Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Seriale - temat zbiorczy. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=972)

Krissu 01.07.2010 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 925210)
Dexter, Breaking Bad, Weeds, Californication, Spartacus: Blood and Sand.
Wszystkie bardzo dobre :).

Nie porównujcie nawet genialnego serialu jakim był Rzym ze Spartacusem. Nie ten poziom. :>

Co do serialu a la BSG, to wymieniony Stargate Universe bardzo mi się podoba.

Z klimatów SF polecam Farscape - zupełnie inny klimat niż dwa w/w, ale na mnie zrobił ogromne wrażenie.

Moja prywatna czołówka - zaraz za BSG.

Breaking Bad właśnie oglądam. Spoko, ale czegoś mu brakuje.

Lemoniadowy Joe 01.07.2010 20:48

dzięki

kiedyś oglądałem parę odcinków tego : http://www.filmweb.pl/serial/Firefly-2002-108606

nawet niezły ten western Sci-Fi

dostuffca 01.07.2010 20:57

coś co znalazłem zupełnie przez przypadek, a naprawdę się dobrze ogląda >> Durham County >> dobrze napisane, ciekawa intryga (jak wszystko, ma punkty do których można się przyczepić, ale nie wielkie) - wciąga.

Obie obecnie dostępne serie http://www.irfree.com/2010/06/29/dur...af/#more-52913

crazykaro 01.07.2010 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 925227)
czyli nie ma nic na tym poziomie , bo nie wiem nie siedzę w temacie?

Bo chodziło ci chyba o seriale podobne do tych wymienionych a nie na poziomie. O ile Rzymu nie oglądalem bo nie lubie tego typu produkcji to BG jest, jeśli chodzi o poziom, nie najwyższych lotów, co nie znaczy że jest słaby, bo wielu osobom się podoba.
Takie moje osobiste spostrzeżenie i nie chce mi się z nikim kłócic:p

Aha a jesli chodzi o dobre seriale to House M.D. (dr House) wymiata

R33 01.07.2010 22:07

Ja jeszcze dodam Prison Break'a i LOSTy (aczkolwiek trochę się z tego tasiemiec zrobił). Dexter też niezły. Breaking Bad miażdży, to po prostu trzeba oglądnąć ;) .

Młyniu_Miechów 02.07.2010 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 925230)
Nie porównujcie nawet genialnego serialu jakim był Rzym ze Spartacusem. Nie ten poziom. :>

Co do serialu a la BSG, to wymieniony Stargate Universe bardzo mi się podoba.

Z klimatów SF polecam Farscape - zupełnie inny klimat niż dwa w/w, ale na mnie zrobił ogromne wrażenie.

Moja prywatna czołówka - zaraz za BSG.

Breaking Bad właśnie oglądam. Spoko, ale czegoś mu brakuje.


No fakt, Rzym był świetny szkoda, ze nakręcili tylko 2 sezony. Breaking Bad tylko spoko? W którym odc. jesteś?

Krissu 02.07.2010 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 925638)
No fakt, Rzym był świetny szkoda, ze nakręcili tylko 2 sezony. Breaking Bad tylko spoko? W którym odc. jesteś?

3 odc 2 sezonu.

dj_ibutti 02.07.2010 22:40

Ja ostatnio wyczaiłem The Listener (Słyszący Myśli) i powiem Wam, że całkiem całkiem. Jedno co mnie drażni to brak powiązania między odcinkami. Lubię w serialach to 'zakończenie', które zmusza Cię do włączenia szybko następnego odcinka ;)

NCIS: LA - super. Przebija nawet NCIS, chociaż ciężko było się przestawić na początku.

NCIS - j/w. Jeden z lepszych seriali.

Ostatni sezon 24 - miód :) Aż szkoda że sie skończyło.

Awe 03.07.2010 11:26

Obejrzałem ostatnio hurtem cały sezon Rzymu i jestem pod niesamowitym wrażeniem. Serial mistrzostwo. Drugi sezon jest równie dobry?
Tudorowie to jest coś w tym stylu?

Polecam jeszcze IT Crowd. Trochę dziwny humor ale kapitalny. Miejscami śmiałem się na głos, a to mi się zdarzało do tej pory jedynie na Przyjaciołach i Big Bang Theory :). Nie każdemu się spodoba bo jest strasznie "głupi"/absurdalny ale na pewno warto sprawdzić bo odcinki są krótkie, chyba niecałe 20 minut.

szprotson 03.07.2010 12:00

ja tam polecę ... Persons Unknown

dopiero 3 odcinki, ale wkręt ciekawy :)

Krissu 08.07.2010 15:43

Orientuje się ktoś skąd można ściągnąć napisy do "Paco i jego ludzie"?

Mogą być PL, mogą być ENG.

Lemoniadowy Joe 13.07.2010 08:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 925342)
... Breaking Bad miażdży, to po prostu trzeba oglądnąć ;) .


może nie aż miażdży ale naprawdę jest dobry :)

dj_ibutti 14.07.2010 19:17

Potwierdzam, Breaking Bad - fajne :)

maksinho 14.07.2010 20:35

Powiedzcie co się stało z serialem "Dom Saddama". Czy nadal jest transmitowany, czy przerwali jego nadawanie?

Lucas 14.07.2010 20:49

A ja polecam Sons of Anarchy.

mcovalski 19.09.2010 20:51

Jeżeli nie oglądał ktoś sezonu IV to niech nie ogląda tego trailera sezonu V.
Panie i Panowie Dexter powraca :) będzie się działo

http://www.youtube.com/watch?v=CUbCMbW-BRE

Gordian 20.09.2010 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 925225)
Na poziomie ?? :lol:
Podobny do Battlestar jest nowy Stargate Universe. Zupełnie inny od tych starych Stargatów

Pierwszy sezon Universe wieje nudą na kilometr. Jest to taka, nieudana próba zrobienia czegoś ambitnego, gdzie główną rolą miały grać relacje międzyludzkie. Wyszła nudna kaszana z przewidywalnym scenariuszem. Jedyny dobry odcinek to ten zatytułowany o ile dobrze pamiętam: "Czas". Miało to być coś na wzór właśnie BSG, ale do Galactici nie dorasta do pięt. Nie wiem jak jest w drugim sezonie.

BRTS39 20.09.2010 19:12

Skoro ze to forum to może sie wypowiem: Polecam wszystkim Dextera!! Zapewno wiekszosc go zna.
Moja lista to też Breking Bad i Six feet under.

Lemoniadowy Joe 20.09.2010 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 934466)
Potwierdzam, Breaking Bad - fajne :)

kiedy będzie następny sezon 4 ktoś wie ?

a nowy Dexter juz leci ?

dj_ibutti 20.09.2010 22:49

4 sezon ma być na Lipiec... 2011.

Lemoniadowy Joe 30.09.2010 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 983893)
4 sezon ma być na Lipiec... 2011.

dzięki


a może trochę po za gatunkiem polecam The IT Crowd serial komediowy rewelacja jak dla mnie nie wiem czemu tak późno na to trafiłem :)

pozdi91 30.09.2010 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 983759)
Skoro ze to forum to może sie wypowiem: Polecam wszystkim Dextera!! Zapewno wiekszosc go zna.
Moja lista to też Breking Bad i Six feet under.

Dextera również jak najbardziej polecam! Zachęcony postami w innym temacie zacząłem także oglądać Breaking Bad i musze powiedzieć, że zapowiada się świetnie.

R33 02.10.2010 18:47

Co polecicie dla osoby której podobały/podobają się seriale: LOST, Prison Break, Breaking Bad, Dexter. Tylko takie, żeby napisy PL w sieci do nich były :P .

Oglądał ktoś Outlaw?
http://www.filmweb.pl/serial/Outlaw-2010-570115

mcovalski 07.10.2010 21:05

http://film.onet.pl/seriale/0,2226282,wiadomosc.html
czy ktoś to oglądał ?

avangarda 07.10.2010 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 991989)

ja, mi sie podoba :)
w każdym odcinku inna zagadka kryminalna rozwiązywana, serial z pewnym humorem
wątkiem też jest pewne napięcie między głownymi bohaterami, iskrzy :)
koniec spojlerowania, polecam do oglądania.
chociaż, jak każdy serial ostatnio, polecałbym z napisami niż z lektorem w tv... :)

Młyniu_Miechów 07.10.2010 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 990303)
Co polecicie dla osoby której podobały/podobają się seriale: LOST, Prison Break, Breaking Bad, Dexter. Tylko takie, żeby napisy PL w sieci do nich były :P .

Oglądał ktoś Outlaw?
http://www.filmweb.pl/serial/Outlaw-2010-570115

Sprawdź Sons of Anarchy, z nowych The Event może Ci się spodoba (3 odc. wyszły do tej pory).

mic 16.11.2010 10:29

Skonczylem ogladac Heroesow po I serii i nie wiem czy wznawiac ogladanie ? Warto ? Dzieje sie cos ciekawego ?

Kocur 16.11.2010 10:33

A ja się przyznam że oglądam "The Vampire diaries" - usprawiedliwiam się że w miłym towarzystwie :-p

Młyniu_Miechów 16.11.2010 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1012211)
Skonczylem ogladac Heroesow po I serii i nie wiem czy wznawiac ogladanie ? Warto ? Dzieje sie cos ciekawego ?


Oglądałem wszystkie sezony na bieżąco, ale tylko pierwszy był ciekawy.

Oglądacie Boarwalk Empire? Lata 20 w USA czas prohibicji, polecam.

edit:

zapomniałem o Walking Dead od AMC (Mad Men, Breaking Bad): http://www.youtube.com/watch?v=JwpatSeulLs&hd=1

dj_ibutti 16.11.2010 12:50

"The Wire" ktoś oglądał? Szukałem w necie, ale nie ma nigdzie "on-line", więc chcę wiedzieć czy warto to ściągać :P

dostuffca 16.11.2010 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1012269)
"The Wire" ktoś oglądał? Szukałem w necie, ale nie ma nigdzie "on-line", więc chcę wiedzieć czy warto to ściągać :P

Warto to mało powiedziane - jeden z najlepszych seriali, które oglądałem, ale widziałem ich dużo. Top3 bez dwóch zdań. Sprawdź forumw.org.

bridgeburner 16.11.2010 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1012269)
"The Wire" ktoś oglądał? Szukałem w necie, ale nie ma nigdzie "on-line", więc chcę wiedzieć czy warto to ściągać :P

Pod warunkiem ,że masz dużo czasu
wciaga jak diabli - a 60 godzin to jednak jest co ogladać
Szczególnie pierwszy sezon to jest masterpiece - najlepsze z klimatów policyjnych co kiedykolwiek powstało w telewizji

Młyniu_Miechów 16.11.2010 13:23

Cytat:

BB przy the wire to leciutki serial familijny ;]
opinia z filmweba..

nie wierze, musze to sprawdzic :)

Lemoniadowy Joe 16.11.2010 22:28

w The Wire może sie za dużo nie dzieje ale ma bardzo fajny klimat

ściągałem z torrenta i napisy z napi projekt

mic 10.12.2010 12:03

Oglada ktos Event ? Warto ? Podobno 'nastepca' Losta ?

gianbuffon 10.12.2010 12:42

Jak ktoś lubi tematykę zombie, to polecam The Walking Dead :) Bardzo mi się podoba, choć w dwóch ostatnich odcinkach autorzy spuścili z tonu. Najgorsze, że pierwszy sezon miał tylko 6 odcinków (6 grudnia ostatni) a na następny sezon trzeba czekać prawie rok :(

Ofsajd 10.12.2010 12:50

kurde przerwa w Housie, South Parku, w poniedziałek się Dexter kończy... polecacie coś? ściągam właśnie The Walking Dead ale to ma tylko 6 odc. Z ostatnich seriali widziałem Spartacusa i Pacyfik.

crazykaro 10.12.2010 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1023899)
Oglada ktos Event ? Warto ? Podobno 'nastepca' Losta ?

Jak lubiłes FlashForward to polubisz Event. Ale nie zaczynaj teraz tylko po świętach bo jest przerwa więc bedziesz musial czekac

lukas(z)1906 10.12.2010 14:53

Moze ktos wrzucic linki do sciagniecia pierwszego odcinka Event? Wszytkie ktore znalazlem juz wygasly;/

Manson33 10.12.2010 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lukas(z)1906 (Post 1023977)
Moze ktos wrzucic linki do sciagniecia pierwszego odcinka Event? Wszytkie ktore znalazlem juz wygasly;/

Proszę bardzo :

The Event s01 e01 - I Haven't Told You Everything

pliki .avi 350 MB

Kod:

http://hotfile.com/dl/86007490/8794289/The.Event.S01E01.HDTV.XviD-LOL.part1.rar
http://hotfile.com/dl/86007491/1478ac7/The.Event.S01E01.HDTV.XviD-LOL.part2.rar

http://www.megaupload.com/?d=SIDHNF10



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl