![]() |
Cytat:
Co do serialu a la BSG, to wymieniony Stargate Universe bardzo mi się podoba. Z klimatów SF polecam Farscape - zupełnie inny klimat niż dwa w/w, ale na mnie zrobił ogromne wrażenie. Moja prywatna czołówka - zaraz za BSG. Breaking Bad właśnie oglądam. Spoko, ale czegoś mu brakuje. |
dzięki
kiedyś oglądałem parę odcinków tego : http://www.filmweb.pl/serial/Firefly-2002-108606 nawet niezły ten western Sci-Fi |
coś co znalazłem zupełnie przez przypadek, a naprawdę się dobrze ogląda >> Durham County >> dobrze napisane, ciekawa intryga (jak wszystko, ma punkty do których można się przyczepić, ale nie wielkie) - wciąga.
Obie obecnie dostępne serie http://www.irfree.com/2010/06/29/dur...af/#more-52913 |
Cytat:
Takie moje osobiste spostrzeżenie i nie chce mi się z nikim kłócic:p Aha a jesli chodzi o dobre seriale to House M.D. (dr House) wymiata |
Ja jeszcze dodam Prison Break'a i LOSTy (aczkolwiek trochę się z tego tasiemiec zrobił). Dexter też niezły. Breaking Bad miażdży, to po prostu trzeba oglądnąć ;) .
|
Cytat:
No fakt, Rzym był świetny szkoda, ze nakręcili tylko 2 sezony. Breaking Bad tylko spoko? W którym odc. jesteś? |
Cytat:
|
Ja ostatnio wyczaiłem The Listener (Słyszący Myśli) i powiem Wam, że całkiem całkiem. Jedno co mnie drażni to brak powiązania między odcinkami. Lubię w serialach to 'zakończenie', które zmusza Cię do włączenia szybko następnego odcinka ;)
NCIS: LA - super. Przebija nawet NCIS, chociaż ciężko było się przestawić na początku. NCIS - j/w. Jeden z lepszych seriali. Ostatni sezon 24 - miód :) Aż szkoda że sie skończyło. |
Obejrzałem ostatnio hurtem cały sezon Rzymu i jestem pod niesamowitym wrażeniem. Serial mistrzostwo. Drugi sezon jest równie dobry?
Tudorowie to jest coś w tym stylu? Polecam jeszcze IT Crowd. Trochę dziwny humor ale kapitalny. Miejscami śmiałem się na głos, a to mi się zdarzało do tej pory jedynie na Przyjaciołach i Big Bang Theory :). Nie każdemu się spodoba bo jest strasznie "głupi"/absurdalny ale na pewno warto sprawdzić bo odcinki są krótkie, chyba niecałe 20 minut. |
ja tam polecę ... Persons Unknown
dopiero 3 odcinki, ale wkręt ciekawy :) |
Orientuje się ktoś skąd można ściągnąć napisy do "Paco i jego ludzie"?
Mogą być PL, mogą być ENG. |
Cytat:
może nie aż miażdży ale naprawdę jest dobry :) |
Potwierdzam, Breaking Bad - fajne :)
|
Powiedzcie co się stało z serialem "Dom Saddama". Czy nadal jest transmitowany, czy przerwali jego nadawanie?
|
A ja polecam Sons of Anarchy.
|
Jeżeli nie oglądał ktoś sezonu IV to niech nie ogląda tego trailera sezonu V.
Panie i Panowie Dexter powraca :) będzie się działo http://www.youtube.com/watch?v=CUbCMbW-BRE |
Cytat:
|
Skoro ze to forum to może sie wypowiem: Polecam wszystkim Dextera!! Zapewno wiekszosc go zna.
Moja lista to też Breking Bad i Six feet under. |
Cytat:
a nowy Dexter juz leci ? |
4 sezon ma być na Lipiec... 2011.
|
Cytat:
a może trochę po za gatunkiem polecam The IT Crowd serial komediowy rewelacja jak dla mnie nie wiem czemu tak późno na to trafiłem :) |
Cytat:
|
Co polecicie dla osoby której podobały/podobają się seriale: LOST, Prison Break, Breaking Bad, Dexter. Tylko takie, żeby napisy PL w sieci do nich były :P .
Oglądał ktoś Outlaw? http://www.filmweb.pl/serial/Outlaw-2010-570115 |
http://film.onet.pl/seriale/0,2226282,wiadomosc.html
czy ktoś to oglądał ? |
Cytat:
w każdym odcinku inna zagadka kryminalna rozwiązywana, serial z pewnym humorem wątkiem też jest pewne napięcie między głownymi bohaterami, iskrzy :) koniec spojlerowania, polecam do oglądania. chociaż, jak każdy serial ostatnio, polecałbym z napisami niż z lektorem w tv... :) |
Cytat:
|
Skonczylem ogladac Heroesow po I serii i nie wiem czy wznawiac ogladanie ? Warto ? Dzieje sie cos ciekawego ?
|
A ja się przyznam że oglądam "The Vampire diaries" - usprawiedliwiam się że w miłym towarzystwie :-p
|
Cytat:
Oglądałem wszystkie sezony na bieżąco, ale tylko pierwszy był ciekawy. Oglądacie Boarwalk Empire? Lata 20 w USA czas prohibicji, polecam. edit: zapomniałem o Walking Dead od AMC (Mad Men, Breaking Bad): http://www.youtube.com/watch?v=JwpatSeulLs&hd=1 |
"The Wire" ktoś oglądał? Szukałem w necie, ale nie ma nigdzie "on-line", więc chcę wiedzieć czy warto to ściągać :P
|
Cytat:
|
Cytat:
wciaga jak diabli - a 60 godzin to jednak jest co ogladać Szczególnie pierwszy sezon to jest masterpiece - najlepsze z klimatów policyjnych co kiedykolwiek powstało w telewizji |
Cytat:
nie wierze, musze to sprawdzic :) |
w The Wire może sie za dużo nie dzieje ale ma bardzo fajny klimat
ściągałem z torrenta i napisy z napi projekt |
Oglada ktos Event ? Warto ? Podobno 'nastepca' Losta ?
|
Jak ktoś lubi tematykę zombie, to polecam The Walking Dead :) Bardzo mi się podoba, choć w dwóch ostatnich odcinkach autorzy spuścili z tonu. Najgorsze, że pierwszy sezon miał tylko 6 odcinków (6 grudnia ostatni) a na następny sezon trzeba czekać prawie rok :(
|
kurde przerwa w Housie, South Parku, w poniedziałek się Dexter kończy... polecacie coś? ściągam właśnie The Walking Dead ale to ma tylko 6 odc. Z ostatnich seriali widziałem Spartacusa i Pacyfik.
|
Cytat:
|
Moze ktos wrzucic linki do sciagniecia pierwszego odcinka Event? Wszytkie ktore znalazlem juz wygasly;/
|
Cytat:
The Event s01 e01 - I Haven't Told You Everything pliki .avi 350 MB Kod:
http://hotfile.com/dl/86007490/8794289/The.Event.S01E01.HDTV.XviD-LOL.part1.rar |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl