![]() |
Cytat:
|
Wszystko jest kwestia kasy. Nie wieszalbym psow na Smudzie, bo wydaje mi sie, ze tym razem naprawde chce pomoc. Gdyby nie zwolnienie Kazia to pewnie dzis bylibysmy w pierwszej osemce, ale za bledy trzeba placic.
|
Nie wiem jak można zatrudnić znowu tego pasożyta. Gość opowiada o jakiejś miłości do Wisły, a tak naprawdę chce z niej jak najwięcej wydoić.
Kolejna kompromitacja klubu. |
Smuda powtornie co jest oczywiste
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...-krakow/fh0mtg ale ciekawy fragment "Była opcja chorwacka, ale nikt z otoczenia Cupiała nie chce brać na siebie odpowiedzialności, bo stawka jest zbyt wysoka.| |
opcja chorwacka http://www.transfermarkt.pl/krunosla...l/trainer/4756
|
Cytat:
Tak swoją drogą, jak ma być Smuda to na jaką cholerę czekać do poniedziałku? Mógłby poprowadzić już zespół w kolejnym bardzo ważnym dla nas meczu w piątek, lepszy on niż Broniszewski. |
Może po prostu Smuda nie chce przejmować zespołu tuż przed meczem z niewygodnym Piastem.
PS. Jeśli "opcją chorwacką" był faktycznie ten Jurcić, to szkoda, że się nie zdecydowali. Gość wygląda naprawdę solidnie. |
Ciekawy jestem skąd wynika zaufanie Cupiała i Zarządu co do faktu, że Smuda to trener, przy którym nie spadniemy?
O ile pamiętam trenował jakiś klubik w 2 Bundeslidze i zleciał z hukiem. Także cudotwórcą nie jest. Dodatkowo jego relacje z Głowackim, Małeckim i DG77 są co najmniej trudne. No ale ok, powiedzmy że dla większości zawodników byłby on nowością. Skoro ma być na pewno on, to dlaczego nie może poprowadzić drużyny jutro? Jak przegramy to nam naprawdę rywale odjeżdżają |
Cytat:
|
Było gdzieś pisane i on sam chyba mówił, że do soboty go nie ma w Polsce.
Liczę na tą opcje z Chorwacji od nowego sezonu. Chyba, że jakimś cudem Smuda odpali tak, że nie będzie sensu go zwalniać. Natomiast chroń nas Boże przed wynalazkami typu Mandrysz - przecież to Pawłowski BIS, trener o charyzmie drewnianego kołka. No ale niestety jak ktoś tam zatwierdził Pawłowskiego to znaczy, że może zatwierdzić już każdego. |
Jesli ma to nam dac utrzymanie to przeboleje tego Smude. Zlo konieczne, nie widze innego lepszego strazaka na teraz. Docelowy trener to opcja na nowy sezon a nie zeby wchodził z marszu w ten rosół jaki mamy.
|
Dokładnie, jeśli ktoś nie chce brać odpowiedzialności za swoje decyzje (patrz Kapka) to po jakiego...... tutaj pracuje. Nie potrafi to niech wypier.........
Skoro Cupiał sam musi brać na siebie odpowiedzialność to nie potrzebuje Kapki, a zapomniałem przecież on ma kwity na bossa. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie wiem skąd ta podnieta tym Jurcicem. Patrzę i raczej bardzo przeciętne wyniki. Wszędzie długo miejsca nie zagrzał. Teraz w Mariborze, hegemonie ligi słoweńskiej, nie był w stanie być liderem ich słabszej od nasza ligi.
Odnoszę wrażenie, że jego jedyny atut to fakt, że nie jest Polakiem. Cytat:
|
Najlepsze jaja są z Sarkim. Smuda, który go nienawidzi odszedł Sarki odzyl, zagrał jeden mecz i wypadł na długo... Teraz wraca i kogo spotka? SMUDE
|
Cytat znajomego znajomego.
Tak w ogóle to się zastanawiam jaki proces myślowy zachodzi u Cupiała, że cała ta analiza, porównanie trenerów, weryfikacja ich dotychczasowej pracy, etc. kończy się zawsze tym samym: "A ..... Dzwońcie do Franza." |
Moze ich Smuda wezmie za mordy i cos z tego będzie. Nie wierze w zjebane przygotowania do sezonu. Przecież byli na obozie, cos tam chyba robili, nie leżeli tylko palnikami do góry. Przeciez personalnie to jest zespół na pierwszą 4. Wg mnie wszystko siedzi w głowach. Może Smuda do nich dotrze. A od czerwca nowy trener
|
Cytat:
To ja poproszę taką robotę i taki stołek dyr. sportowego. Gruba kasa co miesiąc, ale nie muszę podejmować trudnych i odpowiedzialnych decyzji. |
Cytat:
Wciąż mnie to zadziwia. Smuda ich weźmie za mordy? Kogo, przepraszam bardzo? Przecież Franz ciągle ma w głowie siano, dobrze wie kto doprowadził do jego zwolnienia, którzy piłkarze buntowali szatnię, więc tym razem wejdzie i co powie? ''Dobra panowie, macie u mnie czystą kartę do dzieła'' - otóż nie, będzie się chciał odegrać, wyjebali go drzwiami a on wchodzi oknem z uśmiechem na twarzy i pytanie ''jest tu ku r wa jakiś cwaniak?" Pierwszy do odstawki Małecki (może i słusznie bo formy brak) a kolejna decyzja to powrót Boguskiego, bo przecież biega a takich ludzi nam potrzeba, no i pewnie powrót Buchalika. Między szatnią a Smudą nie będzie chemii - bo szatnia go już raz pogoniła i raczej Smuda nie odzyska posłuchu. Takie moje zdanie. Smuda nie jest cudotwórcą od ratowania zespołów przed spadkiem.. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja ciągle żyje nadzieją na kogoś z poza układu Smuda jak najdalej od Wisły!!!
|
no to ruszyć dupy bo bilety i napierdalamy cały mecz żeby wypierdalał od Wisły.
Sory za przekleństwa ale aż szlak człowieka strzela że ratujemy sie s....ielem który poszedł do sądu żeby ujebać Wisłe i to jeszcze w sytuacji w której byliśmy! |
Psy szczekają... a kabaret trwa dalej... wygląda na to, że do momentu aż kibice się zmobilizują i zrobią w tym klubie porządek, nic się nie zmieni. A ryba psuje się od głowy...
|
Cytat:
Ależ stosunkowo niedawno kibice się "pięknie" zmobilizowali. Moc korzyści z tego było! Może jednak Mocz?... |
Czyli "wisienka" na torcie stała się faktem. Najpierw zatrudnienie Pawłowskiego, potem sprawa z Cierzniakiem, potem zwolnienie Pawłowskiego, potem przegrana z Cierzniakiem, potem kompromitujące oświadczenia, a teraz Smuda... Pięknie panowie prezesi i dyrektorzy, oby tak dalej...
|
Gorzej niż za Pawłowskiego być nie może. Wybór Smudy to "okazja". Na zaoszczędzenie gotówki. Małecki, Guerrier i Sarki są pewnie wniebowzięci. Jakby ktoś miał skecz kabaretowy pisać to ma gotowca.
|
Cytat:
Nie dość, że już do tej pory śmieją się z Wisły wszyscy to jeszcze dajemy im kolejny do tego powód... to jest kpina i żenada co się w tym klubie wyprawia, może dzisiaj też jakieś oświadczenie wydadzą ciekawe co do nowego trenejro. |
tylko stanowczy sprzeciw na trybunach może nas uratować od Franza
|
Cytat:
Trybuny mogą wyrażać sprzeciw ale ten sprzeciw każdy ma w dupie. |
Cytat:
|
ta zamiast Smude weźmy kolejnego Tadka zamiast kibice wspierac trenerea bo jesteśmy z nożem na gardle to jeszcze beda strajki tak wam zalezy spać
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Smuda ma jeden atut którego brak trenerom z Chorwacji, Rumunii czy innego piłkarskiego Bangladeszu - on większość z tych zawodników zna. Zna też klub, realia ligi i nie jest tak złym trenerem, jak niektórzy tutaj chcieliby widzieć. Miał autentycznie przyzwoite wyniki. O rozwoju będzie można myśleć w następnym sezonie, jeśli się utrzymamy. |
Trzymajmy kciuki żeby się dogadali z tym Chorwatem, tu przynajmniej można mieć nadzieję że coś z niego będzie, inaczej dyzma czy ktoś z PMS czyli jedno wielkie gówno.
|
Cytat:
- ma na pieńku z szatnią, kibicami i jakby nie było klubem (a raczej jego inteligentnymi resztkami) i ma wyje..ne na Wisłę, co wielokrotnie udowadniał. Miał też autentycznie beznadziejne wyniki. |
Skoro Franek miał ch.ujowe wyniki to co powiedzieć o Teddym i Moskalu? :D
Cytat:
|
Smuda to potencjalny strzał w stopę.
Smuda jako strażak ? Jako strażak spuścił Widzew i Ratyzbone. Smuda zna zawodników ? Smuda nie zna zawodników, ich możliwości czy potencjalnych pozycji na których mogli być pożyteczni. Widzieliśmy to w czasie jego trenerki u nas. On nie tyle ich zna co ma swoich faworytów, dwór, który będzie grać choćby się waliło. Wniesie do szatni swoje uprzedzenia i wywoła dodatkowe animozje. W momencie w którym drużyna musi być jednością jak nigdy, w którym każdy musi umierać za każdego. Smuda i wsparcie kibiców ? Szkoda gadać. Warsztat trenerski Smudy :haha: Kopał dołki pod Maaskantem i wyżebrał synekurkę na emeryturze, teraz kolejny raz mąci i wkręca się by wyszarpać trochę dodatkowej kasy. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl