Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto po Tadeuszu nowym trenerem Wisły ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9587)

mitmichael 03.03.2016 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1432182)
Można narzekać na Smudę, ale z tego co piszą dziennikarze, to żaden inny trener nie chciał się podjąć tego zadania...

Dick Advocaat by sie podjał, to samo zrobił z Sunderlandem i udało mu sie ich utrzymac :D

dawiss 03.03.2016 09:06

Wszystko jest kwestia kasy. Nie wieszalbym psow na Smudzie, bo wydaje mi sie, ze tym razem naprawde chce pomoc. Gdyby nie zwolnienie Kazia to pewnie dzis bylibysmy w pierwszej osemce, ale za bledy trzeba placic.

Jagul 03.03.2016 09:11

Nie wiem jak można zatrudnić znowu tego pasożyta. Gość opowiada o jakiejś miłości do Wisły, a tak naprawdę chce z niej jak najwięcej wydoić.
Kolejna kompromitacja klubu.

bódyń 03.03.2016 09:47

Smuda powtornie co jest oczywiste
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...-krakow/fh0mtg

ale ciekawy fragment
"Była opcja chorwacka, ale nikt z otoczenia Cupiała nie chce brać na siebie odpowiedzialności, bo stawka jest zbyt wysoka.|

Herbi1303 03.03.2016 10:39

opcja chorwacka http://www.transfermarkt.pl/krunosla...l/trainer/4756

Zwitter 03.03.2016 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1432185)
Nie wiem jak można zatrudnić znowu tego pasożyta. Gość opowiada o jakiejś miłości do Wisły, a tak naprawdę chce z niej jak najwięcej wydoić.
Kolejna kompromitacja klubu.

Zgadzam się. To pokazuje jakim gość jest człowiekiem.
Tak swoją drogą, jak ma być Smuda to na jaką cholerę czekać do poniedziałku? Mógłby poprowadzić już zespół w kolejnym bardzo ważnym dla nas meczu w piątek, lepszy on niż Broniszewski.

Paweł 03.03.2016 10:51

Może po prostu Smuda nie chce przejmować zespołu tuż przed meczem z niewygodnym Piastem.

PS. Jeśli "opcją chorwacką" był faktycznie ten Jurcić, to szkoda, że się nie zdecydowali. Gość wygląda naprawdę solidnie.

sandomingo 03.03.2016 10:55

Ciekawy jestem skąd wynika zaufanie Cupiała i Zarządu co do faktu, że Smuda to trener, przy którym nie spadniemy?

O ile pamiętam trenował jakiś klubik w 2 Bundeslidze i zleciał z hukiem. Także cudotwórcą nie jest.
Dodatkowo jego relacje z Głowackim, Małeckim i DG77 są co najmniej trudne. No ale ok, powiedzmy że dla większości zawodników byłby on nowością.

Skoro ma być na pewno on, to dlaczego nie może poprowadzić drużyny jutro? Jak przegramy to nam naprawdę rywale odjeżdżają

art 03.03.2016 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1432189)
ale ciekawy fragment
"Była opcja chorwacka, ale nikt z otoczenia Cupiała nie chce brać na siebie odpowiedzialności, bo stawka jest zbyt wysoka.|

To zdanie idealnie ukazuje zarządzanie Naszym klubem. Jakby w grudniu przy zatrudnianiu Pawłowskiego sytuacja była wiele lepsza.

nesta 03.03.2016 11:07

Było gdzieś pisane i on sam chyba mówił, że do soboty go nie ma w Polsce.

Liczę na tą opcje z Chorwacji od nowego sezonu. Chyba, że jakimś cudem Smuda odpali tak, że nie będzie sensu go zwalniać.
Natomiast chroń nas Boże przed wynalazkami typu Mandrysz - przecież to Pawłowski BIS, trener o charyzmie drewnianego kołka.
No ale niestety jak ktoś tam zatwierdził Pawłowskiego to znaczy, że może zatwierdzić już każdego.

tommiyacht 03.03.2016 11:18

Jesli ma to nam dac utrzymanie to przeboleje tego Smude. Zlo konieczne, nie widze innego lepszego strazaka na teraz. Docelowy trener to opcja na nowy sezon a nie zeby wchodził z marszu w ten rosół jaki mamy.

krzaq12 03.03.2016 11:21

Dokładnie, jeśli ktoś nie chce brać odpowiedzialności za swoje decyzje (patrz Kapka) to po jakiego...... tutaj pracuje. Nie potrafi to niech wypier.........

Skoro Cupiał sam musi brać na siebie odpowiedzialność to nie potrzebuje Kapki, a zapomniałem przecież on ma kwity na bossa.

Revolver 03.03.2016 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Herbi1303 (Post 1432195)

Brać go od nowego sezonu zamiast smudowej spierrdoliny, dogadać się już teraz.

cfa 03.03.2016 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1432201)
Było gdzieś pisane i on sam chyba mówił, że do soboty go nie ma w Polsce.

Liczę na tą opcje z Chorwacji od nowego sezonu. Chyba, że jakimś cudem Smuda odpali tak, że nie będzie sensu go zwalniać.
Natomiast chroń nas Boże przed wynalazkami typu Mandrysz - przecież to Pawłowski BIS, trener o charyzmie drewnianego kołka.
No ale niestety jak ktoś tam zatwierdził Pawłowskiego to znaczy, że może zatwierdzić już każdego.

No to jak Smuda ma wrócić to nie wiem po co było sprowadzać Małeckiego który pewnie murawy nie powącha, DG77 też będzie miał problem z grą, bo Franio nie potrafi do niego dotrzeć. Także jeśli chodzi o kadrę w przypadku przyjścia Dyzmy pojawiają się same znaki zapytania.

mr_kwolf 03.03.2016 11:44

Nie wiem skąd ta podnieta tym Jurcicem. Patrzę i raczej bardzo przeciętne wyniki. Wszędzie długo miejsca nie zagrzał. Teraz w Mariborze, hegemonie ligi słoweńskiej, nie był w stanie być liderem ich słabszej od nasza ligi.

Odnoszę wrażenie, że jego jedyny atut to fakt, że nie jest Polakiem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1432210)
Najlepsze jaja są z Sarkim. Smuda, który go nienawidzi odszedł Sarki odzyl, zagrał jeden mecz i wypadł na długo... Teraz wraca i kogo spotka? SMUDE

Wraca, dobre mi sobie.

Fiti 03.03.2016 11:46

Najlepsze jaja są z Sarkim. Smuda, który go nienawidzi odszedł Sarki odzyl, zagrał jeden mecz i wypadł na długo... Teraz wraca i kogo spotka? SMUDE

Devonisch 03.03.2016 11:56

Cytat znajomego znajomego.

Tak w ogóle to się zastanawiam jaki proces myślowy zachodzi u Cupiała, że cała ta analiza, porównanie trenerów, weryfikacja ich dotychczasowej pracy, etc. kończy się zawsze tym samym: "A ..... Dzwońcie do Franza."

robert777 03.03.2016 12:05

Moze ich Smuda wezmie za mordy i cos z tego będzie. Nie wierze w zjebane przygotowania do sezonu. Przecież byli na obozie, cos tam chyba robili, nie leżeli tylko palnikami do góry. Przeciez personalnie to jest zespół na pierwszą 4. Wg mnie wszystko siedzi w głowach. Może Smuda do nich dotrze. A od czerwca nowy trener

nesta 03.03.2016 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1432204)
Dokładnie, jeśli ktoś nie chce brać odpowiedzialności za swoje decyzje (patrz Kapka) to po jakiego...... tutaj pracuje. Nie potrafi to niech wypier.........

Skoro Cupiał sam musi brać na siebie odpowiedzialność to nie potrzebuje Kapki, a zapomniałem przecież on ma kwity na bossa.

No właśnie..

To ja poproszę taką robotę i taki stołek dyr. sportowego. Gruba kasa co miesiąc, ale nie muszę podejmować trudnych i odpowiedzialnych decyzji.

WISŁAZWE 03.03.2016 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert777 (Post 1432213)
Moze ich Smuda wezmie za mordy i cos z tego będzie. Nie wierze w zjebane przygotowania do sezonu. Przecież byli na obozie, cos tam chyba robili, nie leżeli tylko palnikami do góry. Przeciez personalnie to jest zespół na pierwszą 4. Wg mnie wszystko siedzi w głowach. Może Smuda do nich dotrze. A od czerwca nowy trener


Wciąż mnie to zadziwia. Smuda ich weźmie za mordy? Kogo, przepraszam bardzo?
Przecież Franz ciągle ma w głowie siano, dobrze wie kto doprowadził do jego zwolnienia, którzy piłkarze buntowali szatnię, więc tym razem wejdzie i co powie? ''Dobra panowie, macie u mnie czystą kartę do dzieła'' - otóż nie, będzie się chciał odegrać, wyjebali go drzwiami a on wchodzi oknem z uśmiechem na twarzy i pytanie ''jest tu ku r wa jakiś cwaniak?"

Pierwszy do odstawki Małecki (może i słusznie bo formy brak) a kolejna decyzja to powrót Boguskiego, bo przecież biega a takich ludzi nam potrzeba, no i pewnie powrót Buchalika.

Między szatnią a Smudą nie będzie chemii - bo szatnia go już raz pogoniła i raczej Smuda nie odzyska posłuchu.

Takie moje zdanie.

Smuda nie jest cudotwórcą od ratowania zespołów przed spadkiem..

silver03 03.03.2016 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1432210)
Najlepsze jaja są z Sarkim. Smuda, który go nienawidzi odszedł Sarki odzyl, zagrał jeden mecz i wypadł na długo... Teraz wraca i kogo spotka? SMUDE

Odżył bo zagrał 1 przyzwoity mecz...

fialo 03.03.2016 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1432215)
Wciąż mnie to zadziwia. Smuda ich weźmie za mordy? Kogo, przepraszam bardzo?
Przecież Franz ciągle ma w głowie siano, dobrze wie kto doprowadził do jego zwolnienia, którzy piłkarze buntowali szatnię, więc tym razem wejdzie i co powie? ''Dobra panowie, macie u mnie czystą kartę do dzieła'' - otóż nie, będzie się chciał odegrać, wyjebali go drzwiami a on wchodzi oknem z uśmiechem na twarzy i pytanie ''jest tu ku r wa jakiś cwaniak?"

Pierwszy do odstawki Małecki (może i słusznie bo formy brak) a kolejna decyzja to powrót Boguskiego, bo przecież biega a takich ludzi nam potrzeba, no i pewnie powrót Buchalika.

Między szatnią a Smudą nie będzie chemii - bo szatnia go już raz pogoniła i raczej Smuda nie odzyska posłuchu.

Takie moje zdanie.

Smuda nie jest cudotwórcą od ratowania zespołów przed spadkiem..

Wszystko w temacie.

radek2323 03.03.2016 12:35

Ja ciągle żyje nadzieją na kogoś z poza układu Smuda jak najdalej od Wisły!!!

markowywislak 03.03.2016 12:57

no to ruszyć dupy bo bilety i napierdalamy cały mecz żeby wypierdalał od Wisły.
Sory za przekleństwa ale aż szlak człowieka strzela że ratujemy sie s....ielem który poszedł do sądu żeby ujebać Wisłe i to jeszcze w sytuacji w której byliśmy!

Wsciekly Pies 03.03.2016 13:11

Psy szczekają... a kabaret trwa dalej... wygląda na to, że do momentu aż kibice się zmobilizują i zrobią w tym klubie porządek, nic się nie zmieni. A ryba psuje się od głowy...

03.03.2016 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wsciekly Pies (Post 1432223)
Psy szczekają... a kabaret trwa dalej... wygląda na to, że do momentu aż kibice się zmobilizują i zrobią w tym klubie porządek, nic się nie zmieni. A ryba psuje się od głowy...



Ależ stosunkowo niedawno kibice się "pięknie" zmobilizowali.
Moc korzyści z tego było!
Może jednak Mocz?...

For_FuN_ 03.03.2016 13:37

Czyli "wisienka" na torcie stała się faktem. Najpierw zatrudnienie Pawłowskiego, potem sprawa z Cierzniakiem, potem zwolnienie Pawłowskiego, potem przegrana z Cierzniakiem, potem kompromitujące oświadczenia, a teraz Smuda... Pięknie panowie prezesi i dyrektorzy, oby tak dalej...

mee 03.03.2016 14:15

Gorzej niż za Pawłowskiego być nie może. Wybór Smudy to "okazja". Na zaoszczędzenie gotówki. Małecki, Guerrier i Sarki są pewnie wniebowzięci. Jakby ktoś miał skecz kabaretowy pisać to ma gotowca.

Adrio 03.03.2016 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawiss (Post 1432184)
Wszystko jest kwestia kasy. Nie wieszalbym psow na Smudzie, bo wydaje mi sie, ze tym razem naprawde chce pomoc. Gdyby nie zwolnienie Kazia to pewnie dzis bylibysmy w pierwszej osemce, ale za bledy trzeba placic.

Jasne, że chce pomóc Wiśle bo nie dość, że dostaje kasę za poprzedni kontrakt to jeszcze pewnie dostanie nowy i sporą premie za utrzymanie.

Nie dość, że już do tej pory śmieją się z Wisły wszyscy to jeszcze dajemy im kolejny do tego powód... to jest kpina i żenada co się w tym klubie wyprawia, może dzisiaj też jakieś oświadczenie wydadzą ciekawe co do nowego trenejro.

Herbi1303 03.03.2016 14:52

tylko stanowczy sprzeciw na trybunach może nas uratować od Franza

Adrio 03.03.2016 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Herbi1303 (Post 1432242)
tylko stanowczy sprzeciw na trybunach może nas uratować od Franza

Sprzeciwem było by nie przyjście na mecz, bo ile wtedy będzie ludzi na stadionie? Ostatnie mecze miały frekwencje około 9-10tys, więc jeżeli C by nie przyszło to stadion zupełnie świecił by pustkami...

Trybuny mogą wyrażać sprzeciw ale ten sprzeciw każdy ma w dupie.

nesta 03.03.2016 15:29

Cytat:

@MateuszMiga
Nie wszyscy w Wiśle chcą Smudy. Przedstawiciele klubu są dziś w Chorwacji na rozmowach z tamtejszym trenerem. @przeglad
Miejmy nadzieję, że coś z tego będzie...

daka.kodaka 03.03.2016 15:47

ta zamiast Smude weźmy kolejnego Tadka zamiast kibice wspierac trenerea bo jesteśmy z nożem na gardle to jeszcze beda strajki tak wam zalezy spać

Patrvk 03.03.2016 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1432248)
Miejmy nadzieję, że coś z tego będzie...

Nikt się nie odważy wziąć odpowiedzialności za kogoś kogo nie znają.

Kurz 03.03.2016 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patrvk (Post 1432258)
Nikt się nie odważy wziąć odpowiedzialności za kogoś kogo nie znają.

A ktoś wziął odpowiedzialność za Tadka, Cywkę, Popovicia czy Crivellaro? Czyli jednak można.

wolfy 03.03.2016 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1432260)
A ktoś wziął odpowiedzialność za Tadka, Cywkę, Popovicia czy Crivellaro? Czyli jednak można.

Tak, ale wtedy nikt nie traktował możliwości spadku poważnie. Kiedy kontraktowano całą trójkę piłkarzy (której bym nie skreślał), to celem były puchary. Kiedy Tadka - myślano o ósemce. Teraz jest już pożar w burdelu.

Smuda ma jeden atut którego brak trenerom z Chorwacji, Rumunii czy innego piłkarskiego Bangladeszu - on większość z tych zawodników zna. Zna też klub, realia ligi i nie jest tak złym trenerem, jak niektórzy tutaj chcieliby widzieć. Miał autentycznie przyzwoite wyniki.

O rozwoju będzie można myśleć w następnym sezonie, jeśli się utrzymamy.

TRZEBINIAnin 03.03.2016 16:38

Trzymajmy kciuki żeby się dogadali z tym Chorwatem, tu przynajmniej można mieć nadzieję że coś z niego będzie, inaczej dyzma czy ktoś z PMS czyli jedno wielkie gówno.

FraMat 03.03.2016 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1432267)
Smuda ma jeden atut którego brak trenerom z Chorwacji, Rumunii czy innego piłkarskiego Bangladeszu - on większość z tych zawodników zna. Zna też klub, realia ligi i nie jest tak złym trenerem, jak niektórzy tutaj chcieliby widzieć. Miał autentycznie przyzwoite wyniki.

Ma tez jedną poważną wadę:
- ma na pieńku z szatnią, kibicami i jakby nie było klubem (a raczej jego inteligentnymi resztkami) i ma wyje..ne na Wisłę, co wielokrotnie udowadniał.
Miał też autentycznie beznadziejne wyniki.

silver03 03.03.2016 17:11

Skoro Franek miał ch.ujowe wyniki to co powiedzieć o Teddym i Moskalu? :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1432260)
A ktoś wziął odpowiedzialność za Tadka, Cywkę, Popovicia czy Crivellaro? Czyli jednak można.

W sumie to odpowiedzialność wziął Moskal.

Elefant 03.03.2016 17:21

Smuda to potencjalny strzał w stopę.

Smuda jako strażak ?
Jako strażak spuścił Widzew i Ratyzbone.

Smuda zna zawodników ?

Smuda nie zna zawodników, ich możliwości czy potencjalnych pozycji na których mogli być pożyteczni. Widzieliśmy to w czasie jego trenerki u nas.
On nie tyle ich zna co ma swoich faworytów, dwór, który będzie grać choćby się waliło. Wniesie do szatni swoje uprzedzenia i wywoła dodatkowe animozje. W momencie w którym drużyna musi być jednością jak nigdy, w którym każdy musi umierać za każdego.

Smuda i wsparcie kibiców ?
Szkoda gadać.

Warsztat trenerski Smudy :haha:

Kopał dołki pod Maaskantem i wyżebrał synekurkę na emeryturze, teraz kolejny raz mąci i wkręca się by wyszarpać trochę dodatkowej kasy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl