł wyżej. Ten Chazar to bardzo słabiutka drużyna nawet groźnej sytuacji nie mieli. Nowi w Lechu pokazali sie solidnie i ja widze potencjał w tym Stiliciu choc troche samolubnie grał. Teraz czas na Legie.

Maćko 17.07.2008 19:01

Ja myślę, że dzisiejszy rywal Lecha miałby problem z utrzymaniem się w naszej nowej 1. lidze. Przepraszam- w nowej to może z awansem. Ogólnie poziom meczu nienadzwyczajny, Silić, czy jak mu tam raczej najlepszym piłkarzem ligi nie będzie, a Lewandowski - ten ma szansę stać się odkryciem sezonu.
Oczywiście wszystko zweryfikuje liga, bo mecz z takim rywalem to nic innego jak zwykły sparing, co było widać po grze Lecha.
Z jednej strony możecie pisać jaki to Lech nieudolny, z drugiej bić konia z rozkoszy nad jego grą - tak, niestety, na tym forum tacy też są - myślą, że innych tym zdenerwują, albo se popuszczą ciśnienie - ich wybór. Ja jednak o taką ocenę się nie pokuszę, gdyż mecz był absolutnie niemiarodajny.
To tak, jakby powiedzieć, że Legia spadnie z ligi bo z Basel 1-6 przegrała...

Tobi1906 17.07.2008 19:01

Punkciki na slabeuszach trzeba zdobywać,teraz czas na Legię.
Wreszcie Trzeba zaczac zdobywac jakies punkciki do rankingu Uefa,abyśmy w przyszłosci nie musieli grac od 1 rundy.

Griszka30KR 17.07.2008 19:03

I który tu znawca dalej bedzie mówił,ze Lewandowski dla Wisły był za cienki??
Przepraszam nie tu ,tylko w temacie "Polityka transferowa...."

Gucio25 17.07.2008 19:05

no i Leszek całkiem przyzwoicie zagrał. patrząc na nasze ostatnie mecze klubowe na tamtych terenach, to należy się im szacunek za zwycięstwo i kilka niezłych akcji. powinni dalej awansować.
dobry ten Stilic, będą z niego ludzie.

ps. komentator padaka, reklama Amici ładna. ;)

Mario Nh 17.07.2008 19:07

Oczywiście, takiego rywala też trzeba umieć pokonać. A można i przegrać jak Austria Wiedeń z Toboł Kostanaj. Kazachowie pokonali przed własną publicznością zespół Jacka Bąka 1:0

Mnie osobiście zdziwiła wysoka frekwencja w stolicy, która przyszła obejrzeć drużynę co by się nie oszukiwać z niskiej półki i z niewielkimi szansami na grę dalej...:shock:

teraz jeszcze Legia

Pablo84 17.07.2008 19:07

Zazdroszczę Lechowi tego Lewandowskiego.Jest chłop, co nie miara.

Brozinhio 17.07.2008 19:10

Tak jak pisajem juz od samego jego transferu do nas - Stilić o ile nei zostanie zmarnowany bedzie anjwieksza gwiazda jaka śmigala po naszych boiskach od wprowadzenia możliwości transferów w Polskiej piłce. Grał troche samolubnie i chaotycznie, ale już widać że za rok czasu technika bedzie wyprzedzał najlepszych a i strzał i warunki ma dobre.

Arked 17.07.2008 19:11

Nieźle się Lech zaprezentował. Podobali mi się zarówno Stilić jak i Lewandowski. Biorąc pod uwagę, że Lech nie jest raczej jeszcze w szczytowej formie można stwierdzić, że drużyna ta jest mocniejsza niż w poprzednim sezonie.

Zobaczymy co pokaże Legia. Uważam, że powinni bez problemów wygrać.

Zbychu 17.07.2008 19:14

Dobry mecz Lecha,troche żal niewykrzystanych sytuacji.Sądze że kolejorz w tej edycji PUEFA może się zaprezentować podobnie jak Groclin rok temu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl